Velká prsa - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Velká prsa

Diskuze

anonym
| 25. 6. 2014 12:21
TO: DanaN
Jo? no tak vidiš, říkala jsem ti to. To jsem ráda, že jsi spokojená, tak at slouží
anonym
| 21. 7. 2014 11:31
TO Helena:
No jako opravdu fakt jo, potěšilo mě to. :) Určitě budou ! :)
Tak díky a ahoj
anonym
| 6. 5. 2014 12:32
Ahoj, také mám velká prsa a problém sehnat tak nějakou podprsenku, hlavně bych chtěla vědět, kde se dá změřit velikost, abych věděla jakou opravdu mám?
Díky
anonym
| 4. 7. 2013 15:00
Tak se hlásím do klubu, i když možná ne na moc dlouho. Prsa mám čtyřky, si taky užívám blbých chlapských komentářů a civění - není to nic příjemného. Polovina kamarádek mi velké prsa závidí,ale není o co stát. Jsem dost drobná,hubená a mám 162 cm, takže první co na mě člověk uvidí jsou prsa a pak až já. Ale mám dost velké problémy se zádama,tak letos půjdu na zmenšení. Doporučil mi to i doktor,ke kterém chodím. Sice to bude nezvyk mít po takové době menší prsa,ale aspoň se mi uleví a už se taky těším na mnohem jednodušší vybírání spodního prádla
:o)
Sportswoman
| 14. 8. 2008 14:47
to je sice hezké, že každá podprsenka TRIUMPH stojí 350kč, ale mě se žádná z nich nelíbí a dokonce jsem slyšela, že spoustě žen ani podprsenky této značky nesedí:)
podprsenky
mangos
| 14. 8. 2008 10:49
já myslím, že dobrá podprda by to mohla ještě o hodně vypepšít
podprsenky TRIUMPH
sojka
| 13. 8. 2008 19:12
kazda stoji 350kc
:)
Sportswoman
| 13. 8. 2008 13:48
Info o podprdách mám už teda zmáknuté...já spíš zvolím sportovní typ, lépe ho uplatním...ale teda zklamalo mě přesvědčení na internetu o tom, že i nošením kvalitní podprsenky se mé povolené svalstvo na prsou už nezmění, takže to povadnutí je nenávratné
podprsenka
mangos
| 13. 8. 2008 10:48
Když neporadí prodavačka, zkusíme si poradit samy Ze všeho nejdřív se změříme, pod prsy tak těsně, jak to jen půjde, číslo zaokrouhlíme dolů. Přes prsa se měříme volně, přirozeně, v podprsence i bez, pak si zapamatujeme to vyšší číslo. Pak si v nějaké tabulce najdeme svoji velikost s tím dolů zaokrouhleným obvodem. Nebo zkusíme použít tenhle kalkulárot
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
do prvního řádku vepíšeme obvod pod prsy, do druhého přes a podíváme se do řádku posledního.
Na "strategická místa", na která při zkoušení popdrsenky dáváme pozor, se můžeme mrknout sem
http://www.figleaves.com/…fitting_room.asp?…
Nekompetentní prodavačky?
Tatu
| 13. 8. 2008 10:13
Moje příležitost pro rekvalifikaci, až mě vyhodí za to, že pořád civím na Viktorii Budu nejlepší prodavačka dámského prádla v republice. Jenom jestli berou do těch rekvalifikačních kurzů chlapy.
prsa
Sportswoman
| 12. 8. 2008 21:03
přijde mi že prodavačky jsou nevyškolené na tuto práci
podprsenky
mangos
| 12. 8. 2008 15:17
Jak to, že Ti nikdo neporadí? Především by to přece měly umět prodavačky a když ne ony, tak se zkus mrknout na http://busthalter.sblog.cz
v záložce bra-fitting najdeš spoustu rad, jak se dobrat padnoucí podprsenky.
podprsenky
sojka
| 11. 8. 2008 18:39
Devcata pracuji v TRIUMPHU tak pokavat mate zajem tak napiste spravu
prsa
sojka
| 11. 8. 2008 18:36
Ahoj plavani ma hodne pomahat a samozdrejme spravna velikost a druh podprsenky! Je to tezke nektere zeny maji pevnou kuzi tak prsa moc nepovoli a pokavat je prsni svalstvo slabe tak je treba ho zpevnit a na to je dobre plavani
prsa
Sportswoman
| 11. 8. 2008 14:42
mam prsa trojky a trosku povadle diky spatnym podprsenkam co nosim, ale jak si vybrat tu spravnou kdyz mi nikde neporadi? Chtela jsem se zeptat, zda je tu moznost, kdyz budu pouzivat pevne podprsenky, treba sportovni, ze by se mi treba prsa zpevnila nebo trochu pozvedla naporad??
