Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
slunce123
| 9. 6. 2015 17:42
0
0
Reagovat!
Fifča
| 9. 6. 2015 09:51
anonym
| 2. 6. 2015 18:29
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
, byla jsem po hysterektomii řezem a domů šla pátý den po operaci. První týden doma, jsem jen spala, sprchovala se a něco málo jedla. Sama bych nezvládla jít nakoupit ani uvařit. Napsal mi jí můj gynekolog po návratu z nemocnice.

a já budu už taky v pohodě... to už budu 5.tyden po operaci.






já taky si budu platit nadstandart.500kč za noc
když už něco pozitivního? 





