Nevěra ano či ne - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nevěra ano či ne

Diskuze

Nea
angelwoman
| 29. 10. 2007 19:05
Bohužel tvému příspěvku nerozumím...Máš ve vztahu hodně lásky-ale nerozmazluje tě. Jsi šťastná, ale za rozmazlováním chodíš jinde. Nevím-nějak mi to nejde dohromady...Myslíš, rozmazlováním objemutí, pohlazení, polibky, atd.?? Tohle u svého muže/přítele nemáš? To si nedovedu vůbec představit A už vůbec ne, jak dokážeš do polibků, pohlazení a různých intimních věcí netahat city.... Já jsem vždycky žila v tom, že tyhle věci nabývají hodnoty právě když je dělám s člověkem, kterého miluju...Ale přitom píšeš, že máte dostatek lásky...A to byl takový tvůj chlap vždy -t ak chladný??
nevěra Terko
nea
| 29. 10. 2007 14:39
Ahoj nebudu ta co odsuzuje a ani si to nemůžu dovolit ,ale vím co k tomu Terku vedlo a proč nyní ty myšlenky. Jeden z příspěvků obsahoval,,řešit situaci nejdříve doma,,Jenže někdy to nejde. Já jsme se to doma snažila řešit,ale všechno bylo na prd.
Strašné řeči jak moc to chápe a bude se snažit mi věnovat více pozornosti.Jenže ta snaha trvala tak dlouho dokud jsem vydržela si pro obětí ,přituleni chodit sama. Proto chápu Terku partner může říkat o lásce ,ale pokud není cítit tak je to k ničemu. I já jsem ve fázi ,,Šťastná s rodinou miluji partnera a děti ,, Jenže to rozmazlování chybí mě a tak jsem si ho našla. City do toho netahám a pro rodinu mám potom mnohem lepší náladu. Partner to asi tuší,ale neřeší to protože si je jist,že on by mi to nikdy nedopřál. A jelikož v našem vztahu je lásky hodně ,jsme vlastně šťastní. Lenka
:-(
angelwoman
| 28. 10. 2007 21:46
A proč to nejprve spolu nějak neřešíte, když máte problémy? Proč si hned "odskakovat" jinde?
nevěra ano či ne
terka
| 28. 10. 2007 20:15
Jsem vdana 5 let a svemu manželovi jsem byla nevěrna,řekla bych že si za to může tak trochu sam.Zanedbaval mě jak v ***u,tak i tim že mi nevěnuje dost času.Podvedla jsem ho na dovče,na kterou se mnou nejel a jela jsem s kamoškou a s dětmi.Abych pravdu řekla nejdřiv jsem měla vyčitky,ale pak to přešlo.Stalo se to jen jednou na te dovče a pak jsem odjela a toho chlapa jsem už neviděla.Ale posledni dobou jsem přimo posedla myšlenkou na milence,protože se necitm uspokojena.Třeba mě odsoudite,ale třeba take ne.Budu ráda za nazory a můžete mi také třeba napsat email.
Partnerské vztahy
Miky
| 5. 9. 2007 17:56
Mrkněte se na Partnerské vztahy a téma diskuze Mám milence, no a? Je tam to hodně a různé názory.
pokračování
angelwoman
| 29. 8. 2007 09:37
A hlavně si nevyčítej něco v tom smyslu, že ty jsi měla příležitost a nepodvedla jsi ho a pak se dozvíš, že on podvádí půl roku tebe-buď na sebe pyšná-tvé hodnoty jsou správné, jen jsi nenašla člověka, který je umí ocenit! Říká se:příležitost dělá zloděje-ale já osobně bych nechtěla chlapa, který skočí na každou, která se mu líbí nebo s ním jen trochu zaflirtuje-zase je to o tom určitém odříkání, prioritách a hodnotách...
přítel
angelwoman
| 29. 8. 2007 09:34
Ahoj Miisho! Tak to věřím, že se teď opravdu cítíš moc špatně a nevíš, jestli ho chceš... popravdě nevím, co bych dělala na tvém místě-to si člověk musí zažít..ale pravděpodobně bych s ním nebyla-půl roku není jedna noc, jeden úlet, který se dá snad při troše tolerance odpustit....A já vedle sebe potřebuju partnera, který má stejné hodnoty jako já, kterému můžu věřit..důvěra je pro mě strašně důležitá...Teď už to záleží na tobě,jestli jsi ochotná skousnout půl rok podvádění a být s ním, když řekne, že chce být on s Tebou..záleží na tobě, jestli myslíš, že už to neudělá a jestli se tomuto člověku dá důvěřovat a spolehnout se na něj..a nebo si chceš najít někoho, kdo tě zkrátka bude mít rád a nebude mít důvod podvádět, lhát a obelhávat...Být tebou volím druhou možnost-jsi určitě šikovná mladá holka tak proč setrvávat s někým, kdo si tě nezaslouží??
