Zvetšení poprsí - Diskuze | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu
Zpět na výpis diskuze

zvetšení poprsí

Diskuze

Adelaida
Miky
| 8. 11. 2007 16:13
Jé, promiň, že jsem tě zkomolila.
Adelaika
Miky
| 8. 11. 2007 16:12
Ahoj. Teda tak to bych nemohla. Jako jen v lokále. Psychicky bych určo odpadla. A jak to trvá dlouho? Já myslela, že všechny tyhle zákroky se dělají v celkový anestezii.
Bříško, jsem myslela, že je problém většiny žen, ale nikdo na to téma nepřispívá. No, tak která to taky hned řeší operací, že. Já bych do toho možná šla, ale taky se bojím, jsou tam pak drény apod...sestřenka na to nejspíš půjde. A ty prachy stejně nemám, tak co.
Tak pak písni, jak jsi dopadla.
Prsa
adelaida
| 8. 11. 2007 08:11
A s tou známou to je teda gól. To si dovedu představit, že to je asi dost nepřirozený. Ono to taky málokdy nahý vypadá přirozeně Já bych měla hrůzu z cizího tělesa v těle. To nos mi aspoň ufiknou a nic novýho mi tam nenarvou
To Miky, Plastiky apod.
adelaida
| 8. 11. 2007 08:07
Když jsem byla před lety na konzultaci, tak mám prostě pocit, že to v Budějcích nedělali.. Možná ve vojenský.. Už nepamatuju. Ale já měla konzultaci přes známou zdravotní sestru u tý doktorky, co to dělá v Chotovinách. Konzultace mají ale v ČB. Teď si nevybavuju, jak se jmenuje, ale mám to doma. Před těmi lety stál nos - měkká část - 10 tis., sekání do kosti - 15 tis. Teď je to ale stopro už dražší, řekla bych aspoň o 5 tis, ale nepátrala jsem po tom cíleně, mám pocit, že to někde psali. Já chci jen měkkou část nosu, ale stejnak bojim bojim.. Na tu abdominoplastiku jsem koukala jak chceš a fandím Ti. Já kdybych hubla všude, tak břicho je můj celoživotní problém. Ovšem nemám to vytáhlý po dětech, ale stejnak se to zpevňuje u mě dost těžko, ukládá se mi prostě všechno tam.. Chápu teda, že břicho je nepříjemný.
Já bych peníze nějak vyšetřila, ale bojim, z operací mám hrůzu, omdlela jsem i při aplikaci kontaktních čoček . Navíc ta měkká část se operuje jen při místním znecitlivění..
Jihočeška :o)
Miky
| 7. 11. 2007 17:25
Tak tě mocky zdravím, jihočeškoNeboj, určitě jsou tam dobrý doktoři.
U tý známý šlo o to, že je celkově štíhlá, taková drobotina a nechala si zvětšit prsa. Né, do žádných velkých rozměrů, měla 1 a teď má takový větší 2. Jde o to, že jak je hubená a oni jí je zvětšili, tak je to dost vidět u tý hrudní kosti. Má to tam hodně plochý a najednou má natáhlou kůži a dvě boule. Nevypadá to vůbec hezky, sama si toho je vědomá, takže se stydí víc, než když měla jedničky. Tady asi chyběla ta soudnost, jak psala Angelwoman. Nebo jí to možná i špatně či nedostatečně vysvětlili a ona nevěděla, že se jí ten přechod od hrudníku k prsu tak nebude líbit. Nebo to třeba udělali blbě, to já nevím. Přirozeně to ale nevypadá. V oblečení je to pěkný, i tu velikost odhadla, ale nahatý je to ošklivý.
Nosy ale bude dělat asi někdo jiný.
Jinak je plastická chirurgie v ČB, tam dělají taky všechno, i bříška - abdominoplastiku...na tu bych šla, ale nemám na to, haha. Ale je to nejlevnější v ČR, za 19700 Kč, jinak to stojí kolem 30 tis. Chotoviny jsou docela drahý, co jsem tak koukala. Kolik stojí nos?
