Diskuse: Pupínky a akné

Řadit:
81
Kamarádka nemá fotografii.
flera | 18.5.2015 05:06

já také používám munis 417, vlsatně i moje sestra a oběma nám vyhovuje a neměnily bychom. Sice nění úplně nejlevnější, ale za kvalitu se prostě platí :-)

gossi | 18.5.2015 04:12

o téhle kosmetice jsem už slyšela, holky možná mě ještě přesvědčíte, abych tak ynakonec vyzkoušela :-\

lenča | 18.5.2015 04:11

TO sevelin: aha, díky už jsem si to našla a rovnou jsem si i objednala masku a peeling, tak jsem na to zvědavá. Uý se nemůžu dočkat, až to vyzkoušim :-D

sevelin | 8.5.2015 09:06

TO Lenča: kosmetiku -417, ale musíte si to najít sama, asi to smazali jako spam :(

Lenča | 30.4.2015 17:56

TO sevelin: A jakou používáte značku? Nevím, kterou si vybrat, vzhledem k tomu, že jsem ještě žádnou neměla :)

sevelin | 27.4.2015 02:05

mylsím, že přírodní kosmetika je fajn, já ji převážně používám, protože to kupuje mamka pro sebe, tak bere i pro mě

Vika | 26.4.2015 23:19

TO kopecka: zrovna dneska jsem si dělala bahení masku :) já na ně teda nedám dopustit, myslím, že právě díky tomu mám dobrou pleť :)

kopecka | 22.4.2015 20:39

zdravim, dcera je v pubertě a najednou má obličej posetý akné. Zkoušeli jsem několik přípravků i nějaké masky a nic nepomáhá :(

Lenča | 19.4.2015 21:07

Ahoj holky, už mám nějaký ten rok pubertu za sebou, ale začalo se mi teď dost objevovat akné a tak bych se ho zase ráda zbavila. Docela bych šla do nějaké přírodní kosmetiky, nevíte o něčem? :-)

prodam zineryt | 3.12.2014 13:10

Prodam zineryt za 200 kc praha volejte 605027561

Fajka | 23.7.2014 21:00

Já na akné používala olej z baobabu. Uklidńuje pokožku, hydratuje ji a navíc obsahuje vitamín C, takže je i zdravější.

Anonym | 7.5.2014 08:15

nekolik let se mi delaly kolem ust na brade a uz i kolem nosu cervene pupinky velice neprijemna vec lekarka na koznim mi rekla ze se jedna o per. dermatitidu nasledovala lecba maste obklady antibiotika nic nepomohlo na radu jsem vyskousela krem linola fett 50 g dr.wolf po nekolika tydnech nemam na obliceji ani pupinek lkrem je volne prodejny v lekerne asi kolem 100kc rano si oplachnu oblicej vlaznou vobou opartne vysusim a vetru ja na cely oblicej trochu kremu za chvili trochu prepudruju kdo nepouziva nemusi a pak uz cely den nic jineho vydrzte drzim vam palce

Sara | 25.8.2013 18:15

Ahojky, doporučuji navštívit web http://www.aknee.cz. Je tam řada zajímavých informací a nejrůznějších přírodních produktů. Každý má jinou pokožku a každému sedí něco jiného, zde si ale vybere každý - třeba kosmetiku s TTO, s mátou, levandulí, arganový olej a mnohé další...

veroniiiiika | 22.8.2013 15:57

maria7773 jak dlouho prášky berete vážně jsou výsledky viditelné po 2-4týdnech,?, právě uvažuji o jejich zakoupení...díky..;)

svatka | 5.9.2011 11:43

Koupila jsem dceři nějaké nové náplasti iraya na akne. Uvidím jak to bude fungovat. Cena byla docela v pohodě. Písnu postřehy....Je to na nějakém hydrogelovém základu

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění