Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 6. 4. 2015 16:56
0
0
Reagovat!
anonym
| 6. 4. 2015 17:10
0
0
Reagovat!
anonym
| 6. 4. 2015 21:04
0
0
Reagovat!
SMUTKA
| 6. 4. 2015 14:16
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
, nejradši bych ze všeho zvracela taky. Díky všem příspěvkům tady jsem se hodně uklidnila, ale s blížícím se termínem to je horší a horší. Držím vám palečky a těším se na vaše určitě dobré zprávy 
No a do operace vystřízlivýš
. Možná se mu právě nějaký nelíbí. Můžeš skusit zajít na konzultaci ještě k jinému lékaři.Neodkládala bych to,alspoň za sebe a na konci června bys už byla fit, takže léto bez potíží. Jak říkáš plánuješ přechod, takže asi další dítě ne. Tak bych se toho zbavila ať je klid 
A myom se může zmenšit, ono jich je tam víc, ale jsou jen malé. Vím, že pokud nepůjdu nyní, na podzim bych už byla fit. Všem přeji co mají po O., zdravte se a dávejte na sebe pozor. Děkuji za názory...
. To budou nervy ach jo.
Lepší než třezalka
. Už aby to bylo za mnou
) a najednou taška těžká, jak sviň a nikde nikdo, kdo by mi pomohl
snad to nic nebude, si přijdu občas jak malomocná
tak se opatrujte, a já jdu jíst 
- no možná nejsi, ale opravdu vytrvale dodáváš odvahu všem čekatelkám i těm, které mají nějaký problém
Tak už to bude ve středu 5 týdnů, co mě operovali a opravdu je to každý den lepší a lepší 




