Můžu otěhotnět? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Můžu otěhotnět?

Diskuze

může se stát?
Kessy
| 28. 10. 2009 13:07
Ahoj ženy a Vy ostatní co se tu obejvujete:)


Mám takovou malou otázku... S přítelem jsme se milovali a on vyvrcholil,utřel se a pak jsme usnuli... po nějakých třech čtyřech hodinách jsme se milovali znova.Je možné,že by se mohli spermie zachovat s předchozího styku a při druhém mě oplodnit? Zatím neberu antikoncepci a vždy máme kondom,ale navlékáme ho až během milování...


Dík za odpověď a přeju hodně úspěchů v ***uáním životě;))
prohlídka
Pavlinka123
| 2. 9. 2009 23:48
Ahoj, tak jsem si zašla k doktorovi, ale neřekla jsem mu, aby mě prohlídl, protože se bojím, že bych mohla být těhotná. Řekla jsem, že jedu na dovolenou a tak chci vědět, že jsem v pořádku(to je pravda). Takže moje otázka zní, jestli se těhotenství zjistí i z běžné vaginální prohlídky nebo je na to potřeba nějaká spec. prohlídka???
drolenove
shakti
| 12. 8. 2009 00:15
Ahoj, pokud se ti něco takového stalo, tak bych spíše než z těhotenství (ke kterému by teoreticky dojít mohlo, ale v praxi bude pravděpodobnost minimální) měla strach z nějaké infekce. Bakterie ze zadečku jinam prostě nepatří.
pavlínko
shakti
| 12. 8. 2009 00:12
Ahoj Pavlínko,

Pravděpodobnost, že jsi těhotná, když bereš antikoncepci, máš standardní či dokonce silnější menstruaci a těhotenský test ti vyšel negativní, je minimální. Nicméně psychika je skutečně silná potvora. Pokud máš strach, tak je nejlepší zajít si na gynekologii a nechat se vyšetřit - zjistíš zda je tvé podezření důvodné a zároveň i jestli tvé zdravotní problémy nemají nějaký somatický původ - třeba ti nevyhovuje druh antikoncepce...

Já bych určitě konultovala s odborníkem ať máš klid.
naléhavé
Pavlinka123
| 11. 8. 2009 18:35
Dobrý den, už asi půl roku beru hormonální antikoncepci Jeanine...prášek beru vždy ve stejnou hodinu, pilulky nezapomínám...před dvěma měsíci jsem začala spát s přítelem....za nějakou dobu se mi zničehonic udělalo zle (ale zle od žaludku je mi docela často, nejspíš mám nějakou neurozu), vylekala jsem se jestli se nemohla stát nehoda...jakmile jsem ale dobrala platíčko, menstruace se dostavila...ale pořád mi bylo zle...tak jsem si koupila těhotenský test (prý s 99% přesností) a vyšel negativní... ted po dalsim plate se menstruace dostavila znovu, dokonce nezvykle silná, ale je mi zle, chodím pořád na malou a jsem nějak podivně nafouknutá...je možné, že jsem těhotná? v mém věku by to byla absolutní katastrofa

P.S.: musím se ale přiznat, že jsem docela paranoik, je možné že žaludeční problémy a časté močení jsem si jakoby přivodila psychcky??

