100% hubnutí - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

100% hubnutí

Diskuze

anonym
| 14. 4. 2014 20:07
Já na diety nikdy nebyla, chybí mi prostě vůle. Ale vyzkoušela jsem prášky na hubnutí Obethin, který mi zaplácnul žaludek a já toho pak snědla méně. A to byl krok ke zdravé stravě, takže jsem začala jíst více zeleniny. A za dva týdny pak začaly kila padat dolů :)
anonym
| 19. 11. 2013 08:15
Prášky na hubnutí - http://track.acaiberry900.cz/…t/AcaiBerry-900/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
Hubnutí a výživa
Hemca
| 29. 6. 2009 21:50
Mám vlastní zkušenost, že při hubnutí je třeba nejenom omezit příjem kalorií - potravy, ale zároveň je také nutné tělu dodat všechny potřebné živiny, které jsou pro zásobování a správné fungování buněk důležité. Jedině tak je možno hubnout, aniž bychom trpěli pocitem hladu, případně docíli jo-jo efektu. Mohu doporučit více informací na www.snama.cz/…ltea-1/index.htm

hubnutí s bylinkami
rosa2000
| 28. 6. 2009 14:58
také jsem na hubnutí vyzkoušela všelijaké diety, ale vždycky jsem kila nabrala zpět. Před 3 měsíci jsem začala používat přírodní přípravky na zlepšení zažívání a hubnutí, zatím jsem spokojená, mám dole 5 kg a 6 cm přes boky. Nehubne se rychle, ale trvale. Pokud Vás zajímá víc, napište mi vzkaz.
anonym
| 28. 2. 2012 19:21
TO rosa2000:

jak se jmenuje ten pripravek prosim ??? napiste na email VERY123@seznam.cz
hubnutí s odborníkem
tuti
| 23. 6. 2009 11:51
Kamarádka vyzkoušela dietní program, dostala to k narozeninám od manžela, neboť už nemohl vydržet, jak neúspěšně hubne. Měla to přes tohle http://www.zlutaraketa.cz/…tni-program.html a byla spokojená. Myslím, že se určitě vyplatí hubnout za pomocí nějakého odborníka, člověk se naučí hýbat, správně jíst a neničit při tom své tělo..viz pořad s Cajthamplovou na Primě
tlustá stehna:-(
lilusinka
| 23. 6. 2009 05:56
Dobrý den,mám takový problém:je mi 13 a mám hrozně velký stehna(50cm) a chtěla bych je zhubnout tak na 45 ale ne svaly!!!!neexistuje na to nějaký cvičení?A co tanec??
fitko a to kolem
ŠARYK
| 12. 7. 2007 16:07
Ahojky holky-brouzdám po netu a narazila jsem tady na tohle.
Taky potřebuju zhubnout a to 30 kilo-aspoň je to můj sen mít váhu jako před dětma. Proto už týden chodím denně do fitka na 1,5 hodiny(pokud nevyjde-stepperuju hodinu doma) a jím zdravě.Jsem bývalá sportovkyně a předcvičitelka Kalanetiky...a cvičení mi chybí. Ale hlavní důvod je zhubnout. Tak snad se tady dovím něco nového...i když teoreticky jsem dost nabouchaná
Ráda pokecám o vašich zkušenostech
Viva
Raffaelo
| 7. 6. 2007 14:45
Ahojky, no je to šílený, když se nad tím člověk zamyslí fakt.. je to spíš až k pláči...
svatá pravda
anonym
| 6. 6. 2007 21:22
Raffaelo je to přesně tak, jak jsi napsala!!!
Viva
dýchání
Raffaelo
| 6. 6. 2007 21:07
joooo tak koukám, že s tím "břuchem" na tom nejsem také sama, jak už tu bylo několikrát řečeno