PODPRSENKY
sojka
| 10. 8. 2008 15:30
Ahoj kolky tak jsem tady cetla vase problemi s podprsenkami us jste skousely firmu TRIUMPH?????
Velká prsa
mangos
| 14. 5. 2008 09:35
Nikitko, Tebe, ale i všechny ostatní, srdečně zvu na
http://busthalter.sblog.cz/
Je to blog o podprdách, podle moc fajn.
velká prsa
Nikkitka
| 13. 5. 2008 13:23
Ahoj všem prsaticím, já jsem na tom stejně. V dětstí jsem byla poslední ze třídy kdo něměl skoro žádná prsa a přála jsem si je blázen. Dnes mám 85D někdy E, k tomu navíc prsa visící, takže narolovat je do podpsenky je zázrak. Nic mi nesedí a většinou mi vylézají prsa přes košíčky, nebo je mi velký objem, či se vytahají ramínka a pak nedrží tvar. Kdysi jsem měla podprsenku, kterou jsem si koupila hned 2x v bílé a černé barvě. Seděla jako ulitá, prsa při chůzi neskákala, pod tričkem vypadala krásně pevně a navíc ta podprda byla tak úžasná, že je opticky i trochu zmenšovala. TeĎ už se nedělá, ty dvě co jsem měla jsou už odsloužené. Tak pořád tápu, zkouším, hledám a nervuju se.
Ségra má menší pevná prsa, podprsenku si koupí všude a i po slepu a sedí ji.
Sestřenice mi prsa závidí a nikdo nechápe, že jsou fakt na obtíž - nedopnu halenky, s větším výstřihem vypadám jako ***, chlapi na ty prsa civí, někteří jedinci (zejména dělníci, zedníci apod. ) mají přiblblé poznámky. Když si jdeme sednou do naší oblíbené hospůdky, tak u výčepu je stůl kde se schází takoví starší dědoušové a okolo těch jít na záchod je trauma. Pořád něco pokřikuji, třeba "to je samice", "ta má pořádný oči", "to jsou nárazníky" apod. a mě je to hrozně nepříjmné. Navíc mi přijde, že jak má ženská velká prsa, automatiky ji všichni mají za děvku. No děs. A pak léto - kdy se pod prsy hrozně potím, škrtí mě podprsenka, tlačí na ramenou. Já bych tak alespoň o číslo menší a byla bych spokojená.
Anketka
mangos
| 12. 5. 2008 09:35
Milé dámy, chtěla bych vás poprosit o vyplnění téhle malé anketky, týkající se spodního prádla. Předem díky

http://tnij.org/anketa
Jak přežít -
Regina
| 24. 9. 2007 11:22
Milá děvčata, každá máme dáno něco do vínku, toto však je "danajský dar " a tak jsme na tom jak jsme - já patřím mezi vás. Je mi o pár pátků více , ale s tímto problémem s potýkám již 50 let a mohu vás ujistit, že to opravdu není nic záviděníhodného . Moje míry již zdaleka nikoho nezajímají, ale přece jen chci slušně vypadat a tak vím, jak na tom jste. Já mám osobně 85/ D - DD - Věřte mi, že dříve jsem si došla do Trioly - speciál a tam jsem vždy na sebe našla tu pravou, nyní přes přemíru nabídek jsem na tom bídně - jsem mrňavá a právě proto musím mát tu správnou velikost -.chodím od obchodu k obchodu a střídám vzory a typy a různé modely a málokdy se strefím. -
Moje zkušenost je taková, že většinou sešívám košíčky k sobě - protože po několika vypráních v tomto místě povolí a nebo mi lezou prsy z košíčků ven - prostě vypadám jako kojná. - Ještě navíc mím levý prs viditelně větší, takže musím myslet na to jak to zkorigovat. -
Nezoufejte, někdy se to upraví po dětech a nakonec zbývá ještě - redukce - dnes se takové operace jíž dělají.-

Co je však nejhorší jsou změny na páteři -evidentně zaviněné touto nerovností .-
Co pomáhá - pravidelmá masáž prsů - nějaký zpevňující gel a hlavně ta pevná podprsenka , když se vám jí podaří sehnat!! - Já teď chodím do Zdravotnických potřeb, kde se dají sehnat někdy i plavky - Hodně zdaru ve vašich nákupech!!
