Vaginální orgasmus - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

vaginální orgasmus

Diskuze

Pro connie
Tercule
| 13. 3. 2010 19:02
Naprosto souhlasím s tím, že krásný jsou oba typy orgasmu. Jsem o rok mladší než Ty, s přítelem jsme rok a půl a ta cestička k vzájemný shodě v posteli byla docela klikatá, ale musím říct, že to počáteční ,,trápení" fakt stálo za to... Teď mívám skoro při každým milování čtyři až pět orgasmů (někdy vaginální, někdy klitoriální)...
Taky souhlasím s tím, že říkáš, že se partneři na sebe musí dobře naladit... Když člověk není v pohodě na duchu, nemůže si to užít ani na těle...
Držím palce všem, kteří na svou ,,vaginální premiéru" (nevím, jak to nazvat líp) ještě čekaj.
orgasmus
zabule
| 14. 2. 2010 19:18
Ahoj holky,je mi 25 a co se ***u týče,byla jsem se třema a můžu říct,že ani s jedním jsem *** neměla,ani kl.ani vag.s přítelem jsem pět a půl roku a ani jednoho z nich nikdy nenapadlo se mě zeptat,jestli sem to měla.Fakt je,že je mi blbý se přiznat,že to nemám.Ted sem si našla staršího milence než sem já,tak sem si myslela,že to s ním bude,ale ouha,nic.Fakt je ten že *** máme většinou v práci ,takže spíš takový rychlovky,ale ani mu jsem to neřekla.myslí si že to mám.*** se mi jinak líbí,ale jediná možnost jak dosáhnout orgasmu aspon klitoridálního je udělat si to sama.ach jo
vaginalni orgasmus
market222
| 29. 1. 2010 10:52
Ahoj, je mi 21 a nikdy jsem vaginalni *** nezazila. ***. partneru jsem par mela, ale ani s jednim. Klitoralni mam bez problemu a tak jsem se nastvala. Proste jsem se zacala drazdit vibratorem a u toho jsem si drazdila klitoris a po asi 20 minutach poceni jsem to zvladla. Prisel a bylo to krasne...ted jsem ho uz mela tak 5x, ale jen kdyz si to delam sama. Podle me to chce trenovat a i pri ***u se mi zda, ze uz jsem bliz a bliz a jsem vlhci (vlhcejsi) nez predtim......ach ach, nemaji to ti muzi jednodussi
Vaginalni orgasmus
jana0042
| 28. 1. 2010 16:46
Ahojky,
je mi 25 a mam druheho ***ualniho pritele.S klitorialnim orgasmem jsem taky nikdy problemy nemela,ale s vaginalnim byl problem.Za 2 roky se mu to u me povedlo jen 2x,coz je na muj vkus malo.S nynejsim pritelem je to naprosto o necem jinym.Skoro pri kazdym milovani dosahnu vaginalniho orgasmu,ale jen v misionarske poloze a urcitem uhlu nebo jak to mam nazvat.Jak uz tady psala jedna holcina,je tam proste nejaky bodik,ktery je mnohem vic citlivy nez okoli . Takze hodne stesti pri hledani,stoji to fakt za to!!!!Neznam krasnejsi pocit
v. ogasmus
SuperTerezie
| 28. 1. 2010 15:51
Dobry den, pisu jsem jen par minut po tom uzasnym zazitku co jsem pred chvili zazila..abych se s vama o to podelila..:) je mi teprv 18 let, a jak vsude jinde ctu, ma prijit vaginalni *** s vekem...u me to teda neplati:D zazila jsem to konecne ted se svou pritelkyni co miluju a s kterou jsem uz skoro rok...takze vsem co muzu poradit..vykaslete se na ty stereotypni chlapy a uzijte si s sikovnou holkou a jejima rukama, zarucene pak poznate to co chcete. A trpi vas, ze jste to jeste nezazily.. preju nadhernej den...kterej ja teda ted mam...mejte se skvele..
