Nebuď rosol - EBS - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nebuď rosol - EBS

Diskuze

Kajso
Beauty
| 6. 6. 2007 10:21
Proto jsem napsala, že KG nejsou až tak důležité jako CM. Jakmile člověk má nějaký pohyb, zpevňuje tělo, tak narůstá svalová hmota a ta je těžší. Také to mám na sobě vyzkoušené, řekla jsem si, že do léta trošku udělám něco se svojí postavou ( holt střední věk..) najela jsem na trošku jiné stravování, nějaký pohyb ( pravidelné prochajdy se psem, včera byl např. tenis, dnes se chystám na in-line brusle ) a váha mi za 3 týdny klesla o 1,5kg a mám o 4 cm v pase a přes boky méně. Něco jsem si o tom přečetla a něco mám od dcery ( předcvičuje ve fitku ). A občas zhřeším, mám ráda sladké, ale je to pro mě odměna.
...přesně moje řeč
KajsaV
| 6. 6. 2007 10:10
Ahoj Beauty , přesně moje řeč, mám úplně stejný názor. Pravidelná a hlavně zdravá strava, pitný režim a taky samozřejmě pravidelný pohyb dělají zázraky. Taky mi šla ze začátku váha mírně nahoru, ale to je dámy jen proto, že se ošklivý tuk mění v pěkné pevné svaly, které taky něco váží. Zaručeně to funguje, mám to taky z vlastní zkušenosti. Sice bych tomu možná kdysi dávno (když jsem byla ještě líná) taky nevěřila, ale teď už rozhodně.

Měj se krásně
Je to v hlavě
Beauty
| 6. 6. 2007 09:40
Ahoj KajsaV. Je to tak jak píšeš, kvalitněji se stravovat, jíst po 2,5-3 hod. k tomu nějaký pohyb ( je to jedno jaký ), hodně pít, tak pak se dějí zázraky. Ale nejsou hned ( kila jdou také nenápadně nahoru ), pokud se hubne pomalu
( váha není až tak důležitá ) a ubývají hlavně cm...co na to ještě říct..nic, každý je strůjcem svého štěstí.
Měj se hezky
...sranda
KajsaV
| 6. 6. 2007 09:13
...jsem ráda, že přítomné dámy tady z toho mají stejnou srandu jako já
Fakt nechápu, že tomu někdo věří. Je fakt, že lidé radši věří než by se sebou museli něco dělat, než by začali sportovat, než by začali zdravě jíst atd. a to je spíš k pláči... Kolikrát jsem se snažila někomu poradit, co dělat a jak na to, ale lenost je prostě hrozná vlastnost a někdo jí prostě překonat neumí. Marně jsem se snažila vysvětlovat, že když se drží dieta a nejí se tak se sice hubne, ale hubnou se svaly a ošklivý tuk v podobě rosolu na těle zůstává.....
Kloa
Beauty
| 5. 6. 2007 16:02
Nojo, prášky na hubnutí nebo zvětšení "chlapáka"-kdo chce kam, pomozme mu tam....
prášek na zvětšení mužství
Kloa
| 5. 6. 2007 15:13
KajsaV, souhlasím, já už na tohle toho napsala dost
Ale proč píšu, viděly jste už tu reklamu na jakési pilulky, které zvětší mužství? Já se tomu musela smát Ale opět našli výrobci mezeru na trhu, chlapů, kteří jsou se svým kašpárkem nespokojeni se najde určitě spousta a každý ho chce mít co největšího.
Kdo ale uvěří už tomuhle, že bude jíst nějaké pilule a zvětší se mu ***, tak nemám co dodat Určitě existují prostředky jak *** na nějakou dobu zvětšit, ale to nemůže brát nikdo vážně, to nemůže být dočasné. Aby si pak po pár letech vůbec "škrtnul" Jen si ho poškodí.
...prašky na hubnutí, náplasti...
KajsaV
| 5. 6. 2007 14:51
Můj názor na tyto prostředky je stejný jako u většiny dam, které tady píší - tyto prostředky jsou naprosto k ničemu a kdo tomu nehodlá uvěřit a chce zbytečně utrácet spousty peněz, tak prosím dámy... Osobně si myslím, že tyto kampaně jsou "jak šité na míru" většině čechů, kteří než aby cvičili a začali zdravě jíst raději budou věřit tabletkám, které za ně "zhubnou a zpevní" jejich tělo nebo snad nějaké přístroje, které si u televize ovážete kolem pasu a ono to cvičí za Vás a opět hubnete...ať žije reklama Pro mě jako pro člověka, který ze zkušenosti ví, že pouze cvičení a zdraví životní styl jsou k něčemu, je používání těchto preparátů absolutně nemyslitelné. Lidé, kterým příroda bohužel nenadělila hubenou postavu, se musí pořádně otáčet, aby nějak vypadali a skutečně to preparáty nevyřeší. Já jsem spokojená, že mám všechno "poctivě vydřené" aniž bych se ničila zdraví.
Nebuď rosol
anonym
| 5. 6. 2007 08:19
No já tomu teda taky moc nevěřím.. minule jsem četla jeden článek, kde lékaři rozebírali všechny prášky na hubnutí a když jsem to dočetla, tak sem zjistila, že bez diety a pohybu je všechno zbytečný...
12,5kg
anonym
| 5. 6. 2007 07:29
Ahoj simale1 nechtela bych, aby ses ted urazila, ale zhubnout 12,5kg za měsíc je hrozne moc a ani to snad nejde...Ja nejvic zhubla 6kg. Papa
EBS
simale1
| 29. 5. 2007 13:04
EBS brala kámoška, ale bylo jí po něm zle od žaludku a byla jak ožralá. Já jestli můžu doporučit, tak jsem maximálně spokojená se spalovačem hydroxycut. Každý týden úbytek asi 2kg, přešla mě chuť na sladké, mám víc energie a hlavně mě to cvičení začalo víc bavit, když vidím nějaké výsledky. Celkově jsem zhubla asi 12 kg za měsíc a půl, což si myslím, že docela jde. Zajímá mě ale jestli po vysazení zase nenaberu, má někdo zkušenosti?
Není pravda,
anonym
| 24. 5. 2007 15:28
že se musí cvičit. Můžeš to jíst a nechat tuky aby se rozpouštěli. To jde. Ale když je ndbudeš spalovat tak se ti usadí v žilách a cévách a od té chvíle o zdravém životním stylu nemůže být ani řeč
EBS a jiné přípravky
Kloa
| 20. 5. 2007 00:12
Většinou se ale nechají zlákat lidé, kteří si od toho slibují zázraky ... jako např. v reklamě říkají, že to formuje postavu, tak jo, lehnu si k telce, budu se cpát brambůrkama a pak zhubnu a zpevní se mi postava. Tomu vážně může uvěřit jen podrůměr.
To o čem píšeš ty není problém, že nejde zhubnout, ale problém je v psychice, kdybys po téhle stránce byla fit, tak i to hubnutí jde lépe. Hledala bych jiný způsob podpory než jsou prášky. Ale zdá se mi, že to je problém moderní doby, nikdo nechce být své já, ale chce být jako někdo jiný, neříkám, že mít 100 kg je fajn, to určitě není, ale správnou životosprávou a pohybem nevěřím, že nejde zhubnout. Ale to už se asi opakuju Práškama si to jen celé rozhodíš. Nebo je budeš jíst do smrti?
EBS a jine pripravky na hubnuti
anonym
| 19. 5. 2007 22:29
Pardon, v prvni vete sem to otocila, chtela sem rict, ze pokud clovek spis pribira nez ubira, i kdyz zkousi ruzne metody.
