Celluless - vakuová masáž - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Celluless - vakuová masáž

Diskuze

skořicový olej
martja
| 26. 9. 2008 23:17
cau holky...celluless sice nemam (ale planuju), obecne ale jako nejlepsi olejicek muzu doporucit skoricovy masazni olej. ma tu vyhodu, ze zpusobuje prohrati a prokrveni tkane a tim zlepsuje latkovou vymenu...takze sam o sobe je proti celulitide...tim padem bych ocekavala dvojity ucinek :o) chicht.
Olej
Alikse
| 19. 9. 2008 09:49
Ahojky, používím Johnson baby olej a po něm to skvěle klouže, po klasickém krému to spíše drhne....
Pro Meemies
Nuavo
| 15. 9. 2008 12:06
Dekuju za odpoved tak to by mohlo prijit tenhle tyden,protoze jsem ho objednavala minuly ctvrtek .Doufam,ze uz konecne bude na trhu pripravek,kt.vazne pomaha,chceme byt predci koooci
Celluless
Meemies
| 15. 9. 2008 10:47
To Nuavo:
Já si ho objednala minulej pátek, tedy 5. a volala ňáká paní na potvrzení, prej do 3, 4 tejdnů, to mě docela vyděsilo, ale ve čtvrtek už jsem měla ve schránce lísteček z pošty, že na mě čeká.
Cellules
Nuavo
| 15. 9. 2008 09:51
Zdar Zeny tak jsem cetla ty Vase odpovedi a zkusenosti,a taky jsem si objednala ten zazracny pristroj..Jinak mam zkusenost s Vibra tonem a ten taky funguje a nemusite chodit za maserem..Jen jsem na nej alergicka tak ho chci ted prodat...Ale uz se tesim az prijde cellules A timto se chci zeptat jestli muzu?Za jak dlouho Vam prisel od objednani...Dik za odpoved
Hezky den
Celluless
Meemies
| 14. 9. 2008 14:55
Ahoj, tak v pátek mi taky přišel celluless. A jsem z něj fakt nadšená. Ani jsme nečekala, že to bude tolik sát, čekala jsem to shitovější.....a dobrý. Teda ještě nevim, jaký budou výsledky,a le těšim se na pravidelné masáže. Ještě jsem neměla olejíček, tak to zkoušim z tělovým mlíkem a když ho dam na to místo víc, hezky to klouže, pak jenom vmasíruju a jsem i namazaná
Celluless
Margee
| 14. 9. 2008 00:09
Ahoj ,tak abych pravdu řekla,produktům z Tv shopu jsem nikdy moc nevěřila(i když je fakt,že přímo osobní zkušenosti s nima nemám),ale po tom,co tady pročítám vaší diskuzi,začínám o tom taky docela uvažovat.. Léto letos nebylo nic moc,o nějakym hubnutí,opalování apod.nemůže bejt ani řeč(koloběh-od rána do večera v práci,volno minimální,v práci dřina,doma úklid,odpadnutí,přecpávání se..),no prostě žádná sláva.Na nějaký cvičení,zaběhání si nebo pojídání vloček a okurek nebyl čas,energie,chut ani síla..Tohle by mohla bejt docela dobrá alternativa,jak se i tak udržet v alespon trochu přijatelnym stavu .Neni to tak hrozný,kuchynská židle pode mnou zatim nepraská,ale je fakt,že ještě před létem to bylo daleko lepší .Asi do toho taky půjdu(ten můj bude mít asi radost.. )..
celules
Ivetka36
| 13. 9. 2008 18:54
Nejni vůbec zač...
Taky by mě zajímalo kdo ten návod psal,člověk aby jsi všechno domyslel sám
celules
Ivetka36
| 13. 9. 2008 18:54
Nejni vůbec zač...
Taky by mě zajímalo kdo ten návod psal,člověk aby jsi všechno domyslel sám
cellules
paradiso
| 13. 9. 2008 17:18
Tak jo! Jak to prubnu Tééda, tohle do toho blbýho návodu zapomněli dopsat ...
Díky za radu
celules
Ivetka36
| 13. 9. 2008 14:45
Nahoře jak máš ten modrej spínač,tak když naseješ,upustíš si tim vzduch podle potřeby,aby jsi mohla kroužit ...
Cellules
paradiso
| 12. 9. 2008 21:58
Jak upustit vzduch? To me vubec nenapadlo ...
Celules
Ivetka36
| 12. 9. 2008 18:00
Ahoj,tak už mi v pondělí přišel celules,od té doby ho používám denně půl hodky,a je to fajn,zatím masíruju jen břicho a až bude tak jak bych si ho představovala budu pokračovat na nohy.Je to sice jen pět dní co ho používám,ale břicho už je takové pevnější a vyhlazené,vypadá to že to bude fungovat.Jak jste psali že to nejde krouživými pohyby já bych řekla že to jde krásně a je to snadné.Stačí nasát,pak trochu nahoře upustit vzduch a lehce kroužit.... a uvidíte že to půjde i bez olejíčků a krémů
celluless
gabri
| 11. 9. 2008 13:39
to Meemies

