Velmi suché rty - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

velmi suché rty

Diskuze

michaelana...
| 13. 6. 2017 14:22
Ahoj mate nekdo nejake doporuceni na dobrou znacku na rtenky? :) a muzu si rtenku dat na balzam na rty? diky
anonym
| 19. 11. 2015 11:15
Ale je docela drahy ne? Ja si v lete koupila balzam na rty v Italii, juknu jaka to byla zancka ale je uzasny!
Gachna
Dedeckova
| 15. 12. 2008 16:57
Pokud si rty mechanicky porušuješ, tak ti žádné zázračné mazání nepomůže. Ale bambucké máslo je na rty dobré, neboť je krásně mazlavoučké.
Bambucké máslo
Gachna
| 15. 12. 2008 11:16
Takže bambucké máslo je dobrý? Mám problém s tím, že si dost často během dne okoušu celý dolní ret - tak by mě zajímalo, jestli mi to ty rty alespon trochu udrželo v pořádku
Bambucké máslo
Dedeckova
| 15. 9. 2008 18:56
I já musím potvrdit, že je na rty perfektní
suché rty
angelwoman
| 15. 9. 2008 16:48
Souhlas s Jituliiiik Bambucké máslo je na rty parádní Vždycky na večer je namažu silnou vrstvou a ráno jsou jemné a vyživené. Osvědčilo se mi i v nějvětších mrazech na alpském ledovci Teď si chci koupit to bambucké máslo do Saloosu co mají přímo na péči o rty-je to menší balení.
Jinak super je namazat si třeba navečer rty medíkem, ale hned ho neslízat
Na běžné používání mám vyzkoušený balzám na rty Balea young s příchutí jahody-je to dobrý poměr ceny a kvality Příjemně voní, jen lehounce barví a mé rtíky si s ním rozumí
...
adri
| 5. 7. 2008 23:10
Taky mám suché rty, ale ať to mažu čím chcu, stejně nic nepomáhá.. možná jen na chvíli...
Ošetření a promazání
sereia
| 16. 3. 2008 13:24
Já pužívám kalsicky takový ten jelenní lůj velikej v bílým obalu, co koupíte snad všude... Je to přírodní a starý snad jště před válkou, je to čistý jelenní lůj z loje, takže je to super na promazání... No a jinak když jsem měla jeden čas hooodně velký problémy, tak jsem používala z lékarný Bliztic (Bliztik)-si nepamatuju jak se to píše... A byl v takové krabiččce malinké, jako že nebyl ve formě tyčinky a mastičky a ten byl taky moc dobrej...
Když znám tyhle dva výrobky tak nemám o své rty strach
Cannaderm balzám
luckyhope
| 18. 2. 2008 18:39
Ahoj, tak já balzám na rty od Cannadermu používám. Musím říct, že je super, rty jsou po něm vláčné a rychle se zahojí veškeré prasklinky. Pro ty z vás, které trpí na popraskané koutky by to byla lahoda . Jenom si musíte zvyknout na tu zvláštní vůní, já nejvíce cítím hřebíček, přítel rozemletá semínka .
suché rty
Lulu89
| 18. 2. 2008 17:52
Ahoj holky,
taky se hlásím k závislačkám na balzámu na rty, mažu se několikrát denně, je mi to příjemné i samo o sobě, i když rty zrovna suché ani popraskané nejsou..
Ten měsíčkový od Alverde je fakt dobrý, dobře mastí..Jen by mi více chutnal třeba medový..Teďka jsem vyzkoušela od Baley, balzám na rty sensitive, je bez konzervačních látek a barviv. Je fakt vláčný i v mrazu se velmi dobře natírá..Alverde je v zimě trochu tužší..Ale ten mám pocit, že tolik nehydratuje a rychle ze rtů mizí..ten Alverde mi připadá více léčivý..
péče o tělo
Emilini
| 18. 2. 2008 12:31
ahojky mám také a velké problémy s pletí i suchými rty.Musím střídat různé tyčinky.Dokonce na obličej jsem dlouho době nesměla dát nic jiného,nëž kosmetickou vaselinu z lékárny.Ted jsem náhodou objevila krémy denní a noční Garnir pro suchou a velmi suchou a citlivou plet.Požívám ji asi rok,ale už zase zjištuji,že občas kolem rtů a očí opět vaslina. / Garnier ne Garnir /.Byla jsem na kožních testech a nic se nezjistilo.
Raffaelo
Dedeckova
| 8. 1. 2008 15:42
V té poslední větě jsem chtěla napsat... a budeš se moci bezstarostně LÍBAT až do konce života. Tak to se mi ten vtip moc nepovedl
Co se týče vazelíny, tak já ji občas používám na obličej, když je hodně přesušený a nikdy mi z toho nic nebylo, takže to asi jde.
Dedeckova
Raffaelo
| 8. 1. 2008 08:25
Tak uvidíme, za zkoušku nic nedám.. děkuji moc za tip. A dá se to mazat i třebas na nos?? nebo na jiné části těla???
Raffaelo
Dedeckova
| 7. 1. 2008 22:09
Vazelína určitě stojí za vyzkoušení, stojí pár korun - 100g kelímek se tuším vešel do 20Kč, možná vazelína do 20Kč + 8Kč čistě za kelímek, už si to nevybavuju přesně, brigádničila jsem totiž v lékárně, takže jsem ji nikdy neplatila, ale nekradla jsem ji, neboj Mně teda pomohla a mám ji moc ráda. Vlastně mi ji doporučila šéfová v lékárně, no jo, to jsem si ani neuvědomila, když jsem psala předtím.
Tak třeba jsem tě přesvědčila a budeš se moci bezstarostně až do konce života
Dedeckova
Raffaelo
| 7. 1. 2008 21:42
Ahojky říkáš, že ta vazelína je opravdu dobrá?? Já mám ty rty suché pořád, jsem nepoučitelná. Navíc se mi také hodně vysušují při líbání, ale toho se nehodlám vzdát.
Je možné, že to je ted horší tím, že je zima.. uvidíme až se oteplý..
Ten Cannaderm bych chtěla vyzkoušet také, měla jsem ted pár vzorků od této kosmetiky a je super, i když ta vůně, nic moc..
biotherm
babygirl
| 1. 1. 2008 22:22
ahoj ja tim trpim take zasla sem do jedne parfumerie a poradilimi od
biothermu aquasource levres... je v tom i lesk na rty takez to vypada
uzasne a velmi to pomaha, rychle se mi rtiky srovnali ikdyz cena je
trošku vyssi bohužel
Vazelína
Dedeckova
| 17. 12. 2007 20:28
Já nedám dopustit na klasickou vazelínu z lékárny. Sice taky ujíždím na různé balzámy s různými příchutěmi, ale mám pocit, že většina z nich rty spíš vysušuje a nutí k nadužívání. Vazelína je taková stálice.
balzámy
n
| 17. 12. 2007 13:22
Ja teďka taky používám balzám s měsíčkem od Alverde a moooc mi vyhovuje,takže doporučuju .

