Pomsta milence - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

pomsta milence

Diskuze

anonym
| 26. 3. 2012 22:39
dle čeho se dá usuzovat, že paní je z Prahy a že je paní?
.

Cheb je prý docela hezký město a konají se tam zajímavé workshopy středoškoláků.
anonym
| 27. 3. 2012 12:21
To mě nenapadlo že nejsi paní ani slečna ale chlap. Moje pozvání na kafe tím pádem ruším. Asi se nudíš. Já jdu za chvíli do práce. Musím makat a ne si dělat z lidí blázny.
anonym
| 11. 3. 2012 19:16
WAZZUB - - nový vyhledávač, který bude platit uživatelům !!

Je to připravovaný projekt, který se má rozjet 1.7.2012 , přesto pokud se zaregistruješ už teď, můžeš na tom zcela zdarma vydělávat až do 9.4.2012 .

Registrace ti zabere pouze minutu, klikneš jenom na link a až se zobrazí stránka, kde se registruješ, doporučuji si před registrací zřídit email u Google - gmail. Vše tam chodí bez problémů, budete mít přehled a nemusíte se obávat jako někteří jedinci, že Vám bude někdo spamovat váš email.
Registrace zcela zdarma zde:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=bad7d

To je všechno. Na tvůj uvedený email, ti potom přijde aktivační email
Ten potvrdíš a už se můžeš pod svým emailem a heslem které sis zadal při registraci, přihlásit do své kanceláře - back office!
Kde máš vlevo nahoře svůj referenční link, pod který se mohou registrovat zájemci, které oslovíš. Dále tam máš svůj dolar faktor, ve kterém vydíš svůj aktualní výdělek a dále vidíš své registrované lidi v první linii a kontakt na ně.

Pokud ti nepřišel aktivační email, máš pod přihlášením do kanceláře - funkce pro znovuzaslání emailu, hesla, nebo spojení online na support wazzubu, kde se řeší technické problémy.

WAZZUB- SEN SE STÁVÁ REALITOU !!
anonym
| 23. 11. 2011 03:12
Milence a milenky naleznete zde:

