Můžu otěhotnět? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Můžu otěhotnět?

Diskuze

tehotna?
Kavka
| 19. 12. 2010 22:27
Ahoj, jaka je pravdepodobnost, ze bych mohla byt tehotna, kdyz se jsme s mym pritelem spolu splai dva dny po ukonceni menstruace nejprve s kondom, pak par zasunuti bez kondomu a udelal se mi az do pusy? Diky K.
anonym
| 5. 12. 2011 21:44
TO Kavka:
pravděpodobně...?!
Nikus
| 22. 11. 2010 18:53
ahoj je to sice hloupy dotaz....ale musím se zeptat .. nevíte jak velke je riziko?... dneska jsme měli se svym přitelem ***...už dlouho neberu antikoncepci kvuli jistym potižím s krvacenim..musela jsem ji na chvili vysadit.. ted jsem dostala mesičky.. přesneji v patek.. dneska nam u ***u praskl kondom..cellkem plus je že přitel byl už jednou před stykem "udělany" a pak při prasknutí se "neudělal".. je velka pravdepodobnost že mužu otehotnět ?
anonym
| 5. 12. 2011 21:47
TO Nikus: to mas 50:50
.
bejbino
| 15. 11. 2010 19:26
chci se zeptat můžu byt těhotná když neberu prašky a muj pritel nemel kondom a meli jsme spolu styk a pak rychle vyndal *** a vystrikal se a pak jel znovu ? :(
Fab
Kloa
| 22. 9. 2010 11:31
Tvůj dotaz je trochu chaotický.

Protože, pokud máš na mysli hormonální antikoncepci, tak ovulaci mít nemůžeš. Na tom je právě HA založená. Tj., pokud HA užíváš správně, otěhotnět je nemožné.

Radím, přečti si pár informací na internetu či v nějaké literatuře. Popř. si tady pročti diskuze na podobné téma. Krom toho máš sborník informací k HA sama doma - příbalový leták HA.


Krom toho mě napadá otázka. Když máš strach, že otěhotníš po styku, proč ten styk dovolíš?? Mladé slečny ztratily rozum a řídí se jen svými pudy? Ráda bych tyto a podobné dotazy s hrůzou z otěhotnění pochopila.
...
Fab
| 21. 9. 2010 22:25
Ahojt . Myslíte, že když beru antikoncepci pravidelně-bez vynechání- a zrovna mám třetí den ovulace, a přítel se do mě udělal, že bych mohla být těhotná? Mám docela obav.. předem děkuju
Můžu být těhotná?
olirog
| 30. 7. 2010 15:44
Ahoj prosím vás spíš o uklidnění, ale radši se zeptáp.

Beru Minervu a v prvním nebo druhém týdnu (nevím přesně) jsem měla nechráněný *** s přítelem. Tabletky jsem brala každý den, ale vždy trochu v jinou hodinu v šest ráno pak v děvet pak třeba v sedm, už si to moc nepamutuju jak přesně to bylo. A v tom týdnu jsem je ani ničím nezapila. |V uterý jsem vzala poslední tabletku a menstruace se ještě nedostavila. Jaká je asi pravděpodobnost otěhotnění? Předem děkuji za seriozní odpověď.
timit4
Kloa
| 15. 7. 2010 09:45
Jako každý lék, i HA má příbalový leták. K HA jsou tak rozsáhlé příbalové letáky jako snad k žádným jiným lékům. Takže bych se řídila tím co je v něm napsáno a pak konzultací s lékařem. Osobně bych lékaře vyhledala každopádně.
Jak píše zonan, první a druhý týden je nejrizikovější a tak je i podle toho riziko otěhotnění o hodně větší, takže pravděpodobnost tam je a stát se může cokoliv.
2 vynechané tablety
zonan
| 15. 7. 2010 07:43
Minervu neznám, ale u HA, kterou jsem kdysi brala, byl podrobný návod i s tím, co dělat, když se vynechá tableta v jednotlivých týdnech. U Yasminelle byl myslím nejrizikovější první a druhý týden. Ovšem nevím to přesně. Zapátrala bych na internetu, možná bude něco takového popsáno i k Minervě.
2 vynechane tablety
timit4
| 14. 7. 2010 17:30
Dobrý den.Manželka dva roky nebrala antikoncepci a používali jsme jen kondom.Ted bere druhé platíčko antikoncepce minerva a vynechala třináctou a čtrnáctou tabletku a měli jsme oba dva dny nechráněný styk.Je možnost že by otěhotněla?Tabletky si nevzala ani zpětně.Děkuji za odpověd.
kikaaa
zonan
| 8. 7. 2010 20:14
no, věštkyně nejsem, křišťálovou kouli nemám, ale ano. Pokud jsi žena v plodných letech a měla jsi *** s mužem, případně byla na umělém oplodnění, můžeš být těhotná . Ze záchodového prkýnka tu "nemoc" nechytneš. Dokonce, ani když kolem Tebe bude procházet muž nebo s Tebou bude hovořit. Ale vážně. Kup si těhotenský test v lékárně. Vyjde myslím na 40 Kč, případně si zajdi na gyndu a budeš to vědět jistě. Víš, žádná ochrana není stoprocentní. Já otěhotněla v "neplodných dnech", kamarádka přes HA, další přes DANU a syn tvrdil, že ochranu opravdu používal a neví, jak se to mohlo stát... Jediná spolehlivá ochrana je nesouložit .
jsem těhotná?
kikaaa
| 8. 7. 2010 11:40
HOlky prosim jste tu někdo? můžete mi někdo poradit ohledně toho jestli můžu být těhotná? prosim?potřebuju názory jiných lidí..je tu někdo?
Asi ne
Martinbzb
| 10. 5. 2010 09:10
Ano můžeš být čistě teoreticky těhotná....
ale pravděpodobnost je velmi velmi malá , hodně moc malá.
Teda co vás ve škole učí , nás taky neučili ale aspon jsme četli literaturu rodičům... :)