Jinak ale mym favoritem je zelený Labelo-s heřmánkem,léta sem ho používala,ačkoli to neni přírodní kosmetika,tak účinky byly určitě nejlepší! Prodávalo se jen v omezenym nákladu,mívali ho spíš v lékárnách než v drogerkách,ale teďka sem ho už dlouho nepotkala ani v lékárnách. Pani lékárnice řikala,že se jí na něj ptalo už spoustu lidí,že si to nikdo nemůže vynachválit,ale Labelo to asi přestalo dodávat No,každopádně kdybyste na něj někdo někde narazili,tak prosím dejte vědět (Zkoušela jsem i heřmánkový od Astrid,ale to prostě není ono).
pro Ewku
Candys
| 17. 12. 2007 12:13
Já sem si nedávno koupila ten balzám s měsíčkem od Alverde a je výborný. Takže určitě můžu doporučit
Suché rty
ewka
| 17. 12. 2007 11:57
Ja mám dobrou zkušenost s medem. Nejdříve ale rty promasírovat vlhkým měkkým zubním kartáčkem, aby se odstranily šupinky a ty rty byly lépe prokrvené. Pak nanést medík na libovolně dlouho. Z balzámů jsem taky vyzkoušela kde co, ale "ten svůj" jsem zatím nenašla. Tak zkouším a zkouším.Chystám se každopádně vyzkoušet od alverde - s měsíčkem a pak Canaderm, nemáte zkušenosti?
rty
Pilotka007
| 12. 12. 2007 14:51
Tak to je super!!!
Já teď zrovna používám Conny balzám na rty a nemůžu si ho vynachválit.

