Postinor - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Postinor

Diskuze

anonym
| 23. 9. 2014 18:23
Ahoj, postinor jsem užila asi před měsícem, pár dní po skončení menstruace, týden po prášku jsem měla jednodenní krvácení a pak asi 2 dny špinění. Můžu se zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenosti? Mám to brát jako již menstruaci, když tu "pravou" bych jsem už dostat měla? Mám už asi 5 dní zpoždění a mám strach...
anonym
| 15. 9. 2014 23:19
Ahoj,
Potrebovala bych mozna trochu poradit...
Mela jsem nechraneny styk a cca 48 hod pote jsem
si vzala Postinor 2 presne podle navodu..
Zadne nezadouci ucinky jsem nemela, i menstruaci
jsem mela presne v terminu jak jsem ji mit mela,
ale k ni mi pribyla i nevolnost..
Citim se jak tehotna, uz je to tyden od menstruace
a furt mi neni dobre...
Ma nekdo podobne zkusenosti, ze mu bylo nevolno
az po menstruaci? Ktera teda byla uplne standartni?
Nebo je moznost, ze postinor nezafungoval, ja to normalne dostala
a presto muzu byt tehotna?
Dekuju moc, je to ma prvni zkusenost s Postinorem..
anonym
| 27. 8. 2014 15:49
Ahoj, prosím Vás, chtěla bych se zeptat, jak hodně škodlivé nebo nebezpečné je, když někdo použije Postinor 2 dvakrát v jednom cyklu a jak hodně to může rozházet menstruaci. Mé kamarádce se to stalo, musela použít Postinor 2 teď po druhé a je z toho zoufalá. Ráda bych ji nějak pomohla, jenže sama si nejsem moc jistá, jak je nebezpečné vzít Postinor 2 dvakrát do měsíce. Děkuji za odpověď.
anonym
| 26. 8. 2014 12:55
ahoj holky, chtěla bych se zeptat...
menstruace mi skončila asi 21. 8., a včera 25. 8. jsem měla s přítelem nehodu -až po vyvrcholení do mě jsme v zápalu vášně zjistili, že nám praskl kondom (nejspíše byl prasklý už dlouho předtím), běžela jsem hned pro postinor a do hodinky jsem si ho dala, po 12ti hodinách druhou tabletku. Píše se všude, že je vám špatně. Mně nic není, sice občas bolí břicho, ale to jakoby nic. Nevíte, jak zjistím, že prášek zafungoval? A jak vysoká by byla šance, že jsem těhotná, když jsme měli styk pár dní po skončení mé menstruace? Je mi 18, prcka při studiu zatím nechci a HA neberu, s přítelem se vidíme jednou týdně, tudíž do sebe nechci ládovat hormony
díky za odpověď :)
anonym
| 27. 8. 2014 16:18
TO xx:): Já si myslím, že Postinor je docela spolehlivý. Já už ho jednou užila a těhotná nebyla. Každý sice píše něco jiného, ale zatím bych to nehrotila a zkusila si za týden těhotenský test. Ale i tak si myslím, že je jen málé procento žen, které po Postinoru otěhotní :)
anonym
| 28. 8. 2014 20:46
TO Anonym: a můžu se zeptat... bylo ti nějak špatně? (bolesti břicha, hlavy, výtoky, průjmy...)?