To: Najna
84simona
| 24. 9. 2007 00:25
Ahojky, já jsem byla plochá do 13-ti, pak to začalo pomalu růst a v 16-ti jsem začla brát antikoncepci a najednou jsem přibrala 9kilo během půl roku, takže jsem vážila 57kg, měřila 171cm a moje míry byly 92-57-92, takže jsem na tom byla stejně nebo podle tvých kritérií asi hůř než ty. Nechápu, proč se ti někdo posmívá, já jsem měla dokonalou a nádhernou postavu a ty míry byly výstyvní!!! Ty je máš určitě taky. Buď hrdá na to, co nosíš!A při těch mírách musíš mít velikost, která se dá ještě v pohodě sehnat, já mám teď ve svých 23 letech velikost 70H a i to se dá s trochou trpělivosti sehnat. Nechápu, že si tady někdo stěžuje, že nemůže nic sehnat na velikost E-taky jsem měla před pár lety éčka a vím, že na tu velikost byl a hlavně teď je docela v poho výběr (sice to není tak jednoduché, jako shánět podprdu na B, C nebo D, ale jde to).
Najna
Kloa
| 24. 8. 2007 10:39
Není důvod brečet Jsou větší tragédie. Těch nechutných poznámek si nevšímej, ani na ně nereaguj, ono je to časem přejde. Naopak udělej si z toho legraci pokud to v danou chvíli jde Nebo do něj rýpni, že on se nemá čím chlubit Jde o to, že teď jsou všude kolem tebe puberťáci, tak se budou hihňat a mít ty poznámky, později si už tak netroufnou. I když taky mi není příjemné když naproti mě jde chlap a čumí vím přesně kam, i když nic neříká
Na pevné prsa jedině cvičení, např. tak že v úrovni prsou spojíš ruce v dlaních a zatalčíš, nebo kliky, stačí i ženské, pak taky není na škodu nakonec studená sprcha, krémům moc nevěřím, ale jeden mám, tak sem tam prsa namažu, jde o tu masáž. Pa
Velká prsa
mangos
| 24. 8. 2007 09:49
Najno, základem všeho je velká podprsenka. Pořádně se změř, pod prsy pevně, obvod zaokrouhlit dolů, přes prsa volně, v podprsence, v tom nejširším místě. Dobře padnoucí podprsenka opravdu prsa opticky zmenší, existují i dobré zmenšovačky, nezoufej a zkoušej, vím to sama podle sebe, že i s velkými prsy se člověk může fakt dobře cítit a fakt si troufám tvrdit, že od doby, co takovou nosím, jsem dokonce i přestala být středem pozornosti nějakých otrapů ...
zpevnění
najna
| 21. 8. 2007 15:12
Zdravím všechny, konečně jsem po dlouhé době narazila na opravdu příjemní diskuzní fórum. Mám taky problém s velkým poprsím a to je mi 17let. Já však tuším, že to nemám dané geneticky. Do 14let jsme byla plochá jak baterka a jen co mi začala růst prsa tak jsme se přestěhovali a já ztloustla za pár měsíců o 8kg a prsa mi naskočila tak na 3. Pak se k tomu přidaly prášky, která mi prsa zvětšila ještě víc a já už nevím teď co s tím. Skoro denně brečím... asi by mi to tak nevadilo kdyby se zamnou kluci neohlíželi, někteří s poznámkami obdivu, ale jiní.. fakt nechutný. Opravdu mě narážky jiných lidí hrozně vadí a srážejí na kolena.. kamarádi říkají, že mám sice velká prsa, ale jinak jsem krásná holka. meřím asi 166cm a vážím 55kg. dokážete si to představit?hrůůza.. přes prsa mám 93cm v pase 66 přes boky79 a přes zadek 90.. a i když pořád hubnu od té doby co jsem ztloustla jsem shodila už víc než jsem měla před tím prsa mi pořád zustaly. tak bych si je ráda aspoň udržela pevné, nevíte jak na to?