-------------------------------------
www.HledamMilence.cz
-------------------------------------
anonym
| 24. 8. 2011 22:32
Už je to téměř dva roky a stále mám chuť milence Irence něco hnusného provést. Máte zkušenosti s kyselinou sírovou?
sebkova
| 30. 1. 2012 21:16
TO tpyl: Kyselina? To není moc dobrý nápad, přece se kvůli kurvě nenecháš zavřít. Dioxiny v malém množství jsou lepší, vytvoří chlorakne, ale v malém jinak je smrtelný:D
pomsta???
kvetinka81
| 19. 2. 2008 12:09
No pomsty typu inzeráty, exkrementy pod rohožkou, projímadla...všechno mi to přijde dost dětinské a v podstatě pod moji úroveň! Vždy si říkám, kdo chce kam, pomožme mu tam...na každého jednou dojde ať tak či onak...Třeba to zní tak, že nemám s nevěrou zkušenosti, ale zažila jsem děsnou ránu od svého Pana osudového, na kterého jsem čekala celých sedm let, a když jsme se konečně dali dohromady, byla jsem jak ve snu nebo pohádce...no a? Pak jsem dostala valé, že se nedokázal zamilovat atd. Jsem si říkala - po sedmi letech?!?!?! Cože?!?! Vždyť se poslední dva roky vídáme x-krát týdně, každý den spolu telefonujem - jak nezamiloval...ha a důvod - mám v práci milenku (nikdy mě nenapdalo, že by mohl někoho mít), která je vdaná a mě to tak vyhovuje Jasně, že jsem měla chuť ho zadupat do země, ale nikdy jsem nebyla naštvaná na ni - jen jsem přemýšlěla, v čem je lepší ona než já...
S pánem jsem se přestala vídat (ačkoli to bylo strašné, srdce mě bolelo dobrého půl roku, byl moje druhá duše), změnila účes, přihlásila se na další školu, zhubla...no prostě fajn..pak jsem potkala toho svého pravého, kterého si beru...
S panem osudovým jsem se po dvou letech začala sem tam vídat a konec?!? Po více jak dvou letech, co od rozchodu uběhly mi sdělil, že je gay, jen že si myslel, že milenku jako důvod přijmu snáze - sama nevím zda se to přijímá lépe nebo ne...každopádně vím, že jeho "milenka" měla něco víc jak já, a na to já vážně nemám, s tím se soupeřit nedalo Teď je pro mne můj GBF - Gay Best Friend a je mi dobře...
Dove
Lidusa
| 12. 2. 2008 05:54
Jakoby to psala moje zámá, s tím rozdílem že mají děti. Je to vážně hnusný.
Dove
Atevi
| 11. 2. 2008 21:15
Ty bláho úplně mě mrazí.Snad trochu si dovedu představit co jsi prožila.TeĎ Ti povím ještě ,že jte naměli děti.Vím,že Ti to připadá nepodstatné ,ale o to by to bylo horší.Držím palce ať najdeš SKUTEČNÉHO MUŽE který si Tě bude vážit.
Re: muž nebo žena
Dove
| 26. 11. 2007 16:00
Milá Beauty, nic ve zlem, ale opravdu jsi s neverou nemela co do činení, jinak by jsi nemohla napsat to, co jsi tu napsala. Ja bohuzel tu špatnou zkušenost mam, bylo to po sedmi letech vztahu, z toho tri let manzelstvi. Muj drahy manzel me bohuzel zahybal s milenkou, kolegyni z prace, a to pul roku. Lhal do oči, přetvařoval se, spal s oběma a já jsem vůbec nic netušila. Tvoje názory nejsou špatné, ale zkus si představit, že to chlap na tebe vybalí jedno hezký odpoledne, nic netušíš, během 14 dní se sbalí, nechce nic řešit, nechce jít do poradny, uteče od problémů k milence a ty přijdeš o všechno - o společný dům, psa, sny, přání a to všechno v době, kdy plánuješ miminko. Okolí se postaví za něj, že si za to můžeš sama, přece jsi s ním nikam nechodila a nehlídala si ho jako psa u boudy. A jeho milenka? Myslíš si, že jsem to vzdala, že jsem nebojovala? Jak lvice, ale všechno marné, ona už prostě měla trumfy v ruce a ja jsem byla ta špatná. I když jsem ji prosila, byla to mrcha, šla si tvrdě za svým a vůbec jí nevadilo, že někomu zničila život. Do pul roku ho utáhla na dítě, kterým si ho pojistila a který se narodilo, ještě než nás rozvedli. Tak tohle je nevěra a tohle je realita! Kdo tohle zklamání, ponížení a bolest nezažije, nemůže pochopit....
pomsta milence
marketa31
| 20. 10. 2007 22:00
