Bolestivý sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Bolestivý sex

Diskuze

Lubrikacni gel
michaelana...
| 12. 11. 2019 09:30
S lubrikacnim gelem jde vsechno lepe :)
anonym
| 15. 4. 2015 12:19
Ahoj holky,zeny. Mam taky takovy mensi -vetsi problem co se tyka ***u Mam ted po dlouhe dobe pritele i *** a nejak to skripe. Pritel ma dost veliky ***-na takovy nejsem zvykla. Kdyz jsem s nim spala poprve cele jsem to probrecela i kdyz byl nezny a snazil se, ted spolu spime pravidelne a je to dost lepsi. Dokonce se nekdy tak rozparadim ze prirazim sama a pak trpim. Problem je v tom ze pritel si libuje v tvrdsim ***u a hlavne v poloze ze zadu. Bohuzel ze zadu to vubec nezvladam kvuli bolesti kdyz prirazi. Boli me doslova cele bricho jeste druhy den. A tak jsem se chtela zeptat jestli neznate nejaky trik jak prohnout zada nebo predklonit se.? *** s nim zboznuju a nemam ho nikdy dost pritel je o 5 let starsi a trosku me v tomhle nezvlada. Nekdy bych mohla pro***ovat celi vikend v kuse a nejvic miluju ranni *** ale ten u nas je jednou tydne a muzu byt rada dekuju za jakou koliv radu
Re:
kamila.336
| 1. 7. 2019 14:29
Muzete vyzkouset ten lubrikarni gel. Je jich jiz plno a myslim ze by vam to alespon trochu urcite melo pomoct.
anonym
| 7. 3. 2015 11:26
Ahojte mám taky ten samý problém, že mě to bolí jako ďábel když do mě partner proniká. Potom je to chvílí lepší, ale ke konci už mě to zase začne bolet. Jsme spolu rok a vždycky to tak bylo jen se to dalo vydržet, ale teď naposledy se do mě nemohl vůbec dostat jak mě to bolelo už nevím co s tím nepomáhá lubrikační gel ani sliny vůbec nic. Poraďte prosím
anonym
| 22. 7. 2013 22:45
Ahoj holky. Mám trochu problém. Prý jsem prodělala něco virového, přeléčilo se to a objevili se malinkaté vaginální bradavička za poševním vchodem. Ani nevím jestli mi je doktorka léčí nebo ne, moc toho nenamluvila. Po týdení pauze jsme si s přítelem dali ***. Nejdříve jeden na misionáře a vše v pořádku. Druhý den jsme si nakonec po zvážení všech pro a proti dali ještě jeden. Partner řekl, že chce abych si to užila jako on, že budu nahoře. Neprotestuji, v jiné poloze *** nemám. Nasedla jsem na něj a když jsem byla předkloněná, tak dobrý. Ve chvíli když jsem se narovnala a poprvé se zhoupla jsem se zlomila bolestí v pase. Zkusila jsem to ještě jednou ale bolelo to jak čert. Partner není příliš velký ale takhle bolest mě nepřekvapila poprvé. Jsem tam úzká a mělká ale při vzrušení se prý pochva prodlouží. Je možné, že jsem se prodloužila málo, nebo za to mohly ty malé bradavičky? U vstupu všechno dobrý ale vevnitř, jak narazil do vaginální stěny, ti bolelo. Někdy mě to takhle bolívá a jindy zase ne. Nic mě tam dole nesvědí a ani alergii na kondomy nepozoruji. Mám alergii na latex ale to se týká pouze rukavic, dole nenapuchám ani se neopupínkuji, zkrátka vše OK. Je to normální? Třeba jsem se tam jen málo prohloubila a tím, že jsem na něj dosedla, se zarazil uplně celý a zabolelo to. Misionář nevadí, ale třeba ze zadu to není možné (pokud to neděláme ze zadu na boku... když jsme na boku, tak mě to nebolí). A jem ožné že třeba tím, že je přítelům úd mírně nahnutý ke straně, dráždí mi predevším tu jednu stranu a pak někdy čas od času mě ta strana bolí? Jsme spolu 4 měsíce a předtím jsme ani jeden ***uální zkušenosti neměli. Mě je 18, jemu 20. Není tam dole příliš veliký, takový ten průměr si myslím (nikdy jsme to neměřili). On říká že je malej ale kdyby byl jen o trochu větší, tak vyju bolestí při každem ***u. Nemáte nějako uradu?
bobisek-ha...