Jinak ty cviky co tu psala Kajsa jsou dobré, také je doma cvičím, ale podle mě je nejdůležitější hlavně dýchání, pokud se při cviku dýchá špatně, tak je to celé o ničem, takže si pamatovat, že při stažení svalu se vydechuje a při povolování se nadechuje. Jinak se snažím také cvičit pravidelně, nejsem tlustá, jenom bych potřebovala zpevnit víc tu postavičku, ale ne a ne se dokopat do posilovny tak aspon cvičím doma, už jsem si na to tak navykla, že to není ani možné.
Jo a dámy, hlavně si neberte příklad z fotek z časopisů, internetu, bulváru a tak.. co jsem viděla a následně i četla, tak jsou veškeré fotky vyretušované, modelkám je ubráno několik kilíček, takže nikdo není dokonalý, a právě to je to proč se v dnešní době ženské tak strašně zabívají svoji postavou, nejen že to vidí denodenně na každičkém kroku, ale i chlapi už jsou tím naočkovaní, že se jim i normální postava zdá tlustá.
A to se mi zdá celkem krutý úděl pro nás nemyslíte ženský?? Takhle se dřeme, držíme veškeré hladovky a k čemu to je?? Akorád si těma veškerýma dietama, práškama a vším možným hnusem ničíme zdraví..
Vaše míry
anonym
| 6. 6. 2007 15:05
Ahoj! Chtěla bych se jen zeptat, jestli si třeba přeměřujete stehna, lýtka a tak.. a kolik cm tak máte, jestli to není tajné.. Mám celkem pěknou postavu, myslim..mám 167cm a 52 kg..ale připadá mi, že mám moc široká stehna a to bříško taky neni zrovna výstavní, že..
Můj obvod stehen je 50cm a bříška 65cm..

Tak jestli můžete, tak mi prosim napisejte.. Zatim papa
cviky
KajsaV
| 6. 6. 2007 09:58
...cviků na bříško je celá řada, jen nevím jak to tady srozumitelně popsat Chodím pravidelně cvičit a jelikož je břicho moje velká "problémová zóna" tak jsem si pár oblíbených cviků okoukala a cvičím i doma.

příme břišní svaly - samozřejmě sedy-lehy ať už do úplného sedu nebo jen ty poloviční, kdy se zvedáte nad podložku (bradou vzhůru) tak, aby jste cítily že bříško zabírá (a taky by mělo pěkně pálit). Těžší variantou polovičních sedů lehů je zvednout natažené nohy nahoru a k nim se zvedat bradou vzhůru. Je samozřejmě potřeba velké množství opakování, aby to mělo efekt...

šikmé břišní svaly - poloviční sedy lehy s tím rozdílem, že se vždy vytáčíte loktem šikmo k protilehlému koleni, nejdříve cvičím několik sérií na jednu stranu a pak druhou. Další cvik, který je můj oblíbený je - pokrčit obě nohy, položit je na bok do pravého úhlu a opět cvičit poloviční sedy lehy, zvedat se bradou vzhůru, znovu jedna strana a pak vystřídat nohy (položit na druhou stranu). Opět čím víc opakování tím líp...

spodní bříško - lehnout si na záda, natažené nohy zvednout nahoru a zvedat zadek kousek nad podložku - je to krátký pohyb, kdy staženým břichem nohy tlačíme vzhůru, nikoliv švih nohou nahoru. Čím víc opakování....už to nebudu znovu psát, však víte...

...cviků je celá řada, ale špatně se to takto popisuje, tak snad to někomu pomůže, jen je potřeba vždycky dbát na to, že bříško musí být při cvičení stažené, tak aby bedra byly vždy na podložce (pokud není zbytečně se namáhají záda a je to bolestivé)

