Zeštíhlující krémy - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Zeštíhlující krémy

Diskuze

Hádek
lenka
| 23. 7. 2007 13:48
Ten ATOK myslí Juja asi kosmetiku Hádek, ony se ty výrobky od něj tak jmenují.
Juja
Raffaelo
| 23. 7. 2007 13:19
hmmm tak to vůbec nevím co to je zač ten krém ATOK já zatím zkusím ten zábal s tím gelem, než si pořídím od topvetu to mlíko. a uvidíme.. hehe, už se na to celkem těším. jinak s tou masáží máš pravdu, také jsem to někde už četla, že se má postupovat směrem k srdci.. akorád asi si nerozumíme s tím kartáčkem.. zkusím sem dát fotku, snad pochopíš jaký myslím
Raffaelo
Juja
| 23. 7. 2007 12:54
Používám krém ATOK, objednala jsem ho na netu a vychází to určitě levněji než chodit na zábaly ke kosmetičce . Folii si kupuji tu nejlevnější, co seženu, většinou Tesco, která stojí necelých deset korun a mám ji tak na dvakrát. Teď si zábaly dělám tak obden nebo ob dva dni, podle toho jak mám čas. Plánuju to tak dělat, dokud dolíčky nezmizí úplně (už je mám jen v nějakém blbém světle, jinak už je to dobrý ) a pak bych si je chtěla dělat jen občas pro udržování - návrat té "potvory" už nedopustím!!!!!! Jinak jako masážní kartáč jsem používala takový obyčejný, co jsem sehnala v drogerii s takovými výčnělky, teď jsem si koupila trochu lepší - byl totiž zlevněný a moooooc se mi líbil , ale myslím, že by mohl stačit jakýkoliv obyčejný masážní kartáč. Masáž prováděj směrem od kolen nahorů (všude se vždy uvádí směrem k srdci ) tj. ve směru proudění lymfy.
Namažu si vždycky tenkou vrstvičku toho krému, stačí opravdu velmi tenká, jen tak jako kdyby jsi se chtěla pořádně namazat a aby ti ještě na kůži trošičku "mastnoty" zůstalo (doufám, že jsem to popsala pochopitelně ). Jak se ti to pod tou folii pěkně "zapaří", tak, když ji odstraníš, tak máš nohy trochu mastné a jakoby vlhké, tak já si to pak buď omyju vodou nebou minimálně setřu ubrouskama.
Doufám, že jsem odpověděla na všechny tvé nejasnosti, kdyby ti ještě nebylo něco jasné (ono se to občas blbě popisuje ), tak se ozvi. Výsledky mám fakt úžasné, tak ať se to podaří i tobě!!!!!!!!
Lapacho
Snoopynka
| 23. 7. 2007 12:10
Ano anoNejdřív jsem tomu vůbec nevěřila, ale od prosince do května jsem byla neustále nemocná, bolívalo mě v krku - stačilo, aby mi byla půl hodiny venku trochu zima nebo aby mě ofoukl vítr nebo cokoliv jiného a hned jsem zase ležela...a nechtěla jsem rát antibiotika, protože je do mě pořád cpali a nepomáhalo to..Pak mi je dávali i na chřipku, přitom se to prý nemá V květnu mi to bylo už jedno,byla jsem naprosto vyčerpaná z toho braní vitamínů, jezení ovoce a česneku a cibule a nic nepomáhalo..A čaj zabral...Od té doby mi nic nebylo a jsem imunní vůči všemu - můžu pít i studené nápoje a nebolí mě po nich v krku,což bych si před rokem nemohla doovlit ani v létě Lapachu zdar:)))
lapacho
Raffaelo
| 23. 7. 2007 11:59
jojo máš pravdu, taky ten čajík mám doma, ale ne kvůli snížené imunitě, ale že je celkově dobrý na všechno. je to opravdu všeuměl..
