Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
sestramaja
| 12. 5. 2016 11:27
0
0
Reagovat!
kuljana
| 12. 5. 2016 20:21
0
0
Reagovat!
sestramaja
| 13. 5. 2016 12:46
0
0
Reagovat!
peggy.sl
| 22. 4. 2016 15:25
peggy.sl
| 18. 4. 2016 12:49
peggy.sl
| 16. 4. 2016 09:36
peggy.sl
| 15. 4. 2016 15:58
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Nyní jsem 3 týdny po tomto výkonu, už se cítím jakžtakž. Moc nedělám, což špatně nesu. Jsem totiž děsně aktivní člověk. Do práce nechodím od února, ale mám docela těžkou práci, tak nevím, jak dlouho budu muset být doma. Včera jsem byla u mého gynekologa na ko, zničeho nic průhledný výtok bez zápachu. Prý je na pošev.pahýlu infiltrát a nad ním asi 30mm seromu. Hojení tudíž asi nebude trvat 6-8 týdnů, ale déle. Zítra se jedu do FN zeptat na histolku, zda ten karcinom není ještě někde jinde. Ale na ko tam mám zajít až za týden. Myslím si že 3 týdny po op by už mohly být. Nemáte někdo zkušenosti z hojením poš.pahýlu s tím infiltrátem? Díky za odpověď 
Do lázní jsem nejela, jsem závislák na své rodině, zahradě, kočkách a psovi, takže se nemůžu vyjádřit. Teď jezdím do Motole 1x za 3 měsíce na kontrolu a vše v pořádku. Recidiva se u tohoto typu nádoru neočekává, každopádně těch 14 dní od stanovení diagnozy do operace mi stačilo k tomu, se na spoustu věcí dívat trochu jinak a tak nějak pokorněji. Dejte vědět, jak se Vám daří a přeji rychlé hojení (po všech stránkách...). Jana