Je možná přitomnost spermii na povrchu ***u i před ejakulací ( tzv. kapička touhy) ale vzhledem k tomu že jste se jen mazlili a nedošlo k průniku ***u do vaginy , tak pravděpodobnost že to velmi malé množství spermií se dostane až k děložnímu hrdlu a dál k vajíčku je tak malá že bych se až nebál. ( teda ty nebála ) . Rozhodně bych se víc soustředil na riziko přecházení přes ulici, riziko sražení autem bude asi větší.
Ale není lepší řešit preventivně už ted s gynekologem antikoncepci ??? Přece jen blíží se prázdniny a někam spolu třeba vyrazíte ať nemusíš zase psát.....
můžu být ???
Darley
| 9. 5. 2010 18:31
Ahoj tato otázka je asi hloupáale mám stále pochybnosti ... ze svým přítelem jsme se mazlili a došlo na to že jsme se o sebe otírali ale k ničemu víc nedošlo ani k jeho vyvrcholeni je tu možnost i přesto že neberu antikoncepci a on neměl ochranu ???
můžu být ???
Darley
| 9. 5. 2010 18:31
Ahoj tato otázka je asi hloupáale mám stále pochybnosti ... ze svým přítelem jsme se mazlili a došlo na to že jsme se o sebe otírali ale k ničemu víc nedošlo ani k jeho vyvrcholeni je tu možnost i přesto že neberu antikoncepci a on neměl ochranu ???
anonym
| 18. 11. 2011 09:38
TO Darley: ahojda, pokuď nedošlo k vyvrcholení, tak si myslím, že se nemáš čeho bát, *** taky nebyl, takže se neboj
možnost otěhotnění
ptamse
| 5. 4. 2010 17:28
neměli jsme pohlavní styk ale partner mi vyvrcholil na břicho a tam dolů to nejspíš trochu bylo... myslíte že je dost velká pravděpodobnost že bych mohla takto otěhotnět? navíc teď už 5 dní čekám na menstruaci a nic.. kéž by to bylo jen stresem:(
Ange
Kloa
| 28. 3. 2010 22:08
Prostě číst, číst, číst a ještě jednou číst. Ten příbalový leták tam není jen proto, aby byla krabička vyplněna.

A k tvému problému je tam uvedeno doslova:
"Při správném užívání orálních kontraceptiv se jejich selhání pohybuje okolo 1% za rok. Pokud dojde při užívání k vynechání tablety nebo jsou tablety užívány nesprávným způsobem, může se četnost selhání zvýšit."

Dále. Jak tablety užívat:
"Užijte tabletu každý den přibližně ve stejnou dobu, zapijte ji potřebným množstvím tekutiny, každý den tak, dokud nevyužíváte všech 21 tablet. Během následujících 7 dnů žádné tablety užívat nebudete. Během těchto 7 dnů by se měla dostavit menstruace (krvácení z vysazení). Začne obvykle za 2 - 3 dny po užití poslední tablety. Další balení začněte užívat 8. den nezávisle na tom, zda krvácení ještě pokračuje. To znamená, že nové balení budete vždy načínat ve stejném dnu v týdnu a stejně tak krvácení z vysazení bude zhruba ve stejných dnech každý měsíc."