Celulitida
Snoopynka
| 23. 7. 2007 11:21
Jo holky,ještě jsem si na něco vzpomněla...Kvůli snížené imunitě jsem pila čaj Lapacho, který se pije každý den (po troškách, celkově asi 3/4litru za den) po dobu 3 týdnů a potom je týden přestávka...Asi ve druhém cyklu se na mě přítel díval a ptal se mě, co se sebou dělám, že mi docela výrazně zmizla celulitida..Tak jsem nad tím přemýšlela a ještě jednou se mrkla na ten čajík a je fakt,že působí očistně a odbourává toxické látky, které tělo zadržuje (což taky způsobuje celulitidu)...No já nevím, je to sypané, v každém čajovém krámku poradí jak to vařit..Vhuť sice nic moc (ale je i ovocná varianta - myslím že pomerančová a ta prý chutná líp)...Já kupovala 50g za 33,- a koupila jsem si 150g a už dokončuju druhý cyklus a pořád ještě mám..Za vyzkoušení to stojí..Protože když už si toho všiml přítel, tak to už je co říct
zábaly
Raffaelo
| 23. 7. 2007 11:16
Jojo to vím, že jsi to už psala, ale mě šlo o to jak si to balíš, ale tak nějak mě to napadlo, že každé stehno zvlášt, a potom ještě boky.. no a potom už to ale nesmíváš ten krém, vid? Ono to je asi dobré dělat před spaním, že potom můžeš jít hned spát..budu muset navštívit obchůdek a koupit i ten masážní kartáček, prze mám doma úplně obyč.. myslíš že by ten stačil? a ono je asi velká spotřeba té potravinové folie na to že?? Jo a ještě bud jsem to přehlídla, nebo si to ted nevybavuju, ale děláš si ty zábaly každý den, nebo jak často?? Ty jooo to musím vyzkoušet, akorád ten krém objednáváš také z lékárny?? já ten skořicový gel objednala v lékárně.. ještě jednou moooooooooooc děkuji
Zábaly
Snoopynka
| 23. 7. 2007 10:41
Ahojky, pořád tady čtu to fórum a už se nějaký čas chystám to vyzkoušet:) Chtěla bych si ale sehnat ten krém od topvetu..Mám sice skořicový zábal od firmy AOK, ale ten byl docela drahý, dostala jsem krabičku od kosmetičky...Ta mi z něj také udělala hřejivý zábal na záda - kdo má problémy se ztuhlým zádovým svalstvem, tak doporučuju:) Princip je stejný, trochu se namaže na celá záda,přikryje se fólií, ručníkem a zabalí se do deky a pak se hodinu leží a zábal krásně prohřívá...Potom stačí si zacvičit a pocit ztuhlého svalstva je pryč:) Tak to asi vyzkouším i na tu celulitidu, i když jsem tomu nevěřila, že by to tak mohlo pomoct:) Uvidíme..Vyzkouším a dám vědět:))
zábaly
Juja
| 23. 7. 2007 09:45
Sice jsem to už psala, ale snad nevadí, že to zopakuju .
Namažu se trochou toho skořicového krému a tak 15-20 min. si masíruju ty problematické partie masážním kartáčem. Když už je mám pořádně rudé, tak přidám ještě trochu toho krému tak, abych mohla vytvořit tenkou vrstvičku. Je docela hutný, tak spotřeba není moc velká oproti jiným krémům, které jsem před tím zkoušela. (a hlavně ten skořicový jediný tak super funguje). Pak se zabalím od pasu ke kolenům do potravinové fólie. Je dobré nejdřív zabalit každé stehno zvlášť a pak ještě omotat fólii přes to (partii od pasu ke kolenům). Potom to ještě obalím dekou a tak půl hodiny až hodinu takhle pěkně relaxuju. Okoukala jsem to v salonu, kam jsem na to kdysi chodila a tam to dělají i třeba na ruce, pokud někdo má problémy i s nimi, ale to už by vyžadovalo pomoc další osoby při zabalování .
Juja
Raffaelo
| 23. 7. 2007 08:22
Ahojky, a jak že si ty zábaly děláš??
skořicové zábaly
Juja
| 23. 7. 2007 07:19
Tak holky mám ten nejlepší důkaz, že fakt ty zábaly se skořicovým krémem fungují. Moje drahá polovička si totiž všimla změny a prý je to opravdu markantní rozdíl. Prý nevěřil, že to tak zabere a hlavně tak rychle (dělala jsem si ho o víkendu popáté) .
Skořicové mléko
Ginger
| 21. 7. 2007 14:57
Všechny tyhle přípravky kupuju od té samé firmy - TOPVET, je to asi nejlevnější a připadá mi, že snad i nejúčinnější (i když nemůžu zase tak moc srovnávat, dražší značky jsem nezkoušela, můžu porovnat jen s Garnier a Niveou). Já jsem ani jeden z těchto výrobků nemohla nikde sehnat, pouze v lékárně mi řekli, že mi můžou objednat gel, ale nic víc (ten jsem už měla). Nakonec si to kupuju v jednom Solárku, kam já chodím i na termohubnutí - při něm si střídavě natírám na nohy i zadek gelem nebo olejíčkem, před cvičením zase to mléko. Ale dá se to objednat i na netu jsem koukala...
