Cvičím, ale nehubnu?!? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Cvičím, ale nehubnu?!?

Diskuze

Ahoj
Miky
| 30. 9. 2007 22:20
Ahojky. Nepíšeš, jak přesně se cvičení projevilo na tvé postavě, váze. Cvičíš 2 měsíce, to bys měla mít úbytek cca 4 kg minimálně. Pokud máš méně nebo snad nic, tak zkus změnit sport. Já třeba taky dřela, na kole a nic dole. Pak jsem začala běhat a šlo to. Ten puls si spočítej podle toho vzorečku 220 - věk krát 0.65 a krát 0,85. Měl by ti vyjít nejnižší a nejvyšší puls, při kterém tvé tělo spaluje. Snad jsem to napsala správně. Někomu trvá dlouho, než se vůbec sportem nastartuje hubnutí. Je dobré třeba užívat L karnitin, ten nastartuje spalování a pak jdi třeba na ten orbitrek. Pokud máš v pořádku jídelníček a takhle cvičíš a nepomůže ani žádný spalovač na povzbuzení a nezhubneš ani za další měsíc, zajdi k lékaři. Mně dělal odběry na funkci štítné žlázy. Někdy se po porodu stává, že se rozhodí tvorba hormonů štítné žlázy vlivem zánětu. Aspoň budeš mít jistotu. Hubnutí je dlouhodobý proces, mně to jde taky pomalinku. Hodně štěstí.
Cvičím,ale nehubnu
Kuku
| 28. 9. 2007 16:01
Ahoj, cvičím na eliptickém trenažeru (orbitreku) už druhý měsíc cca 4x
týdně, občas i 7 dní v kuse, ale musím říct, že kromě zábavy mi to
zatím nic pozitivního nedalo. Docela mě to štve, protože jsem si
myslela, že tak po měsíci se to cvičení začne projevovat, potřebovala
bych totiž zhubnout, ale zatím nic. Cvičím už v pohodě 45minut , lije
ze mě jako z konve, už i jídelníček jsem upravila(snažím se dodržovat
dělenou stravu, mám s ní výborné zkušenosti), tak fakt nevím co dělám
špatně.Tepovou frekvenci udržuji při cvičení okolo 135-145 (je mi
36let). Právě po narození dcery(3roky) mi zůstalo hodně přebytečných
kil (před těhotenstvím 71kg, nyní 90kg)a myslela jsem, že tímto
sportováním to bude nejlepší. Sice se cítím po cvičení velice dobře,
ráda bych se dostala zpět do kondice, protože mým velkým koníčkem je
lyžování a s těmito kilogramy navíc si na svahu vůbec nepřipadám
bezpečně.Sice si myslím, že možná ještě přijde čas a cvičení se začne
projevovat i na postavě, ale když tady čtu vaše komentáře, že už po
dvou měsících máte výsledky, tak mě to docela znepokojuje.
Jinak jsem s přístrojem velmi spokojena, mám Kettler a jede naprosto tiše a spolehlivě, mohu jen doporučit.
Je to měsíc
Miky
| 21. 9. 2007 12:36
Ahoj, včera jsem uběhla už 3 km, jsem děsně moc ráda. Je to taková trasa na 1,5 km. Dala jsem to tam, změřila si puls a pak jsem si řekla, že to zkusím i zpátky a šlo to.Váha se mi ale nějak zase sekla. Mám dole za měsíc pořád 3 kg. Uvádí se ale, že má být úbytek 0,5 - 1 kg týdně, tak by to asi mělo být akorád. Co myslíte? Zatím mne nic nebolí, kolena se taky lepší a kotníky už vůbec nebolí
Ahojky
Damon5
| 20. 9. 2007 01:08
S těla kotníkama jsem taky měla problém....cítila jsem v nich pak snad každou kostečku.....a o achylovkách ani nemluvě, ikdyž jsem hodně dbala na protahování před během.....je to otázka času.....ale tebe už to bolet přestalo, tak to je moc dobře.....hlavně se nezapomen pořádně protáhnout ikdyž běžíš "jen" 10 minut.....Přeji hodně zdaru...ahoj
OK
Miky
| 14. 9. 2007 21:14
Tak už je to v pohodě. Kotníky přestaly bolet, hurrrááá....
Damon5
Miky
| 10. 9. 2007 19:12
Ahojky. Podle tvých slov jsi už asi zkušená běžkyně. Chtěla jsem se zeptat, jestli se ti taky stalo, když jsi začínala, že tě hrozně bolely kotníky a otékaly. Já běhám asi 2 týdny. Nejdřív, denně, chviličku, asi 3 minuty a chůze a pak zase běh a po 10 dnech chodím ob den nebo ob dva dny a už běhám cca 10 minut, ale mám potíže s těmi kotníky. Je to normální? A pokud ano, tak za jakou asi dobu si na to zvyknou? ( ty kotníky) Mám nadváhu cca 10 kg. Kdyžtak mi písni na mail: Mirysek100@seznam.cz Děkuju.
nejdůležitější je stravování
teruska
| 27. 8. 2007 17:45
ahoj,musíš být trpělivá, ale hlavně a to tě asi moc nepotěší-důležité je ke cvičení taky se správně stravovat,jinak to nepůjde.Jedině tak ti začne ubývat tuk a začnou se rýsovat svaly zpevněné cvičením.Já cvičím 5-6x týdně, jsem celkově zpevněná,ale štíhlá ne,protože pravidelně ulítávám na sladkém
Ahojky
Damon5
| 14. 8. 2007 13:09
Pokud se ti nechce běhat, tak se do toho nenuť (to by za to nestálo) myslím, že těch 50 min na orbitreku v klidu stačí. Ale pokud ti můžu poradit ohledně toho běhání, tak určitě to chce nejakej MP3 přehrávač s nějakou svižnější hudbou, a nezkoušet uběhnout hned 30 minut na první zátah, ale začít třeba indiánským během a během času zvyšovat intervaly, až se dostaneš třeba na 45 minut běhání bez zastávky. Z mé vlastní zkušenosti je nejhorší první měsíc, když začínáš běhat, pak už máš zažitej běžeckej reflex a jde to samo, ani nevíš jak. Hodně zdaru Paa
:-)
Siony
| 12. 8. 2007 09:52
Ahoj, přidám taky svoje zkušenosti. Taky sem začala pravidelně cvičit každý den hodinku (50 min orbitrek a 10 min posilování bříška)...A světe div se, mě to baví sice si nepočítám tep, ale při orbitreku ze mě leje jako z konve, ale zadýchaná nejsem - myslíte že jedu ten režim na zhubnutí nebo spíš posiluju. Mam docela výhodu, že nemam odpoledne moc chut k jídlu, tak mi nedělá problém se hlídat. Chtěla bych i začít běhat, ale to se nemůžu donutit ... nemáte nějaký fígl???
Pomalé tloustnutí?
LittleStar
| 2. 8. 2007 12:23
Poslední dobou se setkávám s problémem, se kterým si nevím rady Jsem před 30 rokem a poslední rok jím, cvičím atd. stejně jako před rokem. Ale po tak půl roce se mi váha o to kilíčko zvedne a ustálí se a pak zase. Musely jste vy, které máte toto období něco upravovat (asi se trochu ten organismus mění) a já ještě neměla dítě, tak nechci, aby mi to nějak pak vylétlo.
Taky bych potřebovala asi trochu poradit s jídelníčkem, vždy jsem myslela, že to mám zmáklé,ale asi něco dělám špatně - potřebovala bych tak 5-6kg dolů.Jím hodně zeleniny, jím pravidelně menší porce ... takové ty notoricky známé rady (ale ta váha se plíživě zvedá). Dělit se mi moc nechce, ale jestli máte nějaký postřeh budu ráda.
PS: přes léto jsem absolvovala několik tanečních kurzů a musím říci, že to je neuvěřitelně prospěšný pohyb.
Hallooo
Damon5
| 31. 7. 2007 10:59
Ahoj holky, nějak nám to tady upadá......šup sem s novejma informacema a radama.......držím všem palečky, čauky.
Ahoj Damon,
LittleStar
| 10. 7. 2007 12:31
já dřív také zkoušela běhat ráno, protože jsem docela zaměstnaná. Teď teda zase běham spíš večer - na radu odborníka, abych se pak mohla nějaký čas ještě protahovat (sice to má své nevýhody nabudit večer organismus, ale to jen pro ty, co chodí dřív spát). Ráno je prý organismus více připraven na zátěž (třeba posilování), než na výdej jako je běh. Ten je vhodnější odpoledně (tak 14 - 16h ... než přijde nějaká ta odpolední únava... křivka výkonnosti jde pak dolů). Protože na běh není vhodné jít po celonočním hladovění, je dobré se tak 1,5 hod lehce najíst a tělo potom vydá tu energii na běh, ale pokud jdeš vlastně ráno hladová, tělo nemá kde brát a tak se vyčepává.