Prosím odpovězte, děkuju
muzu otehotnet?
drolenove
| 15. 7. 2009 18:35
dobrý den
Měla bych dotaz. Je mi 19 let a sem panna. Na klasické milování se jeste necitim, ale mám dva apůl roku stálého přítele. Zkoušeli jsme však anální *** a přítel do mě vyvrcholil. Jaká je pravděpodobnost, že by sperma mohlo vytéct z análního otvoru a natéct do pochvy a pravděpodobnost otěhotnění? Děkuji předem za odpověd
..
slunko
| 26. 6. 2009 06:34
pokud bereš antikoncepci pravidelně, a ještě používáte kondom, který se nijak neprotrhl, je myslím prakticky nemožné otěhotnět, naopak, pojistili jste si to hned dvěma metodami, které těhotenství vylučují. Ta zpožděná menstruace - nevím, jak dlouho máš zpoždění, u HA je to většinou velmi pravidelné, ale nevím, jak dlouho ji již bereš a jak se s ní tělo vypořádává. Byla bych ale klidná, protože pokud správně píšeš, ejakulát se k Tobě vlastně vůbec nedostal.
můžu otěhotnět?
sarik01
| 25. 6. 2009 23:35
Ahoj!
Tohle bude asi jeden z nejhloupějších dotazů,ale zeptám se: měla jsem styk s klukem a měl kondom(udělal se do mě) a já měla poslední den braní antikoncepce a pak jsem čekala na menstruaci.Menstruace se dostavila.Bylo by možné abych i přesto otěhotněla?
.
Lucka01
| 27. 7. 2008 13:04
Děkuju za odopověď. Stalo se to 11 den po konci menstruace. Tak tedy doufám, že se nepravděpodobnost potvrdí
Lucka01
Kloa
| 26. 7. 2008 19:46
Myslím, že takto otěhotnět je velmi nepravděpodobné.
Navíc účinnost HA kvůli prodělané nevolnosti není naprosto nefunkční, ale jen snížená.
Taky záleží ve které fázi užívání HA se toto stalo.
Obrátit se můžeš s dotazem taky na některou pohotovost (jelikož je víkend).
.
Lucka01
| 26. 7. 2008 12:38
Ahojky,mám takový problém. Včera jsem měla s přítelem chráněný ***-kondom, jelikož HA mi kvůli prodělané nevolnosti nefunguje. Ale poté se mi udělal do pusy a něco padlo i vedle. Když jsem si to utírala, utřela jsem si i pohlavní orgány a taky tam něco bylo. Bohužel si nejsem jistá, jestli to bylo sperma, nebo ze mě...Myslím, že to bylo jen okolo, že do mě se to nedostalo, ale i tak...myslíte, že bych měla použít postinor? Máte s ním nějaká zkušenost?
Suninka
Kloa
| 11. 9. 2007 19:54
Ale vždyť ty užíváš HA nebo už ne?
Jinak k dotazu si myslím, že je to velmi nepravděpodobné. A pokud nejste stálí partneři, tak byste se měli chránit i před pohlavními chorobami.
může?
Lucka01
| 11. 9. 2007 19:39
Ahoj
může dojít při tomto aktu k otěhotnění, když žena nebere antikoncepci?
žena uspokojuje rukou muže a on jí ruku olízne, ale pak si olízne i svou(na jazyku má možná tu trochu vzrušení, kterou produkují muži při vzrušení) a uspokojuje ženu . Je možné, aby se otěhotnělo, i když se muž ještě "neudělal"?
Tělísko
Miky
| 26. 8. 2007 17:37
Už je to jedno, ale napsala jsi jeden nesmysl. Vajíčko se neuhnízdí ve vejcovodu, protože to nejde v děloze, ale proto, že má z nějakého důvodu znepřístupněnou cestu, obtížnou cestu k děloze atd....a protože má velmi krátkou dobu na uhnízdění a nestihne se včas dostat do dělohy, uhnízdí se ve vejcovodu. Toto je mimoděložní těhotenství. S tím ale tělísko nemá nic společného. Pokud je mimoděložní těhotenství, tak by ho měla i kdyby tělísko neměla, často bývají příčinou srůsty, cysty, myom atd....
...
Fairy
| 23. 8. 2007 09:51
tak to díky za odpověď dost si mě uklidnila,ale taky sem si to myslela.jen přítel měl kapku nervy
Fairy
Belzebooba
| 23. 8. 2007 00:03
Fairy, NE. Je VELMI nepravdepodobne, ze bys byla tehotna. Jestli se pritel neudelal primo do tebe, tak bych rekla, ze i 100% sance, ze nejsi tehotna!
můžu být těhotná?
Fairy
| 22. 8. 2007 11:51
ahoj,
skyž sem byla s přítelem v řecku stala se nám vcelku zajímavá věc....byli sme na pláži a blížili se k vrcholu,když k nám přistou pila maďarka s prozbou jestli by nemohla mého přítele vykouřit...nebyli sme proti tak se do toho dala,sperma potom spolkla.asik tak za deset minut šla ale orálně uspokojit o mě.Zajímalo by mě,mohli se ještě přítelovy spermie dostat přeu ní do mě,když neberu hormonální antikoncepci?