Takže sportu zdar dámy...
bříško
anonym
| 6. 6. 2007 08:33
Dobrý den, na to bříško je super toto: před cvičením bříško promasírovat skořicovým gelem, který je běžně k dostání v lékárně a stojí do 100,-Kč a potom se dokola omotat potravinářskou fólií nebo velkým sáčkem a obléknout do tepláků. No a pak cvíčíme, tělo se lépe prohřívá a tím lépe spaluje podkožní tuk. Ještě lepší je vzít si k tomu půl hodiny před cvičení L-karnitin. Účinek je velký a měřitelný.
břicho
anonym
| 5. 6. 2007 20:27
Jak to tak čtu, tak co se týká cviků na břicho, zazněly jen sedy lehy...tak nevím, jestli ty holky, co cvičí pravidelně prosvičují všechny svaly břicha, jsou přece 3 skupiny břišních svalů: horní, spodní a šikmé. Je pravda, že i já mám povolené spodní břišáky. Ale věřím, že cviky zaberou..
Viva
...to břicho nás všechny pěkně trápí
anonym
| 5. 6. 2007 14:25
Zdravím všechny. Když jsem si to tady všechno pečlivě pročetla, vidím, že v tom nejsem ani z daleka sama. Po mnoha, mnoha pokusech zhubnout jsem se do toho rázně pustila zhruba před rokem. Při své výšce 165 cm jsem vážila 64 kilo s čímž jsem nebyla vůbec spokojená. Úplně jsem změnila stravovací návyky a začala hodně cvičit. Podařilo se mi zhubnout 9 kilo postavu jsem si hezky vytvarovala a zpevnila, se zdravou stravou a pravidelným sportováním se cítím taky o mnoho lépe. Jediný problém, který stále přetrváva já spodní část bříška - chcete-li "pneumatika" je to už lepší než dříve, ale zdá se mi, že jsem nyní na mrtvém bodě a ne a ne tu potvoru shodit ačkoliv ji cvičím hodně...jestli někdo poradí budu ráda
pro všechny
anonym
| 30. 4. 2007 16:21
Tak Jessico, kde jsi s těmi radami. My už hoříme nedočkavostí a ty nikde . Myslíš že se dočkáme?
pro všechny,
anonym
| 30. 4. 2007 14:00
taky mám ten pocit, že nám toho Jessica příliš nesdělí. Ale třeba se dočkáme
Lýtkaaa
anonym
| 29. 4. 2007 20:12
Ahojki, mohla by si mi prosím poradit, jak zhubnout silná lýtka. Jsem schopná proto udělat cokoli, protože už s tím nemůžu žít, lýtka mi po obvodu měří 45 cm, jinak jsem hubená, to nechápu. LÝTKA jsou můj jediný problémprosím poraď
pro všechny
anonym
| 29. 4. 2007 18:07
Chtěla jsem taky poradit od Jessicy s břichem ale koukám že tu diskuzi založila a tím to hasne.
Zkoušeli jste
anonym
| 24. 4. 2007 21:24
kontaktovat Jana Kastelána, který se řídil radami svého kamaráda? Já jsem to zkoušela a neozval se mi.