Ale třeba moje kámoška je jiný typ a chodí běhat ráno už asi 2 roky. Večer má vydatnější večeři (ne jen třeba zeleninu nebo ovoce), aby nevstala s kručením břicha. Po vstávání se opláchne a dá si rychlou sprchu a pak vyběhne a pak zas do sprchy. Snídá pak trochu více (müsli, vločky s ovocem, nebo s džemem), aby jí ta energie přes den nechyběla. Je fakt, že záleží kolik běháš - ohlídej si pravidelnou a výživnou stravu a určitě unavená nebudeš (alespoň ne z běhu). Držím palce
Ahoj
Damon5
| 6. 7. 2007 16:41
...Studuju dějiny výtvarných umění v Olomouci....Tak to gratuluju, určitě z něj bude šikovnej capart. K tomu plánu - ted jsem začla plavat .....každý druhý den odpoledne si jdu zaplavat a večer střídám obden brusle s běháním. Do svého jídelníčku jsem hlavně zakomponovala větší množství bílkovin ....pečivo si dám jen málokdy a na sladké se dívám jenom přes skla výloh cukráren.........snažím se ale, aby jídlo bylo co nejvyváženější, abych o nic nepřicházela a mohl to být můj dlouhodobý jídelníček... Tak snad to zabere. Chci se zeptat...má někdo zkušenosti s běháním ráno na lačno? Co mám dělat abych se pak celý den necítila unaveně a neměla nezvladatelnej hlad...nebo je to jen otázka času a zvyku? díky za rady Paaa......
Ahojky
eve
| 2. 7. 2007 10:31
Zdravím Damon a ostatní.Po náročném výkendu jsem zase tu.Oslavovali jsme narození mého synovce.Co Damon děláš za školu a porad s tím cvičebním plánem prosím.Už bych také potřebovala změnu.Jenom kolo a body formink už mě neba.Chci zkusit břišní tance a kolečkové brusle.Jeden čas už jsem na ty břišní chodila a bavilo mě to.Bezva se tím uvolní záda.Tak se zatím mějte a pá.
anonym
| 22. 5. 2012 21:07
JA sem nasla tuhle stranku a presvecila mne tak doufam ze i vas ,,take si mooc preji zhubnou aspon 10killo vazim 70kg a chci do pavek us sem si to obendnala tak uvydyme pak se vam pochlubym a skuste to i vy .tady je stranka http://www.news2channel.net/cz2/


Když chcete vyzkoušet přípravek - Zde Caralluma.uvydy jestli je to pravda jak to pisou slecny a jestli ANO?
pro Elunku
Damon5
| 30. 6. 2007 22:20
Tak osobně se přikláním k názoru, že kdyby někdo vynalezl nejaký kouzelný přístroj nebo tabletku na hubnutí s takovým úsměvem a takovými výsledky jako v té reklamě, tak by určitě už dostal Nobelovku......Možná, že je to dobré pro masírování a uvolnění svalstva, ale to je tak všechno....to si můžeš třeba sednout na třesoucí pračku a máš to totéž.......Prostě......bez pohybu to nejde.
pro Eve
Damon5
| 29. 6. 2007 20:21
Ahoj, tak to Ti držím palce, aby ty kila šla dolů jak po másle.....já teď dodělala úspěšně poslední zkoušky (troška stresu urychlila hubnutí )......a mám volno. Takže jsem si vytvořila seznam knížek které přečtu a cvičební plán, atd.. abych se nenudila a nezačla zase papinkat jako prasátko.....Ještě jednou držím palec Paa
Pro Elunku!
LittleStar
| 27. 6. 2007 15:01
Ahoj, mě se při aerobiku taky bříško nesundalo , ale když po něm (nebo i po jiném zahřátí - běh ...) cvičím posilovačku na bříško, tak je to podle mě v pohodě . Nejvíc se mi oplošťuje bříško při Aerobic pro všechny (Olgy Šípkové) - a asi neúčinější je kombinovat 2 a 3 díl. Já teda cvičím posilování i z jedničky, ale to je podle mě když jste třeba unavenější, ale cvičení nechcete vynechat (a výborná je taky posilovačka ze C.Crawford 2. díl (další výzva)- ale ne ten1.díl - ten je takový styl "modelka chtěla ukázat, že cvičí"). A když se pak naučíš jednotlivé cviky, tak je můžeš kombinovat podle své libosti.
A ještě jeden typ na krátké cvičení kdykoli během dne: na
http://www.ceskatelevize.cz/…fit-s-ct-ii.html
je cvičení Buď fit s Čt (a když si najdete jednotlivé dny, tak je tam třeba na ruce, bříško, záda ..., power jóga nebo i krátký aerobic). Můžete třeba kombinovat - mě se to docela osvědčilo, je to krátké a můžete cvičit prakticky kdykoli.
Mejte se
nehubnu
Elunka
| 27. 6. 2007 10:35
zdravím slečny...chodím na aerobik ale nějak mi to nepomáhá shodit bříško:)co s tím?
http://topshop.sk/index.asp?…

co si myslíte o tomhle???podle mě je to blbost:)
pro Damon5
eve
| 26. 6. 2007 21:25
Ahoj.Můj manžel je také z Přerova,tam jsem se najezdila.Tak jsem sundala další dvě kilka.Ještě tak 10 a budu spokojená.A co ty,jak ti to jde.Mej se a zase se ozvi.Pa.
