Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 25. 4. 2015 12:47
0
0
Reagovat!
anonym
| 25. 4. 2015 12:23
anonym
| 24. 4. 2015 10:09
anonym
| 24. 4. 2015 09:54
anonym
| 24. 4. 2015 09:23
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

.... Ale nemela jsem ho... Jen cevku a tamponadu, kterou mi vytahli nez me soupli na normalni pokoj



si říkám zda vše dopadne dobře.Nástup mám ve středu 29.4.Se snažím myslet pozitivně ale nějak to nejde.Mám hrozně moc otázek ale málo odpovědí

a taky jsem necítila vůůůbec žádnou bolest.
. Venku pěkně a já budu dřepět doma a koukat leda z okna... ach jo 

chlap, superodborník a o prof. MUDr. Robovi ani nemluvím - zachránili mi život.
Měj se fajn a užívej jaro 