EBS a jine pripravky k hubnuti
anonym
| 19. 5. 2007 22:27
Jen chci uvest neco na pravou miru..nemyslim si, ze praskum na hubnuti mohou verit jen lidi s podprumernou inteligenci.. Myslim, ze tohle rekne clovek, clovek co cely zivot nemel obrovske problemy s vahou. Clovek ktery uz nevi jak dal..s kazdou dietou a cvicenim spis ubira nez pribira i pri svych 100 kilech hleda pomoc kdekoli. Taky si myslim, ze cloveku, ktery nema vuli (treba jako ja) tak ty leky pomahaji psychicky..reknu si "nebudu se cpat sladkym, kdyz sem do toho narvala uz tolik penez" a proste je to dobra psychicka podpora, pokud clovek dodrzuje vse co v pribalovych letacich pisi. Samozrejme, ze tyhle veci maji spoustu vedlejsich ucinku, ale s tim uz musi clovek, jez se timhle cpe pocitat. Nerikam ze s tim 100% souhlasim, ale byly ste vy, ktere soudite lidi, kteri to berou, jako podprumerne inteligentni, v situaci, kde uz nevite kudy kam? Vite co je deprese z toho, ze nemuzete vypadat tak jak chcete? Vite, ze clovek, ktery je z psychologickeho hlediska vzhledem k postave pojmenovan jako piknik (aneb clovek se zavalitou postavou, celkove obezni), trpi nejvice na deprese, melancholicke nalady atd?? Proc ne EBS, kdyz to pomuze lidem alespon z hlediska psychologie? Psychicky stav osobnosti je daleko dulezitejsi, nez fyzicky..a proto tomu rikam ANO..pokud to nekomu pomuze vyrovnat se se svou vuli a alespon castecne mu pomuze zlepsit postavu, zvetsi mu to sebevedomi..pozvedne ho to do vyse, proc ne..?!
prasky na hubnuti
anonym
| 16. 5. 2007 14:58
Ahoj holky, chtela bych vam jen rict k tem praskum na hubnuti.. ze opravdu fungujou. Ale zazraky nedelaj. Podle mych zkusenosti jsou takovou psychickou podporou v boji s kilogramy, ale hlavne to chce cvicit, makat, cvicit, byt porad v pohybu (a k tomu mi prave prasky pomohly, protoze vetsina obsahuje napriklad zeleny caj, kofein, coz jakoby rusi unavu, da vam to energii, takze se vam odpoledne nechce sednout a koukat na telku, ale mate naladu nekam jit, hybat se, coz je presne to co potrebujete). Takze pokud jste liny, zkuste Lipoxal, EBS nebo neco jineho ale jen jako takovy doplnek a jinak jezte casto, malo, ZADNE ROHLIKY! jen celozrne pecivo, zeleninu, ovoce, zadne salamy, jen nizkotucne syry, jogurty, piti jen bez prichute, zadne limonady, pijte zelenay caj, no znate to. A hlavne pohyb! Kazdy den! Aspon pesky z prace a do prace + trikrat tydne posilka, nebo doma cvicit. A drzim palce!
kalorie
Lexie
| 8. 5. 2007 08:18
No ja prave kalorie vzivote nepocitala, jsen jsem tak ze srandy natukala, co jsem za ten den snedla a jaky sport ten den probehl a vono to z toho vylezlo. Jim fakt 5x denne, ale asi fakt moc dietne. Zkusim si teda na zacatek planovat papani tak, aby to pri sportu vychazelo vic a den, kdy sport nemam min. Jeste fkat prosim moooc, pisni, co mam teda jist vecer a co dopoledne. Na tohle jsem jelen
Lexie
Pajaa
| 7. 5. 2007 22:33
Tak jsem se konecne rozhodla taky registrovat, kdyz jsem tu do ted psala anonymně.....a nektery moje prispevky se tu neobjevily.....
Lexie, to jsem ja kdo tu psal o tom jidelnicku.... myslim, ze ten zadrhel u tebe je fakt to, ze jis strasne malo.... Pri redukcni diete by to melo byt neco kolem 5000Kj a polovina je oravdu malo!!! Vubec nedavas telu sanci nastartovat tvuj metabolismus, aby fungoval spravne, nema na to energii. Musis mu dodavat vic, aby spaloval a ne jenom ukladal na horsi casy..... . Jestli nekdo sportuje vic, tak telo taky vic potrebuje..... takze ja se tyden opravdu rozmazlovala.... dopoledne k svacine klidne dva kornspitzy a odpoledne a vecer uz nic. Jen zeleninku, tvarohy, vyorny kefiry, vejce a MASO..... nastesti jsem fakt masozravec, sice si hodne vybiram, ale nevadi mi... jestli mas s masem problem, zkus treba Šmakouna - cistou vajecnou bilkovinu. Myslim, ze se nad to musi clovek povznest a nepocitat kazdou kalorii a ono to pak pujde samo.....
kalorie
Lexie
| 7. 5. 2007 20:21
No tak chybka bude v prijmu a vydeji kalorii. Dneska jsem na jednech strankach pouzila specialni kalkulacku avyslo mi, ze jsem prijala 2500 a vydala 9000 ups To asi nabude dobre, ze?
hybat se...