4 Eve
Damon5
| 22. 6. 2007 18:24
Jsem z Přerova... to je kóósek.pa
Aha
Damon5
| 22. 6. 2007 18:22
Aha, tak to už chápu..... Tak to Ti rozhodně držím palečky!!!! . Já osobně už váhu uklidila do skříně, protože se ručička prostě nehýbe (a rozhodně to není tím, že by byla váha pokažená), ikdyž cítím na oblečení a tak celkově, že hubnu. Cvičím každý den. Běhám kolem 50- 60 min při tepové frekvenci (120-135) už tak měsíc , ale s posilováním to nějak moc nepřeháním a jím poloviční porce. Tak čekám a doufám. Řekla jsem si, že na váhu stoupnu až tak za měsíc.
damon5
eve
| 22. 6. 2007 17:24
mužu se zeptat odkud jsi.četla jsem olomoucký kraj.já jsem z prostějova a jsem také ve znamení blíženců jako ty.pa.
pro damon5
eve
| 22. 6. 2007 16:41
já vím,že je to rychlé,šlo to samo,já se předtím moc nehýbala a také jsem začala ze 105kg,ted mám 91kg.prý se z takovýchto vah hubne rychleji než třeba kdybych začínala na 80kg.a jak si váhu chci udržet,dobrá otázka.doufala jsem,že se mi někdo ozve,kdo poradí a má s tímto zkušenosti,to víš,že mám z jo jo efektu bobky.dubu stále jís často a malé porce nízkokalorické jak doposud a hlavně cvičit.uvidíme,držte mi palečky.mějte se .
12 kg?
Damon5
| 22. 6. 2007 14:28
To je trochu rychlé ne? 12 kg za 2 měsíce....to mi příjde docela nebezpečné. Doporučovaný úbytek váhy je max. 3 kg za měsíc (pro zabránění jojo efektu). A jak si tu váhu plánuješ udržet? Tou speciální stravou o které píšeš?
Relax
LittleStar
| 19. 6. 2007 10:34
Ahoj sportovkyně, jste prostě skvělé - jak vám to jde .
Já se pořád udržuju, ale hubnutí mi nějak nejde. Ale chtěla jsem se zeptat, jak relaxujete. Já cvičím teď tak 5-6x do týdne, ale občas cítím, že nemůžu cvičit na 100%, ale unavená se necítím - spíš bych potřebovala nějaké relaxační cvičení. Já každý večer dělám strečink (+ tak 2x do měsíce chodím na masáž), tak jsem si říkala, že to stačí, ale na uvolnění svalů je to asi málo. Máte někdo nějaké zkušenosti s uvolňováním nebo jinou relaxací? Dík LittleStar
hubnutí a buněčná výživa
anonym
| 18. 6. 2007 15:27
Zdravím všechny,co se snaží zhubnout.Podařilo se mi zhubnou za 2měsíce 12kg.Upravila jsem stravu na nízkokalorická jídla 5krát denně,jezdím na kole plus spinning,chodím do schodů,denně cvičím.piji hodně čisté vody.Na netu jsem narazila na buněčnou výživu,prý je výborná při hubnutí.obsahuje vyvážené složení proteinů a zabranuje jo jo efektu.mate li s tím někdo skušenosti,prosím ozvěte se.
Tipy na hubnutí zdarma . . .
anonym
| 16. 6. 2007 21:01
Ahojky dámy, již nějakým rokem se zabývám pomocí v oblasti
regulace váhy (hubnutí i přibývání na váze) a mám spoustu klientů se skvělými
výsledky. Máte-li zájem se sebou něco udělat, kontakt na mě je:
linie.kondice.vitalita@seznam.cz

Jinak držím palečky, ať se vám daří. Hanka
sporttester
anonym
| 16. 6. 2007 13:16
Tak můžeš si pořídit sporttester (kterej stojí kolem 1000kč, i víc) nebo se jednoduše zastavíš a přiložíš si prsty na tepnu a 10 sec měříš podle hodinek a počítáš tepy. (já si to hlídám kolem 20- 22 tepů za 10 sec.)To je spíš orientační. Samozřejmě, že sporttester to změří přesněji. Ale po pár dnech jsem už odhadla, jak rychle běhat a měřila jsem se po 10 nebo 15 minutách.
tep
Raffaelo
| 15. 6. 2007 21:31
aha, to je teda dobrá rada a ještě jak to poznám, jaký ten tep mám, když jedu třebas na kole, nebo doma cvičím??? na to je už asi potřeba nějaký přístroj že?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video