ja vim, ta pani v prodejne mi to tam ssama hledala a nebylo. nasla to v jendy z tech novinovych reklam.
v poradku taky bych se divila ze to tam neni:)
ja jsem si dosla na prodejdu tv shopu a ptala jsem se ji na nej a pry je to uplna novinka a jeste to nemaji ani na prodejne tam to bude mit az v listopadu, ale s objednanim to byl problem jen nevi kdy mi ma prijit to je jedina nevyhoda
Mikus
jituliiik
| 10. 9. 2008 11:28
Ahoj, z cvičení vůbec mít strach nemusíš, když budeš ruce posilovat s malou zátěží a budeš provádět hodně opakování, tak Ti určitě nezmohutní, to by ses musela věnovat fitness nebo kulturistice vrcholově A když k tomu budeš ještě plavat, tak věř, že Ti paže zeštíhlí a že dosáhneš možná ještě lepšího efektu než s přístrojem Cellules
Celluless
Meemies
| 10. 9. 2008 08:39
To gabri:
nechci nějak zpochybňovat to, co jsi řekla, ale v tv shopu neboli na stránkach tv products celluless vůbec nemají! Jinak jo, výrobky odtamtud jsou fakt levnější,a el stejně pochybuju, že by to bylo o tolik. Navíc k cellulessu žádnej krém či gel neni.
Celluless
Troska
| 10. 9. 2008 02:53
Zbyl mi doma olejíček avoňácký z řady Planet Spa - Island, ten už je stažený. Taky přemýšlím, až mi dojde, co budu používat.
celluless z 499,-
gabri
| 9. 9. 2008 15:25
ahoj, v tv shopu jsem si objednala celluless a bude me stat 499,- ptala jsem se jakto ze to je tretinova cena a ja jsem se presvedcila tak je vsechno v topshopu o dost drazsi. jedi v cem bude rozdil je ze k nemu nebude ten krem ale to neni takovej problem . ted uz jen cekam kdy mi prijde
Cellules
paradiso
| 9. 9. 2008 15:16
Troska:
Jaký olejíček si použila?
ruce
Mikus
| 7. 9. 2008 12:05
Ahoj. Jak to tu čtu, tak začínám uvažovat o koupi... Mám totiž silné ruce, potřebovala bych je zredukovat :) Jenže z cvičení mám strach, protože jsem našla samé posilovací cviky a to by se mi ještě zpevnily a víc nabraly na objemu...
Máte někdo zkušenost s celluless v rámci zhubnutí cm na rukou ? Díky, Mikuš :)
Celluless
Troska
| 5. 9. 2008 02:12
Posílám odpověď na můj další meil. Tentokrát je myslím, jasný, krátký a hlavně srozumitelný.
Mohu říci, že po namazání olejem to jde celkem v pohodě. A když jsem zrovna před chvíli konečně natrefila opět na jejich reklamu, tak bylo vidět, že pokožka je naolejována.

