Squirting - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Squirting

Diskuze

To je celé nějaké divné
Tatu
| 19. 7. 2010 14:51
Ta přezdívka! Adresa! Téma! Tajnosti s intimnostmi před nejbližším člověkem! Divné. To je jedno. Ať jsi kdo jsi, ať se to děje, nebo si to jen někdo vybájil, svůj názor jsem řekl, že byste na to uklízení meli být dva, ty to odmítáš a tím to pro mne končí. Mnoho štěstí.
T
A proč to před ním tajíš
Tatu
| 19. 7. 2010 08:49
Proč to nenavlékneš tak, aby se o to zasloužil sám a nenecháš ho si to užít? Nechápu. Vždyť je to radost.
uplne strikam a je toho tolik ze je vsude mokro
kurvicka
| 18. 7. 2010 06:59
Mam takovy problem,je me 50 a prvni poradne strikajici *** jsem zazila po narozeni druhe dcery.Bylo to tenkrat uzasne a nepoznane.Pak jse to zazila jeste nekolikrat ale postupne se to vytratilo.A ted nedavno jsem to zazila znovu,ale pri masturbaci.Predstavovala jsem si pri tom ze mam analni ***.No a od te chvile to delam skoro denne a vzdy kdyz pak dosahnu orgasmu strikam a strikam a je toho tolik ze je pak okolo me vsechno uplne mokre a mam co delat abych to vse uklidila aby na to manzel neprisel.Nejvetsi problem je ,ze muj muz analni *** odmita.A tak stale masturbuji a posledni dobou si pri tom predstavuji ze me do zadnice ***i jina zena pripinacim umelym ***em velkeho rozmeru.Muzete me nektera zvas poradit co ma ted delat?Nechci si nechat ujit sve strikani v zadnem pripade.Nenasla by se mezi vami nektera co ma stejne problemy?A nebo nenasla by se mezi vami nektera ktera by me to chtela delat tak jak o tom snim?Diky vsem,moc to potrebuji.
anonym
| 21. 1. 2014 19:32
ja bych sla do toho
Re: uplne strikam a je toho tolik ze je vsude mokro
Valerie Grocholov
| 6. 2. 2023 06:24
Já mám to samé. A dokkce i mam i různé metody jak si to dělám. Mám v bytě ještě jeden pokoj, kde je postel. A na příklad, já když to nutně potřebuju a nemám moc času tak si záleží do toho pokeje, dělám si to tak, že si lehnu na pravý bok, pravou ruku si podepřu pravé prso, tím se i tak lehce nadzvednu a s levým si hraju a dráždím si při tom bradavku. Levou ruku si mám na mušličku, tak, ať mám postředníček pěkně na poštěváčku. Levou nohu si jako by skočím pod tu pravou ať je ta pravá podezřena tou levou a třu si při tom rukou poštěváček a zároveň pomalu pohybuju pánvi a pravou nohu jako by mírně zvedám k břichu, tím se vyvine tlak, který masáž mušličky jeté vič sintenzivní. Postel, na které masturbuji. Není moc pevná, tak že se podemnou celá hýbe,
když si dráždím mušličku, což nevim proč, mě vzrušuje. Ráda seci u tho natáčím na mobil, proto že mě i neskutečně dráždí to, jak se mi u toho třesou prsa. když už mám dojem že se blíží vrchol, přidám ještě na síle a tlaku, postel se začne podemnou už dost hýbat a prsa se mi strašně rychle houpou, behemdvou minut mám ***. Poslední dobou jsem ale zjistila že ještě lepší je, když si lehnu na břicho a dám pod sebou obě ruce o které si třu mušličku tak, že skřížím nohy, a buď je nechám zvednuté ale nejlepší