anonym
| 17. 6. 2014 07:58
TO najna: Super, buď na ta prsa pyšná. Jde o psychiku. Na připomínky okolí kašli. Každý úspěch je dneska trestán. Že jsi chytrá, že jsi hezká, že máš velká prsa, hezké nohy, toTi okoli a lidi kolem neodpustí. Nenos podprsenku. Provokuj je. Zvyknou si. Měj se kočko Vitek
mangos
Kloa
| 5. 8. 2007 15:32
Mangos, nevadí, žes napsala. S nákupem podprsenek na větší prsa je to ale podle mě problematičtější než koupit podprsenku na prsa B košíčků. Koupit se dá, jen to chce zkoušet, aby vše sedělo tak jak má, aby nikde nic netlačilo a nemohlo nikde vypadnout tam kde nemá. Prsa něco váží a tak podle toho časem budou vypadat i ramena, tj. důlky. Leda bych měla ramínka široká a to se mi zase nelíbí. Obvod na lopatkách jsem ještě nikdy neměla, dávám si na to pozor, to je o tom dobře vybrat, vyzkoušet. Na plastickou operaci jsem nepomýšlela, nenechala bych do sebe řezat, mé prsa jsou ještě únosné. Sportovat se dá i většími prsy, chce to jen - opět kvalitní podprsenku. I když ono se to houpe i tak a určitě je jiné sportovat, hlavně běhat s A než s E. S prodavačkami jsem problém nikdy neměla a když mě nějaká neumí pochopit co žádám jdu jinam. Zatím jsem si ale s většinou prodavaček rozuměla a ony rozuměly mi, nešlo jim jen o to prodat cokoli, ale prodat to co chci já jako zákazník, tj. to o co mám zájem, žádné vnucování. Nenechala bych si ani nakecat, že 75G je to stejné co 85E nebo prostě vyzkouším a vidím. I v obchodech zkouším podprsenku tak jako bych ji nosila, předkláním se, abych věděla, zda opravdu dokáže podprsenka zabrat vše co má a nic nepustí ven, protáhnu se, abych věděla, zda mě netlačí v podpaží, což se může stát atd.
Na nákup na internetu opravdu nedám, raději v obchodě vyzkouším více kusů než spoléhat na jeden kus, který jsem objednala na internetu. Vím, že je možnost věc vrátit, ale kolikrát se to prodraží, nic jsem nakonec nekoupila a už jsou nějaké korunky v háji za poštovné. Prostě je tam pořád riziko, že přesto, že jsem to do tabulky správně vypočítala, tak to nebude sedět. Kdo takhle nakupuje, tomu to neberu. Když na internetu dobře koupíš, tak to jistě vyjde o něco levněji než v kamenném obchodě, ale když párkrát vrátíš pár podprsenek, tak nakonec nic nemáš a peníze na půl podprsenky v háji. Na co bych přistoupila je si v kamenném obchodě podprsenku vyzkoušet a tu stejnou na netu objednat, v tom riziko nevidím.