Já mám trochu jiný problém.Když jsem totiž nervozní tak si rty koušu.Já vím že je to hrozný zlovzyk ale... nervozita je nervozita...
rtíky
Raffaelo
| 12. 12. 2007 14:27
Ahojky holky, tak už to mám s těma rtama lepší, ale vyzkoušela jsem za tu dobu toho celkem hodně. Zkoušela jsem obyčejné sádlo, nesolené!!!! a nebylo to špatné, také jsem si koupila v lékárně Repair, je to na velmi suchou pokožku, a také se osvědčil. Ale ted mám Infadolan a nemůžu si ho vynachválit. Takže žádné tyčinky na rty už nepoužívám
rty
Pilotka007
| 12. 12. 2007 13:09
Co mi nejvíc pomáhá je Astrid, a takový balzám na rty v krabičce. Ale je dosti profláklé že nejvíce hojivá je Placenta.
Velmi popraskané rty a suché
anonym
| 5. 5. 2007 20:38
Ahojky já mívám dost často rty popraskané, suché, zčervenalé a štípou mě. Vyzkoušela jsem ASTRID ten zelenej-heřmánek a modrej-s jojobovým olejem a docela mi to pomáhá, ale musím si rty fakt hodně a často mazat. Jinak mi pomáhá i NIVEA KRÉM, taková ta v té modré plechové placaté krabičce,myslí že je to ta obyčejná ,,originální" i když mě to po natření někdy trošilinku štípe, ale to i po jiných preparátech tak mi NIVEA pomáhá. Dokonce jsem zkoušela i krémy na ruce a pomohlo to tak na půl, každý má jiné rty a jinak citlivé, takže každému pomůže něco jiného, snad jsem trošku pomohla. Ahojky
suché rty
Raffaelo
| 5. 5. 2007 12:25
Hmmm tak sladké já nejím skoro vůbec. a živočišné tuky sem tam.. takže po tom to asi mít nebudu, mám celkově sušší pokožku, tak se to možná odrazuje i na těch rtech..
suché rty
anonym
| 5. 5. 2007 00:15
Také mám se suchými rty neustála problémy. Doktorka se mě ptala, jestli hodně piju (byla jsem u ní kvůli něčemu jinému - kvůli suchým rtům ji nenavštěvuji). Také jsem se někde dočetla, že suché rty jsou při nadměrné konzumaci cukru nebo živočišných tuků. No ale protože málo piju a jsem na sladké i na maso, tak rty občas namažu jelením lojem, a když je mám někdy přes zimu popraskané, že to i bolí, používám jakýkoli krém, co mám při ruce (pleťový, na ruce, indulonu.....).
suche rty
anonym
| 4. 5. 2007 00:06
Holky, trpivala sem, vyzkousela sem snad vsechno,jedine co mi pomohlo je Placenta-je to takovy hydratacni jeleni luj, koupite ho v kazde lekarne i v drogerkach, stoji ctyricet korun a je to podle meho jedno z nejlepsich co je. Fakt doporucuji vyzkouset
suché rty
Raffaelo
| 14. 4. 2007 10:02
Ahojky holky, tak teda koukám, že každá máte zkušenost s něčím jiným bude to celkem boj sehnat něco, co bude účinný. Jinak jsem měla i Physiogel a Repair, jsou to hypoalergenni přípravky pro velmi suchou pleť a teda nic moc no. Jinak jsem se ted koukala od firmy Cannaderm na balzám na rty z konopí, tak by to taky nemuselo být špatné, jenom ta cena, je to 6g a stojí to kolem 100 Kč. Jinak mě vážně nenapadá, co bych si na ty rty měla pleskat aby nebyly suché, nepnuly a neolupovaly se. Jinak s tím leskem jsem na tom stejně, taky si ho dávat nemůžu, když je mám hodně vysušené je to holt boj no.
Suché rty
anonym
| 13. 4. 2007 22:41
Tak já teda taky něco přidám:)...Mívám hodně suché rty, bez namazání několikrát denně se určitě neobejdu..ale jednou týdně si rty promasíruju kartáčkem a vmasíruju si do nich kapku olivového oleje a nechám asi 20 minut působit..Řekla bych,že je to moc fajn,protože potom mám rty hezky jemné:) Jinak jsem používala Labello modré,ale to mi nestačilo, tak jsem vyzkoušela balzám HELLE (medový) a ten je prima...Moc nestojí (asi 40,-), ale výborně mastí..rozhodně můžu doporučit...a voní jen trochu po medu,na rtech tu vůni skoro ani necítím:)
suché rty
anonym
| 13. 4. 2007 18:57
já mam taky neuveritlene suchy a citlivy rty, takze jsem vyzkousela opravsu skoro vsechno. Labela za moc nestojí, dokonce jsem někde četla, že po delší době používání začnou naopak vysušovat a já sama jsem po asi tydnu aktivniho mazani zacala mit takovy ten pocit napjatych rtu... Jediny, co mi opravdu pomaha je Neutrogena na rty.... maji ji jen v lekarne, stoji docela hodne ( 80 - 90 kc) ale je fakt super, maji ji i s SPF 20, takze v lete a zime na horach ideal. Jinak nevim jak vy, ale ja kdyz mam suchy rty, tak nemuzu pouzivat ani my oblibeny lesky jedinej, kterej jde a je prijemnej je lesk Oligo25 od Vichy....

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Remi - Mirka
30. 4. 2024 14:26
70388
♥Jarka*Alice♥
30. 4. 2024 13:39
11844
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video