je, když jsou položené a obě ruce si dám na mušličku a zru si o ně šoustavými pohyby pohyby poštěváček tak dlouho dokud se neudělám. Většinou jsou mé orgasmy sice krátké ale za to intenzivní. Tři krát trochu hlasitě zastenám a jsem hotová.Když si ale chci s mušličku trochu pohrát, a jsem sama a mám na to čas, dámské fo takového polosedu, nejdřív si pěkně a dlouze pohraju s prsami pak si rukou něžně pohladím mušličku a pak pomalu a jemně krouživými pohyby třu postěváček. Pro větší slast si u toho dělám vnitřek rukou a nebo si pomůžu lahvičku od pěnového tužidla má super tvar a vždycky jsem se s ní nádherně udělala. Pak když se pěkně udělám ze vnitř, pohraju si ještě s poštěváčkem a během chvilky mám tak siln
nevíme jak na to
normalnichlap
| 12. 3. 2010 18:42
nedávno jsem se tady dočet o mokrém orgasmu u ženy a partnerka by to taky chtěla skusit norm *** máme ale jak na squitt? koupili jsme si shunga squit krém a nic pls radu jak na to
mokrý orgasmus
Skalinka
| 7. 12. 2009 23:39
Ahojky Oldmane, to zní fakt lákavě. Škoda, že to opravdu neprožívá každá žena. Taky jsem o tom hodně četla i slyšela, ale mě to prostě nejde, ikdyž se snažím. Bohužel manžel není tak na ***. Mrzí mě to, ráda bych, aby se chtěl milovat takčasto jako já.
taky se mi to povedlo
ketaminek
| 1. 12. 2009 11:06
vubec nevim jak sem to udelal ale pri bajecnem ***u ktery s partnerkou provozuji pomerne casto se mi to povedlo. Zrovna sme to delali ze zadu kdyz sem slysel ze partnerka dosahuje orgazmu a shodou okolnosti mi zrovna penys vyklouzl z pipinky a najednou citim prudky proud teple tekutiny partnerka se zacala klepat a najednou vstala z postele a zacala se mi omlouvat ze nevi co to bylo a ze se ji to stalo poprve samozrejme sem ji uklidnil ze je to naprosto v poradku a rekl sem ze budu velice rad kdyz se to bude opakovat casteji akorat sem musel vymenit prosteradlo a misto nej dat deku :D:D:D ale to bylo opravdu to nejmensi. ted sem si precetl vase rady a budu se snazit abych tento squirt dopral partnerce tak casto jak jen budu moct podotykam ze je nam obema teprve 20let takze myslim ze na veku kdy dosahne zena squirtu vubec nezalezi....
zkus jinou polohu
Kessy
| 31. 10. 2009 17:23
Zkus polohu kdy máš nohy více u sebe-zmenšíš se a toby mohlo pomoct, i když to s tvou vlhkostí nic neudělá.Přítel dřív taky nikdy "nebyl" ale dělal si z toho srandu že je frigida a pak byl na operaci a už sme ok:)) A milování je ještě krásnější protože máme *** oba:))(i když po periodě to moc dlouho nevydrží a...
Squirt
RebelMilan
| 29. 11. 2008 11:46
Píšeš skvěle - škoda, že jsi neodpověděl na můj dotaz - ale třeba sis ho nevšiml - máš ho ve schránce.
Chtěla bych squirt
senex
| 29. 11. 2008 11:00
Už vás slyším milé dámy, jak si říkáte: „Co nám tak asi může poradit chlap a ještě takový strejc??, tohle je přece věc ženská.“ No jasně,.. radit ne. To nebudu. I když to jako rady bude vypadat, tak to je jen moje malá zkušenost, ale některé z vás by mohla posloužit. Své partnery pak poučte samy.


