Celluless - vakuová masáž - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Celluless - vakuová masáž

Diskuze

Taky ho chci
ollien
| 6. 1. 2009 19:50
pro sunny07:ahoj četla sem vzkaz a já bych do tý společný koupě šla.
celluess
oli58
| 6. 1. 2009 08:37
Zdravím.I já platila 998,-za dva přístroje.V TV na Karláku v Praze.Tak jsme se podělili.Oba během týdne odešli,tak jsem reklamovala.Do měsíce přišli a ZATÍM perfektně fungují.Nasávají mnohem víc než předtím.Teď začínám znovu a uvidím.
celluless
sunny07
| 4. 1. 2009 18:50
Ahoj.Po delsim uvazeni take premyslim o koupi tohoto zazraku Koukala jsem na stranky tv produkts a tam maji 2 sade za 998kc.Tak me napadlo jseli se tu nenajde nekdo nejlepe z Prahy,ktery by si vzal ten druhy pristroj.Poroze za 499kc to neni vubec spatne.
Tak se kdyztak ozvete.Sunny
celluless
roxy8
| 3. 1. 2009 19:25
Přeji příjemný rok 2009 bez celulitidy Tak vážené a milé kolegyně v boji proti celulitidě, výsledky jsou opravdu viditelné a citelné obzvláště v kalhotech. Začínám mít pocit, že budu nosit plavky i do práce, abych si to náležitě vychutnala.
Nevím, jak je to s cenou, ale manžel také říkal, že platil 1490 Kč, i když cena v časopise byla jiná. Nu co, já přístroj dostala, a proto kroužím i když to jde ztuha. Spíš táhnu, to jde mnohem lépe. Tak tedy kroužení, táhnutí zdar.
celulles
luckap
| 3. 1. 2009 14:07
ahoj,tak taky uvažuju nad koupí tohoto zízraku,ale nikde jsem ho nenašla za mín jak 1490 Kč i na top shopu stojí tolik..tak kdepak jste ho sehnali za takovou cenu??????
celluless
oli58
| 2. 1. 2009 09:43
Hezký nový rok 2009.Tak mi mezi svátky přišel opraveny.Vadné části byli vyměněny .Tak hned po neděli začnu kroužit.Doufám,že již vydrží.Mějte se fain
masáž
roxy8
| 28. 12. 2008 14:45
Ahoj vespolek, tak už jsem také stala majitelkou úžasného přístroje
zvaného Cellules. Po přečtení všech příspěvků na toto téma mi nedalo a
musím i já se svou troškou přispět do mlýna. Do svých cca třiceti let
jsem žila klidným životem a spala spánkem spravedlivých, ale pak k nám
domů vtrhl mocný pán zvoucí se INTERNET. Po brouzdání po všech možných
koutech světa jsem najednou s hrůzou zjistila, že i já patřím do
skupiny žen trpících pomerančovou kůží. Pěkné pojmenovaní, ale s barvou
pomeranče opravdu nesouvisí. Docela škoda, ale ta struktura, prostě
nádhera. Od té doby nahradily sny plné lásky, dobra a štěstí noční můry
plné pomerančů s tvarohem. A pak to začalo, strhla se u nás bouře plná
cvičení, pití (nesnáším vodu), posilování a ujišťování se u svých
blízkých, že jsem vlastně naprosto krásně hladká i na prsou. Samožrejmě
nemluvím ani o účinných krémech a skořicových zábalech. Když už jsem se
začala konenčně smiřovat s tím, že to tak bude minimálně do té doby než
mi ztuhnou klouby, objevil se na trhu ON. Jak jsem zatožila ho
vlastnit. Manželovi jsem přímo řekla, že Ježíšek nemusí chodit, když ho
nepřinese. Nastal čas Vánoc a pohody a mně Tantalova muka. Již několik
dní trápím tělo masaží. Nic nebolí, jen na rukou se mi vytvořila
svalová hmota, o které jsem neměla ani ponětí. A zkušenosti? Mám,
vážené a milé dámy, ono to vážně funguje. Tak pokračuju, protože
pozitiv je mnohem více. Krásně vypracované svalstvo na pažích a pak ten
tvaroh opravdu mizí. Bojím se jen jedné maličkosti, že ta potvůrka
přestane fugovat. Tak tedy pokud ho některá vlastníte či uvažujete o
jeho koupi, neváhejte. A hlavu vzhůru, když nic jiného budete mít
krásné ruce a to za to přece stojí, můžeme v létě nosit tílka. Já
osobně budu pokračovat a zase dodám. Jediné co jsem vlastně nezvládla
jsou krouživé pohyby, ale po tzv. pásech to jde dobře. S pozdravem a
vírou v lepší kůži zdar práci.
P.S. Manžel říkal,že když si masíruji kůži vedle v pokoji, má pocit, že tam je někdo, kdo má slavíka.
to Meemies
Olina1
| 17. 12. 2008 18:09
Včera večer jsem jim napsala e-mail a dneska ráno mi přišla odpověď. Prý se moc omlouvají za vadný výrobek a mám ho poslat zpět, že mi ho vymění. Takže posláno a teď jsem na to teda zvědavá...
