Nadýmání - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nadýmání

Diskuze

nadýmání -pro "slunko"
anonym
| 29. 10. 2007 13:43
Z mé hlavy to samozřejmě není a tak s Tebou nemohu polemizovat, nicméně se domnívám, že RNDr. Fořt, CSc. bude zřejmě vzdělanější než většina z nás, tu zúčastněných a tak si já nedovolím v žádném případě souhlasit s Tebou...A pokud mám doslovně citovat jmenovaného autora, aby to bylo lépe "stravitelné" tak čti:"Kombinace maso-zelenina! Jestliže sníte maso vyžadující k trávení kyselinu spolu se zeleninou, která potřebuje spíše alkalické prostředí a případně ještě i vhodné bakterie ve střevě, a která sama o sobě "alkalizuje", pak v podstatě snižujeteschopnost trávení toho masa. Skutečně -když budete jíst maso a velmi mnoho zeleniny, čeká Vás většinou NADÝMÁNÍ. Zelenina kromě toho vstřebá část trávicích enzymů a také zvýší nutné pH žaludeční šťávy, čímž omezí rychlost trávení masa. Co s tím? Když maso, tak zeleniny jen relativně málo, nejlépe dušenou nebo spařenou a okyselenou. Budete-li jíst tvrdý sýr (ten je totiž těžko stravitelný, protože je to koncentrát z mléka), pak to platí dvojnásob! Nejezte velké množství zeleninových salátů k "bílkovinám". Například ve Francii se nejprve jí zeleninový salát jako předkrm a pak teprve maso a vše ostatní. Nakonec sýry a ovoce. To neznamená, že je to optimální. Pokud totiž chcete dosáhnout skutečně dokonalého zpracování potravy (a tím současně i ušetříte) musíte respektovat fyziologii a ne zkoušet, kolik čeho a v jakých kombinacích Vaše zažívací ústrojí vydrží a jak dlouho."
Jeho knihy opravdu stojí za přečtení...
Slunko
angelwoman
| 29. 10. 2007 11:15
Slunko, díky za objasnění Už jsem se bála, že budu muset úplně změnit jídelníček...
kajda
slunko
| 29. 10. 2007 06:47
Tady si dovolím nesouhlasit. Maso je nejlépe stravitelné právě se zeleninou, protože zelenina se tráví velice rychle (určitě ne 2 hodiny), a protože je zelenina neutrální, lze s ní zkombinovat úplně všechno, ať zásady, tak kyseliny. Zelenina vlastně připraví trávicí ústrojí, takže vše, co je po ní, je stráveno mnohem lépe a rychleji. Nebijí se tam dohromady kyselinotvorné a zásadotvorné potraviny, takže i to maso, které se normálně tráví 8 a víc hodin, je se zeleninou stráveno mnohem rychleji. Já maso jím zásadně s kopcem zeleniny a vždy se po té kombinaci cítím skvěle. Pan Fořt by mě zajímal - ráda bych znala jeho důvody, proč to tak odůvodňuje, takže se možná po jeho publikacích nebo alespoň článcích poohlédnu.
kombinace jídel
angelwoman
| 28. 10. 2007 21:52
Zajímavé..sice na nadýmaní nijak zvlášť netrpím, ale zaujalo mě, že by se neměla jíst dohromady zelenina s drůbežím masem...No, nevím, pro mě je zelenina naprosto nedělitelná součást nejen kuřecího masa To jako, že by se neměla jíst třeba ani čína (drůbeží + zelenina)? Nebo kuřecí salát? Možná na tom trávení něco bude, ale takhle do důsledků mi to přijde docela radikální...
nadýmání
anonym
| 28. 10. 2007 21:15
Jednoznačně souhlasím s názorem "slunka". A nejlepším řešením je buď vypozorovat na sobě, jaká kombinace jídel mi vyhovuje, nebo, ještě lépe, vyhledat odborníka nebo si přečíst nějakou odbornou knihu. Já osobně bych Ti mohla doporučit knihu s názvem "strava nejen pro kulturisty". Ikdyž je název zavádějící, kniha je psána čtivě a pro širokou veřejnost. Napsal ji RNDr. Petr FOŘT, CSc., který mimo jiíné vystupuje v pořadu "pod pokličkou". A jak píše "slunko" je to zejména o vhodné kombinaci jídel (když pominu fakt vhodně zvoleného jídla). Pan Fořt např. nedoporučuje kombinovat drůbeží či hovězí maso se zeleninou. Zdůvodňuje to situací, která vznikne při požití v trávicím traktu. Žaludek začne trávit nejprve zeleninu, kterou tráví třebas 2 hodiny. A celou tu dobu tam to maso kvasí a zahnívá a tím jsou způsobeny následné zažívací problémy, právě Tebou uváděné nadýmání, či plynatost, žal.šťávy se vracejí do úst a pod.Ahojda Kajda.
Trávení
Zea
| 27. 10. 2007 21:59
Sice nemám problémy jako Vy, ale mám vyzkoušeno: pokud mi je tak divně, těžko od žaludku … vezmu si večer před spaním Espumisan – je na všechny obtíže spojené s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu, nadýmání, pocit tlaku a plnosti v nadbřišku… Opravdu ho používám jen vyjímečně (i když nemá vedlejší účinky). Jinak byste měla vypozorovat na sobě , po kterých jídlech tyto problémy máte. Pokud nejíte zakysané mléčné výrobky
(jogurty, kefír, podmáslí), zkuste je. Nebo tablety ACIDOPHILUS (lactobacillus acidophilus – musíte je skladovat v ledničce). Přispívají ke správnému trávení, podávají se při užívání léků (hlavně antibiotik) k obnovení střevní flory, mají blahodárný vliv na akne a jiné kožní změny, ovlivňují obranyschopnost . Také mám vyzkoušeno, že když cestuji nebo jsem nervozní , tak tableta před jídlem pomůže stejně jako živočišné uhlí. Je to ale jenom moje zkušenost.
Nadýmání
angelwoman
| 13. 10. 2007 23:02
Když už k němu dojde, zkuste mátový čaj - mám to mnokrát vyzkoušené v celé rodině-pomůže na nadýmání i nejrůznější žaludeční potíže
NOPALIN
lontra
| 13. 10. 2007 21:55
Dobrý večer,obracím se na znalé-máte někdo zkušenosti s přípravkem NOPALIN ?-jednak co se týká jeho účinku na správnou funkci zažívání,také jeho vlivu při snižování váhy..co o něm čtu-se tváří výtečně-je opravdu takový?Děkuji za odpovědi...
nadýmání
xanada
| 10. 10. 2007 22:27
Mně pomáhají otruby-pravidelně večer 3 lžičky a mám pokoj.Ale otruby vyžadují tekutiny !
nadýmání
Mira
| 4. 10. 2007 17:04
Dnes jsem zrovna pročítala jedny zajímavé stránky o Aloe Vera gel. Zkus si to najít . Možná, že by ti to pomohlo a je to přírodní prepatár
nadýmání
Dana
| 3. 10. 2007 14:47
Ahoj nadýmání způsobuje často problém se žlučníkem zkus brát na špičku nože 2x denně rozemletý kořen hořce,také nadýmání bývá často u potravinové alergie na mléko,mouku a jiné potraviny.Zkus si nechat udělat krevní test na alergii na potraviny
nadýmání
slunko
| 30. 9. 2007 17:35
Přesně tak, chce to vypozorovat, ale z vlastní zkušenosti vím, že důvodem je nesprávná kombinace jídel. Když bych si dala pečivo třeba s masem (vlastně skoro s čímkoli), vím, že se mi zpomalí zažívání a to způsobuje plyny, protože to dlouhým zažíváním bude v těle hnít a kvasit. Pokud Tě zajímají zásady správné kombinace jídel, klidně Ti pošlu knihy Walkera, ten byl pro mě zásadní.