To Kristyn
adelaida
| 7. 11. 2007 11:33
Probůh, ve dvanácti je snad tělo ve vývinu, bo se pletu?? To se Ti ještě může sakra změnit.. Mně bohužel zůstaly jedničky do šestadvaceti a nečekám změnu.. Počkám si na dětičky..
To Miky
adelaida
| 7. 11. 2007 11:29
Jasně, Chotoviny u TA. Dyť vidim, že jsi taky od nás z jihu. Byla jsem na konzultaci asi před těma osmi lety, ale nějak jsem se od tý doby k tomu ještě nedohrabala. Taky bojim. Jasan, že to je jiná operace, jen bych nerada, aby tam na místní lékaře nebyly zrovna příznivé ohlasy. O to mi šlo.
zvětšní prsou
angelwoman
| 7. 11. 2007 11:11
Já jsem se s velikostí svých prsou taky trápila...Ale už je to všechno pryč-do silikonů bych nešla..Prostě ne-láká mě to, ale nestojí mi to za to. Příteli se líbím a sobě už ostatně taky.Nevadí mi velikost, jen bych možná upravila tvar...mám jedno trošku větší, než druhé, i když vím, že to je normální...Ale celkově by se mi líbil takový kulatější tvar, ale s tím asi nic neudělám..mě s touhy po velkém poprsí vyléčila jedna hodina tělocviku ve čtvrťáku na střední, kdy se jedné velmi vyvinuté spolužačce utrhlo silikonové ramínko na podprsence, tak šla cvičit bez ní...No to byl děs, jak jí to tam všechno skákalo Pak jsem začly běhat a my jsem myslely, že se těma prsama snad omráčí, jak jí skákaly Pak jí učitelka řekla, ať si jde sednout, že si ještě ublíží V tomhle mám zase svoje prsa velkosti 2 ráda-nedovedu si představit, že se s něčím "takovým" tahám po světě
Ale každý jsem nějaký a nemůžeme dělat nesmyslené proměny...Třeba kdybych si já pří své štíhlé postavě a 52 kilech nechala udělat silikony-musela bych vypadat hrozně V tomhle by měl být člověk soudný a přemýšlet, co mu to vlastně přinese...Jediné, do čeho bych asi šla je ta modelace prsou-o čem psala Miky. Ale vycpávat si prsa silikonem a čekat, že mi sebevědomí vystoupí do závratných výšin...to ne. Myslím, že by se to hnusilo i příteli..
Ale každému co jeho jest. Jen škoda, že to dnes podstupuje tolik slečen, které to nemají zapotřebí...No jo, všudypřítomný diktát dokonalé krásy...
neboj
Miky
| 6. 11. 2007 13:39
Nos je zase jiný druh úpravy. Všechno nemá stejná, možná rizika. A myslíš také Chotoviny u Tábora?
To Miky
adelaida
| 6. 11. 2007 09:45
jejkote, nestraš s Chotovinama.. Já se tam asi už 8 let chystám na nos.. Bojim..
Nux
Miky
| 5. 11. 2007 19:46
Ahoj Nux. No, já taky. Silikony bych nezkousla. Některá prsa třeba fakt nejdou poznat, ale nechtěla bych mít v sobě nic cizího a k pocitu by mi to nepřidalo - jako k tomu sebevědomí, když bych věděla, že mám uvnitř vycpávky.
Docela ale uvažuji o té modelaci. Taky se bojím řezání, ale pro tu změnu bych to zmákla. Viděla jsem fotky a mluvila i s plastickým chirurgem. Jizvičky jsou malé a po čase nejsou pouhým okem ani vidět, když je to dobře provedené. Výsledky jsou super.