strach
Kloa
| 30. 3. 2007 16:02
Nikdo ti zde nemůže potvrdit nebo vyvrátit tvé těhotenství. Byly by to jen dohady. Jediný kdo ti může dát nějakou jistotu je gynekolog.
Co se mě týče, tak myslím, že těhotná nebudeš, protože jak vidím, tak máš docela problém s menzes, což může taky znamenat, že neovuluješ a bez ovulace není co oplodnit.
Jinak pokud v 17 nechceš řešit otázku mateřství, tak se nenechávej unést vášní a rozhodně se něčím chraň a nespoléhej se na to jestli to tvůj přítel "vychytal" nebo ne.
Takže navštiv gynekologa, už kvůli problémům s menstruací.
mam strach
Elise
| 30. 3. 2007 15:32
asi pred 2 mesici sem mela pohlavni styk se svym pritelem, normalne pouzivame kondom ale tentokrat sme se nechali unest vasni. Moje menstruace je silne nepravidelna, stane se mi ze to treba 6 mesicu nedostanu. Minulej mesic jsem to tedy dostala ale jen slabe(stacil mi jeden tampon na den) a tento mesic zas uz ne. TAkle se mi to stava normalne. Ale mam presto strach!!! nemuzu byt tehotna? Jako zadny priznaky nemam, neni mi spatne, nemam zvyseny chute ani nic jineho, jen ze jsem to ted nedostal, ale to se mi z daleka nestalo poprve... Kdyz ho kdysi rychle vytahl, podle jeho obliceje mi bylo jasne ze se neco stalo, ale kdyz sme se o tom ted s odstupem casu bavili, rikal mi ze nic neni stoprocentni, ale ze si mysli ze to vychytal a hlavne ze prvni dva nebo tri vystreli byvaji na slepo. Ale kamaradky mi zase rikali ze holka to pak muze dostat klidne 3x za sebou a vubec nemusi mit zadny priznaky. A znam i kamaradku ktera to prvnii mesic normalne dostala a a druhej uz ne a cekala dvojcata. Tak mi prosim napiste svoje nazory. Uz se nebojim jako driv, ale presto mam porad strach.
:-)
kecka
| 28. 3. 2007 21:53
Kdyby měla průjem dlouhodobě, tak to snižuje účinek antikoncepc (ne ztratí), ale pokud to měla jen chvíli, nemusí se bát.
re: poradíte?
Kloa
| 28. 3. 2007 19:03
Těžko říct, ale otěhotnění by v tomto případě bylo myslím spíše zázrak. Tedy pokud v tom "tam a zpátky" nehrály roli spermie
Poradíte?
anonym
| 28. 3. 2007 17:35
Dneska mi brečela kámoška na rameni, že při braní antikoncepce měla průjem no a tak používali kondom, jenže její přítel si"zastrčil" tam a zpátky no a ona se strašně bojí, že by mohla být těhotná...co byste jí na to řekly?
prasklý kondom
kecka
| 17. 3. 2007 23:18
Možné je všechno a i když jsi to druhý den dostala, nemůžeš si být jista na stopro, že těhotná nebudeš.
Taky nám jednou praskla guma, chudák partner tenkrát musel prvním ranním vlakem do lékárny pro postinor a měla jsem klid, ale i tak jsem si zajela ke gynekologovi na vyšetření - jistota je jistota . Proto ani ty neváhej a nech se prohlédnout, prostě pro jistotu. Ale myslím, že tě mohu uklidnit, ta šance, že těhotná budeš, je malá ( ale je).
Když jsi dostala měsíčky
anonym
| 17. 3. 2007 19:22
tak patrně nebudeš těhotná, ne? Vždyť prvním příznakem těhotenství je právě vynechání měsíčků. (Já vím, není to všude a 100%-ně).
Mmch., fakt vám praskl kondom, jo?
Můžu být těhotná?
anonym
| 17. 3. 2007 19:12
Je možné otěhotnět , když jsme s přítelem spali, praskl nám kondom a druhý den přišli měsíčky?
RE:TEST
anonym
| 4. 3. 2007 18:42
Funguje, co?
Test
anonym
| 4. 3. 2007 15:53
ahoj
Jsi moc hodná
anonym
| 3. 3. 2007 22:05
Bohužel nemáš tak úplně pravdu a všemu nerozumím.
, ale poradit se snažím, jako ostatně každý.
tak hodně štěstí!
DAKUJEM
anonym
| 3. 3. 2007 18:10
Mysicka, ani som nedufala, ze mi niekto bude skutocne vediet poradit, naozaj DAKUJEM, velmi si mi pomohla, teraz uz mam predstavu a viem, co vlastne chcem a co nie.
Si tu na tejto stranke hotovy poklad, aj ine tvoje prispevky vravia o tom, ze vies o com hovoris ked radis ostatnym.. Tak sa drz a len tak dalej.

