Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 8. 5. 2015 20:50
0
0
Reagovat!
anonym
| 8. 5. 2015 21:57
0
0
Reagovat!
anonym
| 6. 5. 2015 22:36
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
můžu se zeptat, jestli jste byla v lázních? Jsou na to různé názory, vypadá to, že podle nového indikačního seznamu ně po téhle operaci není nárok a přitom jsou hodně potřeba 
..... Takže jsem po x letech opět jedla bílé rohlíky a v největší krizi piškoty
... Ty tři dny diety bohatě stačily, stejně se pak po příjmu pijí už jen projímadla a ty vyčistí střeva dokonale 
. Ale ono to přejde i tak , není to nic divnýho, ale ten stav byl kolikrát k nevydržení, to si moc dobře pamatuji. Moc ti držím palce, ať máš klid 
. Jen mě bolí ten řez, ale už nemám žádné hadičky.Už se těším zítra na jakékoliv jídlo, od pondělí jsem nic nejedla.