Ginger
ilecka
| 20. 7. 2007 20:13
A skořicové mléko se taky dpostane koupit v lékárně nebo v drogerii?A která firma jej vyrábí?
Skořicové mléko
Ginger
| 20. 7. 2007 17:55
Holky jak jsem psala, že užívám ten skořicový gel a že lepí, tak jsem krom olejíčku, který bych si taky nenapatlala na sebe před cvičním (protože je mastný) dnes objevila i skořicové tělové mléko, má tu výhodu, že se celkem rychle vsákne a navlíknout na ně nějaké legíny na cvičení už není tak nepříjemné Navíc je bílý (narozdíl od gelu, který spíše připomíná marmeládu ), tak jsem si ho hned zkusila dnes napatlat před spinningem a ani jsem nepocitovala "mastný" efekt... Tak snad se učinnost ještě více projeví, protože opravdu se tam na všech píše, že to chce po natření procvičit... tak uvidíme
skořicový gel
Raffaelo
| 19. 7. 2007 13:13
Já ten gel používám a dřív když jsem ho na sebe patlala hodně, tak jsem našla na spodním prádle krapet zabarvené, ale ted ho dávám přiměřeně a vůbec nebarví a ani nějak nepocituji, že by lepil. Ono ho tam není zapotřebí napleskat kdoví kolik.. ale asi to bude hodně individuální, já si ho také mažu až po koupeli, kdy si dám masáž normálním kartáčkem, ani nepoužívám žádnou speciální žínku, a nic špinavý nemám.. a myslím, že to má taky účinek, protože mi kůže zčervená a když cvičím před tím, tak se namažu, když se pak stejně půjdu osprchovat..
Skořicový gel x skořicový krém
Juja
| 19. 7. 2007 10:24
On je rozdíl mezi skořicovým gelem a krémem.


To o čem tu mluvíte je gel - ten takový červenohnědý je gel. Tím doporučují natírat se před cvičením nebo při masáži. Ten jsem zkoušela a mě moc nevyhovoval. Byl lepkavý, na masáž celkem dobrý, chvíli to trvá než se vstřebá a pak se lze normálně obléct a cvičit. Ale světé oblečení bych se přes něj vzít bála, protože to docela špiní. Když jsem ho používala na masáž, vždy jsem měla masážní kartáč pak špinavý. Na zábal mi přišel nevhodný, hlavně kvůli tomu jak je lepkavý.
Já jsem si ale objednala na netu přímo skořicový krém. To je normální bílý krém, který je určený přímo na termozábaly, trochu si s ním natřu ty tzv. problematické partie, chvíli masíruju masážním kartáčem a pak ještě trochu krému přidám a zabalím se do potravinové folie a do deky a nechám si to tak půl hodiny až hoďku. Bezva relaxace a fakt jsem zkoušela měřit stehna a boky a první cm už jsou pryč. Kdysi jsem na ně chodila do salonu, tak vím, že to fakt pomáhá, ale proč neušetřit a neudělat si je sama, ne?!
To Angelwoman
LUCY
| 19. 7. 2007 09:48
Ahoj Angelwoman, já mám ten skořicový krém asi tak týden, mažu se před cvičením, cca 15 minut, udělám si takovou malou masážičku, nechám zaschnout, a pak se teprve obléknu. On je sitě červený, takže nějaké to zašpinění tam může být ihned po obléknutí, ale dá se lehce vyprat, jak bylo řečeno někým tady v diskuzi. Použila jsem ho zatím 3x, ale zatím nic nepociťuji, že by zmenšení objemu.. Každopádně co můžu chtít za týden, že ??? Dej vědět, jak to pomáhá. Lucie
Skořicový krém
angelwoman
| 19. 7. 2007 09:22
Holky, úplně jste mě na ten skořicový zábal nalákaly , asi to fakt půjdu zkusit do té naší lékárny, i když nevím, nevím, jestli pochodím... Jo a myslíte, že je reálné namazat se s ním třeba před hodinou spinningu? Nemůžu se nějak hodně od něj zašpinit? Díky!
Skořicový krém
Juja
| 19. 7. 2007 08:30
Přesně tak, ten gel dost lepí. Nejlepší je krém, který je přímo určený na termozábaly. Ten jsem si právě koupila a je na zábaly bezva. Je i takový hodně hutná, tak se ho nemusí dávat moc velká vrstva.
Samozřejmě, že se musí i cvičit a rozumně stravovat a hlavně důležitý je pitný režim!!!!!
