Pomozte mi, prosím!!! - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Pomozte mi, prosím!!!

Diskuze

anonym
| 9. 1. 2017 16:19
ahoj, jsem nešťastná z toho jak vypadám... jsem strašně tlustá, ostatní se mi smějí za to jak vypadám.... přemýšlela jsem nad tím že bych přestala jíst.. ale následky toho se mi nelíbí... mám sestru které je 15 a váží okolo 55kg je vysoká... mě je 13let, vážím okolo 75kg a měřím 166cm.. prosím poraďte jak zhubnout... opravdu bych si to přála .. o vánocích jsem se necpala sladkým... ale nic ztoho :( :(
anonym
| 19. 10. 2012 21:08
Ahoj, je mi 14let měřím 158cm a vážím 60kg!.. Hrozně mě trápí že mam velké špekaté břícho a kamošky a spolužačky mají ploché břicha a moc jim zavidím. V létě se stydím chodit v tričku, protože se prostě stydím!.. Pomozte mi, nevím už na koho se mam obrátit.. Zatím děkuju..:)
anonym
| 20. 10. 2012 10:03
TO Andrea: ahoj, začni s cviky na břicho, pokud vydržíš pravidelně cvičit - půl hodinky každý den, výsledek se dostaví, stoupne ti sebevědomí a budeš šťastná, ale musíš proto sama něco udělat. Držím ti palce. Markéta
Peti
anonym
| 27. 6. 2007 19:38
Ten psycholog je opravdu důležitý, všechny, které ti odepsaly mají 100% pravdu. Zaděláváš si i jinak na zdravotní problémy, žaludeční šťávy jsou velmi agresivní a při zvracení poškozují jícen, hltan i další části trávicí soustavy. Nejen, že se točíš v kruhu hříchy-výčitky-další hříchy-tloustnutí..., koleduješ si o záněty a možná i rakovinu v této oblasti. Zavolej rychle na linku důvěry, poradí ti hned teď a nasměrují tě dál. Spočítala sis BMI, jestli hubnout opravdu potřebuješ?
Zvracení
Beauty
| 27. 6. 2007 19:20
Jsem moc ráda, že Ti zvracení nejde. Vůbec nevíš, co si tím chceš způsobit. Zajdi za nějakým psychologem, máš hodně velký problém a nevážíš si svého zdraví.
Chceš dopadnout jako ta žena na fotografii???
NEZVRACEJ!!!
Lerky
| 27. 6. 2007 19:15
přece každý někdy zhřeší... tak si prostě další den dáme lehké jídlo a zacvičíme si, ale vrátit už se to nedá, bohužel!!!!! ani zvracením!!!! uloží se to stejně... ZVRACENÍM NIC NEVYŘEŠÍŠ!!!!!! jen si zkazíš zdraví a ty jsi ještě mladá holčina a měla bys řešit úplně jiné problémy... jíst člověk musí a když si vezmeš jednou čokoládu, tak to si o to asi tělo žádá....