Ty, které po squirtu touží, se už jistě někde dočetly, že ne každé se to povede. Některým to dala příroda hned, některé se to mohou naučit až po letech (hodně častý případ) a některé to přepadne i samo třeba ve věku, kdy by to už nikdo neočekával, tak jako moji ženu. Jedno je ale bezpodmínečně nutné. Povede se to jen těm, které se dokáží zbavit předsudků, že dělají něco „ujetého“. Úplný dar je mít chápajícího, milujícího a správně „kutilského“ partnera, který bude nadšeně spolupracovat.


Je dost velký rozdíl mezi běžným orgasmem, který zažíváte nejčastěji a tím o čem se chceme bavit. Omezím se proto jen na *** se squirtem a piss-***. Oba jsou pro ženu krásné a velmi uvolňující.


Piss-*** může být startem resp. „žebříčkem“ pro dosažení squirtu. Je to nenáročné a dokáže to každá a možná přijde i na to, že je to taky fajn. Je to v prvé řadě skvělý způsob, jak se zbavit těch hloupých a škodlivých předsudků způsobujících psychické i fyzické zábrany. Mnohým ženám se totiž sevře vnitřek už při pomyšlení na to, že by měly při tom čůrat. A proč ne?? Jak a proč potom chcete squirt??


Ty dámy, které se právě sehnuly pro kámen s úmyslem mrštit jej po mě prosím, aby mne ještě chvíli nechaly žít. Myslím to s vámi dobře a vy jistě nejste tak prudérní když surfujete na těchto stránkách, nebo se mýlím??


Pro tyto hrátky doporučuji adeptkám, aby se alespoň dvě hodiny před tím vydatně prolily nějakým čistým pitím a pak navštívily WC, aby to co z nich pak půjde, byla jen teplá voda. Postup je jednoduchý. Nechte si v těle tolik vody kolik je možné, aby vás to netlačilo, nerušilo a nebránilo dosáhnout orgasmu. Nechte se dovést až těsně k orgasmu a když to přijde, tak to jednoduše a prostě pusťte. Já vím zní to hrozně, už vidím ty oči v sloup, ale zkuste to. Pokud vás do „ráje“ povede partner, bude dobře, aby o tom věděl. Můžete si být jistá, že by byl asi dost překvapený zvláště při orálu. Většina mužů tuto hru jistě docela ráda příjme. Když ne pak nemá cenu zkoušet squirt. Možná ne hned, ale za párkrát si budete hezky užívat. Tekoucí moč těsně před orgasmem a během něj totiž dráždí orgány zevnitř a její teplo a proud malé pysky a odspoda klitoris. To už stojí za to, ne?? Když se nepovede nic víc tak i tohle bude dobré. Má to jednu výhodu. Můžete snadno ovládat, kdy to chcete a kdy se to nehodí. Přípravné technické záležitosti nechám na fantazii vám.


Se squirtem je to složitější. Ten pokud se jednou u ženy spustí, tak se jen těžko ovládá bez nebezpečí, že přijdete o *** nebo, že při nejmenším nebude stát za nic.


Dobré je připraví-li vám partner něžnou předehru s vhodnou hudbou případně lehkou olejovou masáží všech erotogenních partií. Myslete jen na to, zapojte fantazii. ( A nekecat!!)


Pro squirt bude dobře, když té vody v těle tolik nebude, jinak se to zvrhne zase v to čůrání. Vy dámy, které už dávno žádné předsudky nemáte, pouze pozorujte, zda se vám při určitém způsobu dráždění nechce močit a pokud ano a navíc pociťujete prudké krátké návaly podobné sladké křeči, máte už ke squirtu zatraceně blízko. Pokud jste to až dosud zadržovaly,..chyba, Nedržte to, ani tehdy když se ještě neblíží ***. Teď už stačí to zkusit jen spojit. Jakmile se vám začnou dělat kruhy před očima a pod bříškem se to sevře, prostě holky,.. nedržte to!!. Naopak zatlačte, případně přimáčkněte klitoris. Pokud máte vy nebo někdo prst na „géčku“ tak rychle ven. U některých žen se squirt spouští právě tím, že se přestane na chvilku dráždit. Neočekávejte, že vám to půjde snadno a hned. Je v tom také trochu triku, který si každá musí nazkoušet. Jakmile se vám to ale usadí v mozku už to půjde samo a vždycky. Squirt většinou není jen ten jeden silný finální *** na který jste zvyklá. Je to hodně často série zhruba po půl minutách až minutách po sobě jdoucích sladkých krátkých křečí, při kterých žena vystřikuje zprvu několikrát moč smísenou se sekretem parauretrální žlázy a pak už jen ten. Těch výstřiků může být dvacet, ale také padesát. Nakonec to může dojít tak daleko, že tyto „malé orgasmy“ jdou chvíli samy i bez dráždění nebo, že žena squirtuje jen při pouhém lehounkém dotyku klitorisu.