Krémy na celulitidu
Ginger
| 19. 7. 2007 08:15
Ahoj holky, přestože cvičím hodně, tak mě celulitida hodně hodně trápila. Nejdříve jsem zkoušela gel proti celulitidě od Garnier, musím říct, že se to hodně zlepšilo, ale ne zase tak moc, abych mohla slavit úplnou ztrátu Ted jsem se pustila do termohubnutí, před kterým si vždy udělám skořicový zábal a je to super, ty účinky jsou úžasný. Dá se sehnat i skořicový olejíček. Je to přírodní a levné. Jediné, co mi trošku vadí, je to, že ten gel lehce lepí a olejíček se taky až tak rychle nevsákne
Já vím, že se tam píše, že to chce po natření procvičit. Ale i když chodím do fitka každý den (střídám různá cviční), tak si neumím představit, že bych se před cvičením s tím gelem napatlala a pak na sebe nalepila elasťáky Spíš to řeším tak, že si tím gelem každý večer masíruju nohy a zadek a mám pocit, že i tohle stačí.
Celulitidu ale bez sportu asi jen tak nezlikvidujeme, chce to cvičit a podporovat krémy (+samozřejmě si hlídat jídelníček)
Skořicové zábaly
Juja
| 19. 7. 2007 07:42
Tak jsem si koupila ten skořicový krém a zkoušela si doma dělat ty zábaly a před tím ještě masáže. Už jsem to dělala 3x a musím říct, že to funguje. Je vidět zlepšení a dokonce i nějaký ten úbytek cm přes boky a stehna.
krém
Edith
| 18. 7. 2007 23:15
Angelwoman,ty jsi mladší než ja,ty ho jeste nepotřebuješ..
Plasticity od Diora
angelwoman
| 18. 7. 2007 21:49
Krásně ho popisuješ, Edith Škoda, že si ho teď nemůžu dovolit
krem
Edith
| 18. 7. 2007 18:38
Nejlepsi je krem Plasticity od Diora.Fakt funguje.kuzicka jak mimino,ale moc nesolit a nejist bucek stoji asi 1500kc.jinej uz nikdy nechci,ztrata penez...
LUCY
Raffaelo
| 13. 7. 2007 13:50
Ahojky Luci, nemáš vůbec za co držím pěstičky, ať pomůže, také na mě v lékárně koukali, moc lidí to nezná no, a je to myslím daleko lepší, než ty předražené krémy, u kterých platíš jenom za značku a přitom někdy nemají ani zpola takové účinky, at tam mají jeden strojek nebo dva potom písni, jak jsi na tom. Přeji krásný víkend papa Verča
To raffaelo
LUCY
| 13. 7. 2007 09:06
Ahoj Raffaelo, děkuji za info. Já si ho také objednala v lékarně, kde se tedy divili, co to chci, že to neznají, a že je to v podstatě levné . Už jsem se vyléčila z drahých preparátů apod., beztak nepomohou, tak tohle by mohlo třeba pomoct , uvidíme ! Hezký den, Lucie
LUCY
Raffaelo
| 13. 7. 2007 08:02
tak držím pěstičky, at Tě teda nepřekvapí to, že Ti po něm kůže malinko zrudne a bude to hřát.. jinak já ho používám už nějakej ten pátek a jsem s ním nad míru spokojená a ani ho nemusím objednávat z internetu, abych nemusela platit poštovné, ale objednávám si ho do lékárny..
Topvet
LUCY
| 13. 7. 2007 07:59
Hoj, tak mám od včerejška skořicový krém topvet. Dnes jdu cvičit, tak hned zkusím a po nějaké době uvidím, jestli se dostavily nějaké výsledky... Tedy po otevření jsem se vyděsila nad tou rudou barvou... , dám další info, až zkusím.
Topvet
LUCY
| 12. 7. 2007 07:43
Ahoj všem ! Po přečtení vašich příspěvků jsem se rozhodla zkusit skořicový krém Topvet ! Cvičím pravidelně, ale za tohle nic nedám.. Nestojí tisíce, tak proč ne. Jen doufám, že na sobě uvidím nějaký výsledek. Přestože cvičím, tak celulitidu mám...
Lucie
krém
angelwoman
| 11. 7. 2007 16:35
Ahoj! Já mám dobrou zkušenost s novým krémem od L´Oreál Paris-je v zelené tubě a má masážní válečky-pomohl mi od celulitidy na stehnech..ale od krémů nemůžem čekat zázraky, hlavně cvičit a zdravě jíst

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video