v. ogasmus
SuperTerezie
| 28. 1. 2010 15:49
Dobry den, pisu jsem jen par minut po tom uzasnym zazitku co jsem pred chvili zazila..abych se s vama o to podelila..:) je mi teprv 18 let, a jak vsude jinde ctu, ma prijit vaginalni *** s vekem...u me to teda neplati:D zazila jsem to konecne ted se svou pritelkyni co miluju a s kterou jsem uz skoro rok...takze vsem co muzu poradit..vykaslete se na ty stereotypni chlapy a uzijte si s sikovnou holkou a jejima rukama, zarucene pak poznate to co chcete. A trpi vas, ze jste to jeste nezazily.. preju nadhernej den...kterej ja teda ted mam...mejte se skvele..
orgasmus
meex
| 22. 11. 2009 17:43
Ahojky...jsem jedna z těch žen které nemohou dosáhnout vaginálního orgasmu. Přítele mám rok a čtvrt a snaží/me se...ale pořád nic. Jsem z toho celkem už zoufalá. Přítel by chtěl *** pořád, ale mě už ta chuť nějak přechází...Při orálním ***u nemám s orgasmem k. celkem problém ale vaginální ne a ne se dostavit. Možná kvůli toho už na *** nemám tolik chuť, když vidím přítele jak si to užívá a já "nic" tak jsem z toho pak trochu smutná. Přítel říká že je to tím že se nedokážu uvolnit... ach jo...ale je mi teprve 18,myslíte že je to věkem?
mám to přesně naopak
Kessy
| 28. 10. 2009 14:03
Vaginální ***? pro mě hračka... ovšem klitoriální... to už je jiný kafe, ale taky s ním nemám problém:)) I když není tak snadné ho dosáhnout jak toho vaginálního. Chce to jen trošku času a taky ho budeš mít...:)
Citlivost
Adik
| 12. 10. 2009 17:56
Taky mě zatím potkal jen ten jeden org., i když myslím, že párkrát už i byl náběh na ten druhý, ale v ten moment mám myšlenky jinde, jako že už by to možná mohlo být a je to samozřejmě fuč.
Chtěla jsem se ale zeptat, jak citlivou pochvu máte? Už dlouho nad tím uvažuju, jestli je u mě vše OK, protože když si tam strčím prst, popř. přítel, cítím jinak než na jiných místech. Respektive vlastně necítím nic, pouze tlak nebo když přítel špatně zajede nehtem, tak i takovou tupou bolest. Ale když tam prst jen vsudu a nehýbu s ním, tak i když jím okolí cítím, tak pochvou ne. Nemá prostě ten klasický "hmat". Nevím, jestli to chápete Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to normální, nebo ne.
Díky.
Kuráž
lolka
| 27. 9. 2009 22:41
Opravdu by to chtělo o tom příliš nepřemýšlet a prostě to vybalit a těšit se na reakci. Tak to dělám já. Jsem nesmírně stydlivá a když se mi přítel zdá, že by o takových věcech asi nechtěl mluvit, přihnu si a pak to na něj vysypu, i to je možnost. A člověk pak zjistí, že se styděl a obával úplně zbytečně, a protože jste spolu 10 let, myslím, že se tomu potom i zasmějete. Pokud ho miluješ, což předpokládám, pak mu musíš důvěřovat a měla by ses mu umět svěřit, je ti přece nejbližší.
Někdy to opravdu trvá a někdy to chce, aby to ze mě můj chlap páčil a jindy si dám alkohol, i s ním, samozřejmě, a jdu na to a řeknu mu to, co mě tíží a jak bych to chtěla jinak. Třeba až po roce jsem svému příteli řekla, že by mohl občas před líbáním polknout a opravdu to jen chtělo říct. Také jsme zkusili anální styk a také už o tom dokážeme mluvit. Není špatné začít i otázkou, jestli je on zcela spokojený a že by jsi chtěla vědět, jak se zdokonalit, aby to pro něj byl co možná nejkrásnější zážitek a pak se i on zeptá a ty můžeš třeba: "Bylo to nádherné, chtěla bych to příště stejně, nebo možná jen s takovou maličkostí, mohl bys mi těsně před vyvrcholením dát do mě prst, je to pak pro mě intenzivnější." Větu si jistě upravíš podle sebe, já ji tak v podobném znění použila a on se cítil dobře a navíc příště se cítil ještě líp, protože uspokojení přišlo o to rychleji a jak málo stačilo. Dnes, to už mu to řeknu někdy i na tvrdo, že to takhle prostě nejde a za deset minut to zkusíme znovu a dám mu přesný návod. Nemá to se mnou jednoduché, viďte?
