Výměna manželek - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

výměna manželek

Diskuze

výměna manželek..
anonym
| 19. 6. 2007 16:25
Ahojda všem,doufám,že neva,že jsem anonymní,ale momentálně jsem líná se registrivat,malá divoška šla s babi ven a tak mám chvilku volno..:o))
Výměna,nevýměna,my se s manželem vždycky na ní parádně bavíme,no nědy je to i smutný..Ale hlavně nechápu,proč do tohy ty lidi jdou a pak brečej,já jsem asi jiná povaha,pořád se řechtám a hned tak mě něco pololoží,asi proto,že mám 3 kousky:o))
A hlavně jsem spokojená s tím,co mám doma a manžel taky říká,že by si jinou "babu do bytu nepustil" a to jinak pohodovej chlap,výjde i s volem:o))
A já bych hlavně nešla od tak malejch dětí,kolikrát koukám,někdy uplný miminka !
Asi je láká vidina peněz,co pak za to dostanou..Mě ale spíš připadá směšný,že pak brečej a řešej a tam si najednou vědoměj,co maj,nebo nemaj doma,to je dost zvláštní a smutný,měly by to vědět už dřív!A navíc se strapní před národem!
I mě je celkem fuk,jestli tam má někdo bordel,já taky nejsem posedlá jen uklidem,taková 5 člená rodinka nemůže bejt pořád načančaná,je pravda,že život je voněčem jiným..Ale mě spíše v tom pořadu rozesmutní ty hádky pak mezi manželama ,jednou dokonce rozvod.. Tohkle poznaly za 10 dní?!!!!Děsný!!!Vážně jsem ráda,co mám a ikdyby jsme do toho šly-a vím,že nešly..tak by jsme to braly v pohodičce a srandu,jen s mojím temperamentem a smíchem ,by asi málokterej morous vydržel a já bych zase tý jiný ženský nepřenechala mého super chlapa:o))A hlavně bych nenechala jiný ženský své děti a hlavně malou,domácnost,zvyky..
Dik
yvuk
| 17. 5. 2007 19:34
za odkaz, uz jsem neco o tom cetla, vubec jsem o tom nevedela a je to opravdu pekne hnusny, docela verim tomu, ze to ten kameraman zkousel i na ty predtim.. me to bylo divny, ze rpestala byt najednou oprtimistricka , jakos lunicko.. navic se mi zdal divny i ten jeji vymeneny manzel, pekne ji buzeroval.. ja osobne bych do vymeny nesla.
ok
yvuk
| 16. 5. 2007 18:47
asi jsem se nevyjadrila jasne.. jsem jednoznacne na strane Petry, ten jeji vymeneny manzel ji vylozene prudil.O kameramanovi jsem nevedela. Jen jsem napsala ze ona sama jiz na zacatku poradu pripustila, ze si neni jista, ze by zvladla vic deti. Bylo mi ji nejen lito,ale take si myslim, ze se k ni envhodne choval ten manzel, jak pises, nejen on...Je to divadlo pro divaky predevsim, take za to je nejaky ten peniz.. a vsichni to dopredu vedi, vzdyt uz je to treti serie, ze..
výměna
monky
| 16. 5. 2007 17:14
Aha tak to jó!!To jsem nevěděla.Já moc noviny ani bulvár moc nečtu.To je ale hrozné, když mají stres z odloučení a ještě je někdo šikanuje.
manzelky
anonym
| 16. 5. 2007 10:30
no tak to pozor to nejste moc informovani....ona totiz byla ta petra sikanova kameramanem a psychicky natlak nevydrzela proc myslite ze byla den ze dne tak zamlkla..... jsou toho plne noviny
nevim, nevim..
yvuk
| 14. 5. 2007 17:50
ale mylsim, ze to dodelal i ten jeji vymeneny manzela ona rikala uz na zacatku, ze tolik deti nezvladne.. byl to pekny rejpal a jak se pak cili kvuli tem penezum.. podle mne to skoro vsichni delaj kvuli penezum..
13.5. výměna
monky
| 14. 5. 2007 16:51
ahojky co říkáte na včerejší výměnu??Zvláštní, ale od začátku se ma zdála mladá paní docela mimo.Byla z toho chudera v šoku, z těch dětí.Ale bylo zvláštní, jak tam jenom stála a dívala se, když se holky "praly".Skončila docela brzy.Taky nevím, proč do toho šla kvůli penězům, když sama přiznala, že žije v luxusním bytě.Peněz měli očividně dost.
ivbaro, jennisku
Kloa
| 7. 5. 2007 22:27
Jak už jsem jinde psala anonymové mi nevadí, někdy je pro toho člověka lepší být anonymní, i když ho známe, některá témata si o to říkají, ale když si anonym příjde sem rýpnout, tak s tebou souhlasím, že už tak je internet jak jsi psala anonymní dost. Ale ani onen nick není záchrana, ale už je to o něčem jiném.

