Horoskopy, výklad karet-co vy na to ? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Horoskopy, výklad karet-co vy na to ?

Diskuze

Poraďte
LittleStar
| 3. 1. 2008 19:50
Zdravím Vás,
mohli byste mi, prosím, poradit kartářku v Praze, se kterou máte někdo dobré zkušenosti? Už se nějakou dobu zabývám tím, vyrazit na "poradu" k někomu, kdo vnímá svět trochu jinak než já a nechci lovit v neznámých vodách.
Díky Hvězdička
jak to je?
Lilimi
| 3. 1. 2008 11:22
Já si myslím že je to hlavně o psychice, když víme že se á něco takového stát podvědomně se chováme tak aby se to stalo. JInak horoskop si rada přečtu a pobavím se. Jinak já karty malinko vykladám ale spíš jen kamaradkam pro zabavu
Horoskopy a karty
Pilotka007
| 10. 12. 2007 10:25
No já na horoskopy věřím. Karet se bojím. Obávám se že uvidím něco co nění moc milé a pak budu žít v strachu a nejistotě... co se mi asi tak stane. Karty jsem si vykládala jen sama.
výklad karet
kirgyt
| 9. 12. 2007 16:00
Ahojky četla jsem si tady příspěvky, chtěla bych Tě poprosit, zda by jsi se mi ozvala na email...kirgyt@seznam.cz, díky. kirgyt

p.s.zajímám se o výklad karet a tak bych uvítala rady zkušenější...
výklad karet
kirgyt
| 9. 12. 2007 16:00
Ahojky četla jsem si tady příspěvky, chtěla bych Tě poprosit, zda by jsi se mi ozvala na email...kirgyt@seznam.cz, díky. kirgyt

p.s.zajímám se o výklad karet a tak bych uvítala rady zkušenější...
Kartářky
panap
| 4. 9. 2007 15:13
Já jsem byla asi před dvěma lety u astroložky a nestačím se divit,protože co řekla,tak se stalo...spoustu věcí už jsem zapomněla.přišly, já koukla do papírů a ono to tam je prostě napsané Jsem sama zvědavá jak to bude dál.Nástin do budoucna tam je,ale nemusí to tak dopadnout..i když...
Hlavně nepřeceňovat
slona
| 3. 9. 2007 18:29
Jednu dobu jsem tomu celkem propadla, ale nevycházelo to. Ani když jsem si vykládala sama, ani když mi vykládali jiní (cca 10 kartářek a kartářů). Na léto mezi 16. a 17. rokem mi předpověděli znásilnění. Tak strašně jsem se bála. Asi jsem nikdy nezažila větší pernamentní strach. Další a další předpovědi nevycházely a nakonec mě z nejhoršího dostal přítel. Chtěla jsem tak řešit i vztah k němu. Říkal, že bude lepší, když si společnou budoucnost vytvoříme. Moji rodiče a sestra v tom jedou dál a na určitou dobu mají vždy naprosto jasno v tom jak to bude. Pak se něco nepovede, jde se na další konzultaci a zase se ví, jak se bude život vyvíjet. Je to lákavé myslet si, že znáte odpověď dříve než ostatní. Je to určitě návykové. Hlavně to svádí k pasivitě. Na to je život moc krátký. Když chyby, tak svoje. Tak to vidím teď já, ale říkám, taky jsem v tom jela
vykládací karty
kuchticka
| 24. 5. 2007 14:37
Ahojky i já sem napíšu svou zkušenost. Bývalá tchýně mého přítele karty vykládá a tak se u ní toto taky trošku naučil. A já můžu říct, že co mi vyložil tak vyšlo. Třeba že když jsme plánovali mimčo,trvalo nám to skoro rok než se povedlo,tak karty říkali,že dítě je někde na cestě.Syna jsme splodili v autě o jarních prázdninách . A když už jsem těhotná byla,pořád se tam ta cesta objevovala-přítel porod málem nestihl-byl zrovna na Slovensku.Ale naštěstí se malému na svět moc nechtělo a na taťku počkal.