re
Miisha
| 29. 8. 2007 01:44
tak to sem si taky vzdy rikala,ze ho miluju a nemusim chodit na kafe s jinyma klukama,az do te doby nez me kontaktovala jedna divka ktera s nim pry půl roku chodi, a on priznal ze ji zna, a postupne to vyplouvalo, duvera v nej se mi uplne zhroutila a nevim co dal delat, sice tvrdi ze chce me,ale ja si nejsem jista zda chci jeho, nevim co delat ja mela moznost ho podvadet, ale nikdy sem to neudelala,pac sem si rikala ze bych mu nemohla takhle ublizit, a on mi tvrdil ze by to taky nikdy neudelal, sliby chyby, ale me to porad trapi, trapi me to.
Zoe
angelwoman
| 18. 8. 2007 12:22
Já mám na nevěru stejný názor jako ty. Ano, platí sice ono otřepané "nikdy neříkej nikdy", ale přesto si myslím, že jsou určité zásady, které pokud si člověk stanové, je přesvědčený o jejich správnosti, tak je bude dodržovat. Já jsem měla několik příležitostí k tomu přítele podvést (od nevinného pozvání na kafe, procházku, rande, polibe, atd) - ale vždycky jsem si řekla: ne, já ho miluju a nemohu ho podvést. Nemohla bych se mu podívat potom do očí a hlavně: mé svědomí má příliš silný hlas a já bych výčitkama zešílela. Zkrátka si vždycky řeknu: máš to zapotřebí? Jen proto abys vyzkoušela chvíli vzrušení s někým cizím? Ne, to já nemůžu. Zkrátka neumím podvést. Ale věřím, že většině žen to problém nedělá. Můžu se bavit s cizími muži, zajít s nimi na kafe, atd.-ale k tělu bych si je nepustila. A ani v dlouhodobém manželství bych to asi nedokázala. To se radši s partnerem rozejdu, než si na něco lhát, podvádět a setrvávat v manželství bez lásky-lhaní, podrazy a obelhávání mi není vlastní. Ale lidé jsou různí... Každému co jeho jest-nevěra je asi běžná, ale je to jen a jen o lidech, jejich zábranách, hodnotách, svědomí, čestnosti, povaze, atd. Jako vše ostatní.
juuuuuuuuuu
bludicka
| 18. 8. 2007 00:59
Myslím,že člověk nehledá jinde to co nachází doma a nemusí to být jen nevěra pro ***,ale muži chtějí být patřčně doceněny,ale to my ženy přece takyOpravdunikdy neříkejke nikdy.
zoe
Kloa
| 20. 6. 2007 23:09
Docela rozumím tomu co tady píšeš, taky to tak cítím. Kéž by takhle uvažovalo více lidí, bylo by i méně trápení.
Jednou jsem s partnerem měla nevyřešené vztahy, prostě krize, navíc já odjela do zahraničí, ale přesto, že jsem mu řekla, že se může ozývat (sms), že jeho to nebude stát ani moc peněz, naopak stejně jako po ČR, tak se ozval jen jednou a to skoro na mé doprošování a i když jsem to brala za téměř uzavřenou kapitolu (vzhledem k jeho nezájmu) a měla v té chvíli právě skvělou příležitost si užít, tak jsem v tom okamžiku řekla NE...
zoe
kecka
| 20. 6. 2007 22:41
člověk míní - doba se mění..........měla jsem odjakživa stejný názor, jako ty a taky jsem se podle toho chovala, očekávala jsem to samé od partnera, ale jak říkám, člověk míní......
ani tak
zoe
| 20. 6. 2007 22:34
...nevím, já bych to neudělala ani v tom stereotypu, asi prostě proto, že mi to nepřijde správný, nedokázala bych to...musím mít jedno uzavřené, abych mohla do druhého....