Hanka
Ahoj Jassico,
LittleStar
| 24. 4. 2007 20:22
jsem zvyklá cvičit už roky - a to poměrně hodně. Postava teda děs (nové měření: 171cm a 66kg), ale neroztýkám se - docela jsem vysvalovaná. Jak se mám správně zregenerovat, když cvičím i 6x týdně, aby moje cvičení bylo pořád plnohodnotné? Také bych místo nabírání svalů chtěla při cvičení zhubnout, ale při běhu to moc nejde a ani aerobic mi kilča dolů neposílá. Poradíš? Dík
Potřebuji pomoct
Palca
| 24. 4. 2007 19:20
Ahoj jsem jedna s těch která by potřebovala opravdu pomoctpřed rokem jsem měla 55kg a ted mám 65kguž nevěřím že budu někdy tak štíhlá jako před rokem.Pomohla bysi mě?
pro Jessicu
laura
| 23. 4. 2007 18:31
Ahoj,tak já se taky přidávám k holkám,mám taky problém s bříškem,měřím 170cm a vážím 57kg,takže nejsem tlustá ,ale to bříško ,to mne pěkně štve.Mám to jako mírnou pneumatiku,když si vezmu bokové kalhoty tak mi to přečuhuje po teměř celém obvodu těla,mám ty špeky i na zádech.Prosím o radu,předem moc děkuji.
zkus tohle
anonym
| 23. 4. 2007 18:00
ahoj anonymní slečno :) nebo paní :) Víš já mam podobný problém, ale víš co pomáhá? TEda nevím jak u tebe, ale zkus to vydržet půl měsíce a ma to docela rychlý výsledky Když děláš denně tolik sedů lehů to je dobře,ale vem si , že všechen tuk je pod tim svalstvem, takže ti přijde, že fakt to břicho máš. No já piju denně tři litry čistý vody, žádný minerálky, prostě čistou vodu, já vim je to někdy fakt k nevydržení, ale zkus to a pokud máš ráda sladký , tak to si dobřej tak max. do dvou hodin odpoledne, k večeři si hlavně nedávej pečivo, můžeš si dát samotný jogurt, jablko, polévku, sýr... Fakt to funguje, a to si dej tři hodiny než půjdeš spát, doporučím i ostatním holkám TAky pomáhá, když budeš chodit alespon jednou týdně běhat, zkus to a uvidíš. držim palce . Moňous
pro Jessicu
anonym
| 15. 3. 2007 01:19
Milá Jessico,taky se už odhodlávám delší čas udělat něco se svou váhou,ale nejde to.Nemám pevnou vůli.Tvůj příspěvek mě natolik zaujal,že bych ráda využila tvé nabídky pomoci nám. Jen nevím,jak se s tebou zkontaktovatDíky za odpověď
Zhubnout se dá
anonym
| 11. 3. 2007 22:44
Zdravím všechny co se snažíte zhubnout tak jako jsem se snažil já. Vyzkoušel jsem různé prášky, diety atd. ale vše pouze s dočasným efektem. Vždy po určité době se váha opět vrátila. Za svůj úspěch vděčím mému kamarádovi, který mi ukázal tu správnou cestu a z mých původních 100kg už mám nyní 65kg. Popisovat celý průběh by se sem asi nevešlo tak pokud budete mít zájem kontaktujte mě na adrese kastelan3@seznam.cz a já Vám rád předám zkušenosti tak jak mi je předal můj kamarád.

Jan Kastelán
100%hubnutí
anonym
| 9. 3. 2007 19:12
Ahojky.
Jak píšeš že dělaš to fitnes,tak bych potřebovala prosím od tebe pomoct!! Já dělám závoně karate a ještě dělám trenéra a také chodím do posilovny.Potřebovala bych strašně moc zhubnout a nevím jak!! Když jdu na trenál nebo do posilky tak užívám CARNITIN-to je na odbourávání tuků a dodání energie.Nevím jestli mě toto pomůže,ale zkouším to.Potřebovala bych opravdu rychle a bez jojo efektu zhubnout.Měřím 166m a vážím 76kg myslím si že je to docela dost a že bych potřebovala aspoň takovích 15-20kg dolů.Poraď mi prosím co jíst,jak jíst a prostě co nejrychleji zhubnout.Předem děkuju za tvojí opověď.Odpověď mi prosím začli mailem: MSenderakova@seznam.cz
Ještě jedou díky a přeji hezký večer.
břicho
anonym
| 9. 3. 2007 16:52
ahoj! mám stejný problém jako vy........břicho......nebo spíš vůbec celý pas! Hodně jsem zhubla, ale pořád mě trápí pas.........mám míry 90-70-90 to je fakt k vzteku!!!
Tak už nevím
Jennisek
| 9. 3. 2007 12:53
Chtěla jsem na některé příspěvky odpovídat a oni se zařadili jako nové. Nevíte někdo jak to udělat? Nebo tady se to neřadí stromovou strukturou?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video