anonym
| 30. 7. 2014 13:47
Ahoj, holky asi pred 11 dny jsme mela nechraneny *** s pritelem, kdy ejakuoval do me. Vcera se stal stejny pripad, kdy jsem si dnes rano vzala Escapelle. Pred chvili jsem prisla od gynekologa, byla jsem na prohlidce. Ultrazvukem zjistil, ze jsem pravdepodbne tehotna, videl tam neco o velikosti 3mm. O tom ze jsem si dnes vzala prasek sem mu nerekla. Bude mit ten prasek nejaky vliv na to mozne tehotenstvi? Kamaradka mi rikala, ze pravdepodpbne ten prasek to tehotenstvi ukonci prestoze se rika do 72hodin. Diky za info, Andy
anonym
| 4. 8. 2014 10:37
TO Andy:
nejlepší je nedávat ...ům, co stříkaj jak magoři. Asi je doma fotr nepoučil
anonym
| 30. 7. 2014 07:11
Ahoj holky. Mám takovou otázku, nevím koho bych se zeptala, tak poprosím o radu vás Beru už několik let antikoncepci a snažím se jí brát co nejpřesněji, bohužel před týdnem jsme se svým přítelem měli pohlavní styk a přišla předčasná ejakulace. Bylo to v době "nejplodnějších dnů" Vím, že beru prášky a většina by mi řekla, že se nemusím bát, ale já mám obavy :/ Ráda bych se zeptala, zda s tím máte zkušenosti a nijak to neřešíte (nebo dokonce provozujete běžně) nebo by jste přece jenom zkusili za čas těhotenský test. Moc vám děkuju :)
anonym
| 31. 7. 2014 19:42
Ahoj Kiki, obavy jsou opravdu zbytečné. Sama když jsem začínala s antikoncepcí, měla jsem stejné obavy, zda-li bude fungovat, a nevěřila jsem jí téměř 3-4roky, ale když jsem si našla přítele, zjistila jsem, že se opravdu nemusím bát. Je důležité brát ji pravidelně (přesto, že funguje i když se o pár hodin opozdíž), čím méně pravidelně ji bereš, tím větší riziko to je.Teď už vím, že když beru antinu, nemusím se bát žádný den v celým měsíci. Jediné na co si dát pozor: antibiotika, třezalka, a prý grepy!
anonym
| 5. 8. 2014 11:04
TO niki: Ani nevíš jak moc Ti děkuju :) Jsem na to asi hrozně opatrná, to máš pravdu. Děkuji
anonym
| 28. 7. 2014 19:48
Ahoj holky, pokud máte obavy, napíšu vám svoje ,,story,, a snad vás to uklidní :)

Jelikož je mi 20 a stále neberu antikoncepci, stala se mi nehoda už 4x... Vím, že si asi říkáte, že antikoncepce je samozřejmost, ale nedělala mi dobře, tudíž jsem ji vysadila a teď žádnou neberu, protože nemám partnera... Ale znáte to...divoký večírek s přítelem, nebo předčasná ejakulace a je to v háji... Přesně to jsem si pokaždé řekla. Jsem totiž hrozný nervák, ale kdo by takové věci bral v klidu, že Předtím jsem pokaždé šla do lékárny a pokaždé mi lékárnice prodala Escapelle, který zabíral bezpečně, šla jsem si pro něj vždy maximálně 10 hodin po styku. Má poslední nehoda (a rozhodně, rozhodně už poslední'!!!) se stala v noci z pátku na sobotu, byli jsme oba hrozně opilí, a já druhý den nevěděla, jestli je semeno ve mě nebo ne... v ten den jsem ještě byla v klidu, ale jak hodiny ubíhaly, tím jsem dostávala větší strach.. Pro prášek (Postinor) jsem se odhodlala dojít až v pondělí, což byl poslední den, kdy by mi prášek účinkoval (do 72 hodin mi zbývalo asi 5 hodin), což mě znervoznovalo ještě víc, bála jsem se, že už nebude účinkovat...po 12ti hodinách jsem si vzala další, avšak za 3 hodiny jsem měla průjem (další nervy,že prášek už účinkovat nebude)... a protože jsem vždy po Escapelle po 5ti dnech krvácela, čekala jsem to i tentokrát, ale nic. .tak jsem doslova protrpěla asi 2 týdny, jestli přijde menstruace, či ne.. nakonec jsem ji dostala dřív asi o týden, žádné vedlejší účinky nebyly, jen mě před menstruací víc bolela prsa...UF!

takže holky, rozhodně doporučuji vzít pilulku co nejdříve po styku... řekla bych, že pokud tak uděláte, budete mít skoro 100% jistotu, že prášek zabere!
přeju hodně sil a příště raději ochranu!
anonym
| 5. 8. 2014 16:34
TO Evy: Jestlis měla průjem, tak bylo semeno natuty v tobě - to se po análu stává. Postinor má cenu brát jen po vaginálu.