TO Olina1
Meemies
| 17. 12. 2008 09:24
Tak to je dost divný ......to je možná ten důvod, proč se všichni dlouze rozmejšlíme, jestli to risknout s topshopem..... Já bych ho asi reklamovala, musí jít. Mě zatím funguje a doufám, že fungovat bude, i když ho teď přes týden nepoužívam, nestíham a trošku se z Vašeho psaní obávam, že už se taky nenastartuje.......
to Meemies
Olina1
| 16. 12. 2008 21:46
A nevíš jak je možný, že po nabití to prostě nefunguje? Jsem z toho už docela na prášky...
TO Olina1
Meemies
| 16. 12. 2008 16:51
Jak už tady bylo zmíněno, prostě se to nepozná Tak dokonalý je to přístroj
Jak nabít celluless??
Olina1
| 16. 12. 2008 12:23
Ahojky, může mi někdo poradit jak mám poznat že přístroj celluless je nabitý? Nabíjela jsem ho přesně osm hodin, kontrolka pořád svítila červeně a když jsem se ho pokoušela po nabití zapnout, tak se nic nestalo... Díky za odpověď...
celluless
oli58
| 9. 12. 2008 12:51
Ahojky.Tak sem včera jela na karlák reklamovat.Vezla jsem rovnou 2.Švagrové taky odešelPřijali bez problémú,a ted musím čekat,prý 2,3,4 týdny. Tak jsem zvědavájak to dopadne.pááááááá
cellules
lluci
| 5. 12. 2008 10:11
Ahojky, tak mám úplně stejný problém...týden v pohodě a už nejede a to z ničeho nic. já to mám přes internet takže to posílám zpět ale nevím, nevím jestli se dočkám nějaké dobré zprávy...Jestli to půjdeš ted někdy reklamovat tak pisni tady potom prosím jak ti to dopadlo.Moc děkuji
celluless
oli58
| 3. 12. 2008 16:50
Ahojky.Tak jsem dokroužila.Najednou bylo ticho a už se to nerozběhlo.Má někdo tutéž zkušenost?Pojedu to reklamovat,tak uvidím.Jestli někdo reklamoval,napište!PROSÍM!!!!Díky a mějte se.
celluless
oli58
| 28. 11. 2008 15:18
Ahojky.Tak jsem opět zde.Mažu a kroužím ,už jsem se do toho dostala.Akorát manžel říká,že to moc hučí,ale mě to neva. Taky mi vydrží asi půl hoďky a pak začne skomírat až dodýchá.Tak všichni ahoj
celluless
gabri
| 28. 11. 2008 14:56
ahojky, ja ho mam asi tyden, a jsem s nim spokojena. podle me by mela byt kuze nasata do te miry aby to bylo prijemne a nebojelo to. Co se tyce problemu s krouzivymi pohyby tak nemam zadne. staci se jen namazat i obycejnym kremem a krasne to klouze, pro lepsi ovladani drzim pristroj za kulatou cast ale musim davat pozor na pojistku. k tomu nabyjeni... pristroj ma jen cervenou kontrolku pro info ze do neho jde proud ne jestli je dobyty nebo ne, a v navodu je psano ze se musi nejprve zcela vybyt a pak jiz dobijet kdykoliv bude treba a s vykricnikem tam je psano ze se nema nabyjet vice jak 8 hodin. me pri masazi vydrzi pul hodiny a nemam s nim zadne provlemy, a ten zvuk mi zmenil kdyz dochazela baterka.

jinak k tomu zatim nemam nic vic, ja jsem spokojena
celluless
Meemies
| 24. 11. 2008 15:23
Ahojky, tak já mám celluless nějaký dva měsíce, teď už jsem ho tři týdny používala opravdu pravidelně, k tomu jsem začala chodit na aquaaerobic a upravila jídelníček.........a výsledkem jsou v pase tři centimetry, ale na nohou nic, celulitida se mi chvíli zdála lepší, ale moc to posoudit neumim, snad jo........tak teda nevim, možná že to dělá to cvičení, protože jsem četla, že ve vodě se tělo nejprve trochu zaobalí, aby se bránilo teplotě......kdoví, budu ho používat pravdelně dál a uvidim. Jinak ta dioda mi taky svítí červeně klidně 12 hodin, asi se prostě nikdy nevypne.
cellules
lluci
| 24. 11. 2008 10:20
Ahojky. Tak po přečtění téhle diskuze jsme si ho taky pořídila a zatím je vše ok. Ale chtěla jsem se zeptat těch co už ho používají déle jestli zaznamenávají nějaké výsledky . Díky za info.