Jinak vím, že pokud už k plynatosti dojde, dostane mě z toho mátový čaj (vlastně mnoho bylinek je proti plynatosti a k lepšímu zažívání) a také kořen zázvoru, ten je zaručený, protože neutralizuje od překyselení a vždycky mě hezky protáhne, že je po plynatosti.
anonym
| 20. 5. 2014 21:59
TO slunko: Naprosto souhlasím, nevětší chybou je kombinovat potraviny, které se netráví na jednom místě (např. polysacharidy v tenkém střevě, zatímco jednoduché cukry už v žaludku). Celkem zásadní je také nesplachovat trávicí šťávy po jídle, ale napít se raději už před ním. Kdyžtak mrkni pro více rad sem: http://www.leky-poradna.cz/…ize/nadymani.htm
nadýmání
Este
| 30. 9. 2007 13:58
začni jíst lehce stravitelné potraviny a vyvaruj se takových, které nadýmají. jako je třeba květák. a hlavně se nepřecpávat.
to musíš sama poznat, po čem je ti líp a po čem hůř.
Nadýmání
Elunka
| 30. 9. 2007 11:43
Jak proti němu bojovat?:D mám špatnou životosprávu..jak to napravit?:o)Doktor řekl že trpím nadýmáním a proto se pořád cítím nafouklá:o)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
27. 4. 2024 19:53
70330
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video