Jennisku (teď doufám, že jsem to nespletla), pokud si o výměně manželek nechceš povídat nemusíš Chtěla jsem zhodnotit včerejší díl, který jsem náhodou viděla. Nechtěla jsem ani urážet tu paní, jen si myslím, že se v takovém stavu neměla do výměny pouštět. Bylo to její rozhodnutí ukázat se celému národu, píšou se o tom články, tak proč o tom taky na diskuzích nepokecat?
:)
yvuk
| 7. 5. 2007 22:13
tak nejak...:)) ale co nam brani si o tom napsat?
.....názor
Jennisek
| 7. 5. 2007 21:09
Ahoj holčiny,

nevím co tady řešíte. Vy snad bydlíte u nich doma? Víte jak to mezi sebou mají? Ono před kamerou se každý chová jinak...
zdravim..
yvuk
| 7. 5. 2007 20:43
nahodou jsme se na tuhle diskuzi dostala a take na ten vcerejsi dil mam podobny nazor jako Kloa a vy posledi.Decka byly hodny, nemoc si nevybira a ten manzel se fakt snazil, nakonec ta jeho zena Renata mela pravdu, ze se bude snazit.. protoze jinak by asi byl opravdu problem.. mne to spis prislo tak, ze ta Vera nevedela co ma delat s tema detma, jak rikala ze to je nuda apod.jen se o ne starat.. jinak Kloo s tema anonynama nemusim mit pravdu, o to mi nejde, ale nekdy mi to pripada,ze na beztak anonymnim netu anonymove vylivaji komplexy ci co..kdyz uz jsme u tematy vymeny manzelek, mylsim, ze do nej ted ,kdyz uz se vi o co jde lidi, kteri bus tak nutne potrebujou penize nebo exhibicoinisti ci ti, co nevedi jak v manzelstvi dal..
Výměna
anonym
| 7. 5. 2007 20:12
Kolabovala z toho, že se ani pořádně nenajedla, pořád kouřila a přemýšlela nad tím, že má doma o mnoho let mladší náhradní manželku. Souhlasím s Kloou, pokud si nebyla jistá, že to zvládne, neměla do toho jít.
výměna
lidye1
| 7. 5. 2007 20:02
Tak opravdu máte pravdu,že se měla jít ona někde jinde odreagovat a svou nervozitu nepřenášet na docela solidní rodinu,vždyť ti kluci byli dá se říct v pohodě i když byli nemocní,i ten druhý manžel se snažil a nakonec nevím proč kolabovala,jedině ze své malichernosti.
výměna manželek
ilecka
| 7. 5. 2007 14:58
Škoda,že jsem to neviděla
výměna 6.5.
Lindule
| 7. 5. 2007 14:26
Anonymní, nemyslím si, že by Kloa byla hnusná. To samé bych dotyčné doporučila i já. Myslím tu dovolenou místo výměny. Přiznávám, že jsem to neviděla od začátku (vyhrál manžel a hokej ), ale dotyčná se mi zdála dost nevyrovnaná. A vyčítat druhé manželce, že si odjede od nemocných dětí, to mi přijde nefér. Nemoc si nevybírá, kdy příjde.
hnusná anonymní
Kloa
| 7. 5. 2007 14:24
Nevím co je hnusného na názoru, že místo do výměny manželek si měla jít někam od svých problémů odpočinout a ne vystavovat se dalším stresům.
Děti z jejího pobytu určitě dobrý pocit nemohly mít. Navíc děti byly moc hodné, kdyby chytla jinou rodinu, tak vážně nevím co by dělala.
Takže si ty slova o hnusných lidech nechej.