| 16. 1. 2012 16:56
bolestivy sex
Tamara80
| 22. 3. 2010 13:12
Skus si koupit lubrigační gél když nemá tvůj partner rozum musíš ho mít ty,navíc je to příjemné a aspoň něco z toho ***u budeš mít i ty.
bolest
MoonNight
| 20. 3. 2010 09:47
Ahojky. Já mám podobný problém jako vy. Když do mě partner proniká, tak mě to taky malinko bolí, ale to se dá přežít.. Myslím, že na tohle pomáhá dlouhá předehra abych byla dostatečně vlhká.Ono to pak lépe "klouže".Jenže můj partner tomuhle nedává moc přednost a prostě předehru nedělá.Já pak nejem vůbec vlhká a hodně mě to bolí .Až se do mě dostane, tak je to pak vše ok.*** se mi hodně líbí, ale zase po chvilince mě to začne bolet a tak jako by dřít.Hlavně, když používáme kondom.Ale i bez kondomu.Nejsem pak vůbec vlhká a přítel se do mě nemůže dostat..Vůbec nevím čím by to mohlo být .
pálení??=(
Naty01
| 26. 12. 2009 20:51
Ahojky chci se zeptat nedávno jsem měla zánět pochvy a zánět močového měchýře...vylečila jsem se ale při ***u mě to začíná pálit....je to nesnesitelné=( muže to být tím že se mi vrátily ty záněty???.....
Psychika
XYZ
| 24. 10. 2009 07:13
Též souhlasím, že bolestivý *** je o psychice pokud nemáte tedy nějaké zdravotní problémy s tím spojené. Když jsem v patnácti začínala ***uálně žít taky mě to dost bolelo - pak jsem si uvědomila, že se bojím, že něco udělám špatně a tak prostě jsem byla trdlo.


Postupem času jsem se naučila, jak se uklidnit a uvolnit. Po roce a půl jsem o žádném bolestivém ***u nevěděla. Opomenuli jeden přiblý nápad - anální *** bez lubrikantu - pak jsem na zadku nemohla týden sedět.
Poprvé
Spejlatko
| 18. 10. 2008 09:08
S přítelem jsem začala pohlavně žít a poprvé to s ním bylo moje první poprvé. Nejdřív jsme se pěkně rozehřáli předehrou a pak jsme šli na to, jenže když do mě vniknul, tak mě to strašně bolelo a navíc jsem potom začala krvácet, i když jsem vůbec neměla termín. To je normální při prvním ***u nebo mi prostě selhalo tělo??
anonym
| 26. 3. 2018 23:58
TO Spejlatko:
Je to v pořádku, jen se ti protrhla blána
Holky
anonym
| 14. 10. 2008 06:56
Fyzicky jste v pořádku, pak je problém v psychice. Z nějakého důvodu "ho" tam nechcete pustit. Člověk je citlivá bytost, stačí maličkost, kterou si ani neuvědomujete.
Jak to máte s partnerským vztahem, je tam vše O.K.? Pokud vám na partnerovi něco vadí, můžete ho takto podvědomě odmítat.
Tělo na tyhle věci spolehlivě reaguje.
Děláte *** hlavně pro sebe, nebo jen kvůli partnerovi?
