Jak oživit sex? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Jak oživit sex?

Diskuze

anonym
| 19. 8. 2014 13:48
ahoj narazil jsem na internetu na Fly, což je produkt pro ženy, účinkují do hodiny, působí 6 hodin a lépe dosáhnou orgasmu, jsou po nich nadržené. Chtěl bych ho koupit přítelkyni,jelikož ipříjde, že si poslední dobou *** neužívá, tak jako dřív a chtěl bych jí ho, co nejvíce spříjemnit, tak doufám, že se snad neurazí a bude pak spokojeně udolána.
marieŠ
| 12. 8. 2014 15:06
TO michaelapalkova: taky jsem už tuhle věc pochopila, bohužel se to zase vrátilo, ale tohle je zase věc, kterou si on musí vyrovnat on sám v hlavě. Hod sem odkaz, taky bych chtěla nějaký sehnat dííky
michaelapalkova
| 24. 6. 2014 18:20
TO marieŠ: Jasně, že stává. Přítel bývá takhle nervozní z práce, hlavně ještě nenašel to pravý ořechový. Spíš se ho snažím chápat a vyslechnout ho. Nevím jestli díky tomu, ale chuť na *** má i tak. Spíš jsme si kupovali ***y hadříky, ale nědávno jsem ho ukecala ke koupi vibrátorku. Sado ještě vyzkoušený nemáme.
Šáruša1
| 18. 3. 2014 17:15
TO Tína: dřív jsem z toho byla taky mimo, časem na to ženská přijde a příjme to. Slyšela jsem i o podporujícím prosředku pro dámy, zkoušeli jste to?
anonym
| 15. 3. 2014 16:12
TO Šáruša1: Přesně tak, je toho plno případ za případem, nejste v tom sami :) A nad popdporujícími prostředky není nic špatného :)
Šáruša1
| 15. 3. 2014 10:18
TO marieŠ: jojo z toho si nic nedělej, ten můj když třeba hledal práci tak taky na *** neměl moc pomyšlení a spíše vyžadoval oporu. Pak jak už našel tak se to zlepšilo. SM nás moc nenadchl, raději jsme si sehnali povzbuzující dobroty a udělali si krásnej den jen pro nás
anonym
| 10. 3. 2014 13:21
TO marieŠ: No tak to můj přítel má na vibrátor stejný názor ... nevím jak na to, vždy to odmítne, třeba nechám i na obrazovce vibrátory a řeknu třeba ten by se mi líbil a on je proti ... Jinak to je opravdu mladý no, ale třeba by to pro něj byl ten správný popud
marieŠ
| 5. 3. 2014 18:29
TO Petra: jn, ale když jsem se naposledy zmínila, že bychom mohli někdy použít vibrátorka na hraní tak byl zase on nesvůj, že s nim nejsem spokojena. když bych sehnala ten gel tak zase aby to nebral nějak moc k srdci a vážně (je mu 29). A nechci aby si myslel, že je na mě starý. BDSM jen tak lehce, abychom si to užili oba, k tomu by se možná vážně i hodil ten gel
anonym
| 22. 2. 2014 18:14
TO Petra:
Kde můžu sehnat zmiňovaný orální gel?
anonym
| 17. 2. 2014 18:09
TO marieŠ: Stává a řekla bych, že snad častěji jak ženským Než o bdsm bych raději přemýšlela o nějakých podpůrných přípravcích, bála bych se, že se mu netrefím do gusta zkuste například orální gel Láng, který zvýší pevnost a posílí i sebevědomí.
anonym
| 15. 2. 2014 17:18
TO marieŠ: Jasně, že se to stává chlapům a celkem dost často. U nás taky, když je přítel ve stresu, tak se to projevuje na našem ***uálním životě. BDSM...záleží v jaké míře to hodláš praktikovat? Jestli jen něžně, tak proč ne
marieŠ
| 11. 2. 2014 19:20
Přítel má v práci poslední dobou stres a nemá poslední dobou moc náladu na ***, až jsem z toho trochu nesvá. Stává se to chlapům? Až konečně najde lepší práci než má teď tak doufám, že to bude už zase denní rutina. Pro oživení jsem i přemýšlela o koupi BDSM, máte to už někdo vyzkoušené?