Množství vystříknutého sekretu je úměrné prodlevě mezi squirty. Parauretrální žláza při podráždění dokáže zvětšit svůj objem a produkovat sekret daleko rychleji než ledviny moč a také ho daleko rychleji vypudit. Nejlépe se toho dosahuje při dráždění G-spotu nebo při orálním dráždění. ( Chlapi !!, dejte pozor, aby vás neutopila. Nepouštějte ji při orálu nahoru.) Je dobře také zapojit humor, a doslova si s tím hrát. Ženám doporučím jako příjemně posilující, když si u toho pěkně od plic zařvete. To je pak zážitek pro oba. (Někdy i pro sousedy. Pokud se jim chcete pomstít, není nic lepšího.)


Mužům zas doporučuji, vydržte to s ní tak dlouho, dokud vás nebude prosit, abyste ji už nechali. Pak budete mít jistotu, že je opravdu uspokojená. ( Starší páni POZOR!! Některé vydrží dlouho.) Hlavně se pak od nich neodvalte k TV nebo do ledničky. Zkazili byste všechno.


Kdokoliv, ale hlavně dámy, které k tomu chtějí něco říci prosím, aby daly o sobě vědět a případně doplnily odmítly nebo potvrdily co jsem napsal.


Po mé adrese nepátrejte. Bojím se obálky se semtexem.
Kalkulce k vlhkosti
senex
| 28. 11. 2008 18:29
Na tenhle příspěvek jsem bohužel narazil dost pozdě. Jeho obsah mne však nutí, abych se k němu vyjádřil. Z jednání tvého,.. no dejme tomu „přítele“ je mi moc smutno. Nejde teď o tvůj squirt. ( nevím co nazýváš tou vlhkostí) Jde mi o ten jeho arogantní a sobecký přístup k tvému uspokojení. Jsem ženatý 41let je mi 64 a nikdy jsem si nedovolil odmítnout své ženě ***, když si ho přála a mohla jej dosáhnout. Možná proto jí to dodnes nečiní potíže. Je samozřejmé, že se někdy stane každé ženě, že to prostě nejde a nejde.

Vždy, když se to stalo bylo mi to přinejmenším líto a nikdy jsem se od ní neodvalil jako kanec po připuštění. Mám totiž svou ženu rád. Mnoho let jsme provozovali plně uspokojující *** a fantazii a technikám jsme při tom meze nekladli. Nejsme žádní suchaři.

Věřte nebo ne, ale teprve před třemi lety se stalo cosi s čím jsme nikdy nepočítali. Žena dostala squirt. Chtěla se toho zbavit, ale to už nešlo. Já jsem to naopak přijal velmi pozitivně a neskrývanou radostí. A to i přes to, že teď nám to *** technicky dost komplikuje. Nemůžeme se do toho dát jen tak bez přípravy. Ano mám teď doma „živou stříkačku“ , která mne pokaždé nejméně třicetkrát spláchne z postele až se občas bojím, že dehydruje. (Nevím, kde to množství vody bere.) Byla tím nejdříve dost konsternovaná a měla obavy, zda se mi tím „dárkem“ nezprotiví. Není proč. Je to jen čistá teplá lehce nasládlá voda na rozdíl od trpkého a někdy hodně nechutného mužského ejakulátu, kterým se snaží spoustě žen jejich partneři naplňovat ústa a ony to pro jejich uspokojení dělají i když o to příliš nestojí. Nedopřát ale squirtující ženě tento prožitek, když už ji příroda tuto schopnost nadělila, je vrchol egoizmu, arogance a téměř zločin týrání.