Atd. Informací je tam spousta.
Ange
Kloa
| 28. 3. 2010 21:54
Ach jo
Nějak nechápu kde je problém. Lékaři nevysvětlí, holky nečtou? Nechápu totiž co je tak složitého na systému 21 a 7, každý měsíc je to stejné a stejně to dokáže někdo zmotat.
A na tvou otázku odpovědět asi nedokážu, všechno je možné, stejně jako je možné, že někdo dělá pauzu delší než 7 dní ....
těhotenství
Ange
| 28. 3. 2010 21:38
No týden jsem nedostala menstruaci tak jsem čekala a pak jsem jí měla 5 dní.. a po 5ti dnech jsem začla brát nové plato..a hned druhý den jsem měla pohlavní styk...jestli je tam nějaké riziko?
dva týdny
Kloa
| 28. 3. 2010 14:19
Taky mě ty dva týdny zaráží
Ange
jituliiik
| 28. 3. 2010 13:53
Moc dobře nerozumím Tvému dotazu. Ty děláš během užívání dvoutýdenní přestávky?
To je trošku divné, nikdy jsem se s takovým užíváním nesetkala.
Těhotenství
Ange
| 28. 3. 2010 11:46
Dobrý den.Mám takový problém. V pátek jsem si vzala první pilulku z prvního plata a hned v sobotu jsem měla s přítelem nechráněný ***. (Poslední pilulku sem si vzala od pátka před dvěma týdny). Bojím se abych nebyla těhotná. Poradíte mi prosím? Je to možné?
to kuzela
LadyLay
| 1. 3. 2010 19:20
behem pauzy a menstruace nemuzes otehotnet asi jen psychika.
pro anonymní
LadyLay
| 1. 3. 2010 19:17
bud v klidku, ve skutecnosti prasek ucinkujee 48. jako ve smyslu ze i kdyz si jeden zapomenes vzit a vezmes treba az po 16ti hodinach tak ucinnost nebyla snizena. samozrejme by se to ale asi nemelo stat nekolikrat v jednom baleni :)
Ano nebo Ne?
Andelka22
| 24. 2. 2010 06:44
Ahoj! mám dotaz. Beru už asi půl roku antikoncepci Novynette. Minulý měsíc jsem si zapomněla vzít jednu tabletku a vzala jsem si další až druhý den odpoledne. pohlavní styk jsem mezitím měla a několikrát Po dobrání tabletek jsem očekávala menstruaci, ale ta byla jen jeden den a pak jsem jen trochu špinila. Teď beru už další platíčko, ale mám takový divný pocit. Začla jsem nějak více jíst a nemám chuť se milovat. Těhotenský test jsem si dělala a nic, ale nevím jestli se to při braní antikoncepce na testu zobrazí, jestli to není nějak ovlivněno. Můžu být těhotná?
otěhotnění
kuzela
| 2. 2. 2010 17:17
Dobrý den, mám dotaz...beru tabletky minervu...a chtela jsme se zeptat zda ej mozne otehotnet behem pauzy a nebo behem menstruace kdyz sem emla s pritelem ***.....a jinak uz sme se nechranili......pres vanoce jsem byla i nemocna ale antibiotika sem nebrala....ted mam 14 dnu po posledni emnstruaci a mm problemi ej mi spatne bole me hlava.......ale s testem chci jeste pockat kdo mi poradi prosim??????????????
může se stát
Kessy
| 28. 10. 2009 13:53
Máme to asi takle... ze začátku bez gumy ale většinou po 1. "zasunutí" ho navlíknem. A teď jsme měli gumu od začátku, ale pak si ji sundal a vyvrcholil, utřel se a po těch třech hodinách jsme "jeli" znova a zas chvilku bez gumy...
..
Sajrajt
| 28. 10. 2009 13:23
Pokud ho do tebe rve bez gumy, tak můžeš otěhotnět. Pokud s gumou, tak je ta šanci minimální. Když to do tebe bude cpát bez gumy a pak vyvrcholí třeba na tvoje břicho, stejně můžeš otěhotnět, protože nějaké spermie se uvolňují už před vyvrcholením a ty už máš v sobě.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video