Susanne
n
| 14. 10. 2008 00:12
Ahojky, mě to taky bolí, a to jsem s přítelem už přes 4 roky Je to přesně jak popisuješ, bolí to při vstupu a když se nezablokuju, ale snažim se to překonat, tak potom dál už je to dobrý.... doktorka mi říkala, že při vstupu je nejvíc nervovejch zakončení a pro nějaký lidi to může být strašně citlivá oblast. Jednak je to nějakou větší citlivostí, zvlášť pokud jseš taky drobná a úzká, tak než se to tam správně "našteluje" , najde se správnej úhel apod., tak jak se to při vstupu dráždí, může to dost bolet. Bez lubrikantu si to nedovedu teda vůbec představit, to by prostě neměl šanci se do mě dostatTakže lubrikační gel je samozřejmost, a pak se taky snažte hledat ten správnej úhel, polohu, kdy to nebolí, atd. My jsme jí ještě nenašli , ale stejně myslim, že trénink hraje velkou roli. No a pak mám ještě jeden zlepšovák - anestetický uretální gel. Nedávno mi ho napsala doktorka, když už nevěděla, co se mnou Je to mírný anestetikum, takže trošku znecitliví potřený místo. Nee teda, že by to nebolelo vůbec, ale neni to taková hrůza. Ten můj se jmenuje Mesocain, je to uretální, takže je vyvinutej speciálně na močovou trubici a pohlavní oblast. Často ho používají urologové a gynekologové při nepříjemnejch vyšetřeních. Nesvědí, nepálí, má dobrou snášenlivost. Účinkuje asi dvě hoďky, dá se lehce setřít, umejt, atd. Konzistenci má jako lubrikační gel, takže je to vlastně 2 v 1 A stojí asi 30 Kč, prodává se v lékárně na předpis. Jen je třeba ho nanýst málo, aby se třeba partner moc neopatlal, nebo prostě aby se nedostal omylem všude možně, protože se znecitlivěnýma důležitýma místama z toho pak člověk moc nemá

Tak držim pěsti
Bolí, bolí...:(
Susanne
| 13. 10. 2008 17:40
Mám problém, při ***u mě to bolí. Mám už 3 a půl roku přítele a bolest neustává. Bolí mě to hlavně při vstupu, kdyz uz se to tak nejak "projede" tak je to OK. Na gynekologii chodím a doktorka mi to nevěří, jediné co mi řekla, ať používám lubrikační gel. Jenže ani s gelem to nepomáhá. Moc mě to trápí, když mám mít *** tak už si předem říkám jak to bude bolet. Jeden kamarád mi poradil, že by to mohlo být něco se psychikou. ALe je mi blbé v 19ti letech navštěvovat nějakého takového doktora a přítelovi to začíná čím dál tím víc vadit... Prosím poraďte...
anonym
| 14. 6. 2017 12:30
soucítím s tebbou holka
anonym
| 3. 9. 2017 19:16
TO Susanne: ahoj, ex priateľka mala s tým problém. Myslím si, že problém bol prejavom psychosomatický. Niečo ti môže na partnerovi vadiť (spôsob humoru, finančná situácia, má krajšieho kamaráta ako je on, urazil ťa v minulosti, . . . .). To čo ti na ňom vadí je podvedomé. Porozmýšľaj nad tým. Odpoveď nájdeš.
bolestivý sex
LenkaO
| 20. 8. 2008 15:09
a vyzkoušeli jste lubrikační gely? doporučila bych Doer Medical Silk, je to silikonový gel, je vynikající. ja osobne jim již delší dobu Eregmu Max Power,
Bolest při sexu !
anonym
| 3. 5. 2007 15:55
Ahoj,
potřebovala bych poradit! Je mi sedmnáct a už čtvrtým rokem mám přítele! Hned jak jsem spolu začali ***uálně žít, jsem měla problémy s bolestí. Na gynekologii chodím pravidelně a měla bych být v pořádku. Ale když do mě partner víc pronikne cuknu sebou bolestí. Napadlo mě jestli to není tím, že jsem poměrně malá a jestli mi nemůže narážet až na děložní čípek! Zajímalo by mě jestli tím také někdo trpíte. Vím, že to žádné psychické problémy nejsou. *** miluji, nemám zábrany, ale vůbec si ho nemůžu užít, protože ze mě pak všechno vzrušení opadne. Velice mě to trápí, partner je tolerantní, ale nechci se do konce života jenom mazlit. Vidím na něm, že ho to ale mrzí a mě také. Poraďte prosím třeba polohy ve kterých do mě zas tolik nepronikne, ale které jsou zároveň příjemné. Nebo čím si myslíte, že by to mohlo být? Děkuji N.
Hlavně se toho nebát!!!