Nemám prsa úplně nejhorší, vel. 3 - zvětšila se mi po dětech, měla jsem 2, ale přecejen ta kůže je tam dost blbá. Jak se prsa nalijí a pak mléko zmizí, kůže se už nestáhne tolik a všechno to tam zůstane. Chudáci ty holky, co mají velká prsa. Ty to mohou mít po dětech ještě horší - jako moje mamča.A ta nás měla 4.
Au au
anonym
| 5. 11. 2007 19:02
Tak na to já jsem zbabělá. Já bych se dobrovolně řezat nedala. A ještě k tomu v sobě pak nosit nějaké cizí těleso, to je fuj. Raději se spokojím s tím co mám.
anonym
| 15. 11. 2011 10:58
TO : Přesně tak, já s tebou musím souhlasit. Taky bych se nedala dobrovolně řezat. Po dětech už prsa nebyla to co dřív, logicky:) Tak jsem se trochu poohlídla po netu, prozkoumala jaké jsou možnosti, a nakonec si koupila Decolen. Už asi po dvou týdnech jsem měla pocit že se něco začíná dít. Cítila jsem takové pnutí v prsou, tak jako v těhotenství. Po jeho užívání jsou prrsa plnější a pevnější
anonym
| 27. 11. 2011 18:37
TO Renáta: Taky jsem byla až překvapená, když se účinky začaly dostavovat. Moc jsem těmto přípravkům nevěřila, takže jsem byla fakt mile překvapená. Navíc mívám problémy s žaludkem, a po Decolenu mi nic není :)
milenka.br...
| 24. 1. 2012 20:48
TO Renča: Reni a funguje to? Dostala jsem od kamarádky doporučení na GOLDBUSTER , dekolen a NadraIN.
Operace prsů
Miky
| 5. 11. 2007 18:48
Já si myslím, že se není za co stydět atd... např taková modelace prsů je fajn, když má žena komplexy z vytahané kůže po těhotenství, kojení. Nejsou to žádné silikony, jen se odstraní přebytečná kůže a prsa se vlastně zpevní a zvednou. No a máte pořád ta svoje prsa.
Zvětšení: Viděla jsem zvětšená prsa a bylo poznat, že to má ta holka udělané. Pak se styděla stejně, takže si mohla nechat ta malá a svá. Ale asi opravdu záleží na plastickém chirurgovi, možná to někdo dělá lépe. Ona byla v Chotovinách.
Tady jde prostě o svůj vnitřní pocit. Jak tady někdo psal, že to manželovi nevadí, ale že jde té o její pocit apod, tak s tím souhlasím. Bylo toho v tom článku víc. Člověk to nemusí podstupovat jen kvůli někomu, kvůli sobě je stejně častý důvod.
Zmenšení:
Tak to je i v některých případech hrazeno pojišťovnou. Švagrová se chystá.
Kristyn
Kloa
| 5. 11. 2007 18:37
Kristyn, mám takový dojem, že pokud ti prsa rostou, tak to nebude způsobemo tím, že jíš pomeranče, citrony a měsíc a půl jsi pila mléko, ale tím, že jsi ve vývinu a prsa ti rostou přirozeně samy...
zvětšní prsou
Kristyn
| 5. 11. 2007 18:26
je mi sice jen 12 ale měla jsem vždy trápení s malými prsy ,četla jsem něakde na interneu že pomáhají kliky(dámské i pánské) a mléko 1 a půl měsíce stačí ,samozřejmně i pomeranče a citróny vše jsem skusila a celkem to pomáhá ,proč bolestivé operace a drahé prášky....