Ivbaro, toto je přesně příklad rýpavého anonyma
výměna manželek
anonym
| 7. 5. 2007 14:14
jsi zbytečně hnusná,

myslíš si snad, že se psychicky nevyrovnaní lidé mají někam odklidit, aby náhodou někoho negativně neovlivnili?
Výměna 6.5.2007
Kloa
| 7. 5. 2007 13:51
Tak co říkáte na ten včerejší díl?
Nějak jsem pořád nechápala co má Věra v té vyměněné rodině za problém. Vždyť manžel Renáty byl celkem fajn, děti byly moc hodné, co na tom, že dvě byly nemocné, navíc to, že chytla dvě nemocné děti ji přišlo jako docela dobrá výmluva pro její chování, přitom problém měla ona.
Ani nechápu proč se jako psychicky nevyrovnaná do výměny hlásila. Raději si měla vzít těch 10 dní volna a jet do lázní, prostě někam kde by se jí ulevilo a odpočala si.
Ještě aby z ní ty děti měly trauma.
anonymní
kuchticka
| 19. 4. 2007 07:51
Ahoj anonymní. Máš naprostou pravdu,že manžel Justýny byl arogantni debil.Ale věř mi ,že takových je na světě víc. Já jsem žila 7 let s jedním takovým ,ale teď děkuji bohu ,že mám chlapa tolerantního a schopného se postarat o rodinu ve všem nač si vzpomenu. Taky si dovedu představit,že žít s pěti dětmi je docela náročné na čas,ale trochu organizace a zapojení ostatních členů je víc než nutné. Tak hodně příjemných zážitků s těma našima nevyměněnýma chlapama.
výměna manželek
anonym
| 18. 4. 2007 19:55
Vždy když skončí další díl výměny manželek jsem tak trochu někdy v šoku jak někteří lidé žijí.Vždy si říkám jakého bezva chlapa jsem si vzala jak si vlastně žijem hezky.To že někde mají "bordel" mě tak hrozné nepřipadá ,ale že si někdo může vzít za manžela takového vola(pardon) jako byl manžel Justýny?!To nepochopim vůbec.Ten člověk měl koněčně 10 dní na to aby si vyzkoušel měkoho buzerovat.Jeho hysterická žena byla tak silná osobnost ,že u té si to nedovolil.Ale jak vycítil u vyměněné manželky "slabšího protivníka"byl na koni.Být tam silná sebevědomá žena ani by si nedovolil ptát se "uklízela jsi? opravdu?"Docela by mě zajímalo co na to říkal jeho šéf.Já bych ho vyrazila.Protože to byl fakt chudák s nízkým sebevědomím.Ale že si těch 10 dní užil co??!!
babičky a dědečci
kuchticka
| 4. 4. 2007 20:47