orgasmus
Netinka
| 22. 9. 2009 19:50
Ahojte, já mám sice podobný,přece odlišný problém.Jsem vdaná už 10
let,mám dvě děti,před manželstvím pár vztahů a NIKDY!!! jsem nezažila
vaginální ***.Manžel je snaživý a snaží se orálně,ale tak nějak mi
to přijde už nudné.Manžel má pocit, že je to jeho vina, že je to ve
velikosti jeho mužství, nebo v délce soulože. Já ale myslím,že problém
je u mě. Neskutečně se stydím. Stydím se říct, jak by se mi to líbilo,
vím, že kdybych si dopomohla sama,že by to bylo lepší,ale neodvážím
se.Prostě jsem děsně stydlivá, to co tady radíte zkoušet zní dobře, ale
problém je má bariéra.
Chtěla bych prožívat s manželem *** naplno, mluvit s ním o všem, ale
jak na to? Máte někdo podobný problém? Popř. měly jste, jak jste ho
řešily??
sex
bronulka
| 6. 6. 2009 12:01
ahoj holky je mi 29roku mam dve holcicky a jsem 10let vdana a orgasmuz jsem mela jen klitorialni.nekdo to tak holt ma.je ale pravda,ze si nestezuji i tak je to supr.doporucuji vam hradky ze sprchou,uz ste to nekdy zkousely?neni treba si delat hlavu z neceho co nejde.
Vaginální orgasmus
RebelMilan
| 13. 4. 2009 09:53
Ahoj dámy. Napsal jsem pro Vás obsáhlé povídání o vaginálním orgasmu doprovázeném silnou ženskou ejakulací. Tak snad Vám to napoví více...
anonym
| 9. 9. 2014 10:57
TO RebelMilan:

Moc hezky (vtipne) napsane
orgasmus
LadyGaGa
| 9. 4. 2009 21:18
tak když to tady čtu tak jemi nějak huř *** mam jen klitorialni..a to se jště při styku musim draždit. Jednou sem zažila vaginalni s takovou tubou...bylo to super...Ale i při klitorialnim se musim hodně soustředit..a cokoli mě rozhodi..asi je chyba v přiteli..skoro mě nevzrušuje
anonym
| 24. 5. 2014 16:12
TO LadyGaGa:
ahoj já to mám stejně, pouze kritoriální a ještě se na něj musím soustředit.