Evicek
| 5. 4. 2007 13:40
Ahojky. *** dokáže být bolestivý,ale i své poprvé můžeš prožít s hezkým prožitke...jak samozřejmě určitě víš,neni to zrovna to pravý ořechový,ale záleží na mnoha věcech ale asi to nejdůležitějsší je,jestli to opravdu chceš počítám že asi budeš ještě mladá,ale to neva, mě je 18 a přišla sem o panenství v 17. A nestydim se za to Takže já ti můžu doporučit asi tohle: nenechej se do ničeho tlačit,musíš to opravdu chtít! Docela i záleží na tom,jak je tvůj kluk vybavený...je pravda že starší kluci sou na tom o dost líp! Ale i vyjímka se najde taky se musíš opravdu uvolnit,takže je to i o místě určitě se nejlépe cejtíš doma ve své postýlce a ne někde venku na dece nebo v autě. To má sice taky své kouzlo na to časem příjdeš. Mě to poprvé ani nebolelo.Byl to jen takový blbý pocit. Trochu sem potom špinila,ale nic co by se nedalo přežít.Ten kluk byl jen o pár měsíců starší a za moc to nestálo,protože sme byli venku a byla zima,to pak přejde i ta největší chut... Hlavně si s tim nelam hlavu,jestli tvůj kluk neni hloupej,tak mu nebude vadit,když s tim budeš mít porblém.nesmíš se soustředit,jestli to "už" bolí nebo tak.Je taky dobrý opravdu na to nevlítnout hned... Upřímně je dobrý třeba dráždění jazykem a taky je dobrý kondom,někdy to líp klouže a když to nepůjde,tak to prostě nepůjde! Tak to nechte být a zkuste to třeba o něco později.To já s tim mám problém i ted s mym přítelem,prostě to někdy nejde,tak to pak jde mnohem líp,když se pořádně rozžhavíš prostě se vybodni na kámošky, ty máš svoje tělo a je jen na tobě jak s nim budeš zacházet
Bolestivý sex
anonym
| 1. 3. 2007 11:49
ahojky chtěla jem se zeptat jeslti to při prvním milování hodně bolí...a jeslti při tom ii hodně krvácí....zajimalo by mě to....
Bolestivý sex
anonym
| 1. 3. 2007 11:26
Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli to při prvním milování bolí kamrádky mi totiž říkali že při prvním sxu to hodně je bolelo a hodně při tom krváceli.....tak chci teda vědět jak to vubec je.....Mam stoho totiž tedkom obavy...
!!!!
slunko
| 28. 2. 2007 21:05
Pokud tě to bolí a ještě se ti to ani trochu nelíbí, není důvod v tom pokračovat !!! Pokud sama nic necítíš, přítel tě nesmí nutit a ty se mu nesmíš podvolovat násilím!!! Zvlášt pokud jde o anální ***.
Pokud si myslíš, že by se ti to zalíbit mohlo, vemte určitě k ruce lubrikační gel /pokud už jste nevzali/, jde to s ním mnohem lépe, ale základ je být na to dostatečně připravená a než přítel vnikne uplně, tak nejdřív to zkoušet pomalu prstem a pomalu pak i ***em a až se na to budeš cítit, může proniknout celý. ale v žádným případě násilím, to se nedivím, že se ti to nelíbí. Ještě si to v hlavě prober, jestli to opradu chceš, pokud ne a přítel to vyžaduje dál, je to sobec.
Bolest při sexu
anonym
| 28. 2. 2007 20:55
Ahoj,Nevím si rady, ale mám problém při ***u s tim, že partner do mě nemuže vniknout.Cejtim příšerný tlak.Ze začátku byla předehra normální, ale čím delší je tim huř pak do mě dostáva dva prsty a pozdejs už i ten jeden mi neni příjemny.Nevím čím to muže být. Sem s ním už půl roku a jeste se nám nepovedlo spolu spát, nejde to.Je mi 17 let a předtím panna už nejsem.
anální sex
anonym
| 16. 1. 2007 19:36
Podívej se na téma anál ***, tam je to popsané.
Sex
anonym
| 16. 1. 2007 19:05
Ahoj,chtela jsem se zeptat,muj partner vyzaduje analni styk,me to ovsem boli a nic mi to nerika,ale chtela bych mu vyhovet,neznate nejakou metodu,jak by to slo lepe?Mozna se u toho stresuju...
Bolest
anonym
| 16. 1. 2007 11:35
Mysicka, dekuji za info. Taky mi je supr. Stephanie
Pro posl. anonymní
anonym
| 15. 1. 2007 16:45
Mohlo by jít o přílišnou délku partnerova ***u.

Můj muž je taky "nadstandartně vybavený" a někdy mám problém s bolestí při styku zezedu. Naráží tak na děložní čípek
a to bolí. Někdy ale když se uvolním, je to najednou vpohodě.
Zkuste jinou polohu, kde nepronikne tak hluboko.
Bolest pri vsunuti penisu
anonym
| 15. 1. 2007 11:39
Mam bolest pri uplnem vsunuti - nadoraz - partnerovho ***u. Stretli ste se s tim ?
anonym
| 22. 7. 2013 22:47
TO : Já mám to samé :/ a zase jenom jak kdy. Přítel není moc veliký ale já tam jsem trochu menší (si myslím). Když ho do mě vsune, všechno je dobrý ale někdy, když přirazí, to prostě zabolí. Nejhorší teď o víkendu, když jsem se chtěla udělat, šla jsem nahoru a jen co jsem dosedla, bolest jak už dlouho ne. Šílené...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video