celluess
oli58
| 23. 11. 2008 09:04
Zdravím.Jsem tu úplně nová.Po přečtení jsem neodolala a jela si vaccupress koupit.Nabíjela jsem 8 hodin a barva diody se nezměnila.Tak nevím zda je to dost.Po namazání to klouže dobře,ale nevím jak hodně to má nacucnout kuži.A po chvíli se změnil zvuk.Je to normální?Prosím zkušené PORADTE
nefunguje
blondynecka
| 20. 11. 2008 15:09
já ho mám také za 499,-, mají ho v tv product na karláku ale koupily jsme ho s kamarádkou a ani jedný nefunguje, mě normálně fungoval asi 15min po nabití nejde zapnout takže ho tam jdeme vrátitškoda protože podle mě kdyby byl funkční tak to asi nějaký význam má. Nevím jestli výrobky z tv shopu jsou opravdu kvalitní ale já pochybuji
vse v poradku uz ho mam doma
gabri
| 18. 11. 2008 18:54
zdravim vsechny ctenarky, dnesk ami prisel cellules z tv products a platila jsem 499kc + 60 kc doprava.
jsem z neho nadsena, staci obycejny krem a krasne to klouze a krouzivy pohyb neni problem, Jen se s nim musim naaucit protoze mam porad tendenci ho nadzvedavat. Jsem zvedeava na vysledky. ale jako masaz je to prijemne
...
gabri
| 5. 11. 2008 17:10
zdravim , psala jsem ze jsem si celluless objednala za 499 kc. takovou cenu mi i rekla prodavacka, ktera mi objednavku zajistovala. ted jsem se koukla na jejich stranky http://www.tvproducts.cz/…hledej/celluless a tuhlo info mi nezdelila "
Přístroj pro odstranění celulitidy dodáváme v sadě 2 ks za 499 Kč/ks, celková cena 998 Kč. Samostatně za 799 Kč." trochu jsem ted zveda co bude az mi to prijde...
cellues
Martinkaaaa
| 3. 11. 2008 17:38
Dobrý den chtela jsem se zeptat kde jste koupila cellules za 499 ,- DEKUJI ZA OPDOVED NAPISTE MI NA EMAIL m.a.r.t.u.l.a@seznam.cz dekuji
celluless
nic
| 7. 10. 2008 17:09
Jsem také majitelka přístroje, nevím jestli to nejsou vyhozené peníze, časem uvidíme, ale mám jiný problém. Když nabíjím, tak mi svítí červeně, ale dioda nezhasne ani po 10 hodinách. Svítí pořád.Mám zkušenosti s jinými přístroji, že změní barvu po nabití, buď zhasne nebo se rozsvítí zeleně.Přístroj, ale funguje. Je nabitý.Máte někdo jinou zkušenost?
Děkuji.
celluless
nic
| 7. 10. 2008 17:09
Jsem také majitelka přístroje, nevím jestli to nejsou vyhozené peníze, časem uvidíme, ale mám jiný problém. Když nabíjím, tak mi svítí červeně, ale dioda nezhasne ani po 10 hodinách. Svítí pořád.Mám zkušenosti s jinými přístroji, že změní barvu po nabití, buď zhasne nebo se rozsvítí zeleně.Přístroj, ale funguje. Je nabitý.Máte někdo jinou zkušenost?
Děkuji.
Celluless - jak na něj
Meemies
| 7. 10. 2008 16:10
Ahojky, mě to celkem jde, ale nevim, jestli to budu umět popsat. Tlačítko po straně je na výši toho nasávání, takže doporučuju to mít nahoru, aby to vůbec kůži nasávalo. No a pak se to zapne, chvíli to necham přisát, pak zmačknu to kulatý vzadu, čim to trošku upustim a tim tim vlastně můžu popojet....a takhle dál. Nenechávam to moc dlouho přidržený na jednom místě, potom se asi tvoří ty cucfleky.....
cellulless
gemin
| 7. 10. 2008 15:23
ahojky, tak to ja mam opacny problem stimto pristrojem pac ja zaboha nedokazu tu kuzi nasat kdyz stim tak nak pidlam tak to krouzi ale nenasaju toja sem trdlo odjakziva ale ze az takovy to sem nevedela muzete mi stim poradit?a na co presne je to kulaty tlacitko nahore na ty hlavici?
cellules
paradiso
| 6. 10. 2008 15:05
Ahojky!
Tak Vám tedy řeknu, že mi stále činí problémy tento přístrojek používat . Zkusela jsem to po delší době, protože jsem byla nemocná .. jak to děláte, že nemáte stejný problém? Když ho zapnu a nasaji kůži, není mi to moc příjemné. Nevím jak moc nechat nasát kůži, než začnu kroužit .. a nemůže se nic stát, když to nechám nasát hodně? Přepínač po straně opravdu ovlivňuje sání jak radila Ivetka36 nebo to tlačítko na hlavě přístroje? Zkoušela jsem to,ale rozdíl v tom moc nevidím. Pravda, po každé jsem to po chvilce radši vypla .. najde se tu někdo, kdo mi s ochotou detalně poradí jak postupovat? Asi jsem tele ..
Cellules a kojenie
mirka323
| 30. 9. 2008 18:25
Ahojte. Chcela by som sa spýtať či je možné počas kojenia používať tento prístroj na celulitídu, keďže sa tam vylučujú tie rôzne toxíny.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
19. 4. 2024 14:27
70253
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video