Lexie
| 7. 5. 2007 19:34
No ale ja se hybu hodne , urco je to jen doplnek...
Je to nesmysl
anonym
| 7. 5. 2007 18:44
Ahoj holky!Mate vsechny pravdu.Delam v posilovne instruktorku spinu a tak dobre vim,ze jen tak nejake prasky a lezeni u televize k nicemu nejsou.Mozna jsou dobre jako doplnek ke sportu,ale to je vsechno.Takze hybat se,hybat se a hybat se.Pa pa
strava
Lexie
| 7. 5. 2007 13:31
No problem je, ze ja ani nevim, co patri mezi sacharidy a co mezi bilkoviny... bylo by mozne mi poslat nejake rozdeleni toho jidla treba na mejl adriana.m@seznam.cz ?? budu vdecna za pomoc. Jinak maso moc nejim, jen kureci a vyjmecne libove veprove, jim hodne ovoce a zeleniny,z rovna dneska jsemmela na obed zeleninovy salat, sladke jsem kdysi bastila hodne, dneska tak 1 v tydnu, kdyz citim, ze to telo fakt potrebuje
na tom něco bude
Spacek
| 7. 5. 2007 10:25
Lexie, tohle mi zní docela fajn a asi to tak bude, tělo se musí cítit dobře aby sáhlo do zásob. Dokonce si myslim, že se může i malinko hřešit, včera jsem třeba takhle dělala tvaroh s jahodama a smetanovým jogurtem. Vím že bych měla volit nízkotučný, ale takhle jsme si pochutnali a je důležité mít pestrou stravu aby byl člověk psychicky naladěn a tělo si pak do těch zásob hrábne samo...teda doufám a hlavně, pak nemám ten vlčí hlad když jdu kolem lahůdek a vidim ty krémový dorty a chlebíčky. Vím že si dokážu taky pochutnat.
Lexie
anonym
| 6. 5. 2007 22:56
Já teda nevim, ale nepříjde mi, že by jsi měla jídelníček zmáknutý dokonale.
Nejdůležitější je fakt jíst pravidelně, což ty děláš, ale zkus si třeba i rozvrhnout jídlo do dne podle toho, co to je. Ráno si dát nějaké složitější sacharidy, aby jsi neměla hned hlad, k svačině klidně nějaký celozrnný rohlík s ovocem, k obědu třeba zeleninový salátek s kuřetem, nebo sýrem, nebo maso s tak 100 g přílohy, odpoledne k svačině nejlíp zeleninu a k večeři už jen bílkoviny a zeleninu. Jde o to, že jestli hodně cvičíš, tak tím pádem i více spaluješ. Tělo nejdřív spaluje cukry (sacharidy) a až potom tuky..... takže jestli příjem sachaidů omezíš jen na dopolední hodiny, tak tělo bude muset hrábnout i někam jinam. Já se taky už nějakou dobu snažim shodit pár kilo a můj největší problém byl to, že jsem jedla málo..... (čas jsem si psala jídelníček a počítala si kalorie a vycházelo mi to tak na 3500Kj) ...... a ne a ne si zvyknout na to, do sebe pravidelně něco házet. Váha se moc nehýbala.... po tom, co jsem se teda nechala překecat k tomu, že budu jíst víc a tím pádem nastartuju svůj metabolismus, jsem opravdu začala hubnout (jedla jsem tak 5000 - 5500Kj)Samozřejmě, že se k tomu musíš hýbat..... Nepřijde mi to nějak závadný a funguje to. Jasně, že nemůžem čekat nějaký zázraky do měsíce, ale zase ty kila nenabereš zpátky a navíc se ti tim cvicenim krásně vyrýsují svaly.....
Lexie
Kloa
| 6. 5. 2007 22:26
Tak jídlo zmáknuté docela máš.