Pa
Velká prsa
mangos
| 5. 8. 2007 15:05
Kloa, jsi milá, že ses ozvala. Já jen, že jsem z té prsaté rodiny a všechny ty stesky, že se nic nedá koupit, deprese, zařezávající se ramínka, obvody na lopatkách, mindráky, myšlenky na plastickou operaci, nemožnost sportovat, nekompetentní, hloupé prodavačky, které člověku klidně řeknou: no, na "taková" prsa nic nemáme, atd. atp., moc dobře znám a hrozně mě štve, že na nás výrobci ani obchodníci s prádlem vůbec nemyslí, tak se, když mám chvilku času, pokouším o nějakou osvětu. Nedávno jsem třeba objevila, že existuje firma Fantasy Italia, která do Česka dováží prádlo anglických firem Freya a Fantasie of England, což jsou výrobci těch nejprsatějších značek a když jsem se jich dotázala, kde se jejich prádlo větších velikostí dá koupit, odpověděli mi, že nikde, že se mám obrátit na někoho jiného. Myslím si, že kdyby si udělali pořádnou reklamu, spousta nešťastnic ve špatných podprsenkách by jim utrhla ruce. Doufám, že nemáš pocit, že jsem se do Tebe nějak navezla, já jen jsem zastáncem nakupování po internetu a Ty jsi psala, že si to nedovedeš představit. Proto taky to měření, u nakupování na dálku to bez změření nejde. Jasně, trochu loterie je to stejně vždycky, ale je to způsob, jak se vyhnout tomu, že v obchodě chceš třeba velikost 75G, prodavačka Ti řekne, že ji nemá a místo toho nabídne 85E s tím, že je to stejné. Přitom je to stejné asi tak, jako by si člověk představil, že má na zádech poměrně těžký batoh s tím popruhem kolem pasu. Když ten popruh pěkně pevně sedí, odebere ramenům asi 90% váhy toho batohu, kdyby si tam jen tak volně plandal, byl by k ničemu a veškerá tíha by byla na ramenou. Doma si navíc člověk může prádlo vyzkoušet v klidu, třeba i pod tričko, pod které ho chce nosit, může si zaskákat, zamávat rukama, předklonit se, to všechno je v kabince mnohem těžší. Samozřejmě je to otázka peněz, ale moje zkušenost je taková, že i s poštovným a balným to leckdy vyjde laciněji než v kamenném obchodě a vždycky je tu možnost prádlo vyměnit nebo vrátit. Pokud jsi to vydržela dočíst až sem, uděluji Ti metál za hrdinství, přeji pěkný zbytek neděle a taky tě zvu sem: http://trillian.bloguje.cz/23470_item.php?…

je tu plno zajímavých informací na "podprsenková" témata.
Zdravím, Mangos
renina
Kloa
| 5. 8. 2007 14:40
Renino, vyzkoušet je stejně nejlepší a dát na své pocity S těmi cenami je to horší, ale věřím, že je to taky o kvalitě, i když by to opravdu nemuseli tak přehánět. Už mám ve městě oblíbené dva obchůdky a když v jednom neseženu, tak seženu v tom druhém a naopak. Sice jedno takové zkoušení je na dlouho, protože raději vyzkouším klidně všechny co v dané velikosti mají, ale stojí to za to. Přece nedám jen tak tisícovku za něco s čím nebudu naprosto spokojená.
mangos
Kloa
| 5. 8. 2007 14:34
Mangos, já jen nechápala co tím myslíš. Jinak díky za to ohodnocení Ono to s těmi velikostmi je všelijaké, je to jako se vším oblečením, ne každý střih sedí, ale co nesedí mi jiné může naprosto vyhovovat. Možná, že by mi vyhovovalo i 75F, zkoušela jsem i F, ale tu co momentálně mám - 80E od swens mi vyhovovala asi z těch 15 kusů všech výrobců nejvíc. Jen s těmi cenami je to horší, když jdu kupovat podprsenku, tak musím mít v peněžence alespoň tu tisícovku. Ale alespoň vím, že prsa netrápím, že mají to nejlepší protože hezky drží, nikde nic nevypadává. Nikde mě nic netlačí, důležité je opravdu dobře vyzkoušet a dát na své pocity. Takže na měření a tabulky já nedám, dávám na své zkušenosti.
velká prsa, kloa od mangos
mangos
| 5. 8. 2007 00:59
Kloa, já jsem se Tě v žádném případě nechtěla dotknout, podle fotky jsi krásná ženská s moc pěknou postavou. Jsi určitě štíhlejší než já a tak jsem si myslela, jestli by pro Tebe nebyl vhodnější menší obvod a větší košíček /75F/, koneckonců, co Ti to udělá, když se změříš? Samozřejmě mi nepřísluší dávat Ti nějaké rady, ale kdyby se náhodou ukázalo, že na mé radě něco bylo, měla bych radost, kdybys to pak sem písla. Ahoj a dobrou noc.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
27. 4. 2024 23:11
70337
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video