Tatu
| 6. 1. 2012 13:49
TO Klara90: ...do rozkroku
Klara90
| 4. 1. 2012 10:45
Podle mě je předehra docela důležitá, když jsem rozjetá, tak dokážu ten *** oživit docela dobře. Hlavní je, ale přítel zapracoval na té předehře. Poslední dobou ji trochu zanedbával a bylo to všechno docela fádní, pak jsem mu dala přečíst článek ( http://www.ruzovyslon.cz/…-uspokojit-zenu/ ) a hned je to u nás doma o něco divočejší..:) hold je někdy třeba chlapa trochu nakopnout..
anonym
| 25. 7. 2011 19:39
dámy, musím se podělit o moji novou erotickou aktivitu, která mě od té doby dost baví a oživila mě a mým kamarádkám zájem o ***. Když jsme slavily moje narozeniny s 2 kamarádkama za nečekané přítomnosti mého manžela vznikla diskuse, že nejenom muži se rádi dívají na opačně pohlaví jak před nimi masturbuje. kamarádky mě posléze poňoukaly ať zavedu rovnoprávnost a přesvědčím manžela ať se nám předvede a taky nás trochu pobaví a tak jsme se vsadily o lahev Martini. Manžel se nejprve styděl, že před 3 ženskejma nebude mít erekci a kdesi cosi. Po další lahvince vina mě nenechal ve štichu a kapituloval a ve stoje před námi pěkně onanoval. Nakonec jsme samozřejmě chtěli aby se nám předved i se stříkáním a i to za našeho povzbuzování zvládl a pro naše pobavení nám ten večer dokonce 2x pěkně zacákal. Mohu jenom doporučit opravdu jsme se zasmály a dobře pobavily. Pavla
X
Pavlina123
| 1. 6. 2011 18:02
Tak to je přesně ono! Vystihlas to dokonale. Chtěla bych to častěji než můj přítel, ale respektuju jeho potřeby, zbytek doženu masturbací, jelikož je to bezvadnej kluk a podvádět ho rozhodně nechci. Všechno se dá nějakým způsobem vyřešit. 2 krát za týden to jde, jsou na tom lidi hůř.
peace:
Soleil
| 4. 11. 2009 22:22
Vím, co prožíváš. Základem je partner, který tě přitahuje a kterého opravdu miluješ. Ale nikdy to nesmíš dělat jen kvůli němu, takhle si milování zošklivíš nadobro. Měla by sis s ním o tom promluvit a pokud nebude schopen to tolerovat a vyjít ti vstříc, je něco špatně.
Taky není dobré vrhnout se hned na milování, žena dost často potřebuje "přípravu" a péči od partnera. Je to pak úplně jiné než když se hned milujete a ty nejsi vzrušená. Pálení po milování mám taky, buď to časem přejde, nebo je přítel moc hrr ( či špatná poloha).
Doufám, že to tvůj přítel pochopí a nebude myslet jen na sebe...držím palce, ve všech směrech
pomoc
peace
| 4. 11. 2009 19:51
ahoj holky, potřebovala bych pomoct...je mi 18, už přes rok mám přítele a vážně ho mám moc ráda a on mě myslím taky.. ale prvního ***u jsem se moc bála a on na mě tak trochu naléhal...byl zvědavý jaké to bude a já jsem z toho byla tehdy nešťastná...teď už se dlouho milujeme, ale mně to moc neříká, navíc mě to potom bolí (pálí a málem bych si nesedla), jsem taková romantická duše a mám trošku jiné priority, než je ***... ale chápu, že můj přítel se miluje rád a proto se snažím mu vyhovět...někdy se mi to i líbí, ale spíš jen proto, že je šťastný on... chtěla bych mít *** ráda, ale nevím jak...možná mám nějaký blok z té dřívější doby...nevím..ale snažím se, aby byl přítel spokojený... má jiné nároky než já..ale nikdy mě do ničeho netlačí... Poraďte mi, jak to mám udělat, abych se taky milovala ráda a nejen z "povinnosti"...abych byla spokojená já i přítel.... děkuju moc
partnerský sex
Kessy
| 29. 10. 2009 10:56
Třeba bodychocolate. Máme s přítelem oba rádi čokoládu a takto spoujeme dvě přijemné věci. Pojídání čokolády a milování:) Je to super! ;)
Líbání
Kristy
| 20. 6. 2007 23:09
My jsme spolu s přítelem 3 roky a když sem řekla, že se vůbec nelíbáme "jen tak" tak mi řek, že to považuje za puberťácké, že už jsme spolu přece jen nějakou chvilku...
Partner nechce sex
anonym
| 16. 6. 2007 12:52
Prý nemá chut. Kdyz nad tim tak premyslim, uvedomila jsem si, ze uz se ani vlastne nelibame - vzdycky jen takova ta kamaradska pri odchodu a prichodu,ale spontanni polibky nikdy. Nemuzu ho nutit, ale jednou za 4 tydny mi prijde fakt malo. Rika ze me ma rad, dava to najevo svych chovanim - teda krom fyzickych projevu lasky. Nevim jak dal, jak se zachovat.