NIC SI NEVYČÍTEJ!!!!!
zvracení
Petik
| 27. 6. 2007 19:10
ahoj,
no já jsem si jistá že po psychycký stránce jsem nprosto v pořádku.Taky ráda jim zravý jídla a nejim večer.Ale vždycky stačí jedden ,,hřích,, a už se to se mnou veze.Cpu se všim možnym i nemožnym a tloustnu a kynu.Potom toho strašně lituju a chci to vrátit zpátky.tudíš mě nenepadá nic lepšího než se jít vyzracet.Akorát,že at se snažim jak se snažim,nejde mi to.
Petiku!!!
LittleStar
| 27. 6. 2007 19:00
Tak to je cesta do pekel, začít zvracet Vždyť to dělá tvoje tělo jen jako obranný reflex - třeba když sníš něco špatného apod. A jídlo samo o sobě rozhodně špatné není - udržuje tě totiž naživu !!!!!!! Není rozhodně nikdy žádný důvod začít dobrovolně zvracet jídlo, a pokud k tomu máš opravdu takovou chuť bylo by dobré se začít spíše zajímat o svou psychyku, protože tam bude asi něco v nepořádku. Zkus najít zdravý životní styl - stravu, sport, najdi se v něčem (rozhodně ne v cestě k bulimii a podobným záležitostem). Zničené zdraví za to opravdu nestojí. Važ si sama sebe. Držím palce. LittleStar
NEZVRACEJ!!!
Lerky
| 27. 6. 2007 18:59
peti, ani to nezkoušej!!!! k ničemu to totiž stejně nevede, tím nezhubneš, jen si zaděláš na problémy!!!! fakt nežeň se do ničeho, čeho bys později mohla litovat!!!! nemá to cenu!!!
zvracení
Petik
| 27. 6. 2007 18:46
Když já musim vědět jak na to...nezbývá mi asi nic jinýho...chci to aspon zkusit.
NEZVRACEJ!!!
Lerky
| 27. 6. 2007 18:30
Neblázni, nezvracej!!!!!! to si radši najdi nějakou aktivitu, jdi na kolo, na procházku se psem nebo s kámoškou, jdi mezi lidi, posedět, čti si.... je tolik možností!!! jen nezvracej, vždyť je to nechutný!!!! a pak by ses jen těžko zbavovala závislosti... vím, o čem mluvím!!!!! najdi si radši jinou zábavu!!! určitě to půjde!!! jasný petiku??? DRŽ SE!!!!
zvracení
Petik
| 27. 6. 2007 17:54
Ahojky všichni,prosím vás o radu,jak se vyzvracet.prosím moc.Ozvěte se mi.
anonym
| 28. 3. 2007 19:25
já s tebou budu hubnout...ale vazne nevim,jak....tak co vymyslime?
Flora
vendy
| 6. 11. 2006 13:00
Díky za odkaz na stánky Flóry - jsou fakt moc dobré - jen se v tom budu
muset nějak zorientovat, je tam těch informací hodně. Ale ta
e-kalkulačka vypadá fakt dobře - hned dneska jsem se zapisováním začala
ahoj holky
anonym
| 6. 11. 2006 07:12
Ahoj děvčata pročetla jsem si vaše e-maili co se týkají hubnutí, jsem z jižních Čech je mi také 25 a nedávno jsem narazila na jednu paní co dělá zdravou výživu, protože jsem zvědavá a potřebuju taky pár kilásků dolů, začala jsem se o její zdravou výživu zajímat. Je to docela dobrý, pár základních rad, nějakou směs něčeho zdravýho 2x denně do jogurtu nebo tak, trošku omezení v jídle, ale žádnej hlad a kilča jdou dolů. Jestli chcete vědět víc napište na baumrukova@centrum.cz a tam pokecáme, pa Eva
Pomozte mi, prosím!!!
nuny
| 12. 10. 2006 15:27
Já jsem tak před 6 roky začala hubnout s dělenou stravou podle Kořínkové a za 3 měsíce jsem měla 17,5kg dole a bez hladu. Letos v květnu jsem se k ní pokorně vrátila a už nastálo. Hodně jím a mám ráda sladké a proto mi dělení fakt vyhovuje.
finské stoly
anonym
| 10. 10. 2006 07:34
Co to jsou finské stoly, ještě jsem o nich neslyšela?!
pro Nivu
anonym
| 8. 10. 2006 12:55
Ahoj,
vykašly se na diety,nejlepší je cvičit cvičit a zase jenom cvičit. Zkus 3x týdně cvičit tak hodinu aerobní sport a 3x týdně posilovací část. Jídelníček: určitě víš co se má jíst a že jíst se má 5x-6x denně,těchto rad jsou plné časopisy a webové stránky.Musíš jen vydržet. Vysledky tak za 3 týdny uvidíš. Hlavně se nestresuj že to jde pomalu.
Určitě to zvládneš.Pa pa
spinning
anonym
| 7. 10. 2006 20:29
Včera jsem vyzkoušela spinning a musím říct,že to je makačka,ale ušlapat se to dá ikdyž člověk není trénovaný na kolo,ale bacha po delším cvičení se vytváří svaly an nohách viděla jsem to na trenérce a vypadala už skoro jako chlap! já osobně navštěvuji Finské stoly je to paráda už za měsíc člověk pocítí ubytek váhy 3-4 kila a posílí zároveň celé tělo .Není to namáhavé takže můžu doporučit i starším ženám.tak pa Helka
spinning
anonym
| 2. 10. 2006 14:33
Díky za reakce. Trénovaná na kolo moc nejsem, ale chodím na bodystyling, apod. Zkusíme, uvidíme... Hezký zbytek dne, lucka xx
LU,
anonym
| 2. 10. 2006 14:17
Pokud nejsi trénovaná, spinning NE!
Já to jednou udělala bez přípravy a varování, a odstonala jsem to. Je to dost drsný. Chce to začít pomaleji...
Spinning
anonym
| 2. 10. 2006 14:16
Ahoj LU,