anonym
| 27. 7. 2014 12:51
Ahoj chtela bych se zeptat se svim pritelem jsem mela normalne *** den pred tim nez jsem to mela dostat ale bohuzel nam praskla ochrana sla jsem si den pot tom koupit postinor jednu jednu jsem si vzala hned a druhou po 12 hodinach zadne bolesti hlavy ci bolenic pod brisku nemam ale uz svou menstrulaci uz mam 5 dni zpozdenou nevim co uz mam delat je mozne ze postinor muze menstrulaci ovlivnit ????????????????????? Budu rada kdyz odpovis a dekujuTer
anonym
| 24. 7. 2014 23:13
Jdu se taky podělit s mým "zážitkem" a možná tím některé uklidnit :) Stala se nehoda, navíc někdy během ovulace, tak jsem si 36 hodin po ní vzala Postiron. Trochu mě děsilo to, že pokud se to do tří hodin vyzvrací, tak nezabere... Nevolnost však nepřišla hned, přišla až po dvou dnech - nebyla to však klasická nevolnost, ale taková ta, kdy sice můžete jíst, jen nemáte chuť, ale nejde být s prázdným žaludkem (z toho mi bylo špatně)... Asi ta nauzea... Po třech dnech nevolnosti mě už jen pnulo břicho a den na to (tzn. pátý den po spolknutí pilulky) jsem dostala menstruace (vyvolané postironem, normální mi měly přijít až později). Vždycky jsem je přežívala bez nějakých výrazných bolestí, nevolnosti, zvýšené teploty atd... Ale tyhle byly jiné... Někdy třetí den menstruací jsem se ve 4 ráno probudila a bylo mi strašně špatně. Bolela mě hlava a při každém pohybu mě natahovalo, nemohla jsem se hnout, klepala se mnou zimnice. Po dvou hodinách jsem se odvážila zase lehnout a potom usla. Nevolnost byla po probuzení trochu menší, ale trvala další 3 dny. Začínala jsem se strachovat, že Postiron nezabral, že je to nevolnost způsobena těhotenstvím... Ale po menstruacích mi už bylo dobře, pro jistotu jsem si ještě o týden později udělala těhotenský test - naštěstí negativní :) Takže pilulka zabrala, za což jsem ráda... Radši budu mít 2 týdny nevolnost než prcka a studium školy -_-
anonym
| 15. 6. 2014 15:15
Ahoj, chtěla bych poprosit o názor.
15.5 mi skončila nenstruace a hned den potom (16.5.) jsem měla styk s přítelem. Jenže prezervativ nám praskl a on se do mě udělal. Přibližně do 45 minut jsem spolkla první prášek Postinoru a druhý jsem si vzala přesně za 12 hodin. Ještě v ten večer, kdy jsem si vzala první prášek ze mě vytékal ejakulát a i špička kondomu. 6 dnů na to (22.5.) jsem začla špinit. To trvalo až do (25.5.). Žádné vedlejší učinky jsem neměla... bolest hlavy, závratě, zvracení.. prostě nic. Další menstruaci jsem měla dostat 10.6. ale nedostavila se dodnes (15.5.) Na příbalové informaci je napsáno, že pokud se další menstruace spozdí o více jak pět dnů můžu být těhotná. Protože jsem měla strach tak jsem si 13.6. dělala asi kolem půl druhé hodiny odpoledne těhotenský test, který vyšel negativně. Druhý jsem si dělala 14.6. hned ráno jak jsem vstala. Byl opět negativní. Dá se tomu testu věřit? kdybych byla v tom tak bych byla cca ve 4. týdnu těhotenství.. je to zpoždění teda normální a vyvolané tím prášek nebo ne? prosím o názory. děkuju.
anonym
| 27. 6. 2014 12:06
TO Lenka: Já myslím, že to zpoždění je určitě vyvolané tím, že prášek rozhodil cyklus. Je navíc velmi nepravděpodobné, že bys první den po mensesu měla plodný, takže si myslím, že se bát nemusíš. My s partnerem už několik let úspěšně "počítáme plodné dny", v době, kdy mám spočítané že plodné dny nemám, tak vrcholí bez jakékoli ochrany ve mě a v pohodě. Jen tentokrát jsem ho zapomněla upozornit a nějak "došlo k nehodě" přesně v nejplodnější den měsíce. :-\ Byla jsem z toho teda docela rozhozená, protože třetí dítě bychom teď zvládali asi dost z obtížemi (obě holky jsme před tím počali "na první pokus" právě přesně v ten "nejplodnější" den ), tak jsem hned jela pro Postinor a zabral. Musím říct, že jsem ráda, protože nevím nevím, jestli bych dokázala jít na interupci.