1 - 2 * denne
anonym
| 5. 6. 2007 14:56
najdi si jineho konicka tim nemyslim jinou holku ale neco cim by ses zabavil a nemyslel tolik na *** ... to taky nejde porad do nekonecka nekolikrat denne ... me by to pak taky uz nebavilo a vubec se tvoji holce nedivim ... chut nezmenis a kdyz ji nema tak nema cenu ji do neceho nutit ... *** pro chlapa je taky jiny nez pro holku
sex časty
anonym
| 5. 6. 2007 14:42
chtel bych to tak 1-2* deně ale přitelkině ne co mam stim dělat
je divnej
anonym
| 5. 6. 2007 13:08
V mém případě je to zase úplně jinak. Je mi 20 a příteli je 34, byl ženat, pak se rozvedl, tak jsem myslela, že se v tom vyzná lépe. Ale ejhle při ***u se stydí jako by to bylo poprvé a někdy tolik, že se mu ani nepostaví. Co mám dělat jsme spolu 5 let a už mi to přijde dost divný.
opačná orientace
anonym
| 15. 5. 2007 22:52
Ne, na kluky opravdu není.
zakopaný pes..
anonym
| 13. 5. 2007 07:42
..jak to tak čtu, tak těch důvodů může být víc ..a nemusí mít ani jinou..což takhle opačná orientace?
re: dokonalá shoda
zoe
| 12. 5. 2007 23:26
Moc vám to závidím a taky moc přeju....kéž bych i já tak "dopadla"
plány
anonym
| 26. 2. 2007 15:46
Taky jsem byla v jeho plánech! Chtěl mě vedle sebe, byli jsme sehraní, ale v posteli chtěl víc, ne to co bych mu nedokázala dát, ale jakési tajemství, dobrodružství. S ní si chtěl jen pohrát a pak až by ukojil své touhy, tak si plánoval, že bude vše zase v pořádku a zase budeme ten šťastný pár a tentokrát i v posteli, jenže jeho plán prasknul a měl po legraci Jsem ráda, že se na to přišlo, alespoň se tak vyřešilo to, že jsem za to nemohla já, že bych byla špatná, ale on, protože se prostě neuměl ovládnout.
Než se na to přišlo, tušila jsem, že je něco v nepořádku, pomýšlela jsem i na to jestli nemá jinou, tak jsem se ho zeptala, ale řekl mi že ne a nebyla to pravda. Takže ptát se ho jestli nemá jinou je úplně stejné jako se ho neptat, musíš to jen zjistit.
Vyhrožování taky k ničemu nepovede, kolikrát mě přistihl jak jsem brečela, krásně mě utěšoval, ale co z toho, když druhý den šel zase za ní. Chlap musí vidět činy. Až se pak začalo něco dít, tak mu došlo, že udělala největší pitomost jakou kdy udělat mohl. Hrej ledovou královnu ty.
jak to roztítnout?
Elienka
| 26. 2. 2007 15:29
Když jsem nad tímto přemýšlela, že by mohla být jiná reálně, nebo jiná zatím jen v myšlenkách, tak mi do toho nezapadalo, že když se třeba bavíme o budoucích plánech a tak, tak by mě tam neměl. A nejsem to já, která by to iniciovala to plánování, povětšinou je to on. Možná jsem slepá, nevím, moudřejší budu až se tohle nějak vyřeší. Tápu v tom. Nevím, ale, nechce se mi vyhrožovat, že jestli se to nezmění, tak že to ukončím, a ukončit to bez vysvětlení?
jiná žena
anonym
| 26. 2. 2007 15:02
Pozor! Myslím, že má jinou nebo alespoň na jinou pomýšlí! Zažila jsem to. Těšila jsem se až budeme spolu, když jsme byli spolu, tak než jsem stihla sníst večeři dělal, že už chrní, když jsem se ho zeptala co se děje, tak řekl, že je strašně unavený, že až ráno ... jo, ale ráno taky nic, vyspával do oběda a já celou noc probrečela. Pak jsem na to přišla, měl jinou. A s ní mu nevadilo, že je dlouho do noci. Otevřte oči holky, pokud je problém sám nevymizí, bude to jen horší.... A stejně jako u tebe, kdo neviděl do naší postele, tak si myslel, že jsme sehraná dvojka, jo to jsme byli, ale mimo ložnici. Jezdili jsme spolu na výlety, trávily jsme spolu volné chvíle, ale ne ***em.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video