Taky mi vyšlo,že dítě přinese do domu štěstí...dodnes mi všichni říkají,že jsem snad nejšťastnější a malý že je spokojené mimčo.Takže já kartám věřím,ale záleží na tom,v jakém rozpoložení se zrovna nacházím a taky...každá karta má více významů.Ale osud si každý buduje sám. Hodně štěstí všem Viktorkám,i těm kteří si karty nevykládají nebo jim nevěří.
To je vidět,
Miriam00
| 10. 5. 2007 20:33
že žádné předpovědi nejsou na nic. Život máme ve svých rukách.
Naštěstí.
Protože kdyby bylo vše předurčeno, proč bychom jinak žili?

ERO, přeji vše dobré, zdraví a kupu dětí!!!!
NEMOC MI KARTY NEUKÁZALI
ero
| 10. 5. 2007 15:46
asi tak před 5lety jsem dost blbla s kartářkama i u známé kartářky Kludské jsem byla,do ničeho se nestrefili,jen podle znamení mi řekli pár vyčtených frází,jen prachy to stojí,jakto,že mi nepředpověděli hrůzu mého života jako je rakovina prsu a zároveň mi museli zrušit těhotenství s dvojčaty,takový zásadní životní zlom by měli karty ukázat né? kdysi jsem k nim chodila jen kvůli jednomu chlápkovi,pořád jsem doufala,že se rozvede,naivka,vše už je minulost,teď mám už přes 5let přítele,který mi při nemoci strašně moc pomohl a nikdy mu nebudu dostatečně vděčná,takže vzkazuji všeho s mírou
výklad karet
anonym
| 7. 3. 2007 22:29
ahoj opět se mi nepodařilo přihlásitmám prosbu nemáte někdo kontakt na dobrou kartářku v Praze?děkuji marta
Myšička
lenka
| 30. 1. 2007 22:22
Myšičko, tak hledám hledám, kde jsi a ty jsi tady, ale už nejsi online .
Elisabeto108
anonym
| 30. 1. 2007 21:31
Chtěla jsem se zeptat, jak pokračuješ s tou astrologií? U koho děláš kursy?
Já jsem se teď dala na kursy k Ant. Baudyšovi jr.,
je to kluk v mém věku, líbí se mi jeho webové stránky (www.astrolab.cz), slíbil mi to do března dodat na DVD.
Sice základy mám, ale zajímá mě výklad Soláru, tranzity a direkce...potřebuji vědět, jak to interpretovat.
Ty jsi spokojena s tou astr. školou, co děláš?
výklad karet
kudlankalenka
| 30. 1. 2007 19:01
Ahoj já mám s výkladem samé dobré zkušenosti.Chodím k paní která za to
nechce majlant a vždycky to co mi řekla se stalo (anebo jem to mohla
ovlivnit)
kyvadlo
anonym
| 1. 1. 2007 19:37
Máte někdo nějaké zkušenosti s kyvadýlkem.Při otázkách reaguje,tak jsem zvědavá jestli se něco vyplní
Tarot
anonym
| 1. 1. 2007 08:49
Tak právě o Tarotu už dlouho přemýšlím. protože se věnuji astrologii, mám potřebu to spojit, dost to spolu souvisí. Ale zase nevím, jestli se dají dělat obě věci pořádně.Moje kamarádka totiž dělá hodně těchto aktivit současně (astrologii, tarot, věštění z ruky, automatic. kresbu, výklad snů, numerologii, reiki...)ale když jsme si hlouběji začaly povídat o tom, čemu z toho rozumím i já, zjistila jsem, jak povrchní jsou její znalosti, a jak víc než na vědomosti a zkušenosti dá na svou intuici a řekla bých spíš na fantazii. To už je ale jen takové plácání, hádání, prostě šarlatánství.
Proto já to pořád oddaluji, mám prozatím o Tarotu jen základní znalosti.
Ten SVŮJ stále nemám. Myslím, že to přijde samo, jako všechno. Vždycky se k něčemu dlouho odhodlávám, pak to hodím za hlavu a najednou ze dne na den to přijde. Najednou jsem připravená.
Až mě nějaký osloví, půjdu do toho. Fakt se těším. Chtěla bych nějaké malé karty, ty lépe sedí do malé ruky...Už jsem měla dvoje (koupené a darované), ale dala jsem je sestře, nijak mě neoslovily.
Tarotové karty
anonym
| 1. 1. 2007 04:30
Já jsem dlouho vnímal potřebu vykládat karty. Nejprve jsem si je jednoduše namaloval, bylo to za totáče. Pak jsem se konečně dostal do esoterického obchodu, kde byl výběr karet přímo a ještě nabídka přes katalog. Bylo to v podstatě jednoduché, okamžitě mne uchvátil Osho Tarot. Vůbec jsem netušil o co jde, ale dnes mohu potvrdit, že jsem intuitivně vybral přesně "svůj " tarot. Přesně odpovídá mé mentalitě. Pokud cítíš nutkání vlastnit karty, vybírej intuitivně... Držím pěsti Sasa
elisabeta108
anonym
| 20. 10. 2006 21:13
Máš pravdu, Crowley je trochu jiný a složitější, ale plno lidí s ním začínalo.
proto jsem psala o Rider Wait.
Ale pokud začneš s Crowleyem-mám od posluchačů kursu-pochopíš trochu záhadu a magično tarotu,začne tě zajímat i jiný výklad.
Já osobně Crowleye nepoužívám-protože klienti nechápou a ani nemohou pochopit symboliku a některé karty je doslova vystraší.
Crowleho karty??
elisabeta108
| 20. 10. 2006 20:39
Mě teda osobně Crowleho tarotové karty připadají pro začátečníka moc složité.......a od klasického tarotu mají dost velké odlišnostil...jako 3krát Mág....A PAK TY DVORNÍ KARTY princ,princezna,rytíř a královna. to mě nejde....
u klasického je jeden mág a dvorní jsou páže,rytíř,královna,král
a taky Crowle vykládá určité karty uplně jinak než klasický tarot....to by mě připadalo že.. dotyčná po apsolování nějakého kurzu by v těch kartách měla pěkný maglajs...
JEN MŮJ NÁZOR!
Tarotové karty
anonym
| 11. 8. 2006 18:14
Pokud si půjdeš koupit karty- dej hodně na první dojem-pokud tě zaujme obrázek nebo symbol a něco ti řekne.Zůstala bych u klasických-Rider Wait nebo Crowley-ty jsou pro začátečníka srozumitelné.Výklad se dá naučit-pokud máš chuť a zájem.Existují malé školičky tady na Internetu-nebo na Seznamu je diskuse o Tarotu a dá se vyměnit názor na karty.A pokud se bojíš odpovědí-neptej se na nic z čeho máš strach a co bys neunesla.Tarot je přítel a pokud s ním tak budeš zacházet-bude také reagovat.
Tarotové karty
anonym
| 9. 8. 2006 11:20
Chtěla bych se naučit vykládat Tarotové karty.Ale nevím, jaké si koupit-byla jsem v prodejně a tam mi moc neporadili.Zajímá mne výklad karet a moc bych se to chtěla naučit.Je potřeba nějaká škola nebo to zvládnu sama podle příruček, které ke kartám prodávají?Když jsem byla u kartářky, tak mi řekla,že bych to měla zkusit-že prý k tomu mám vlohy.Stále nad tím přemýšlím a mám trochu strach,abych si třeba karty nevykládala špatně.Poraďte prosím.
Tarotové karty
anonym
| 9. 8. 2006 11:17
Chtěla bych se naučit vykládat Tarotové karty.Ale nevím, jaké si koupit-byla jsem v prodejně a tam mi moc neporadili.Zajímá mne výklad karet a moc bych se to chtěla naučit.Je potřeba nějaká škola nebo to zvládnu sama podle příruček, které ke kartám prodávají?Když jsem byla u kartářky, tak mi řekla,že bych to měla zkusit-že prý k tomu mám vlohy.Stále nad tím přemýšlím a mám trochu strach,abych si třeba karty nevykládala špatně.Poraďte prosím.