Je možné, že některým narcistickým manekýnům se může squirt jevit jako ohavný.

( Pro mne a většinu mužů jen těžko pochopitelné.) Měli by si ale uvědomit, že žena ho jen tak nezastaví, nemá-li se připravit o orgazmus úplně, zatím co chlap o něj nepříjde bez ženských úst. Pokud mají tu svou rádi, měli by jí to dopřát měrou vrchovatou a něco pro to udělat, aby si to užívala.

Pro ty ostatní sobce, kteří nesouhlasí, nezbývá než plně podpořit názor, jenž pregnantně vyjádřil „Tatu“.
mokry orgazmus
xJERRYx
| 27. 11. 2008 11:58
Ahoj
Prave to co tu popisujes,je uz len krocikom od toho praveho orgazmu,ktory je sposobeny stimulaciou bodu G. Na skodu je len jedna vec,ze v tom mas tabu a nejaky odpor k tomu a preto mas aj psychicky blok,ktory ta zastavi hned ako pocitis potrebu mocenia... Nedokazes sa pri tom teda uvolnit dostatocne.
Tekutina ktora sa pri vaginalnom orgazme z tela vyluci nie je vobec moc... kto to nevidel,necitil,nech o tom tak nepise.
Anatomia vaginy ti tiez asi nic nehovori... tak aby si bola v obraze.Vagina je samocistiaci organ,ktory ma v sebe obsiahnutu zlazu,ktora sposobuje aj vlhkost,ktoru urcite poznas,ked si vzrusena,alebo ked pocas ***u zvlhnes.
Skus sa niekedy odreagovat a predsa len vyskusaj zajst za hranice,ktore doteraz poznas a ak prezijes skutocny orgazmus,tak pochopis o com to je.Skus si napriklad lahnut do vane a tam sa stimuluj ako bezne.Vo vani predsa len nic nezaspinis... Bod G si uz zrejme objavila,kedze pri jeho stimulacii pocitujes potrebu mocenia. Ak mas z toho zly pocit,tak sa pred takouto stimulaciou chod najprv vymocit,alebo ak to na teba pride pocas stimulacie,chod sa vymocit a pokracuj dalej. No na tomto sa len zasmejem,lebo toto o moceni veru nie je. Bod G mas asi 6-8cm na podbruskovej stene,je to zhluk nervovych zakonceni,ktoreho stimulacia ma za nasledok ze tato zlaza,ktora je niecim ako ekvivalentom prostaty u muzov zacne produkovat zvysene mnozstvo priehladnej tekutiny,pricom pri dosiahnuti orgazmu dojde k stahom vaginy a teda tato tekutina moze nie len ze vytiect,ale aj vystrieknut.
Ci veris alebo nie... aj pre kazdeho chlapa,ktory dokaze takto urobit zenu je to zazitok na cely zivot... je to nieco ako vdaka za dobre vykonanu pracu a je to poriadne vzrusujuce pre kazdeho chlapa a nepoznam takeho,ktory by to bral ako nieco odpudzujuce. Skus to prezit najprv sama a potom partnerovi povedz aku z moznosti si na sebe objavila a ci by to nechcel zdielat a zazit s tebou. Mysim,ze ak ho budes troska navigovat,tak aj on naberie skusenosti a nebude mu potom do buducna robit problem aby ta urobil ci uz rucne,alebo pri spravnej polohe pri ***e.Jedine co musis urobit je odreagovat sa a ist na to. Ak by si sa na to odhodlala... Daj vediet co a ako... Rad by som poznal tvoj nazor a pocity ake si pri tom mala.