neblbněte
najna
| 21. 8. 2007 15:24
Holky,ženy,dívky... já jakožto majitelka velkých prsou vám radím... nezvětšujte.. pokud opravdu nejste uplně jak se říká"ploché"(nemyslím jako urážku) a pokud zvětšit tak jen malinko. Mě je 17 a mám opravdu velká prsa..a jsou mi jen na obtíž... vadí mi hlavně uslinatné pohledy, sprosté narážky.. často ponižující. Já vím to se mi to "kecá", taky jsem kdysi byla plochá a chtěla prsa.. teď je mám a brečím každou cvilku do polštáře. nemůžu na sebe nic pořádně sehnat a plavky? to je horor... nechtějte zažít. A to měřím 166cm a vážím 55kg.. veselá kombinace to mi věřte. Už těd uvažuji o zmenšení, ale aby mi po dětech znovu nenarostly.. z toho mám velký strach.. abych nedala majlan a pak bylo po.. ale každopádně to plánuji, abych si konečně mohla vzít tričko s výstřihem a nemusela se stydět. Ale kdo nemá nemůže pochopit. já nepochopím vás, že chcete větší a třeba moje mamka nechápe proč chci menší když ona by chtěla to co mám já... tak přeji hodně štěstí
prsa
Venu
| 6. 8. 2007 06:13
Ahoj...prsa prý rostou do 18 a někdy i do 19-20 tak zkus počkat
mala prsa
Kath
| 9. 7. 2007 17:34
Ahojky.
Sama nejsi je nás hodně jak na to tak koukám.Já už vyzkoušela herbust a brala jsem ho více jak 5 měsíců a vůbec nic se nezměnilo.Pak jsem dala šanci dekolenu,ale zase nic.Jsou to jenom lži,prášky nepomůžou a kdyby jo,tak už mají všechny ženský velký prsa...a jen tak mezi námi-není různorodost na ženách právě to přitažlivé?
operace?!=zvětšené poprsí
Kath
| 9. 7. 2007 17:32
pro anonym
operace?!
Kath
| 9. 7. 2007 17:29
Ahojky.
Příroda mi taky nahoru moc nenadělila a tak jako každou ženu ,která chce být sexy,mě to trápí.Už dlouho uvažuji o plastické operaci,ale neustále slyším jen negativní odezvy a samé hrozby co a jak se může stát.Líbí se mi,že nacházím i pozotivní názora chtěla bych se zeptat,zda bys mi neusnadnila hledání nějakého dobrého chirurga a neposlala mi kontakt na tvojí doktorku.Mohl abych se také zeptat na kolik to tak cca vyjde?Budeš moc hodná a předem děkuji =).
mala prsa
anonym
| 18. 6. 2007 09:57
Ahoj vsichni, vim ze nejsem jedina, kdo ma takovy problem, ale mam z toho celkem deprese...je mi 21 let a mam mala prsa, podle meho pritele takové lepší jedničky a k tomu mám velký zadek,vypadá to hrozně...chtěšla bych zkusit nějaké přípravky, uvažuju o Decolenu nebo o Add-Bustu, ale nejsem si jistá, zda opravdu pomohou.Prosim,kdo ma zkušenosti s nějakými takovými ,,léky", napište.Díky Janule
prosiiiiim!!!
anonym
| 7. 6. 2007 19:58
je mi 12 a vsechny holky ve tride uz maj prsa a ja se cejtim trapne nejde tomu nijak pomici??? jako co mam treba jist nebo tak neco??? prosim pomoc te mi!!!
cvičení
joylee
| 5. 6. 2007 16:10
Jestli můžu mluvit za sebe, tak si myslím, že kliky jsou nejlepší, do toho používám krém na zpevnění prsou a myslím, že prsa se zpevnily nebo je to třeba jenom lepší pocit no... ono přecejenom to denní mazání prsou směrem nahoru ke krku má něco do sebe:) ráda bych taky o něco větší prsa, obvod přes prsa není ani o 10 cm větší než pod prsama, ale na plastiku bych nešla, měla bych asi pocit, že to není moje a prášků se bojím, když čtu jiný diskuze, prsa jim natečou, zrudnou apod, tak nevím nevím...