tak spinning je super, alespoň pro mně.Pokud tě baví kolo tak je to něco podobného akorát drsnější, může se stát, že to prostě neušlapeš, ale nevzdávej to.PO pár jízdách to bude lepší a lepší. Mě spin hodně pomohl dostat se trochu do formy a shodit zadek, ale je to dost jednostranné cvičení, tak je nutné aspoň ještě posilovat ruce a břicho.CHodila jsem pravidelně 3-4x týdně a výsledky se dostavily asi po 3 měsících.Užij si spin zdravím Naďa
miky
wiolca
| 2. 10. 2006 14:08
Ahoj...mě na rozjezd hrozně moc pomohlo to, že jsem si začla zapisovat to co jím a to jsem pak dávala na kontrolu přítely:D:DCož mi dost pomohlo, protože když jsem měla fakt na něco chuť, tak jsem si uvědomila, že bych si to musela zapsat a on by to viděl...ale teď už ani to nepotřebuju, píšu si tak na týden dopředu co jím a podle toho se držím...www.flora.cz jsou fakt supr stránky...i ty mi pomáhají
spinning
anonym
| 2. 10. 2006 13:36
Ahoj holky, otevřelo se u nás nové fitko a nabízejí hodiny spinningu. Ráda bych to vyzkoušela, ale bojím se, že to nedám! Není to nuda?
Pro Miky
anonym
| 2. 10. 2006 13:22
Ahoj Miško,

jak jsem psala Nivě, moc mi pomáhá www.flora.cz. tam jsem si udělala všelijaké různé testy a zapisuju si tam poctivě co jsem snědla.Ale největší motiv je, že to chci sama.Já hubnu pořád asi tak od 17ti.Když jsem byla na škole, bylo to mnohem jednodušší.Hodně jsem dělala aerobik a ten mě dostal do formy, neměla jsem špek na břiše a ani tukový boule na stehnech, ale teď co celý den sedím v kanclu je to síla.ALe jednoho krásnýho dne jsem si řekla dost, koupila kolo a na internetu jsem se seznámila s klukem, co dělá snad všechny sporty.Sešli jsme se a já s ním začala chodit do posilovny.Je to dřina, on mě opravdu dře.Řekl mi, že musím zhubnout 10 kilo, asi je to dost přehnaný, ale aspoń něco zhubnout chci.Jím jen nízkotučné věci, hrozně mi chutná cottage, kupuju jen tmavé pečivo a přejídám se zeleniny a jablek.Ale co mi dost pomáhá je ta flora.nesmím sníst víc než 6500kj za den.Když si poctivě zapíšu co jsem snědla tak vím, že už víc nesmím ikdyž mám hlad max zeleninu.Nebo že si klidně ještě něco malého dát můžu.Byldím sama, možná by někdo řekl, že si musím žrát na co mám chu´t, ale mě samotné nechutná, tak doma mám jen nějakou zeleninu a bílé víno.Takže večer už nic nesním.Maximálně si dám sklenku vínka.Mrkni na floru a dej vědět, ale určitě zkus nějaký sport. Ahoj a zdar hubnutí Naďa
naďa
anonym
| 2. 10. 2006 12:41
Jo fajn tak mi poraď jak na to ty určitě hubnout nepotřebuješ ale jestli víš jak se mám do tohouž konečně opřít tak budu ráda. Chci si dokázat že na to snad mám.Jmenuji se Michala a jsem z Pardubického kraje
já jdu do toho:-)
anonym
| 2. 10. 2006 12:33
Ahojky,
jsem Naďa je mi 25 měřím 173 a vážím 64 Jsem z Prahy.
nadulenka@centrum.cz ahoj a hodně štěstí
wiolca
anonym
| 2. 10. 2006 12:30
Čavec to jsi moc hodná můžu tedy vědět jak jsi zhubla.Nebo alespoň jak mám začít asi potřebuju přísný dozor vždycky to vydržím jen chvíli a pak to poruším.já vím jsem hrozná
ZHUBNOUT?
anonym
| 2. 10. 2006 12:30
Ahoj kočko, vím jak se cítíš, já jsem na tom podobně.Ale zabrouzdala jsem na www.flora.cz vše co sním si zapisuji do deníku je tam mnoho užitečných rad recepty i dokonce kalorie které při jaké činnosti vydáš.Já se podle toho držím, jím jen netučné odlehčené jídlo a cítím se úplně bezvadně.Dřív jsem měla pořád chuť na sladké a na všechno co jsem si odpírala.Dneska si to dám, ale jen málo, zapíšu do deníku a vím, kolik ještě můžu sníst.Když mám opravdu hlad, ale to je fakt už jen málokdy, dám si jablko, nebo jakoukoliv zeleninu.ALe hlavní je hýbat se cvičit.Já jsem začala chodit do posilovny, kde mě trénuje mladý pěkný kluk , jezdím na kole, až nebudu moct na kolo tak na spinning.Každý večer cvičím břicho .Držím palečky Naďa
...
wiolca
| 2. 10. 2006 11:08
Já klidně s Tebou do toho půjdu...;)Nepotřebuju moc, ale jelikož jsem teď něco už schodila, tak už mi to teď jde hrozně pomalu dolů:(Tak jestli chceš tak mi napiš na mail MakuPeti@seznam.cz
NEbo jestli chceš tak Ti můžu poslat icq, ale na něm budu přihlášená až odpoledne...;)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
25. 4. 2024 17:42
70307
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video