S pozdravom Jaro
pracvicenie vaginalneho svalstva
xJERRYx
| 27. 11. 2008 11:34
Pokusim sa ti to co najlepsie vysvetlit...
V tom,ze si vlhka nevidim ziaden problem.. skor je to podla mna vyhodou. Som chlap, dost scitany a vystriedal som dost zien. Ide dost o skusenosti... Vagina je sval a ak ju mas vacsich rozmerov,alebo ak nadmierne zvlhnes,tak je to len o cviku a chlapa dokazes hravo urobit aj za kratsi cas. Tak ako kazdy sval nasho tela,tak aj vygina moze byt mierne ochabnuta. Na jej posilnenie sluzi jednoduchy cvik. Aby si vedela o ktory sval sa jedna,tak ked pojdes najblizsie na WC,tak sa prerusuj mocenie. Najlepsie na tom je,ze potom mozes cvicit nie len pri moceni a kdekolvek si na to spomenies,kedze to nie je vobec viditelne. Posilnis si sval,ktory zacnes potom pouzivat aj pri ***e,ked pevne zovries partnerov *** v sebe a bude ta omnoho viac citit aj napriek tvojej zvysenej vlhkosti. Navyse posilnenim tohto svalu mozes aj ty skor dosiahnut orgazmus. Zenam,ktorym som toto poradil to samozrejme nepomohlo hned. Ale ich reakcie a vdaku som dostal asi po dvoch troch mesiacoch cvicenia. Ako ja vravim.. za skusku nic nedas... a vysledok moze byt viac ako osozny pre teba aj tvojho partnera.Ak budes vytrvala a pocitis vysledky,tak budem rad ak mi casom odpovies ci to aj tebe pomohlo.
Tak,tak.
Tatu
| 1. 7. 2008 16:35
Jestli už někdo nemůže či nechce hnout se svým názorem na věc (za čas se to může změnit), nemusí to komentovat hrubými a urážlivými poznámkami. Bodají jak ostré jehly do duše toho druhého a jak se zpívá v jedné písničce "rána se zacelí, ale jizva zůstává" A to platí oboustranně a u všech věcí v žití lidským.
A to jsem pominul sobeckost toho dotyčnýho partnera o kterém byla původně řeč.
T.
Sajrajt
Kloa
| 1. 7. 2008 11:53
Sajrajte, no ano, nevnucuju jejímu příteli, aby zbožňoval něco co se mu příčí, to asi nejde, ale jde o to jak se k tomu přítel staví.
A tak by to mělo být ve všem co jsi popsal, sperma, anální *** ...
Hmno
Sajrajt
| 1. 7. 2008 11:35
Abych řekl pravdu, myslím si, že přítel má právo na svůj postoj. Nevidím nic zlého na tom, že se mu tvoje šťáva nezamlouvá. Vždyť jsou tu zástupy žen, které z mužského sprematu taky radostí do stromu neskákají.
Kdyby se tu řešilo, že po vás přítel požaduje anální ***, který nemůžete vystát, byl by taky hulvát on. Že zaschlé sperma na posteli je hrozné a že je vám jen z té vůně na blití. Myslíte si, že to vaše je nějaká pecka? Já jsem fanoušek orálního ***u, ale k snídani místo džusu bych to pít nechtěl!