zklamání
kecka
| 20. 6. 2007 22:26
Mě je taky líto toho co se děje kolem, na to mám však dvojí metr. Když někdo moc miluje, nesmí být nevěrný, nejde milovat jednu a spát s druhou, jenže když už láska není, co ty lidi svazuje než stereotyp? Pohodlnost? To se na věc kouká docela jinak...fuj, nechci propagovat nevěru, jenže co když to ani jinak být nemůže???
dobou...
zoe
| 20. 6. 2007 22:19
...tak proč jsem jiná já? Kdybych dělala to stejné, možná by se to snášelo líp
zklamání
kecka
| 20. 6. 2007 22:14
Jenže to už nebude jiné. Je to dobou.
zklamání
zoe
| 20. 6. 2007 21:50
...já vím, o to hůř mi je...jenže si to všechno racionálně nevysvětlím, musí TO prostě přijít samo...snad přijde...není to vlastně jenom zklamáním z mých vztahů, vlastně i ze vztahů a manželství v mém okolí, všichni se v nich podvádí, přestože navenek všechno vypadá, že je to v pořádku, moc mě mrzí, jak to teď chodí...
zklamání
kecka
| 20. 6. 2007 21:44
Zoe, asi je to v tobě hluboko, ale jsem si jista, že jednou potkáš někoho, o kom si tohle vše myslet nebudeš. Prostě ti s ním bude moc dobře a věřit mi to teď nemusíš. Tak ti fakt přeju, aby to bylo natolik pevné pouto, že nedovolíš ničemu a nikomu jej přetrhnout. Důvěra je ve vztahu moc důležitá.
zklamání
zoe
| 20. 6. 2007 20:40
...nechápu to, jsem asi úplně z jiného světa, ale nikdy bych příteli nezahla, i kdyby byl vztah v nejhlubší krizi...přece když chci někoho jiného, ukončím to, co nechci...nikdy nikdy nikdy...myslím si, že věrnost je rozhodnutí...každý si asi někdy říká, že by to zkusil, ale přes své rozhodnutí bych já nikdy nešla...bohužel to tak není oboustranně, nechápala jsem, jak se dva lidi, kteří jsou spolu mohou podvádět, nechápu to pořád, ale bohužel jsem se ocitla v kůži podváděné a od té doby už nedokážu partnerům věřit, přestala jsem věřit na věrný vztah, na věrné a po celý život dobře fungující manželství, přestala jsem se těšit na své manželství a rozhodla se, že se nikdy nevdám, protože nechci dopadnout stejně a ještě se rozhodovat, zda se rozvést, či nikoliv...asi jsem se zklamala ve všem...snad se to spraví
konecne
anonym
| 17. 6. 2007 21:36
To sem rada, ze to nekdo taky chape. Je to smutny, ale je to tak. Zensky, nenechte ze sebe porad delat pitomce a taky si uzivejte zivot!
pravda
kecka
| 17. 6. 2007 19:23
Tak tomu bych i věřila. Poznala jsem spoustu lidí, co zahli, nikdy bych to do nich neřekla!! Ani vy, kdybyste je viděli nebo trochu znali. A to nejen chlapi, ale i ženský.
upřímně
anonym
| 17. 6. 2007 10:25
Pročetla jsem si vaše příspěvky. Je mi líto, ale dělá to velká většina lidí. Jen se o tom nemluví a valná část z nich to nikdy nepřizná. Na světě je člověk jen jednou. Vztah za několik let zevšední. To má člověk pak do konce života jen přežívat a čekat až konečně umře? Tím neříkám, že jsem nevěrná. Nejsem, ale kdyby to někdy přišlo, nebránila bych se tomu. Přítele nesleduju, nelezu mu do mobilu a po ničem se nepídím. Tak člověk ublíží jen sám sobě a nikomu jinému. Ženská odrodí děti a sedí doma na zadku. A ten její už jí nevěrný byl, nebo jí nevěřný je a když ani jedno, tak jí nevěrný teprve bude. To je život. Nikdo není svatoušek.
šok
anonym
| 12. 6. 2007 21:09
Jsem v šoku...tak od tématu nevěry jsme se rázem octli v domácím násilí!!! Opravdu si nikdy partner nesmí dovolit uhodit ženu!!!
Ta žena si toho musí být vědoma, mít svou cenu....myslet si, že si to snad zaslouži??? Šílené, taky přece nebije chlapa a že by si to někdy zasloužil...
