Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
prchulka
| 3. 7. 2015 13:52
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

V pondeli jsem byla u obvodniho pro listek na penize a s neschopenkou a v patek nesu papiry ke gynekologovi.Do HK urcite nemusim A vysledky histologie poslou e-mailem memu gynekologovi za 3 tydny .Jinak co se tyka odpocivani ja mam doma 10 leta dvojcata a muj chlap se tesil az prijdu domu jen proto aby mel hlidani a mohl byt furt v tahu.Ja musim varit protoze maji furt hlad a vyprala jsem uz asi 7 pracek ale nenosim nic to zamestnavam dvojcata.Jojo chlapy ty nezajima nic aspon toho myho asi zastava nazor- pustili te ze špitalu? tak to jsi v cajku. V praci taky porad otravuji kdy ze prijdu ze po laparoskopii nemusim tak dlouho marodit no uvidime.Je pravda ze jak to jde tak polehavam. Jsem rada ze to mam za sebou a ze se citim fajn.
Krasny sluníčkový den 

- ty už to máš jak dlouho po O? dnes je venku nádherně, že? Jsi ještě na neschopence? 



Naštěstí manžel to vidí shovívavějí .... 