No ale druhá věc je, že nedojdeš v ***u s přítelem k uspokojení. Musí si to přebrat v hlavě sám, protože ty asi těžko přestaneš zničeho nic šťavit. Měl jsem taky jednu "stříkací panenku", co tekla už ve dveřích. No, tak jsem prostě měl velkou zásobu osušek a ručníků. Vždycky jsem připravil k posteli čerstvé a vońavé a bylo. Ono když se chce, všechno jde. Takže bych neviděl v problém, že se mu tvoje sekrety hnusí, ale v tom, že s tím nechce nic udělat a že ho to nezajímá. Vždyť to k tobě taky patří a měl by tě mít rád jako celek, alespoň takhle to vnímám já.
Tatu
Kloa
| 1. 7. 2008 10:34
Tatu, jenže takových je spousta žen - udělají první poslední, jen aby milému vyhověly, ale pro své uspokojení nic nežádají, když jemu se to nezdá. V těchto případech se vždycky stydím já, že jsem žena, když čtu jak se některé nechávají urážet a ponižovat.
Přece on je jinak fajn, jen ten *** ...
Kalkulce
Tatu
| 1. 7. 2008 08:27
Kde jsi našla toho svého? V Jedové chýši, nebo nádražní kořalně? Takového hulváta kopni do rozkroku a odejdi středem. Vždy se stydím, že jsem taky chlap a je mi na zvracení, když slyším o takovým týpkovi. Jdi od něj! A nedělej si iluze, že se změní.
T.
Vlhkost
kalkulka
| 30. 6. 2008 21:10
Já teda *** neměla, ale pri milovani jsem vzdycky nadmerne mokra:( Obcas je i mokre prosteradlo. Priteli to docela vadi, na zacatku vztahu me shodil par poznamkami, pres ty jsem se prenesla, ale stejne me to mrzi. Staci mi na *** pomyslet a vlhnu-. Kdyz jsem s nim resila ***, ze jsem ho jeste nemela, tak mi rekl neco ve smyslu ze to by bylo vody a travil se otravene... takze s timto chovanim ho ani mit nebudu, budu myslet na jine veci, treba na mokre prosteradlo a neuvolnim se. Nevim, zda by pomohla zmena partnera. Kvuli ***u ho menit nechci, ale tento pristup se mi teda moc nelibi...
anonym
| 18. 5. 2012 20:07
TO kalkulka:
Jestli se mu taková krásná věc nelíbí,tak jinýmu bude.Vyměnit partnera..
...
Veverka21
| 28. 6. 2008 23:42
Párkrát už se mi to taky povedlo a bylo to naprosto
úúúžasný:)
Akorát když to bylo v posteli, tak se tam pak nedalo spát, i když se sundalo prostěradlo.. Takže to bych viděla jako jedinou negativní věc, která i tak stojí za to
velice mokry orgasmus
siminka
| 15. 6. 2008 15:27
ahojky jo stalo se mi neco podobneho....a to prosteradlo jsme vazne menit museli.....to byl pro me priseknej trapas...citila jsem se tak provinile jako bych ho pocurala....partner byl ale nadseny
mokrý ordasmus
MiStr
| 23. 1. 2008 17:34
Dobrý podvečer.
Znám dvě ženy,které dosahují takového orgasmu.Někdo si myslí,že je to únik moči,opak je ale pravdou.Přímo z útrob dochází k ženským výstřikům a ty,co jsem mohl z blízka pozorovat,by mohl závidět leckterý muž.Ano jsou v tranzu,ale rozkoší,ne z bolesti.Protože bych nikdy nesnesl pomyšlení,že by partnerku u ***u mělo něco bolet.To co nevzrušuje jí,není pro mne.
Pohled nebyl příjemný
Miky
| 23. 11. 2007 18:43
Tak já nevím, ale když jsem tento *** viděla...dotyčná byla jak v tranzu, celá se klepala, oči v sloup, strnulá, vykulená....spíš mě to vyděsilo.........
anonym
| 19. 9. 2015 23:01
A viděla jste se někdy u orgasmu ??
krásné
nea
| 21. 11. 2007 12:55
Ahoj musím se s radostí přidat k těm co mají tu čest takoví *** prožívat. Sice jen párkrát ,ale bylo to super.
Zajímavé
Miky
| 7. 9. 2007 10:56
Tak musím říct, že tohle téma mne hodně zajímá. Taky jsem si vždy říkala, že to je moč. No, já nevím. Zajímaly by mne hodně ty pocity a tak, ale na to je třeba mít vhodného partnera a né každý má na tohle trpělivost a tu správnou techniku. Manžel nemá rád vaginální sekreci, orální *** dělá, ale vždy jen na klitorisu. Někdy cítím, že by se mi líbilo, kdyby to zkusil i jinde, ale nechce. Jinak je milý a něžný a milování je s ním i tak krásné.