orgasmus
jaja2
| 7. 4. 2009 20:08
klitorialni *** je fajn ja sama ho teda zazivam mnohem casteji nez vaginalni. ten je ¨bohuzel malokdy, ale musim rict, ze poloha nahore s podsazenou panvi nekdy zafunguje, da se to i u klasickeho misionare ale musim u toho zvednout jednu nohu nahoru, pokrcit ji a zaprit o partnerovu ruku a jeste u toho podsadit panev. mam spis problem s tim ze muj partner moc dlouho nevydrzi (ma *** po minute) a k dalsimu kolu se mi ho podari pripravit az tak za hodinu a to uz me kolikrat prejde chut proto si vetsinou musim vystacit s oralnim ***em a masturbani
jinak je mi 26 A porad si rikam ze to nejlepsi mam jeste pred sebou ps: akorad nevim jestli se mi podari natrenovat *** tak aby mi k tomu stacila minuta
ad cvik
connie
| 6. 8. 2008 10:56
Také znám a je super Dovolí přidat poznámku pro méně tělesně ohebné, protože ze začátku je i zákl. posez fakt makačka. Takže podobně funguje, když si sednete úplně na kraj židle (ne na kolečkách ), vaginou se jí dotýkáte, pevně se chytíe stolu či stěny, prostě něčeho a zbytek je stejný Jo a kromě vlastního báječného požitku ze cvičení a následně z jeho účinků pěkně potrénujete poševní a pánevní svalstvo, takže váš partner pak bude jásat , když mu to patřičně předvedete
přezdívky:-)
connie
| 6. 8. 2008 10:51
Jo, i přezdívky jsu potvory , to je v pohodě, já je taky pořád komolím
Tak ať ti trénink jde a baví a sny jen ty vytoužené
Cvik
zonan
| 5. 8. 2008 14:11
Posaďte se zpříma a dejte si nohy křížem. Pod hýždě si dejte polštář, abyste se koleny dotýkaly podlahy (tak tohle ještě nezvládnu). Levou patu si přitáhněte přímo k vagině (zabrání se unikáni energie čchi). Nyní začněte stahovat a uzavírat řiť a vaginu. Při nadechování je vtahujte dovnitř a vzhuru (já si představuji pumpu, kterou nabírám energii). Břicho také zastrčte a pošlete energii až do oblasti srdce. Zadržte dech a počítejte do deseti. Potom vydechněte ústy a uvolněte svaly. Toto zopakujte 24x a postupně přidávejte až na 48 každý den!
Osobně jsem začínala na 5ti. Víc jsem nezvládla. Nyní jsem na 30 a už v prubehu cvičení cítím, jak mi brní celé tělo. Když se rozproudí ***uální energie, je tělo daleko citlivější na sebemenší podnět. A dokonce i na představy.
connie
Lulu89
| 5. 8. 2008 11:22
Promiň, zkomilila jsem ti přezdívku, ještě to nebylo dopsáno a zmáčkla jsem enter
coni
Lulu89
| 5. 8. 2008 11:21
No..sice mám občas erotické sny, ale taky spoustu těch slátanin a příšerných nočních můrTo jsem pak ráno úplně vyřízená..
Tak já budu zkoušet trénovat
myšlenky jsou potvory
connie
| 5. 8. 2008 11:10
Jojo, chce se to učit a trénovat, trénovat, trénovat a je úplně jedno kde, v přírodě je to krásný, ale bacha na sluníčko a na komáry.. Jinak takové snění bych taky brala, mě se většinou zajímavě a příjemně se rozvíjející sen, co by už skoro spadal do kategorie erotické, zvrhne v děsnou slátaninu a to jsou pak smutná rána
connie
Lulu89
| 4. 8. 2008 18:44
To zní zajímavě ten *** při meditaci..Já bohužel neumím meditovat, jsem hrozně nekldiná..mám tendenci na něco myslet..něco dělat..ale spíš to je podle mě tím, že to zkouším v pokoji..v přírodě by to určitě šlo lépe..
A věřím ti, protože já mám *** ve snech a to opravdu jen ležím a sním..
vaginální orgasmus
connie
| 4. 8. 2008 13:20
Ahoj, můžu taky se svou špetkou k orgasmu? Je mi sice jen 20 a mám za sebou zhruba rok ***uálních "zkušeností" se dvěma partnery, ale vaginální org. už se mi párkrát povedl Měla jsem štěstí, první přítel byl něžný, citlivý, pozorný,..... a byl doslova posedlý mým v. orgasmem, ten klitoridální nebyl problém. Říkala jsem si jak je báječný, jenže pak mi došlo, že mu nejde ani tak o mě, jako o to "bejt ten frajer co jí to pořádně udělá" - no, snažil se, ale marně. Ale zpět k tématu, poprvé jsem si v. org. způsobila sama a bezdotykově! - vím, zní to jako utopie, sama jsem tomu zpočátku nevěřila...můj recept: jóga a hlavně vizualizace v meditaci, je fakt že naučit se meditovat a vizualizovat chvíli trvá, ale stojí to za to Jo a s druhým přítelem, kterému jde skutečně o mě (pozn.jsem stále zamilovaná, tak to nemůžu racionálně posoudit , ale vypadá to tak) a milování s ním je daleko uvolněnější, protože nám jde jen o to udělat si hezky a je nám jedno jakým orgasmem to skončí, tak s tí to najednou jde - samozřejmě ne vždy, ale čím dál víc.