No někdy už to tak je, že je člověku dáno nějak vypadat, ale řezat bych se nenechala, protože vždycky může být hůř a když jsem viděla tu paní jak se jí ten tuk ukládá tak nerovnoměrně, tak se mi z toho dělalo až zle. To se na svou ***ku můžeš být ještě pyšná No ale i když máš větší zadek, tak si to tak neber a není to žádná tragédie, vždyť JLo na tom docela staví
:o)
Lexie
| 6. 5. 2007 21:50
No ja jich 5x denne, to mam teda zmaknute kompletne, ale jim fakt asi malo. Na snidani misticka musli s bilym jogurtem nebo mlickem, pak banan nebo jine ovoce, na obed snim tak par lzic polevky a ani ne pul porce menicka, pak mam na svacku kukuricne chlebiky s lucinou, rajcatka nebo neco v tomhle duchu a na vecu si dam taky nejake celozrnne pecivo nebo ovoce, obcas zhresim buchtou V jidle to nebude, to bude v genech...
:-)
kecka
| 6. 5. 2007 19:51
Lexie, jestli jsem pochopila, ty málo jíš a kdybys jedla méně, nejedla bys vůbec? Já v tom vidím VELIKÝ problém a zakopaného psa . Měla bys jíst tak 5-6 denně v menších porcích, skladbu jídelníčku máš zřejmě zmáklou, o té hovořit nebudu. Jen jsem chtěla říct, že je velice důležité nemít hlad. Prostě jíst tak, aby si tělo zvyklo na pravidelný příjem vyvážené a pestré stravy a přestane mít tendenci ukládat tuky a naopak je bude spalovat. Taky je nesmysl nejíst po určité hodině večer, například po šesté a při tom jít spát o půlnoci. Najez se nejpozději tři hodiny před spánkem, i kdyby to mělo být jen jedno rajče. Takže večeři v sedm stihneš vydatnou a v devět si dej nějakou zeleninku a o půlnoci, až půjdeš spát, mít hlad určitě nebudeš. Mě známí říkají, jak je možné, že stále hubnu a při tom " žeru" protože mě vidí stále jíst. Snídaně je základ dne, svačiny jsou také velice důležité a klidně dvě večeře nejsou problém. To mi vychází, že jím skoro po dvou hodinách no a samozřejmě ten pohyb a výsledek je víc, než jistý . Přeji mnoho úspěchů v tom tvém boji s kilíčky a na nějaké prášky se raději vykašli. Prostě jen změň stravovací návyky .
Lexie
Kloa
| 6. 5. 2007 16:42
Třeba si to myslíš jen ty, že máš velký zadek Musíš si více věřit. Fotku sem vážně klidně dej.
Víš, liposukce není taky žádný zázrak, viděla jsem jednu mamčinu známou, která to podstoupila a moc si tím teda nepomohla tuk který následně nabrala se zvláštně ukládá a celé to její tělo teď vypadá strašně neforemně, přetím byla tlustá, ale teď vypadá příšerně. A prostě když máš dáno, že tvé tělo bude spalovat z přijaté potravy tolik, tak si nemůžeš myslet, že po liposukci nepřibereš. Navíc pokud nemáš po porodu, tak bych to hooodně zvážila. Můžeš nakonec vypadat hůř než teď s velkým zadkem. I když nevěřím, že je to taková hrůza a tyto nedostatky jsou zamaskovat dobře zvoleným oblečením.
Tak ať se ti daří a ať se líbíš sama sobě.
psychika
Lexie
| 6. 5. 2007 15:44
No dat sem svuj zadek, tak uz se tu nic jineho nevejde. Musim rict, ze jsem se rano merila a malinkate zmenseni tam je, ale na to, kolik vydam energie je to malo. A kdybych mela jist jeste min, tak uz nejim vubec ;)
psychika
Kloa
| 6. 5. 2007 15:03
Jo, psychika je potvora Přála bych ti, aby ses měla ráda, protože mi připadá, že nenávidíš své tělo. Ani si nedokážu představit, že někdo kdo cvičí tolikrát týdně jako ty by měl zadek jak balon. Nauč se mít sebe ráda a budeš mít ušetřeno desítku tisíc.
Nebo vlož foto a my ti ten tvůj velký zadek zhodnotíme
EBS
Lexie
| 5. 5. 2007 21:06
Ten anonymni prispevek nad je muj ;)
A ja tyto tablety zkusim. Uz jsem fakt zoufala a rozhodnuta jit na podzim na liposukci, pokud do te doby nic nezabere :( psychika je proste potvora

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Magda
28. 4. 2024 11:35
70347
2112Hana
27. 4. 2024 19:41
11828
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video