mrzí mě, že můj e-mail považujete za nesrozumitelný.
Je to pouze návod, jak používat Celluless, aby výsledek byl znatelný a rychlý.
Sprchovat před použitím, osušit pokožku a pak natřít olejem. Celluless používat podle přiloženého návodu.
Celluless
Troska
| 1. 9. 2008 21:52
Jen se pěkně bavte, víte, že smích prodlužuje život.... a já se držím zásady, na všem špatném hledej to dobré... když nemám čas na celé tělo, tak si aspoň během masírování břicha posiluji ruce... to je pozitivum.... ale je fakt, nevím, zda to bylo tím vyhřátým tělem po sprše, nebo se ta umělá hmota nějak vychodila, prostě to celkem šlo. Ono je ale logické, že když vám to vcucne kůži, že se musí ten tlak nějak překonat....Tak s úsměvem na rtech vpřed.... a snad se ozve někdo, kdo ho už má delší dobu, třeba se potom budu smát sama sobě, co jsem to za hňupa, jak jsem to blbě dělala....
ahoj všem
anonym
| 1. 9. 2008 19:48
ano pište pozitiva i negativa,ale jak jsem pochopila lehce to nešlo vid.Ale nemyslete si že vám nepřeju úspěch tak to tedy jo ,ale že se u toho bavím ,to snad nevadí ,tak pěkný večer
Celluless
Troska
| 1. 9. 2008 19:05
Tak můžu říci, že jsem dnes slavila první úspěch.....sice jsem to s tou sprchou a olejíčkem nepochopila, ale protože podle času se snažím ráno cvičit, šla jsem se po cvičení vysprchovat, utřela jsem se a rychle do obyváku, kde bylo teplíčko, abych neprochladla, jak píšou, a začla jsem. Sice krouživými pohyby ani boha, to jsem vzdala, ale nasadila jsem a táhla. Asi 15 minut jsem takto masírovala své břicho. Nedříve jsem táhla zprava doleva levou rukou oblast na pupkem, až mne ruka bolela, přehodila jsem si to do pravé a táhla pro změnu zleva doprava olast pod pupkem. Až bolela pravá přehodila do levé atd.... A pak jsem to na závěr asi 5 minut zkusila ještě na nohy. Táhla jsem to od kolen nahoru, pruh po pruhu. A šlo to. Připadlo mi, jakoby se ta umělá hmota vyhladila a lépe klouzala. Táhla jsem pomalu, stupeň masáže nebo co je to ten boční knoflík, jsem měla asi v polovině. Trochu mi to vcuclo, ale dalo se to poměrně dobře táhnout. Pak jsem si šla hned namazat ještě korektor na celulitidy, který jsem stejně používala. Zavedla jsem si notýsek, kam si budu psát své postřehy a hlavně míry. Akorát, že z časových důvodů nezvládnu celé tělo najednou. Snad to nebude toxinům vadit, že je uvolním jenom z některých části..... Teď se budu snažit 2x denně masírovat břicho, to mne tlačí nejvíce a pak půjdu dále..... A nevěřícím Tomášům můžu slíbit, že budu psát pravdu a nic jiného než pravdu. A to tu dobrou a i tu špatnou (ale ta určitě nnebude)
ahoj děvčata
anonym
| 1. 9. 2008 16:47

prosím vás nezlobte se ale mě to prostě nedá abych se nepřipojila a hlavně nezapomeňte lehkými krouživými pohyby to se prostě nedá,ale samozřejmě vám přeji,aby to mělo ten vytoužený efekt ,to nemluvím o tom ,že to asi potřebuje každá žena ,ale když já tomu prostě nevěřím,tak krouživým pohybům zdar
Celluless
Meemies
| 1. 9. 2008 12:56
No, takže je jasný, že akorát poslali univerzální dopis, ale vůbec si nepřečetli, na co jsou tázaný. Teda na Vaše postřehy koukam jak blázen, celluless si strašně přeju a na 99% ho budu za chvíli taky mít doma,a le to opravdu vydrží po osmi hodinách nabíjení JEN 20 minut????? Já bych se taky klonila k tomu jednomu tahu směrem k srdci,a le jak říkam, ještě nemůžu radit, doma ho prozatim nemam. A co ten gel nebo olejíček, ayb to nebolelo? Co používáte a doporučujete?
Cellulles
paradiso
| 1. 9. 2008 10:23
Jo jasně, ten návod je naprosto k ničemu ..
Takže razím heslo: zkoušet, zkoušet, zkoušet ..
Hale, ale že v té reklamě v televizi to vypadá úplně jednoduše?
Celluless
Troska
| 1. 9. 2008 09:21
Jenže v návodu je místo omýt a dobře osušit. O olejíčku tam není vůbec nic a sprše taky nic..... no určitě to nevzdáme a budeme zkoušet..
Celluless
paradiso
| 1. 9. 2008 08:03
Co já jsem z toho pochopila, krouživé pohyby by měly jít lépe po natření pokožky nějakým olejíčkem ... budu si muset nějaký pořídit a zkusit to .
Celluless
Troska
| 1. 9. 2008 04:19
Tak vám posílám odpověď přímo z firmy, abych se přiznala, nejsem o moc chytřejší. Tak jsem ze sebe udělala pitomce a poprosila o informace psané polopaticky, protože mi to opravdu krouživými pohyby nejde a nejde, ať se snažím sebevíce. Maximálně jsem schopna táhnout jedním směrem zleva doprava nebo obráceně.

děkujeme Vám za projevenou důvěru zakoupením výrobku Celluless.

Masážní přístroj Celluless využívá jedinečné technologie, která není dostupná ani v profesionálních kosmetických salónech.
Cellules byl navržen tak, aby jste jej mohla používat v pohodlí Vašeho domova. Vyznačuje se průkopnickým bezdrátovým desingem, lze jej jednoduše nabíjet a po osmi hodinách nabíjení Vám poskytne 20 minut dlouhou masáž.
Vakuová terapie povzbuzuje prokrvení kůže. Dochází ke zvyšování kolagenu a elastenu, čímž se zlepšuje struktura pokožky i její odstín.
Jemná masážní technika, která aktivuje zakončení lymfatických cévek, má velký účinek na nervový systém, příčně pruhované svalstvo, imunologickou obranu a detoxikaci.

K docílení práce metabolismu se masážní přístroj Celluless používá na dobře očištěné oblasti stehen, břicha, paží, hýždí a boků.
K efektivnějšímu účinku doporučuji při sprchování aktuální části těla masírovat jemným kartáčkem, sprchovat teplou / horkou / vodou. Pokožku ošetříme olejíčkem - účinnější jsou oleje " zahřívací " / bylinné /. Zakoupíte je v lékárně nebo ve specializovaných prodejnách.
Pokožku masírujeme jemnými lehkými pohyby asi 20 min.
Zdánlivě nižší výkon přístroje je spíše výhodou, nedochází k poranění a tvorbě nežádoucích modřin.

Po masáži pokožku opět osprchujeme co možná nej***ší vodou. Doporučujeme následovně použít zábaly určené k odbourávání celulitidy.
V naší nabídce najdete výrobek :
GEOMAR - extrakt z Mrtvého moře.

* Drenážní emulze redukuje projevy celulitidy.
* Zlepšuje povrchovou cirkulaci krve.
* Posiluje tonus cév.
* Odstraňuje přebytečné tekutiny z tkáně.
* Nahradí kúru v luxusním kosmetickém salónu.
Cena 1190,- Kč.

SLIM FLASH - parafínové zábaly.

* Zhubnete 1 až 4 centimetry za 40 minut
* Ztracené centimetry už znovu nenaberete.
* Nemusíte cvičit ani držet diety.
* Bojuje proti celulitidě.
* Lze jej aplikovat na paže, břicho, hýždě i stehna.
* Zbavuje tělo toxinů a tuků.
* Nepálí na pokožce.

Cena 1490,- Kč.

Důležité je po použití výrobku Celluless i při aplikaci zábalů udržovat tělo v teple, sprchovat se co nejvíce teplou vodou, dbát na to, aby tělo nevychladlo.

Budete li opravdu dbát těchto pokynů a aplikovat masáž a zábaly před spaním, probudíte se ráno až o 3cm hubenější.

Zakoupením masážního přístroje Celluless a jeho pravidelným používám docílíte krásné, napnuté pokožky, aniž byste museli podstoupit bolestivý chirurgický zákrok.

V případě, že budete potřebovat další informace, velice ráda Vám budu nápomocna.

S přáním krásného dne

Jiřina Jarošová

Nevím, jak vy, ale já mám pocit, že bych měla Cellules používat ve sprše. Tak se necháme překvapit, co nám pošlou podruhé... a třeba se už mezitím podělí někdo zkušený

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
20. 4. 2024 17:44
70272
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video