anonym
| 27. 6. 2014 14:35
TO Moselka:

Minulou sobotu jsme měla nehodu, shodou okolností kolem ovulace.Všude jsem četla, že při ni postinor selhává...děkuju za tvůj příspěvek!!! Já se teď modlím aby zabral a v pondělí mažu na krev - test hcg
anonym
| 10. 6. 2014 15:35
Taky bych se s vámi ráda podělila o svou zkušenost. Minulý týden v pondělí (2.6.) jsme měli s přítelem chráněný styk. V tom by problém nebyl, ale potom jsme si „hráli" a přítel se udělal. Potom jsme si říkali, že bychom vyzkoušeli přerušovanou soulož, začali jsme, ale po chvilce se přítel zděsil, protože si nebyl jistý, kde všude mu zůstalo sperma. Měla jsem tou dobou 2 dny po ovulaci, tudíž prý početí bylo možné. Po dvou hodinách od tohoto incidentu jsem si šla do lékárny pro Postinor (jak níže holky psaly, vydali mi ho proti občance, vyplnila jsem dotazník). Stál mě 620 korun, ale říkám si, že to je levnější než dítě (deti plánujeme, ale ještě ne teď, oba máme 20 a máme za sebou teprve jeden ročník vysoké školy). První tabletu jsem si vzala v 17:10 a po 12ti hodinách jsem měla nastavený budík, abych si mohla vzít druhou tabletu. Neměla jsem vůbec žádný vedlejší účinek, nebyla jsem unavená, malátná, ani podrážděná, zvracet se mi také nechtělo a průjem jsem také neměla. Pokud nejste kdo ví jak citlivé, neměl by být problém, když si nepřipustíte, že by vám něco z toho mohlo být, nebude vám špatně Ve čtvrtek jsem šla na gynekologii (proběhla normální prevence, vaginální ultrazvuk - prázdná děloha, tento fakt přítele uklidnil ). Neměla jsem žádné krvácení ani špinění a dnes (10.6.) se mi dostavila menstruace, sice o 3 dny dřív (normálně to mívám 27.-29. den), ale říká se, že +/- 2-3 dny bez HA je naprosto normální. Gynekolog mi napsal HA, takže si dnes konečně budu moct lupnout prvni prášek Holky, nebojte se, když si to vezmete čas, nehrozí vám těhotenství I když si budete myslet tak jako já a pár kamarádek, že to (v mém případě) není nutné, pro klid duše to je lepší
Přeji všem hodně stěstí!
anonym
| 27. 5. 2014 20:24
Potřebovala bych poradit jestli mám použít Postinor. Dnes jsem s přítelem měla první pohlavní styk a byl přerušovaný, neudělal se do mě, ale bojím se jestli tam náhodou nějaká kapka nebyla. Menstruaci mám dostat někdy v téhle době. Děkuji moc za odpověd.
anonym
| 25. 5. 2014 12:59
Já bych jen ráda přidala svou zkušenost s Postinorem, abych (i přesto, že vím, že Postinor není nejideálnější řešení) třeba alespoň trošku povzbudila a uklidnila ostatní holky. Jen na úvod: je mi 22, hormonální antikoncepci jsem nikdy nebrala a neberu a cyklus mám naprosto pravidelný. Takže od začátku: poslední menstruaci jsem měla 26.4.-1.5.. Den na to, 2. 5., jsem měla přerušovaný styk, přítel se do mě neudělal. Protože jsme ale dosud VŽDY při styku používali ochranu, rozleželo se i to přes víkend v hlavě a nastala u mě panika. 5. 5. ráno (70 hodin po styku) jsem si radši běžela pro Postinor, první v 8 hodin ráno, druhý ve 20 hodin. Bylo to poprvé a doufám, že naposledy, co jsem si ho vzala. Vyšel mě na 570 Kč, paní magistra v lékárně se mnou vyplnila krátký dotazník ohledně mého zdrav. stavu apod., a Postinor mi oproti občance vydala. Ještě ten den se dostavily "vedlejší příznaky", byla jsem neskutečně unavená a lehce mě pobolívala hlava, byla jsem maličko malátná a to samé druhý den. Žádné zvracení, průjem atp. se nekonalo. Od doby, co jsem si prášky vzala, mě píchalo v podbřišku podobně jako při ovulaci nebo menstruaci, něco mezi. Také jsem se asi dvě noci probouzela zpocená, ale to přikládám nervům (moje první zkušenost se ***em bez ochrany a jsem cíťa ). 10. 5. se dostavilo poměrně slabé krvácení, "čisté", ne jako klasická menstruace, trvalo asi 3 4 dny. Také od doby, co jsem si prášky vzala, mi nebylo úplně dobře po jídle, ne že bych zvracela, ale měla jsem nepříjemné pocity, ale i na tom mohly zapracovat nervy. Dělala jsem si celkem 4 těhotenské testy. První 13 dní po styku tzn. 15. 5., druhý 17.5., oba negativní. Použila jsem růžový klasický papírkový Mamatest, zprvu mě trochu děsilo, jak se barva "táhla" v oblasti, která je mezi potenciálními dvěma čárkami, ale během chvilky byl test úplně čistý s krásnou výraznou jedinou čárkou. Menstruace by za "klasické situace" u mě měla přijít 21. 5., ale nedostavila se. Další test jsem tedy udělala 21. 5., poslední 23. 5. Oba negativní. Klasickou menstruaci jsem dostala dnes 25. 5., cyklus se mi tedy pro tento měsíc posunul z 26 dní na 30. Komu jsem se svěřila, stále mě uklidňoval, že Postinor ani nebyl potřeba, ale prostě aspoň pro "klid duše" jsem si jej raději vzala. Zatím uvidím, jestli mi rozhodil cyklus i do budoucna, bála jsem se, co se mnou takový nával hormonů udělá, když na to nejsem vůbec zvyklá, ale zdá se, že to proběhlo poměrně hladce. Jen to, děvčata, hodně zvažte, pokud máte nějaké problémy s krví atp. (no prostě rizika jako u klasické HA), ale v lékárně vám zřejmě poradí a upozorní, když s vámi budou vyplňovat ten dotazník. Hodně zdaru a úspěchů přeji.
anonym
| 11. 4. 2014 17:36
Ahoj, koukam, ze prispevky pisi jen zeny s negativnimi zkusenosti, ty co mely prubeh bez problemu ..asi nemaji potrebu nekde psat podrobnosti coz moc tem "v pru***" asi nepomuze.
Ja pred 7 tydny podstoupila miniinterupci a na oslavu konce sestinedeli a zaroven menstruace jsme na to vlitli a praskl nam kondom (cekame na vysledky testu krve pro nasazeni HA). Hruza... cestou do lekarny jsem si jen nadavala,ze takhle se mi to telo asi uz nikdy nevzpamatuje, furt neco kurna..
Jak prijemne prekvapena jsem byla. Pokud nejste kdovijak nachylne a precitlivele, vedlejsi ucinky jsou jen vzacne, je to hlavne psychika. Me nebylo nic, normalne jsem sla na nocni do prace,zadne omezeni.. nemyslet na to. A 4dny na to se objevilo krvaceni, spise krevni srazeniny...ted uz jen cekam na ms. Zadny problem,rozhodne bych vzala znovu nez si znicit zivot deckem a ze to je drahe? Delate si srandu, 600? Vite kolik vyjde interupce nebo decko? To je snad vtip... tak se holky nebojte, pri spravnem uziti je sance selhani miziva, pokud nemame krvi alkohol a jine latky snizujici ucinnost leku. A jakekoliv podivne chovani tela - posunuta ms, spineni apod, to vse je jen nasledek toho hormonalniho soku. Doktorka mi rekla, ze postinor je jako zobnout celou krabicku HA ..takze trimesicni davka naraz? Proste tomu svymu telu trochu verte..
anonym
| 17. 3. 2014 21:43
Holky ničeho se nebojte já použila postinor jednou v životě protože se nám stala nehoda praskl kondom ale doufám že už ho nikdy nepoužiju.Postinor jsem si vzala po 12 hodinách od pohlavního styku a po 12 hod další.po užití jsem asi za 6 dní 3 dny špinila a menstruaci jsem dostala o 10 dní opožděnou než měla přijít.Naštěstí jsem neměla ovulaci :) Ale nervy jsem měla veliký naštěstí to dobře dopadlo :) Držím všem palce
anonym
| 28. 2. 2014 20:12
Prodám Postinor -2, exp. 9/ 2016, nebudu ho již potřebovat. Cena 400.-Kč.
Email: HC2010@seznam.cz
anonym
| 24. 1. 2014 21:42
Sice jsme si vzala Escapelle misto Postinor ale chtela bych vedet za jak dlouho po uziti pilulky si muzu dat alkohol,to znamena kdy se pilulka vstreba a alkohol na to nebude mit zadne ucinky.Dekuji. Jinak stalo se to cca 4 dny pred ovulaci tak snad to bude okaaaa !!!!CO myslite ...
anonym
| 19. 1. 2014 21:13
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:13
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:13
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:13
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:13
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
24. 4. 2024 08:10
70300
Slavka2
24. 4. 2024 07:13
11814
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video