:)
kecka
| 26. 7. 2007 15:49
Mno, přečetla jsem si to do konce, děkuji za rady a názor. Nevysmívám se ničemu. Ale asi toto není pro mě to pravé ořechové a zrovna manžela na ty něžné pasáže taky vhodného nemám. Takže z toho nic nebude. Ale ještě jednou díky. Hezký den přeji
Mokrý orgasmus
senex
| 26. 7. 2007 10:07
Milá "Kecko".
Jsem už starší muž a v mokrém orgasmu ženy nevidím nic nechutného. Dá se ho dosáhnout i bez vaginálního dráždění přes G-spot. Neděs se prosím, že budeš jedna z těch co jim to nedělá problémy. To co teď řeknu prosím nechápej špatně. Chci ti pomoci.
Tímto postojem trpí většinou dívky vychované poněkud puritánsky. Vím co říkám, protože mám takovou ženu. Teď se prosím nesměj ty mě, ale moje žena dosáhla mokrého orgasmu až po 40 letech manželství. Tak jako ty, neměla k tomu "počůrávání" zrovna kladný vztah. Nikdy jsem ji nijak nepřemlouval, ale přišlo to náhle jako blesk z čistého nebe při jednom velkém vzrušení. Do té doby jsme měli pokaždé krásný *** a dosahovala plněuspokojujícího klitoriálního orgasmu. Teď náš *** dosáhl zcela jiné dimenze. Chce to zapomenout na nějaké svazující konvence a pocity abnormality. Uvědom si prosím, že ze zdravého lidského těla neodchází ani s močí nic závadného. "Mokrý *** " uvolňuje opravdu i moč, ale asi jen do třetího výstřiku, pak už je měchýř prázdný a to co žena vypouští při krátkých výstřicích je produkt parauretrální žlázy a to je většinou jen voda lehce oslazená glukosou. Abys měla klid, že případná moč nebude ošklivá (to je ta otázka postoje) tak se asi 2 hodiny před ***em napij hodně čisté vody, nejméně 1/2 litru a běž se pak asi 3x vymočit, a opět se pokaždé trochu napij. Buď si zcela jistá, že za ty 2hod. z tebe půjde úplně čistá teplá voda, která jde KLIDNĚ PÍT.
Nestyď se sama před sebou a v ústraní to ochutnej. Možná jsi se právě otřásla odporem, ale ujišťuji tě, že budeš překvapená a svůj postoj změníš. Možná, že tě irituje to, že to pochází právě "odtamtud", ale vždyť to je právě to co je na tom pro muže tak erotické. Při samotném ***u postupuj tak, že až dosáhneš prvního orgasmu, tak si s partnerem chvilku odpočiňte a pak přejděte na orální ***. Ale podmínkou je, že tvůj partner bude v této fázi velmi, ale opravdu velmi jemný. Doteky jazykem musí být jako vánek, protože tvoje "perlička" bude ještě hodně citlivá.
Během krátké doby dostaneš pravděpodobně první silný
stah. Budeš mít pocit ,že se počůráš. Neváhej přitlač a pusť to, příjde squirt. Ať ti partner dopřeje asi 15vteřin na zklidnění a pokračujte stejně jemně dál a ne na jednom místě, ale fakt strašně jemně. Budou přicházet krátké, ale intenzivní stahy. Žena jim říká malý ***. Těch může být velmi mnoho.
Pokaždé při nich úplně uvolni cesty. Nestyď se. Může se dostavit i druhý a další plný ***. Po takovém je třeba udělat delší pauzičku. Záleží na tom jak dlouho tě to bude bavit. Uvidíš, že je to něco úplně super.
Přeji ti aby sis to opravdu užila. Nezapomeň na igelitové prostěradlo a velkou osušku. To je ale jediné co je na tom negativní. Ale zážitky to vyváží.
Možná si právě říkáš: -Proboha co mi chce ten dědula radit. No, jestli nechceš tak prosím na mě zapomeň.
Možná, že to co ti tady radím nebude u tebe fungovat.
Každá jste jiná a to je to co je na vás ženách tak lákavé.
Chceš-li vědět něco víc najdi si stránku "O ***íku / Orální *** " a otevři si můj příspěvek "Oldman-Squirt".
Krásné milovaní ti přeje "Stařík".

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
19. 4. 2024 16:29
70259
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video