Dárek pro přítele - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dárek pro přítele

Diskuze

daruj zážitek
Kloa
| 14. 11. 2008 19:12
To zavání reklamou. A je to trochu drahé, nemyslíš?
:-)
Malina
| 15. 11. 2007 16:33
Jj, je to tím. Najednou vypočítaná taková kupa Znát jako svý boty.. to já mám ještě rezervy, ale pracuju na tom
Malina
angelwoman
| 15. 11. 2007 15:53
Jsme spolu přes 3 roky ale musíš to brát tak, že jsem psala dárky na vánoce i narozky, nebo třeba i výročí - příležitost není až tak důležitá....Takže toho vypadá hodně. Především ho ale znám jako své boty
dííky za inspiraci
Malina
| 15. 11. 2007 11:37
Ahojte, tak Vám moc děkuji za inspiraci

Angelwoman, jak dlouho spolu jste? Buďto už nějakou chvíli, anebo ho obdarováváš opravdu ráda Ale možná se mi to jen zdá, když je to tu vypsané tak na hromadě, že je toho docela dost.
Jinak ten kalendář je opravdu dobrý nápad, už jsem nad tím taky přemýšlela, jenže jsme spolu celkem krátce a máme zatím celkem málo společných fotek.. No něco s tím udělám a třeba to k narozeninám už bude lepší
Místo knížky o luxusních autech mě napadlo něco podobného o motorkách, ale když jsem obcházela knihkupectví, tak většina z nich byla vydaná v roce 2006 a to je docela "staré". Zní to možná divně, ale každý rok přibývá od všeho jeden až dva modely a už se představují novinky na rok 2008, to znamená že v takové knížce by byly minimálně 2 roky staré fotky, technické údaje.. Můj tomu hodně rozumí a v podstatě by se toho moc nedozvěděl Ale odposlouchávám o čem mluví a už mám jakž takž představu
dárky
Kloa
| 14. 11. 2007 22:38
Malino, tipů už tady zaznělo spousta a taky jsem pro ty praktické dárky a nějakou tu drobnost jako přídavek. Termoprádlo je podle mě pěkný dárek. K narozeninám jsem před pár dny dala příteli tričko, jeho oblíbený pleťový krém, dvoje teplé zimní rukavice a počítačovou hru a od mé mamky dostal kvalitní trenýrky, na výročí mám pro něj taky jedny, těch není nikdy dost Na Vánoce už mám pro něj koupený svetr, koupím ještě solnou lampičku, možná ještě nějakou kosmetiku a co mi padne do oka. Jinak od rodiny dostal podzimní bundu, tu ale už dostal v předstihu, aby ji alespoň chvíli vynosil, teď už vytáhl zimní a z velké části mu jeho mamka přidala na elektrický holící strojek. Něco co bude mít souvislost s jeho koníčkem ho určitě potěší Ten můj je zase na auta A teď mě už víc nenapadá.
A taky souhlasím, vcítit se do toho člověka, naslouchat a všímat si ho.
dárky
angelwoman
| 14. 11. 2007 18:21
Jo, ještě jsem si vzpomněla na hodinky, kožený pásek do kalhot (přál si ho) a taky první "slušnou" košili do nové práce, za kterou jsem dala 7stovek a když jsme u těch praktických dárků - novou otočnou židli k jeho pracovnímu stolu
dárky
angelwoman
| 14. 11. 2007 18:01
Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo s dárky trochu tápe Pro letošní vánoce pořád vymýšlím, ale jinak vám napíšu aspoň to, co jsem příteli dala na dřívější svátky nebo i narozeniny: kalendář (koupíte ho v papírnictví, jmenuje se fotokalendář), kde jsem nalepila naše fotky z dovolené, akcí, výletů, atd., knihu o luxusních autech (Lamborgini, Ferrari, ale i staré ameriky a veteráni), už zmiňovaný polštářek, sluchátka k jeho Nokii, super lyžařské rukavice Burton - měl fakt velkou radost, taky na ně padle půlka mojí výplaty , model auta Lamborghini Murcielago, korkovou nástěnku nad stůl, kde jsem naaranžovala naše fotky, takový kalendář, kdy má jakou směnu, citáty, atd.....Jestli mě ještě něco napadne připíšu to
slunko
Malina
| 14. 11. 2007 16:19
Jj, to je přesně ono. Že člověk pořád přemýšlí aby toho druhého nějak neurazil.. U mě je to trochu problém i z toho hlediska, že jsme spolu první vánoce a já nevím co od něj můžu čekat. Myslím co se týče povahy i hodnoty dárku. Třeba v létě jsem měla 20. narozeniny a to mi přivezl 20 růží a paměťovou kartu do mobilu To jen tak na okraj k tý romantice u nás Takže si říkám že mu koupím to termoprádlo - dám do toho cca 1000,-, ten polštářek je za pár stovek a ještě zrovna o víkendu přišel s tím, že by chtěl nějakou mikinu s kapucí. Teda on si ji vybírá sám, ale tu co si tady zrovna vybral měli jen malinkou a pak obrovskou, takže jsme obrazili pár dalších krámů a zjistili že jediné barvy ve kterých lze sehnat pánskou mikinu jsou khaki a šedá, což se mu moc nelíbilo.. takže hledá dál. Já budu hledat taky, a jestli si žádnou do vánoc nevybere tak mu ji koupím
Jo a dneska jsem byla tady v jednom obchodě a tam maj moc pěkná pánská trička, myslím že i docela ucházející barvy a nejsou drahá. Takže mu zítra jedno koupím a buď mu ho dám jen tak, a nebo v sobotu (máme půlroční výročí, to je výkon co? ) a nebo k mikuláši/vánocům. Záleží do kdy vydržím
Docela mě baví pro něj nakupovat ,ale do vánoc bych se chtěla vejít tak do těch 2000,-, plus mínus. Přeci jen jsem chudý student
Malina
slunko
| 14. 11. 2007 14:32
Tak s tím souhlasím,já jsem taky praktik, takže nejdřív uvažuji nad praktickými a když na nic nepřijdu, přijdou na řadu blbiny :). Termoprádlo rozhodně dobrý dárek je, uvidí, že myslíš na jeho zdraví :).