Musím napsat že pomstít se milence třeba inzerátem v erotické seznamce to vůbec není špatné.... vím to také z vlastní zkušenosti, mě se takhle pomstil bývalý manžel, když jsem definitivně ukončila vztah i po rozvodu a už ho nevzala zpět... dal inzeráty že prodávám levně auto, byt v Praze a nabízím erotické služby... no fakt mi to bylo tenkrát mooooc nepříjemné
NEVĚRA
Krasomila
| 31. 8. 2007 20:25
AHOJ.jSEM TU SKORO NOVÁ,ALE MYSLÍM,ŽE MŮŽU TAKY PŘISPĚT SVOU TROŠKOU DO MLÝNA.Před 8 lety jsem se v práci seznámila s jedním úžasně vypadajícím mužem.Od prvního okamžiku se choval galantně a hned mě pozval na kafe.Zahrnoval mě dárečkama,růžema,no prostě pan úžasný.Já byla sama a on prý taky.Bylo to až neuvěřitelné,že by někdo takový byl sám a přesto mi tvrdil,že je sám.Asi po 3 měsících jsem měla telefon.Volala mi jeho drahá polovička a vyhrožovala sebevraždou,prosila.No děs. V tom mi to všechno došlo.Proč mě nikdy neukázal kde bydlí,jsme celou dobu na chatě a nechce se moc ukazovat na veřejnosti.Byla jsem do něj opravdu moc zamilovaná,ale nemohla jsem to tak nechat.Hned jak se ukázal tak jsem na něj uhodila.Nakonec se ukázalo,že má 3 roky přítelkyni a nějak jim to neklape v ***u a ktomuto účelu jsem mu sloužila já.Následoval okamžitý rozchod,ale do dnes si vyčítám,že jsem byla tak hloupá a nechala se tak zblbnout.Po roce se se svou přítelkyní oženil a jak žije dál nevím a ani mě to nezajímá
ahoj
smiley
| 31. 8. 2007 10:05
ahojky, ja sem taky v poho. Mám teď spousty energie, které jsem dřív dávala do toho vztahu, zbytečně. Takže je to super, všichni mi říkají, že teď bez něho úplně zářím . Tak já se těším až mě potká a bude se divit, že se kvůli němu nesoužím. to by se mu totiž určitě líbilo.
No a už mám takový úplně malinký nový objev. Tak se všichni mějte a držím moc palce, všem.
Máš pravdu!!
Katus
| 29. 8. 2007 16:13
Já už sem docela v pohodě popravdě mám se i líp než dřív,dnes je to přesně měsíc co jsme se rozešli a já se cítím Moc sem se nepoučila,už bych chtěla nějakýho chlapa,ale tentokrát si budu pečlivě vybírat a hlavně si počkám...Takže lásce zdar stejně nás bude pořád trápit,já to vímtak pa holky! Jo a pomsta je nanic,moje pomsta bude až ho dotyčná slečna úplně zničí slyšela sem o ní totiž pěkné věci a věřím v ní!! To sem ale zlá
katus, smiley
Kloa
| 28. 8. 2007 17:31
Hlavně si nenechte někým takovým ušlapat sebevědomí. Jste určitě moc fajn ženské A že za to můžete vy? To těžko, ale tohle je snad typická věta když někoho tíží svědomí a nejlepší je to hodit na toho druhého. Nic si z toho holky nedělejte, hlavně, že jste včas přišly na to jaký byl a příště si dáte pozor I když to ve vás určitě nechá vzpomínky, nebudete tolik důvěřivé, ale bude zase fajn a určitě si najdete chlapa, se kterým budete šťastné. Pomstou pro něj bude pak to, že vás s jiným uvidí spokojené
pro Katus
smiley
| 28. 8. 2007 17:17
ahojky, tak to sme na tom úplně stejně. Já sem opustila před týdnem, ale jenom proto ,že on by se k tomu neodhodlal. choval se ke mně hnusně a já už na to neměla nervy. Za všechno sem mohla já, dělala sem to nedělala tamto a chovala se tak a tak.
No a včera jsem zjistila, že mě už tři měsíce podvádí. Tak jsem tady hledala nějakou pomstu , ale došlo mi, že přece neklesnu na jeho úroveň. Ať si to užije.
Chodili sme spolu rok a půl a taky děkuju bohu, že jsem poznala zavčas jaký je!!!
Takže neboj, bude to v pohodě, držím palce, někde na nás čeká ten pravý. Nebo aspoň polopravý.
jo jo...
Katus
| 3. 8. 2007 19:50
Vaše příspěvky mi mluví z duše! Přítel se semnou rozešel asi před týdnem,že nikoho nemá,přitom spousty podnětů mi říkalo že má(smsky v jeho telefonu,lidi z okolí,jeho "částečné přiznání",...). Nebyl důvod to dále prodlužovat,ale on to hodil všechno na měže mu nevěřím! Bylo mi z toho na nic,ale teď se pomalu vracím do normálu!