Velka vdaka.
Papa
Téma antikoncepce
anonym
| 3. 3. 2007 07:01
je tu už vícekrát založeno.

Panuje jeden velký omyl-když někdo vynechá tbl. HA, a myslí si, že se miluje v neplodném období (např. těsně po skončení menstruace), že to nevadí. Jenže cyklus navozený HA není přirozený cyklus a k ovulaci může dojít kdykoliv po vysazení HA, třeba ještě ten den, kdy si žena tbl. zapomněla vzít. Ale fakt je, že to bývá často píše naopak, a ovulace se po vysazení neobjeví ještě několik měsíců.
Ale to už je pasé, stejně k HA nechceš vrátit (osobně velice schvaluji! ).

Co se týče nehormon. ochrany kromě preservativu toho fakt moc není. U nás se donedávna prodávaly spermicidní čípky Patentex Oval, včera jsem se dověděla, že už se nedělají! Zbývá pesar a obyčejná "DANA" (tělísko bez hormonů).
Pesar je málo spolehlivý a poměrně náročný na správnou manipulaci. Já bych to s ním asi neuměla.
Tělísko může být řešením, ale mně třeba nehověl. Krvácela jsem z něj celý rok, než mi ho vyndali. Už nikdy.
A taky jsem viděla obrázky dětí, které se narodily s tělískem vrostlým do dlaně a do břicha-matka otěhotněla i přes tělísko a to se tam pak celé těhotenství muselo nechat, aby nepotratila...
Mimochodem, víš na jakém principu tělísko funguje? Svou přítomností neustále dráždí děložní sliznici, která nebrání oplodnění vajíčka, ale jeho uhnízdění v děloze. Oplodněné vajíčko tedy odejde z těla ven. Častější výskyt mimoděložních těhotenství je pouze přirozenou reakcí těla (když to nejde v děloze, půjde to ve vejcocodu...).
Konec přednášky.

A co z toho plyne? Jestli jsi těhotná, tak gratuluji!
A jestli ne, budete muset spoléhat na přirozené prostředky antikoncepce.Přerušovaný styk, využívání plodných a neplod. dnů, popř. aspož spermicidní lubrikační gel, jen pro jistotu... Moc toho není, co?

Ale třeba dojdem ještě na nějaké bylinky, jako to dělali naši moudří předkové, ženy tam pily hořký nápoj z bylin, který jim měl zajistit neplodnost...nevím z čeho byl.
Pa, a hodně štěstí s miminkem!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
20. 4. 2024 17:44
70272
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video