A pro vás, co jste k němu ZATÍM (protože nic není nemožné) nedospěly, jedna informace: vaginální *** je zrovna tak krásný jako klitoridální, nemyslím si že by byl nějak kvalitativně odlišný, je prostě jen jiný. Mě osobně jeho dosažení nejvíce uspokojuje nikoli po stránce ***uální, ale po té emoční, je to pro mě důkaz že jsem schopná se dostatečně uvolnit, užít si to a že se umíme s partnerem na sebe dobře naladit
Vaginální orgasmus
Petka1409
| 2. 8. 2008 15:52
Hezký den.Právě jsem si tu četla všechny příspěvky ohledně vaginálního orgasmu a musím říci,že jsem ho také nikdy neměla.Dokážu jen klitorální.S manželem jsem ho nikdy nepoznala a můj nový přítel se mě na to ptal,zda jsem někdy měla jen ten klitorální,nebo zda i ten vaginální.Mám z toho taky docela hrůzu,že to mému přítelovi bude vadit,ikdyž mě ujištoval,že nebude,že plno žen ten vaginální nepoznalo nikdy.Určitě s přítelem zkusíme i ty polohy,které tu radíte,proto,abych byla schopna poznat i ten vaginální. Polde toho,co jsem na netu i tady našla,tak to musí být moc příjemné poznat vaginální.Tak moc děkuji za ty řádky,jak ho poznat a určitě zkusíme.P.
Rada
Modroocko
| 1. 8. 2007 07:31
Ahoj holky,

já jsem na tom byla stejně jako vy. S mým prvním to stálo za prt a pak i ty další nic moc, bylo to hezký, ale nikdy ***, jen orálním ***em ano. Dokonce ani s klukem, co jsem s ním chodila pět let. Ale pak to přišlo i při souloži.
Jediné na čem záleží je chlap - záleží na pohybech, to už mám vyzkoušené, on musí přijít na to jak vás udělat.
orgasmus
kecka
| 29. 6. 2007 18:47
Mě je 29 let
dik
Verca1
| 29. 6. 2007 14:42
moc děkuju za radu,určitě to zkusim až bude přítel na noční. Můžu se zeptat kolik ti je?Mě je 25let. A jak je to dlouho co se ti to podařilo?
orgasmus
kecka
| 28. 6. 2007 15:37
Blbý je, že ho někdo neprožije za celý svůj život, ještě blbější je, že se nedá poznat koho se to týká.
Skoro doteď jsem si myslela, že budu jedna z mnoha - VĚTŠINY těch, co na svůj *** čekají marně. Ano, klitoridální *** mívám kdykoli si jen vzpomenu, ale ten vaginální ne a ne přijít. Tak jsem se doslova naštvala a když byl manžel na noční, vytáhla jsem vibrátor a začala trénovat. Vydržela jsem ho v sobě mít hodiny a koukat na ***, ale víc jak vzrušení jsem necítila. Proto jsem se rozhodla prozkoumat to vlastnoručně - vlastně prstama. No a narazila jsem na nějajý bodík, co byl citlivější, než cokoli ostatního, proto jsem se na něj zaměřila a OPRAVDU jsem dosáhla vyvrcholení!! . Ještě teď tomu nemůžu uvěřit, protože se to zatím neopakovalo. Podle mě se to musí trénovat, když to nejde přirozeně a samo a pak to snad půjde dobře. A pocit? NÁDHERNÝÝ Tak to nevzdávej a trénuj .

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
24. 4. 2024 08:10
70300
Slavka2
24. 4. 2024 07:13
11814
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video