Zpevnění prsou
anonym
| 4. 6. 2007 18:59
Ahoj, potřebovala bych poradit,jakým posilováním bych nejúčiněji zpevnila prsa...předem díky
abdominoplastika
anonym
| 22. 5. 2007 20:06
Mě to teprve čeká. Celý život mám veliký komplex méněcennosti kvůli mým prsům a věřím, že mi plastika zvedne sebevědomí. Trochu se bojím, ale známá na tom byla, tak mi vše vysvětlila. Dala mi i sáhnout na prsa. Já jsem ji od základky neviděla, ale když na mě vybafla, že má plastiku, nevěřila jsem. Poznat to fakt není, byla u velice dobrého chirurga - kam ostatně půjdu i já. Za deset dní mě čeká konzultace, ještě musím počkat na schválení půjčky - tak si moc přeju, aby mi to vše klaplo.
plastika prsou
anonym
| 22. 5. 2007 17:23
Ahoj, v 17 jsem také tesknila po větším poprsí, asi proto, že se za majitelkama kluci otáčeli. A jelikož jsem tento prostředek pro udržení zájmu neměla, cítila jsem se ošizená. Ale spíš mi chyběla ta pozornost a možná tehdy obdiv.
Nejhorší co jde udělat je se srovnávat s druhými, a to jsem taky samozřejmě dělala . Pak jsem začala chodit s klukem (v 19) a jak jsem se styděla za svou pstavu, šla jsem na plastiku. Po překonání strachu z narkozy a bezvědomí během operace, jsem se začala probírat v nemocnici na Budějovické, kde to proběhlo. 14 dní - 3 týdny bylo celkem krutých. Jelikož ty odříznuté svaly se při sebemenším pohybu vesele napínaly, dávaly mi jemné nervíky celého hrudníku vědět, že tam jsou řezné rány velké plochy, + vložený implantát, o který se kůže napínala, že skoro nešlo dýchat - musela jsem dýchat do bříška. Cítila jsem se hodně slabá (ztrátou krve a narkozou + leky proti bolesti den nato). Výsledek vypadal celkem dobře, jen ty jizvičky v podpaží - nejsou moc velké, ale když o nich víte...
Tamten kluk se kterým jsem chodila - tajila jsem mu to a rozešli jsme se . Dnes po cca 5 letech jsem 8 měsíci těhotenství a zatím žádné problémy nemám (vzhledem k implantátům pod prsními svaly), uvidím jak to půjde při kojení. Můj téměř manžel mě miluje jako osobnost a ví i o tom co jsem podstoupila. Náš vztah je o upřímnosti, důvěře, porozumění a dobré komunikaci, ne o centimetru sem, centimetru tam. Prostě 2 lidé kteří si rozumí, pomáhají si, respektují se a zlepšují se, studují, pracují, těší se na miminko a mají se rádi .
malá prsa
anonym
| 29. 3. 2007 20:45
Mě je 19, prsa mám tak 1 ani ne.. Take jsem přemýšlela nad přípravkem add-bust, pomohlo to někomu?
Nechtěla bych je o moc větší jen o trošku..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
.Pavlína
20. 1. 2020 08:16
37365
ludacris1
19. 1. 2020 21:53
432
Luevík7
19. 1. 2020 17:44
6387
patis67
18. 1. 2020 22:59
23
kantynka
17. 1. 2020 19:20
16735
stehla54
17. 1. 2020 10:56
66
SvudnaVeverka
16. 1. 2020 05:30
197
nika.opplo...
14. 1. 2020 12:43
178
atekra1
12. 1. 2020 07:50
18
farwa1
8. 1. 2020 15:26
18
adela.bmg
13. 7. 2019 16:30
76
lenka3kubin
7. 11. 2019 11:12
289
♥Jarka*Alice♥
5. 1. 2020 14:47
536
snapova
4. 1. 2020 22:07
8755
Elsa
4. 1. 2020 21:17
57
evelyn.t
3. 1. 2020 11:20
152
kwakamolka
3. 1. 2020 04:53
22
evelyn.t
30. 12. 2019 11:48
3
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud