Výběr lázní - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

výběr lázní

Diskuze

Moje zkušenost s Františkovými Lázněmi
lenkicecz
| 13. 5. 2024 13:35
Někteří chválí, já bohužel ne. Jsem z Františkových lázní hodně zklamaná. Mám po onko léčbě a jsem invalidní starší osoba. Vybrala jsem si hotel Luisu, a jela jsem od VoZP na KLP s doplatkem 10 tisíc Kč. Na pokoji bylo chladno, a info? Starý hotel, vysoké stropy, šetří se, nejde to vytopit. Dostala jsem aspoň další deku. Hned druhý den mi začaly střevní problémy. Dle personálu je v tomto hotelu záhadný zdroj infekce, který se však doposud nepodařilo nalézt. Asi jsem měla smůlu. Další den jsem byla na uhličité koupeli, kde mě po koupeli zabalili do prostěradla, zabalili do zvlhlé studené deky, jak jinak než ve studené nevytopené místnosti Císařských lázní. Potom jsem ještě absolvovala jednu proceduru s bio lampou. Zde jsem ležela svlečená na studeném lehátku ve studené místnosti 20 minut. Příště jsem si měla vzít něco pod sebe, aby mi tam nebylo chladno. Jak to dopadlo? ATB a zánět močových cest. Do jídelny jsem si chodila jen pro suché rohlíky, banány a hořký čaj. Téměř všichni tam kašlali, protože zima. No a poslední den, když už jsem rýmovala a kašlala, jsme se s lékařkou dohodly, že se pojedu vyléčit domů, a až se uzdravím, tak se vrátím a doberu těch zbývajících 16 dní KLP. Po přihlášení po nemoci mi sdělili, že to bohužel nejde, poukaz prý už s vyúčtováním, za těch 5 dní pobytu, vrátili pojišťovně. Navíc si zbývající část mého doplatku 7 tisíc Kč strhli na storno poplatky, i když jsem žádala o shovívavé posouzení. Prý mi po stržení pojištění uložili část do nějakého depozita, a mám opět přijet, minimálně na 7 dní, což je cca 25 tisíc Kč, a oni mi tu částku, co mám u nich "uloženou", z této nové ceny odečtou. JAK LASKAVÉ. Takže SEM se už opravdu nikdy nevrátím. Nejhorší lázně, jaké jsem kdy zažila. Byla jsem už v Karlovo Studánce, v Mariánských Lázních, 3x v Jáchymově, a vždy to bylo kvalitní a v pohodě. Žádné pojištění storno poplatků, žádné doplatky na KLP, na pokojích teplo, po proceduře suchá deka, no prostě vše, jak má správně být. Trochu mi to ve Frantový
Re:---
Kateina B.
| 14. 11. 2021 10:14
Nejezdíte někdo do lázní jako samoplátce? Zajímaly by mě Vaše názory, zkušenosti. Pokud ano, prosím o vyplnění: https://docs.google.com/…aUsQWrQ/viewform?…

Mockrát děkuji!
elektra14741
| 30. 7. 2020 08:05
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
Lázně
Uivatel_5437240
| 26. 5. 2020 17:44
Nechystá se někdo do lázní cca během letních prázdnin. Přemýšlím zda Karlovy Vary nebo Hodonín. KV jsem byla před dvěma lety a krásný Měla jsem původně nastoupit 21.4. . . Máte někdo zkušenosti s lázněmi v Hodoníně popř. doporučil by mi někdo jaké ubytování. Všem moc děkuji
Re: Lázně
Uivatel_5437240
| 26. 5. 2020 17:45
martinaa.k...
| 2. 11. 2017 20:23
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
radek.pisk
| 22. 9. 2015 12:13
Tak co Františkovy Lázně? Jaké to tam bylo?
anonym
| 18. 7. 2015 07:31
zdravim vsechny,

jedu za 14 do frantiskovych lazni a uz se moc tesim

Zda mate nekdo slevovy kupon moc bych o nej mela zajem.

Dekuji moc Lenka

Lenkafailova.fialova@seznam.cz
anonym
| 13. 7. 2015 09:19
Dobrý den!
Byl někdo, nebo jede někdo do lázní Mánes Karlovy Vary?
nastupuji 27.7 na 4 týdny.
Jaké to tam je?
anonym
| 16. 5. 2015 16:36
Dobrý den,kdo máte prosím zkušenosti s lázněmi Slatinice?Děkuji.
anonym
| 15. 5. 2015 19:53
Ahoj měla bych jet do lázní a nevím jestli Třeboň nebo Jáchymov poradíte? Děkuji.
anonym
| 15. 5. 2015 06:06
Dobrý den,nejedete někdo do Franiškových Láznich 28.7.2015 jsem z Prahy a ráda bych někoho poznala abych tam nechodila sama.Díky Libuše.
anonym
| 18. 7. 2015 07:26
TO Libuš:

Ahoj ja tam budu od 2.8 do 25.8
Budu v Otave. Valim z Brna takze 5 a pul hox cesta, mnam . muzem si pak dat kontakt a potkat se.
anonym
| 20. 7. 2015 22:02
TO uz to mame za par:
Ahoj! to klidně můžem, já jsem z Vyškova. Petr
Helfires@seznam.cz
anonym
| 18. 8. 2015 08:49
Ahoj,

pojedu do FL v září. Můžeš mi prosím napsat, jak se Ti v lázních líbilo, na co si dát pozor. Díky.
anonym
| 8. 8. 2014 14:19
Byla jsem v lázních Kundraticích u Osečné a již nikdy více.Mimo asi tří zdravotních sester jsou všichni zaměstnanci placeni minimální mzdou a také pracují do výše svého platu.Jsou rozhádaní, atmosféra šílená. Nad klientem, kterého zrovna masírují se přes plenty dohadují, kolik to ho kdo dneska udělal, že ta či ona nechodí pomáhat, že se nechce střídat..... mně to jako klienta opravdu nezajímá. Na zelených akrylátových vanách, kde se provádějí podvodní masáže ve výši hladiny vody cca 2 cm hnědý pruh z odpadů z lidské kůže - tuk a šupiny. Nejen během dne, kdy je to jako fabrika, jeden za druhým, ale i ráno, pokud jste první. Na lehárnách zelené kousavé deky, kterých jsem se opravdu štítila. Veškeré lázeňské zařízení zašlé, pamatující dávné doby. Všechny procedury byly na 15 minut, to si mohu doma ustřihnout na zahradě meduňku a válet se v ní doma ve vodě, nemusejí mi sypat chemii z kyblíčku. Nemyslím, že ani v komlexu procedur mně 15 minut zachrání.
První den na pokoji jsem nechtě vysypala drobečky ze sušenek u nočního stolku, byly tam dva týdny.Sociálku pokojská též za tři týdny uklidila jednou. Jednou převlékla a dvakrát vyměnila ručníky.
Večer, když chodila kuchařka z kuchyně, mohla se pod tíhou tašky strhnout. Já jsem si jídlo dokupovávala, porce byly malé.
Třikrát v týdnu se hrálo a tančilo v restauraci, ale toť vše. Lázně v lesích, vyžití žádné, akce žádné.
Navíc se tam scházejí party známých, mezi sebe vás nepřijmou. Závěrem, do Kundratic již nikdy.
anonym
| 23. 6. 2014 08:47
Nechystáte se někdo v létě nebo na podzim 2014 do Františkových lázní? Měla bych slevový kupón na Kč 1000,- , který můžete použít na slevu ubytování nebo si za to přikoupit i proceduru. Měla jsem ten kupón pro kamarádku, ale ji nakonec lázně nedali, tak ho nabízím dál. Jinak FL jsou výborný, hodně mi pomohly. Byla jsem tam už 3x po slepáku a pak gyn. operaci. Podle nové vyhlášky se tam může jet i na další diagnózy. V případě zájmu mi napište na simvej@seznam.cz, já vám kupón pošlu poštou nebo je možné předání v Praze.
rendolf2
| 9. 6. 2014 13:17
prosím,na kolik vyjde v Třeboni ubytování?
když budu mít po operaci komplex...křížkové lázně?...
prosím info,vybírám z lázní a trvá ještě chvála na Třebon? já byl v roce 2009 v Teplicích a supr....
anonym
| 25. 2. 2014 15:50
Dobrý den ,je mě 27 let a pocházím z Nového Města na Moravě chtěla by jsem se zeptat jaká je čekací doba do lázní 1.6.2012 do 6.12.2012jsem byla hospitalizována v Novém Městě na Moravě na neur. kde na CT zjistily L5/S1-je nově mediální až lehce pravostranní parmadiální protuze až herniace disku(VDmm) mělce imprimující durální vak těsně nad ostupy kořen.pochev S1 a na rtg C plochá lordoza plynulá,v APprojekci obratle v ose bez osteoproduktivních změn Meziobratl.prostory nejsou snížené byla jsem tam odeslána p.Pavloskovou pro akutní bolesti bederní páteře s vyzařováním v dermatomu S1 a v roce 2009 jsem jsem vyla také hospitalizována neur a na ct byl zjištěn zánět esíček a revmatoidní artitida. Mám astma kde bylo zjištěno obvoďákem.Operace měla jsem akutní bolesti v zádech kde mě odvezli ze soustředění do nemocnice na dětské oddělení tam mě poslali na ct kde zjistily že na levém vaječníku byla cysta a během operace mě byl vyndán pravý vaječník důvod byl řečen že nefungoval tak jak má že byl špatný potom mě byla nasazená antikoncepce nyní je vysazena . Potom tam bylo sekaní zubů kde jsem byla operovaná v Brně trhali mě 8 a 5 kde mě při narkóze hnuli s krční páteří a od tý doby se to táhne třetí operace apendix .Chtěla by jsem se zeptat jestli mám vůbec nárok na lázně. A teď 23.1. mě opět berou záda a nyní mám ještě pořád neschopenku a těsně před vánocemi jsem měla obstřiky a 28.2 jdu na kontrolu na reh. byly mě napsány opět rhb. Chci se zeptat jestli je normální že mě mrtvý pravá ruka a pravá noha a vystřeluje mě to to nohy a do páteře a zakopávám o pravou nohu a levou nohu cítím víc než pravou aj ten došlap, už mě z toho bolí koleno jak tomu uhýbám .Myslíte že mám nárok na křížkové lázně. V lázních jsem nikdy ani nevím podle čeho lázně vybírat . Dělám v kauflandu na úklidu a občas chodím vypomáhat na pokladny když jsou fronty a nestíhají nebo když je málo pokladních . Děkuji za odpověď Nikola Pavlíková.
anonym
| 23. 2. 2014 19:01
Dobrý den,
v létě se chystám do lázní Libverda. Budu si pobyt hradit sama. Mám potíže se zády, takže potřebuji masáže. Zároveň bych pobyt pojala jako dovolenou, takže se těším na pěší výlety. Máte někdo, prosím, vlastní zkušenosti s těmito lázněmi? Jaké je ubytování, procedury, stravování? Děkuji za odpovědi.
Zuzka
anonym
| 12. 4. 2014 02:55
Ahoj Zuzko,
byl jsem na konci roku 2009 na komplexním pobytu. Na Libverdě je perfektní spojení lázní a okolních kopců k chození či na kolo. Jizerky v tom nemají chybu.
Lázně malé, na procedury nutné i docházet do několika budov což v létě není taková vada. K bydlení bych doporučil "Nový dům" či "Labskou". V Novém domě je centrum tzn. lékaři, řada procedur, recepce atp. Na jídlo se také dochází, pokud zvolíš stravu od lázní. Sám jsem zvolil bufetovou verzi, doporučuji.
Libor
Jablonec je príma
Janah1
| 12. 6. 2010 14:32
To musím potvrdit. Platí, že jsou Lázně pro duši, balzám na nervy, A záda, klouby, zbytečná kila i wellness. Ovšem nejvíce mě nadchla kryokabina.
Lázně
Marketka5
| 4. 6. 2010 13:57
Mám výborné zkušenosti s lázněmi v Jablonci nad Nisou, ale bez spolupráce s pojišťovnou.
Ahoj Janie
nedinka
| 9. 5. 2010 07:21
můžu Ti napsat jen o zkušenostech z Třeboně, jiné bohužel nemám...
Jsem ubytovaná na penzionu, takže na procedury denně docházím do lázní Aurora. Mám to asi 5 min. chůze a aspon mám pohyb. Co se týká ubztování, tak si nestěžuju. Dvoulůžák se sociálním zařízením , tv, radio, lednice a připojení na Wi-fi...Snídaně jsou přímo na penzionu,,obědy a večeře si můžeš vybrat ze 4 druhů jídel přímo v lázních... Jídlo bylo výborné, až jsem měla strach, kolik tam přiberu....
K péči bych řekla asi tolik...všichni slušní, milý, jen mám malinký pocit, že je to jako na běžícím pásu...ale ono to asi jinak nejde...Vyzdvihla bych fysioterapeuty...na ty jsem slyšela samou chválu....
Ještě se vrátím k tomu ubytování....Já jsem měla velké štěstí na spolubydlící, ale někteří si hodně stěžovali na své spolubydlící, tak nevím, jestli by jsi třeba nechtěla jednolůžák...za ten se připlácí...
V Třeboni je to hlavně na pohybové ústrojí, ale jsou tam fakt úžasní, já si to tam vážně nemůžu vynachválit...Je kam jít, každý večer tanečky, o víkendech zájezdy....Taky jsem slyšela výborné recenze na Jáchymov.....

Tak přeji šťastnou volbu při výběru, ať se líbí a hlavně splní účel.....
anonym
| 6. 7. 2012 16:13
TO nedinka: Ahoj tak hledám něco o lázních Třeboň a tak jsi mne potěšila co zde píšeš.Já nastupuji začátkem srpna budu ubytovaná také v penzionu ,,Dvořák´´ a mám docházet do Bertiných lázní. Mám jen obavu z docházení jelikož chůze mi dělá zatím potíže.Jsem po operaci páteře stabilizace obratlů,ale tak snad to pujde.
Tak doufám že budu spokojená jako ty ahoj Dana
rendolf2
| 9. 6. 2014 13:16
TO nedinka: prosím,na kolik vyjde v Třeboni ubytování? když budu mít po operaci komplex?...prosím info,vybírám z lázní
výběr lázní
janie
| 13. 4. 2010 12:04
Díky za bleskovou odpověď
Všechny ty vypsané lázně jsou právě vhodné, proto nevím které vybrat. Jde o astma, žíly, tak trošku je toho víc. Spíš se mi jednalo o zkušenosti s péčí, jídlem, ubytováním. Třeba právě ten Darkov jsem jinde na netu četle rozporné info, jedni si je chválí a druzí říkají už nikdy. Asi je to i v tom, na jaké lidi zrovna se narazí, že?
Ahoj Janie
nedinka
| 13. 4. 2010 08:56
tak Ti píšu z lázní z lázní z Třeboně...
Ono záleží na tom, s čím se jedeš do lázní léčit....
Já jsem po operaci páteře, takže jsem volila Třebon a udělala jsem jedině dobře....Taky si hodně chválí Darkov a Jáchymov...Jsem od Hodonína, ale tam bych nejela, jsou to malé lázně a není , kam jít....
Na cokoli Ti ráda odpovím...

Pavla
anonym
| 5. 1. 2014 12:38
TO nedinka: Pa lo, dekuji za komentar.Ja jsem jezdil do Hodonina, jsou tam lazne hezke, az na ten arogantni personal.Ja jsem po operaci patere a budu volit Trebon.Slysel jsem ze jsou tam dobri na pater, tak tam pojedu, Dik, ze jste mi to potvrdila.Zdenek
joko.jin
| 9. 8. 2016 09:31
TO zdenek: Zdravím, musím říct, že personál se velmi zlepšil, byla jsem v Hodoníně nyní 4 týdny a hlavně fyzioterapeutky byli jednička. Velice mi pomohly. Bl..c se najde všude. Jídlo je také v pohodě, dokonce na požádání přidali. Jen mi vadí jejich přístup k opuštění lázní. Na výlet, kde se všichni mohou zlít jak zákon káže, vás ještě zavezou, ale domů (když bydlíte 10 minut autem od lázní) nesmíte - ani v neděli, kdy nemáte žádnou proceduru. Přitom jsem tam byla v době své dovolené. V jiných lázních vám dají podepsat, že lázně opouštíte na vlastní nebezpečí a tady podepisujete první den, že nesmíte domů. Absurdní.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
27. 5. 2024 20:03
11996
Markta Zahlkov
23. 5. 2024 10:43
7
Alka...
27. 5. 2024 20:58
70701
Tomas Bernatik
17. 5. 2024 03:35
8778
lenkicecz
13. 5. 2024 13:35
35
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video