Já jsem stejně prakticky pořídila příteli (který je praktik se vším všudy) k Vánocům ledvinový pás z ovčí vlny (je po operaci zad a trpí na prochladnutí i na blbý pohyby), ale přesto se mi jeho příbuzná smála, že tento dárek by urazil i jejího 50tiletého manžela – ale pak usoudila, že ty problémy tento dárek možná i vyžadují, takže to risknu asi J. Další praktický dárek bude pásová bruska na dřevo, protože s ním hodně pracuje a pořád si ji půjčuje – je to kutil J. Jinak já to mám s dárky lehké. Můj přítel si pro sebe nic nekupuje, staví domeček, takže veškeré penízky dává do toho. Takže já spíš řeším, že nevím, co mu koupit dřív, abych se do toho finančně vešla J. Koupila jsem mu manšestrovou čapku, protože má rád styl první republiky, koupím mu zavírací multifunkční nůž, protože ani na ryby ani na houby nemá žádný pořádný. Koupím mu oblečení,protože si jindy žádné nekupuje a co si budeme povídat, potřebuje rozšířit šatník o pár triček J. Koupím mu mikinu, po které touží. A samozřejmě předplatné Rybářství a nějakou rybařinu (taky proto, že jsem mu už ztopila pár třpytek J) Jak říkám, nevím, co dřív J. Myslím, že důležité je vcítit se do toho člověka, poslouchat ho, naslouchat, zapojit fantazii a představivost – s tímhle se mi podaří skoro vždycky vymyslet dárek na míru JTak s tím souhlasím,já jsem taky praktik, takže nejdřív uvažuji nad praktickými a když na nic nepřijdu, přijdou na řadu blbiny :). Termoprádlo rozhodně dobrý dárek je, uvidí, že myslíš na jeho zdraví :). Jájsem stejně prakticky pořídila příteli k Vánocům led
elik
Malina
| 14. 11. 2007 13:18
Ahojky, my spolu sice usínáme jakž takž často (asi 3-4x týdně), ale nad polštářkem jsem už uvažovala taky. Ale nad takovým jiným - je čistě bílý a na něm jsou čertící v různých pozicích, no kamasutra hadr
Je to proto, že on potřebuje malej polštářek aby usnul, a pořád mi bere ten můj jedinej co v posteli mám

Jo a jinak - jezdí hodně na motorce a tak mě jako praktická část dárku napadlo termoprádlo! Nezní to moc romanticky, já vím, ale je to opravdu užitečné a to drahé a kvalitní rozhodně využije. Já moc nejsem na to, abych mu dala samý krásný blbinky, to je k ničemu. Nějaká taková "zamilovaná drobnost" bude spíš jen přídavek
Můj dárek
Elik
| 13. 11. 2007 14:09
Ahojky
Sice Vánoce JEŠTĚ nejsou ale pomalu na mě padá ta oná deprese... DÁRKY ???
Nevím co komu...
ale přítelovi jsem nedávno "jen tak" koupila nádhernej ručně vyšívanej polšářek ve tvaru srdíčka. Je modro bílej, jsou na něm nakreslený dvě roztomilý srdíčka a napsáno dobrou noc. Usínáme spolu hrozně málo. Bydlíme od sebe 140km, tak abysme byli u sebe aspoň nějak...
Tak třeba se Vám to taky zalíbí
dárečky
Raffaelo
| 12. 11. 2007 14:41
Ahojte holky, koukám, že tohle dilema má hodně lidí, ale koukněte na diskusi Virtuální kafíčko - 20 a víc nebo tak nějak se ta diskuse jmenuje.. řešíme to tam ted s holkama. Ale každej chlap je jinej že...
:)
Elunka
| 12. 11. 2007 12:19
Tak tohle téma trápí i mě:) až na rozdíl, že my jsme spolu už rokTakkdyby přeci jen nějaká dobrá duše poradila, tak bych se nezlobila:)
dárek pro přítele
Malina
| 12. 11. 2007 09:05
Zdravím milé dámy

Jak tak koukám na ty závěje venku, čím dál tím víc přemýšlím co dát přítulovi k vánocům. Jsme spolu teprve půl roku, ale předtím jsme se už rok znali. Je to blázen do motorek, 26 let, pořád něco staví a přestavuje. Dary typu seskok padákem nepadaj v úvahu, protože se mu dělá špatně i když zakloní hlavu

Takže jestli máte nějaké originální tipy, co jste už vyzkoušely a nebo se teprve chystáte.. sem s nimi, budu ráda za každou inspiraci

Jo a poznámka - studuju, takže je tady určitý finanční limit
Dííííííky!!!!!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
tepu
20. 4. 2024 12:02
70267
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video