Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Kalanetika
DiskuzePřidat názor
kalanetika
anonym
| 24. 3. 2009 13:50
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.




Zdravím, kalanetika je opravdu výborná věc na formování těla, pokud má někdo problémy s některými partiemi svého těla, tak je kalanetika velmi účinná! Já osobně ji začala cvičit a po necelém měsíci se objevily dobré výsledky!Takže doporučuji a není tak náročná, ikdyž se zdá, jen si člověk musí zvyknout, jako na každou zátěž při cvičení