věřím
anonym
| 19. 7. 2006 17:30
Dřív jsem tomu ani za mák nevěřila.Ale pak jsem ze zvědavosti šla na čtení z ruky a zírala .Určitě je to dobré k tomu aby jsme se mohli lépe bránit až přijdou těžkosti. Mám známou kartářku která nedělá jen výklad karet ale taky astrologii- numerologii- geomantii- a.j. Nedávno mi moc pomohla s duchy a negat. energii.
věřím
anonym
| 19. 7. 2006 17:30
Dřív jsem tomu ani za mák nevěřila.Ale pak jsem ze zvědavosti šla na čtení z ruky a zírala .Určitě je to dobré k tomu aby jsme se mohli lépe bránit až přijdou těžkosti. Mám známou kartářku která nedělá jen výklad karet ale taky astrologii- numerologii- geomantii- a.j. Nedávno mi moc pomohla s duchy a negat. energii.
horoskopy
anonym
| 18. 7. 2006 13:21
Ahoj a co je potřeba vědět abys mi něco o mě a životě pověděla?
vykládání z karet
anonym
| 18. 7. 2006 13:19
Ahoj Violet prosím tě bylo by možné abys mi dala na tu paní spojení?třeba na mejlík - dzifdayly@seznam.cz děkuji.A.
Myška Dáša
anonym
| 26. 6. 2006 15:40
Pěkná čarodějnice-máš pravdu.Zabývám se esoterikou už moc dlouho na to, abych byla pěkná.Člověk by měl postupovat jak ve fyzickém tak i duchovním zrání.Astrologii dělám už dlouho,Tarot taky, Reiki a další možno říci discipliny.Pomáhá to ve zdraví přežít některé problémy, traumata a stresy.A pomoci druhým- to jer pro mne dost důležité.A´t žijí čarodějnice.
Vykládání z karet.
anonym
| 25. 6. 2006 14:57
Je to asi něco přes půl roku, co jsme se s kamarádkou rozhodli si zajít ke kartářce. Ze začátku jsme si z toho dělali legraci, ale jak se to blížilo měli jsme zvláštní pocit. Prostředí velice příjemné, čaj ze starodávné konvice voněl až ven. Co mi vyložila z karet mě až děsilo. Věděla o mě skoro všechno i něco z mé minulosti. Pořád mluvila o problému, který jsem zrovna řešila a nevěděla si rady. Jednu radu mi dala a já to přeně tak udělala. Nikdy bych nevěřila, že se to dá takhle řešit a ono to opravu vyšlo. Pak mi řekla ještě pár věcí do budoucnosti, které se pomalu ale jistě plní.Kamarádka co tam byla semnou, mi řekla, že ji také skoro všechno vyšlo. Určitě na tom něco bude, já tomu věřím. Až budu mít nějaký problém, určitě k ní zase zajdu. A ještě něco. Když jsem se ptala na cenu - řekla, ať ji dáme kolik uznáme za vhodné. Jestli-že si myslíme, že nám nepomohla, ať ji nedáváme nic.
Mailík
anonym
| 25. 6. 2006 11:56
podmar@atlas.cz
Horoskopy?
anonym
| 25. 6. 2006 11:54
Jezinko, ty jsi asi pěkná čarodějka!
No, já taky. Dělám několik let astrologii, předtím jsem dva roky dělala numerologii, taky pracuji s reiki... Je to supr, poznávat jak co funguje a jak to souvisí!
Kdybyste někdo chtěli, napište mi na mejlík, můžem se pokusit rozebrat horoskop společně.
Zdravím
Myška Dáša

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
28. 4. 2024 13:11
11830
Arin
28. 4. 2024 13:07
70351
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video