Byli jsme spolu 2 roky,díkybohu,že jsem na to přišla tak brzy!
pomsta
cheated
| 21. 7. 2007 23:30
chlap, který podvádí svoji manželku, za to opravdu nestojí. Ať jde k couře a podvádí za pár měsíců zase jí. On třeba zůstane sám. Třeba potom pocítíte, že ta pomsta se naplnila
naprostej souhlas
Koblizek
| 25. 6. 2007 00:05
Naprosto s tebou souhlasim taky jsem byla naobou stranach
tohle
anonym
| 17. 6. 2007 20:53
nebo se zeptej milenky, "jestli má taky takový pupínky a vyrýžku jako ty s manželem".
rada jak na ně
anonym
| 16. 6. 2007 23:16
Poprosit milenku, jestli by nemohla přijít, sejít se. Vše vlídně, v dobrém. Sedněte na kafe a klidným tónem ji sdělte, kam jenom máte ty věci odnést. Jaké věci? diví se milenka. Sdělte ji, že váš manžel, přítel... má doma kupu špinavého prádla, fuseklí, trochu si přidejte jak páchnou. No a řekněte, když už chce být s ní, že byste si ráda doma uklidila, že jí odpoledne tu tašku donesete, tak jestli by byla tak hodná a vyprala mu. Může to i vyžehlit, řekněte že vy stejně nemáte na manžela čas, máte svoje koníčky. No a přihoďte několik jeho zlozvyků, jen tak mimo řečí, zdůrazněte teplou večeři, ráno snídani na stole, zamíchaný kafe.... No a pak se ozvěte, jak to pokračovalo.
projímadlo
Kloa
| 15. 6. 2007 21:59
Pokud jde o pomstu projímadlem, tak to není špatné, jen si nedokážu představit, že by se milenka sešla s manželkou. Jinak s tím projímadlem jsme se jednou pomstili s kamarády jednomu arogantnímu klukovi, chodili jsme čutat s balonem a on se vždycky přivtěřil, pil nám naše pití a jednou mě ošklivě kopnul do zad, nic nechtěného, tak jsme si řekli, že čeho je moc toho je příliš, tak jsme s kámoškou sehnaly projímadlo, s kamarády jsme to přidali do jednoho z našich pití, věděli jsme, že se napije, sice se mu zdálo divné, že mu to kamarád nabízí, tak si počkal až se napije on, jenže on to nepolkl a on mu hned vytrhl pití z ruky, no a asi do půl hodinky musel strašně rychle domů A byl od něj pokoj
rada
anonym
| 15. 6. 2007 20:52
pozvat ji na kafe, nebo na zákusek a k tomu jí nakapat trochu projímadla. Ať z toho taky něco má, čůza
ale
anonym
| 12. 6. 2007 10:03
ale pomsta je pomsta. Jak na ně? poraďte
ženský
anonym
| 7. 6. 2007 20:00
to tak bejvá. chlap zůstane klidnej, v pohodě, trápí se jenom ženský - manželka, kterou zrada moc amoc bolí (a možná i milenka, který neřekne ani jo, ani ne)
nevím
anonym
| 30. 5. 2007 13:22
souhlasím, že nevěra je zrada. Ale závidím ti, že ses uměla rozhodnout. Já už se v tom plácám půl roku, kdy se to na manžela provalilo. zkoušíme to dohromady, ale nějak to nejde. Nemůžu tu překousnout, i když se mi hrozně diví, proč se nad to nepovznesu. Neumím to, nikdy jsem v takové situaci nebyla a přišlo to jako blesk z čistého nebe.Moc bych chtěla, aby to bylo jako dřív, ale zatím se trápím a užírám bolestí. Manžel je kupodivu v pohodě. Nemůžu se rozhodnout, jestli být sama s dětma, jak odejít, jak to všechno zpřetrhat, rozdělit, rozseknout....
pomsta?
zuzi777a
| 30. 5. 2007 10:24
Teda holky- anonymní- vy tu nadáváte?!!!
Myslím, že vždycky je vina u obou. Ne že bych neměla chuť provést něco echt ošklivého nevěrníkovi a jeho objevu, ale kam by se potom poděje a moje důstojnost, moje vlastní hodnota?
Vykašlat se na oba , najít si program, v kterém mi zmizí z hlavy zrádce i jeho princezna ze Sáby, povznést se nade vše i když to hroooozně uvnitř bolí....
Nemluvím jen o něčem , co bych neznala- mám zažito. Je to sice již 20 let, ale občas si vzpomenu. Je fakt, že maličká pomsta se tehdy zrodila i v mé hlavě, dodnes se za ni před sebou trochu stydím, ale zas pak dokážu pochopit, proč některé z Vás o pomstě uvažujete.
Měla jsem tehdy malého syna, neměli jsme pračku, můj manžel si "upletl" dítě s jinou, vdanou za bohatého chlápka.Slézali se když on nebyl doma. Navštívila jsem ji a v jejím luxusním pražském bytečku byla hned za dveřmi automatka. Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale při ledově klidné otázce, jestli se hodlá ona dáma rozvést a žít s mým mužem, jsem zcela vědomě točila programátorem pračky proti směru hodinových ručiček, přesně tak,jak se to zakazuje v každé příručce.... Já v té chvíli hrozně chtěla, aby aspoň musela přepírat v ruce, jako já......
Je fakt, že její vyděšené pípání, že se rozhodně rozvést nechce, že se OMLOUVÁ , že nevěděla (ha, ha ha) . Mě jako pomsta úplně stačilo- věděla jsem v tu chvíli, že mi nesahá ani po kotníky a že si ten "můj" vlastně takovou zaslouží...
Je fakt, že jsem se rozvedla. Pomyšlení, že mě vyměnil za první žádostivou sukni jsem neunesla- a neunesla bych ho do teď. Vztah buď klape- nebo nemá cenu- to je můj názor. Nemohla bych být ta tolerantní manželka, co čeká až se ten její "chudáček svedený" uráčí vrátit k rodinnému krbu.... Prostě nevěra je pro mě zrada.
blb
anonym
| 29. 5. 2007 15:27
Ať si jde do háje anebo zůstane s tou mladou rachejtlí. ono mu brzo sklapne a zjistí, jakou udělal chybu. A nakonec mu nezbyde nic. Manželce bude muset platit, dětem, milenka bude chtít taky víc a víc. Pak ať se ten blbec chytá za hlavu
sobec
anonym
| 28. 5. 2007 19:43
hlavně to je SOBEC. nějaký čas si užívá, když to milenku přejde, nebo si najde někoho jinýho tak dolejzá za manželkou a ještě chce, aby se na něj tvářila příjemně. Hnusák je to.
nevěra
anonym
| 28. 5. 2007 16:49
Podle mě jsou chlapi pudoví jak zvířata. Stačí, aby se kolem nich natřásala nějaká koketa ( není jich málo , které to rády zkouší ) a neštěstí je hotové . Myslím, že málokterý odolá . Stoupne mu nejen seběvedomí a připadá si jako hrdina. Ve skutečnosti je to možná takový obyčejný , průměrný mužský. Hold, některé ženské jsou mrchy a muži těžko krotí své pudy.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
28. 4. 2024 13:10
11829
Arin
28. 4. 2024 13:07
70351
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video