tak to je dost dobrý nevim u čeho bych se nasmála nejvíc.Ale po diváckých zkušenostech bych tam nikoho ze sve rodiny neposlala-teda jednoho debila určitě-bývalého manžela a to bych se smála ještě by tam nebyl-debil.
chlapi v akci
kuchticka
| 4. 4. 2007 20:43
no uznejte proč by se měly obětovat pořád jen ženské né?áť si to zkusi i mužská část populace !to by byl teprve koláč sledovanosti!!! viděla jsem tu soutěž jako recesi v seriálu ženatý se závazky a fakt jsem se bavilaPegi to Elovi pěkně nandala a ten se pro pračku skoro usmažil na elektrickém křesle .Ale pračka byla!!!!!Jo ten pořad by se mohl jmenovat třeba Chlapi versus realita .Tak pa
kuchticka
Mitzi
| 4. 4. 2007 20:12
Jo, a ještě jsem zapomněla na dvě dámy, znalé domácího hospodářství, úklidu,které jezdí uklidit k nepředstavitelným bordelářům, to si smlsnete!! A taky ten pořad o jídle -Jsi to, co jíš pochopitelně obšlehli!!! Možná si za chvilku vzpomenu na další Už u nás běželo hledáme nového dědečka nebo babičku?
kuchtičko
anonym
| 4. 4. 2007 19:58
Ty jsi teda veselá kopa!
Fakt dobrý!
mitzi
kuchticka
| 4. 4. 2007 19:19
No tak to bude supera mohlo by se taky vysílat super show kdo má hnusnějšího chlapa a nejlip o ceny jako lednice pračka a pod.to bychom teprve viděli výkvět společnosti.Proti tomu by byla výměna úplná nula co?
výměna manželek
Mitzi
| 4. 4. 2007 18:52
No a pozor, to ještě přijde reality show o nezvladatelných psech, kde psí psycholog radí páníčkům, jak zvládnout svého psa. Tak uvidím,e kdo u nás s tímto vyrukuje. Můžou přijít tlusté děti, které se snaží zhubnout, mládež v polovojenském výcvikovém táboře pro mladé násilníky atd.Prostě máme se na co těšit.... Akorát že u nás z toho vyjde slaboučký odvárek.
výměna manželek
Mitzi
| 4. 4. 2007 18:37
Jak je u nás zvykem- obšlehnutý pořad ze zahraniční tv- v tomto případě RTL II, kde tento pořad sleduji již několik let.Naše výměna je slabý odvar, navíc velmi krátká. I v Německu jdou proti sobě opačné životní styly, životní úroveň, ale tím, že je pořad delší, umožňuje detailnější pohled na rodinu. Slaboučké byly u nás i ty vychovatleky na Primě, už nevím, jek se to jmenovalo, německé byly o mnoho lepší a navíc se na konci neřešila finanční odměna pro zúčastněnou rodinu, což zavánělo v našem pořadu divadýlkem. Tam myslím skutečně něco řešili, vyřešili a dali návod těm, kteří mají problémy s dětmi co dělat. Možná i tam za finanční odměnu, ale v pořadu to vidět nebylo a tak to nevyznělo tak nahrané.
Souhlas-nejsme uklízečky
anonym
| 4. 4. 2007 18:24
Ono je rozdíl mezi běžným nepořádkem a zašlou, měsíce nemytou špínou!
Také bych při dětech nelítala mezi sporákem a hadrou na podlahu, jen aby lidi neřekli!!!
Spokojenost dětí je přednější, než sterilní čistota.
Co se týče té posl. výměny manželek, tak jedna byla hysterická čistotná modelka, druhá nepořádná cuchta, ale aspoň milovala děti. ta modelka měla ráda jen sebe a krásu.
M.
Nejsme uklizečky
anonym
| 4. 4. 2007 11:58
Ahoj, dívám se na každý díl a mám pocit, že to berou zůčastněné manželky jako soutěž, kdo víc uklízí.Nevšimla jsem si, že by se tam někdo věnoval dětem,jen řeší ůklid.Sama mám 3 děti a uklízím večer když spí,přez den je vaření, praní, žehlení.atd.Ale když si můžu vybrat, tak jdeme místo ůklidu na písek nebo k babičce, podívat se na koníky,nebo jen jezdím s kočárkem po městě.Ale aby mě manžel hodnotil podle toho jestli mám vyžehleno dnes nebo jindy, to bych si připadala jako služebná. Nedovedu si představit, že bych vysávala a malý za mnou běhal , že chce jít ven, ale já bych mu 16ti měs. vysvětlovala,že až uklidíme,protože tak to dělají perfektní manželky.A u nás uklízí i starší děti a pomáhá i manžel,třeba s nádobím,klidně i vypere.
výměna manželek
anonym
| 3. 4. 2007 13:37
Dívala jsem se na několik prvních dílů v první řadě, než jsem pochopila, že tu nejde o zajímavé a třeba i úsměvné srovnání různých rodin a životních stylů. Celý pořad je přesně v duchu nováckých, případně primáckých reality show - tedy všude jsou předváděné přehnané emoce, které ani nemohou být bezprostřední, protože jsou přímo natáčené. Rozhodně se tedy nejedná o pohledy do "normálních rodin", už proto, že jak bylo zmíněno, žádná normální ženská by nevystavovala své malé děti takovému stresu, větší děti případnému posměchu ve škole. Škoda, že nemůže být takový pořad laskavým návodem jak třeba upravit rodinné zvyky - ale na to by se zas nikdo nekoukal a co na to koláč sledovanosti!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
27. 4. 2024 23:11
70337
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video