Diskuze

Zpět na výpis diskuze

Kalanetika

Diskuze

kalanetika
anonym
| 24. 3. 2009 13:50
Kalanetika je fakt supr věc,nedám na ni dopustit!Nejsem sice pražská,ale zkus tento odkaz http://www.kdesportovat.cz/…lika-t11-r1.html
kam chodit
plavela
| 24. 3. 2009 13:37
ahoj holky, neznáte některá místa kam chodit na kalanetiku v Praze?
kam chodit
plavela
| 24. 3. 2009 13:37
ahoj holky, neznáte některá místa kam chodit na kalanetiku v Praze?
kam chodit
plavela
| 24. 3. 2009 13:37
ahoj holky, neznáte některá místa kam chodit na kalanetiku v Praze?
kalanetika
efimera
| 4. 3. 2009 12:39
Ahoj holky,taky cvicim kalanetiku podle knizky a je to super.Pokud nemuzete knizku sehnat napiste mi na efimera@seznam.cz Hezky den
kalanetika poprvé
Terry
| 10. 4. 2008 19:36
Ahoj holky,
taky bych se ráda vrhla na kalanetiku, jak si tady pročítám ty příspěvky, tak jsou tu jen a jen kladné odezvy a tak jestli při pravidelném cvičení kalanetika postavu alespoň trochu zformuje - jdu do toho taky
Jen jsem se chtěla zeptat - nemáte prosím vás některá DVD s kalanetikou?? Já vím, že je tu spoustu cvičení, už jsem na ně taky koukala, ale při DVD se přece jen cvičí trochu líp, když vás instruktorka navádí co kdy a jak cvičit. Pokud některá máte DVD a bylo by možné ho přepálit a poslat budu moc a moc vděčná, prosím ozvěte se mi na e-mailovou adresu terry.sv@seznam.cz . DVD i penízky na výdaje samozřejmě pošlu
Předem moc děkuji a CVIČENÍ ZDAR !!!!
kalanetika
anonym
| 29. 2. 2008 19:46
Zdravím, kalanetika je opravdu výborná věc na formování těla, pokud má někdo problémy s některými partiemi svého těla, tak je kalanetika velmi účinná! Já osobně ji začala cvičit a po necelém měsíci se objevily dobré výsledky!Takže doporučuji a není tak náročná, ikdyž se zdá, jen si člověk musí zvyknout, jako na každou zátěž při cvičení
Kalanetika
Safira
| 29. 2. 2008 18:14
Ahojky
na Victorce jsem si našla tu kalanetiku a vcelku mě to zaujalo a chystám se to vyzkoušet. Výsledky jsou prý vidět během chvilky, ale nevím co je na tom pravdy. Máte s tím ještě někdo zkušenosti? Podle mě to bude hodně náročné na výdrž, když se vše opakuje asi 100x.

Tak já to jdu vyzkoušet a uvidím :)

Rady a doporučení uvítám :)
kalanetika
lenka
| 11. 7. 2007 12:13
Já kalanetiku cvičím už dlouho, v posilovně si ji přidávám ke cvičení, hlavně cviky na protažení, břicho a nohy. Je opravdu velmi účinná, kdysi jsem chodila pravidelně cvičit k výborné trenérce a výsledky byly opravdu znát. Jenže ona se pak přestěhovala a bylo po cvičení. ale jak jsem řekla, od té doby si nějaké cviky zařazuju u posilování. Jinak celý cvičební program na kalanetiku tu na Viktorce najdeš, je to rubrika Cvičební sestavy, jsou tam i fotky, tak můžeš cvičit podle toho.
Kalanetika
kattenka
| 10. 7. 2007 20:25
Všude na ni slyším chválu, na internetu je o ní jen pár odkazů. Knížky nejsou dostupné, často se nedají ani objednat. A pak zase někde vyskočí "holky pojďte do toho, skutečně funguje". Jak to tedy je? Máte s ní zkušenosti? Znáte nějaký kvalitní odkaz?

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
24. 6. 2026 21:40
17077
Valeria Petruhina
31. 5. 2026 10:39
84
Zuzana Zuzana
26. 5. 2026 13:39
16834
ŽaludPokusnÝ
6. 5. 2026 09:39
12
Káča Říhová
29. 4. 2026 10:54
48
Katka Riedlová
28. 2. 2026 23:20
7
Sabice Ryskova
24. 2. 2026 16:30
44
Zixin Feng
16. 7. 2022 07:03
747
Sabice Ryskova
18. 2. 2026 10:55
286
Dominyka C
5. 2. 2026 11:41
43
masa
15. 8. 2013 16:49
13
Jaroslava Vlčková
27. 1. 2026 17:02
10836
Katka Riedlová
27. 1. 2026 00:04
51
Lucie Tupa
13. 1. 2026 18:57
101
kacenkaj
11. 12. 2025 12:24
280
Anna Vodičková
7. 12. 2025 17:26
25
Suzanka L
3. 12. 2025 13:31
5
jirinaova
24. 6. 2026 14:19
75114