Holeni intimnich - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Holeni intimnich

Diskuze

těžký případ :o(
Lili6
| 21. 1. 2008 16:59
Zdravím holky!
Já se holim taky už nějaké ty roky na intimních místech a to komplet (žádné ornamenty nebo tak, prostě holátko).
Bohužel jsem tmavší typ, což sebou nese kromě bohaté hřívy vlasů i škaredé černé a silné chloupky a to úplně všude
Rychlost jejich růstu je skutečně obdvuhodná. jak už tady někdo psal - jako by závodili kdo vykoukne první. Ráno oholím, večer už jsou krapet cítit na dotek a ráno i vidět - prostě struhadlo. Do 24 hodin je mam prostě venku, ostré a škrábavé
Hrozně mě to trápí.
Strávím odstraňováním nejmíň půl hodiny, holím se všude.
A jak jste psali, v oblasti bikin naskáčou pupínky, drudne pokožka, svědění, pálení... no prostě děs!
Je fakt že mi žádný muž nikdy nenaznačil, že by mu to nějak vadilo nebo něco. Ale já se za to dost stydím...

Koupila jsem si epilátor domu. Na nohy je fajn. Na intimní partie už ho taky používám a teda ze začátku mi i slzy vytryskly bolestí, ale je pravda že po dvou třech epilacích už to bolí majinko (hodně pomůže když se epilujete hned po koupeli). A chloupky pak rostou postupně a míň. Bych se pořád epilovala, ale po pár epilacích mi chloupky strašlivě zarůstají. Hluboko, tvoří se mi vřídky, svědí to... Víte někdo co se zarůstáním???
Po holení mi nepomáhá nic na intimních partiích (jinde se mi osvědčil taky dětský olej). Po epilaci mam dobrou zkušenost s tím dětským pudrem.

Depilační pěny mi nezabírají. Depilační krém (zkoušela jsem veet) občas (hl. na cestách) používám na zbytek těla, docela jsem s ním spokojená, jen má citlivá pokožka je pak dlouho podrážděná od těch chemikálií.
Ale co se týče vosků, tak ty jsem si mohla přikládat na jakoukoliv část těla třeba stokrát a zůstaly na něm tak nejvejš tři, čtyři chloupky na intimních partiích vůbec nic.
Láká mě ta orientální epilace, že ybch si ji objedlala, ale teď nevím - myslíte že mi to zabere, když vosk nezabral vůbec???
Teda to jsem se zas rozepsala když tohle je mé velké, celoroční a neřešitelné trápení - pomůžete někdo???
Moc děkuju za odpovědi!!!!
Mullik
adelaida
| 16. 1. 2008 15:24
V přír. kosmetice je to na str. 33. Ale tam nepíšu nic podstatného, jen, že sem to zkusila. Myslím, že se to jmenuje Orientální depilace a dělá to Marie Pletková, Č. Budějovice a ještě na jednom místě v ČB sem to viděla. Až budu mít víc času, napíšu víc..
orient. hmota
Mullik
| 16. 1. 2008 15:10
Tak já jsem projela celou přírodní kosmetiku a nic jsem nenašla. A na internetu toho taky moc není, jediné co jsem našla tak 100ml za 1 000Kč, coš ani omylem. Můžeš mi napsat nějaké info? Jo a taky nechápu, to ty chloupky jako v té hmotě zůstávají zamotaný?
Orientál. hmota
adelaida
| 16. 1. 2008 13:55
O orientální hmotě už píšu v Přírodní kosmetice. Zkusila sem ji na nohy, byla sem nadšená, ale začaly mi docela rychle růst chloupky a hlavně! zarůstají.. neví někdo co s tím..??? Na třísla jí chci ale rozhodně zkusit. Nezkoušel jí někdo na podpaží????? Vzhledem k tomu, že se vyrábí přímo v našem městě, tak sem si pro ni zajela a stála mě jen 500, přičemž na netu je za 680 + poštovný. Pani mi říkala, že při pravidelném používání by měla vystačit na půl roku..
Hmota
Berynka
| 16. 1. 2008 12:01
Hmotu si kupuji přes internet.Je poměrně drahá,ale dlouho vydrží.
Někde jsem četla,že si ji někdo i doma vaří.
Správně by měla obsahovat i ovoce jako fíky apod.Ta hmota co si ji kupuji,tam má vidět i nějaká semínka
Měla by být čistě přírodní.
Když jsem,ale byla poprvé v nějakém saloně,tak ji paní měla plnej hrnec a řekla bych,že to byl jen cukr voda a chemická citronová štáva a taky to fungovalo
Jde jen o ten poměr,který neznám a málo kdo ho prozradí.
No ,když si uvědomím jak levné suroviny to obsahuje a kolik to stojí,tak je to děs.
Tak kdyby někdo znal tajemství poměru,tak jsem jedno ucho.
Jinak hmotu používám již asi třetím rokem.Chloupky stále rostou,ale určitě jich je podstatně méně.Možná je to jen tím,že dorůstají postupně.
hmota.
Mullik
| 16. 1. 2008 11:42
Já si přirození vytrhávám voskovými proužky, ale jen létě, přes zimu se nechci zbytečn mučit, a taky se mi zdá, že vytrhávané partie zřidly a ted už stačí je pár chloupků vytrht třeba pinzetou, to už se dá vydržet, protože je to postupně a můžeš si to regulovat. Ale stejně by mě taky zajímalo ěco o té hmotě. Kde se to třeba kupuje, nebo jestli si ji vyrábíš sama atd...
Orientální depilace
Berynka
| 16. 1. 2008 11:07
Technika je podobná.Hmota je něco jako karamel ,ale pružnější.Z hmoty se v dlaních vymodeluje kulička,která se pak roztahuje do placky na místech která chceš depilovat .Pár sekund se nechá působit a pak se proti směru růstu chloupků strhne.Úkon se opakuje až postupně vytrháš všechny chloupky.
Hmota se dá použít na celé tělo,ale chloupky musí vždy dorůst do určité délky.Intimní partie lze určitě depilovat také,ale přece jen je to stále o vytrhávaní a tak si myslím,že to bolestivé bude.Já na to odvahu nemám.
Berynka
Kloa
| 16. 1. 2008 10:50
O té orientální depilaci už jsem někde četla, ale pořád nevím jak na to. Je to jako technika voskem? A jde tímto depilovat i oblast přirození? Z toho mám docela strach. Budu ráda když o tom ještě něco napíšeš.
Depilace
Berynka
| 16. 1. 2008 09:00
Já si třísla depiluji orientální hmotou doma.
Holení pro mě není.Mám tmavé chloupky které jsou vidět snad hned druhý den a navíc ty pupínky.
Po vytrhání chloupků třísla zasypu dětským pudrem a je to.
Mám pokoj od chloupků tak na dva týdny.


Je to zatím to nejlepší na co jsem narazila a vyzkoušela.A,že toho bylo.
depilace
Kloa
| 15. 1. 2008 14:39
Nemáte některá zkušenosti s depilací třísel voskem nebo laserem? Jak je to s bolestí a trvanlivostí depilace? Teď používám střídavě žiletku, holící strojek a epilátor, ale chtěla bych od žiletek úplně upustit.
dětský pudr
Zucor
| 15. 1. 2008 14:08
Ahoj, patřím též mezi věrné vyznavačky žiletek a tak i já se potýkám s nepříjemnými pupínky,které se udělají tak druhý,třetí den a velmi svědí...toho svědění a celkově výsev pupínků se mi daří mírnit tak,že po oholení si místo přepudruji obyčejným dětským pudrem- ale pozor né heřmánkový!!!! po tom jsem měla nepříjemnou kožní reakci..pupínky celkově naskáčou méně a o to i méně svědí...
holení
pusiketka
| 22. 12. 2007 22:31
Ahojky děvčata , tak pročítám a pročítám a naprosto chapu o čem mluvite. Depilační krémy mi absolutně nezabírají, depilace voskem nebo strojkem se proste bojim a nezkusim to . A to nejhorší .... holení to je tragoška . Udělám to poprvý a jde to krásně do hladoucka zadne pupinky nic. Ale chci to udělat druhy den a to zkratka nejde boli to a neni to do hladka nevim co s tim ..... nezna nekdo uz konecne nakej poradnej fígl kterej by mi pomoch a zbavil mě trapení za odpovedi moc dekujuu
depilace???
Pilotka007
| 12. 12. 2007 13:05
Depilace???!!! Mě to bolí i na nohou...natož na takových intimních místech. To by pro mě bylo mučení!!!! To radši přetrpím žiletku.
holení
Evi
| 20. 11. 2007 20:31
Ahoj, já holím intimní partie žiletkou, ale protože nesnáším chemickou kosmetiku, tak aby žiletka pěkně klouzala, používám přírodní intimní mycí gely, pleť je pak velmi doře oholená a hlaďoučká, bez gelu by to dřelo a pak to bolí. Holím se kompletně každý den a nemám vůbec žádné problémy. Pupínky jsem měla při prvních holeních a bez holícího gelu, takže mazat.
Klasické chemické gely (Veet apod.) na tyto partie nedoporučuji, je to koledování si o malér.
Na to fakt nemám
Papa
| 19. 11. 2007 22:12
AU!
To bych nevydržela.
ziletkou? ne!
tasty
| 19. 11. 2007 22:02
Ahojky, jestli muzu poradit jakou mam zkusenost já, urcite neholit ziletkou. dalsi den tam vyskacou pupinky (jak tu asi vetsina z vas muze potvrdit) a jakmile zmizi, naroste "struhadlo" , a muzem holit znova... podle mne je nejlepsi depilace. at uz voskem tak doma epilatorem... poprve to celkem boli, ale potom rostou chlloupky jen sem tam nejaky a mnohem jemnejsi , takze to uz neni takova hruza a neni pak problem jet na tyden nekam na chatu, kde treba neni moznost si intimni partie oholit ...

jinak co se tyce osetreni PO, nejlevnejsi a celkem funkcni metoda je obyč dětský pudr z lékárny ...

snad to nekomu pomuze
Holení
Mullik
| 15. 11. 2007 22:29
Já mám tentýž problém at dělác cokoli, stejně tam ty červená boláčky jsou! Nejlepší verzí pro mě je tupější žiletka a šmrdlím to po směru, ne proti směru. Ale v létě to přetrpím a okraje okolo krajů prádla si vytrhám voskem, bolí to, červené je to tak 4 hodin ale myslím, že to stojí za to, a ten zbytek si neholím uplně do hladoučka ale tak na 2 milimetry a je to super. Ale nějakej čas to trvalo než jsem si našla mě vyhovující verzi. A taky to nenatírám ničím agresivním ale jen pletovým mlíkem na citlivou plet nebo bylinkovým vonavým olejíčkem.
holeníčko-mučeníčko : (
Paj
| 15. 11. 2007 19:41
Ahoj holky,
tak si tu tak pročítám vaši diskusi a musím říct, že vím přesně o čem je řeč. Holím se už asi deset let a dosud si má kůže nezvykla na žiletku. Neuvěřitelně mě to bolí, když se holím a pak to bolí následující tři dny. Vyzkoušela jsem už snad všechno. Kolínskou má oholená pleť fakt nesnese, strašně to pálí a naskáče mi po ní ještě víc pupínku než obvykle. Pěny Veet absolutně nereagují na mé chloupky Mám trošku tmavší pleť, a tak mám i tmavé silné chloupky a mám je všude , proto se jich musím pravidelně zbavovat, ale fakt to bolí. Nemáte někdo zkušenost s Aklepion? Myslím tím s laserem?
Norwayka
Kloa
| 14. 11. 2007 21:37
Norwayko, chemii bych na tyhle partie nedoporučovala, hlavně co se týče oblasti, která je blízko pohlaví, takhle jsem si jednou zadělala na zánět a to jsem se snažila být opatrná, ani jsem to nemazala všude, protože jsem právě z tohohle měla strach a stejně se stalo. Takže velmi radím neriskovat.
Krém na holeni
Norwayka
| 14. 11. 2007 21:00
..četla jsem tu, že některé máte zkušenosti s holením intimnich partii depilačnimi krémy (Veet, Opilca).. chtěla bych to vyzkoušet, ale je na nich většinou napsáno, že se na tyto partie nemají používat, tak nevím, zda-li to mam risknout. múže mi o tom některá z Vás, co tyto krémy používa napsat zkušenosti (jaky krém a jak na to nelépe?)
Děkuji
holení intimních míst
Pilotka007
| 27. 9. 2007 19:02
Po holeni používám normální dětský olej...protože zjemňuje...

Jinak mám ale dost problémy s holením intimních míst protože to nemůžu praktikovat moc často. Jakmile se totiž holím když jsou chloupky příliš krátké...tak mě to prostě bolí...
holeni bez pupinku
Janule
| 11. 9. 2007 13:14
Ahoj vsem ,ja po holeni intimnich mist pouzivam pletove mleko po holeni,zklidnuje kuzi a redukuje rust chloupku.Je od Avonu.Je vyborny a pupinky nemam zadne .Zdravim Jana
depilace
Medu
| 10. 9. 2007 15:17
Ahoj, já mám pocit, že se tam jedná o ty "holící přísady", ale snad někdo bude vědět víc Jaká byla ta depilace?
Jinak pro ostatní, já používám krém na holení Veet, ikdyž by se neměl na intimní partie, ale oholí to líp než žiletka (po žiletce jsou pak ty chloupky ostřejší)..kdyby někdo věděl o jiném krému,dejte vědět! a po holení používám už dávno koupený krém od nivei po holení s panthenolem, nevím,jestli ho ještě dělaj, ale možná co zkusit panthenol jako takový? (Jinak pro mě ideální postup je oholit se před spanim a žádnej ***, pak ráno neni ani pupíneček...ale ne vždycky to tak jde
Depilace
Berynka
| 21. 8. 2007 16:16
Děvčata,
můžete mi prosím některá vysvětlit rozdíl mezi brazilskou a orientální depilací ? Na té orientální jsem byla.
Holení...
trudis
| 19. 7. 2007 18:08
Ahoj...tak i já malinko přispěji...na holení intimních partií používám holící gel, poté vyčistím pleťovou vodou a nechám pokožku vyschnout. Kamarádka mi poradila proti pupínkům poté nanést dětský zásyp...Není to špatné
Ale co se týče motivů, už mi pomalinku dochází fantazie (Ataké někdy trpělivost k udržování hehe)...
holení intimních
gondoji
| 19. 7. 2007 14:45
Ahoj, tak mě kdysi bylo porazeno si po oholení potřít místa antiperspirantem. Já používám LADY SPEAK STICK aloe gel. Je ale jedno který to bude. Jinak místo pěny na holení používám mýdlo. Hodně mýdla s trochou vody. Poslouží to stejně a je to levnější. Snad to pomůže i vám. Já od té doby nevím, co je to pupínek.
zoe
naomi
| 21. 6. 2007 08:35
Já chodím k jedné paní na depilaci horkým voskem, chloupky mám hodně pevné-tuhé a opravdu mám klid na tři týdny.Tak to fakt nevím jak bych ti poradila. Já jsem se vždy holila, druhý den už jsem je měla venku a to mě taky strašně štve, tak jsem začala chodit na depilaci.To je mi líto, že ti to nevydrží, ale snad se na něco příjde, tak to nevzdávej.
naomi
zoe
| 21. 6. 2007 08:05
mně i po depilaci chloupky vyraší už dva dny potom, sice jsou slabší, ale přemýšlím, zda pro ty dva dny má cenu "trpět". Holení s depilací střídám a stejně mám pocit, že mé chloupky soutěží o to, který bude "venku" první
zoe
naomi
| 21. 6. 2007 07:49
Ahojky zoe, určitě nejsi sama které chloupky rostou rychle....Já proto chodím hlavně před létem na depilaci a mám dlouhou dobu klid.Holit bych se nemohla každý den.Čím častěji se holíš, tak jsou chloupky silnější. Jestli jsi ještě nikdy nebyla na depilaci třísel, tak to určitě vyzkoušej a budeš mít dlouhou dobu klid od holení a pokud budeš chodit častěji, tak je nebudeš mít tak silné...Tak dej vědět jestli jsi do toho šla.Pa R.
japato?
zoe
| 20. 6. 2007 22:33
...když to tady tak čtu, tak přemýšlím, jak to, že vám stačí se holit tak málo? Já musím každý den, chloupky mi nějak moc rychle rostou...a navíc jsou čímdál tvrdší, to mi moc moc vadí

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video