Takovou lásku nechápu, podle mě pramení z vlastního malého sebevědomí...každá bitá žena by si měla víc vážit sama sebe...fakt se těžko radí ...a asi je pravda, že násilník si dovolí jen tam, kde cítí že může, v podstatě je to slaboch, a svůj mindrák si léčí na slabším...
je to smutné chjo....
a je pravda, že děti by v takovém prostředí neměly vyrůstat..
Viva
artep
kecka
| 12. 6. 2007 20:46
Vůbec bys takhle neměla uvažovat. Chlap nesmí bít ženu, NIKDY!!!!! Nenech se, kvůli dětem ne, když už nemůžeš kvůli sobě, udělej něco kvůli dětem. Nesmí vyrůstat v násilí. Nesmí si myslet, že je normální, když táta bije maminku. Ponesly by následky po celý život. Kdyby tě snad manžel bil, pomohu ti, napiš mi soukromou zprávu, ale opravdu to nenech zajít daleko. A omlouvám se za mé zbrklé souzení, napoprvé jsi nenapsala, jak to u vás je. Nikdy mu ale nevěru nepřiznávej! A ještě něco, napiš si na papír, co na něm máš ráda, proč ho miluješ, a na druhý napiš, co ti na něm vadí a co na něm nenávidíš. Pak mi dej vědět, kolik bylo těch pozitivních věcí a postřehů. Děkuji a drž se.
pro anomymní
artep
| 12. 6. 2007 18:48
jo máš asi pravdu...budu si muset dát pozor..ale z manžela mám někdy až hrůzu,protože je někdy schopnej čehokoli...rozvádět se nechci,pořát ho miluju,ale on si asi neváží toho co má..hlavně ty děti...to jsou moje ***ky..děkuju
pro artep
anonym
| 12. 6. 2007 18:28
koukám na to co píšeš a chci ti jen vyvrátit tohle:Nikdy si nezasloužíš aby ti dal někdo po hubě.Použila jsem tvoje slova ,ale opravdu nikdy nikdy ať si řekla nebo udělala cokoli.Určitě si nikoho nezabila aby tě za to musel odměnit fackama.Bojíš se aby manžel na nic nepřišel a dáš sem svojí fotku a napíšeš kde manžel dřív pracoval a co dělá ted.Buď opatrná!!Přeju ti štěstí ,máš nádherné miminko mysli na něj
kecka
artep
| 12. 6. 2007 17:53
to není pravda..s tím,kdo může podvádět a kdo ne,jen jsem nechtěla a nechci aby se to dozvěděl,že jsem ho podvedla.U nás doma to funguje asi tak,že on může všechno a já nic.já mu odpustila..ale on by mě zašlapal. už jsem dostala párkrát po hubě..dobře,asi jsem si to zasloužila...chybama se člověk učí,,,a moudřejší ustoupí
jajaja
kecka
| 12. 6. 2007 00:12
Tak to klobouk dolů. Opravdu. Pokud vám to tak funguje......a proč ne? Záleží na domluvě, vy dva jste se takto domluvili a i když by to leckdo odsoudil, je to vaše věc, nikomu do toho nic není, nebudete-li šířit AIDS nebo tak něco. A zkoušeli jste to i ve více než ve dvou?
artep
kecka
| 12. 6. 2007 00:06
Jestli tomu rozumím, on tě podvádět nesmí a ty jeho ano? Je lepší si to neříkat. A nezlob se na mě, lézt někomu do mobilu je totální sebevražda - přinejmenším. Trochu nedůvěry jsi k němu měla již dřív, jinak bys to neudělala, nebo jsi soudila podle sebe??? Nechci tě vůbec moralizovat, jen to takhle vidím já. Už bude těžký mu zas věřit ( pokud jsi mu kdy věřila), je taky těžké se přes to vše přenést, ale co ti zbývá, chceš-li s ním zůstat nadále. Pro příště, kdo chce - hledá, kdo hledá - najde. Takže kdo chce - najde. Bohužel. Tak ti držím palečky, začni věřit sobě,zkus víc věřit manželovi a v tom, co se stalo raději nepitvej a už nehledej .
jajaja
anonym
| 11. 6. 2007 23:56
Ano, souhlasím s tebou, naprosto. Jen ta otázka pohlavních nemocí by mě malinko děsila. Ale dá se to pojistit kondomem.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Arin
26. 4. 2024 11:39
70313
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video