Kvasinka-candida - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kvasinka-candida

Diskuze

kvasinky
anonym
| 21. 3. 2007 15:49
ahoj,
je mi 29 let a už od 15let trpím na výtoky, někdy jsou slabší, ale v době, kdy jsem nachlazená se to zhorší , beru nově Lyndinette , mám nízký tlak a poslední dobou jsem dost unavená, chodím na gyndu pravidelně, vždycky mi předepíšou čípky a entizol atd., ale mě se výtok stále opakuje, bylo mi řečeno , že na to některé ženy prostě trpí a zlepší se to možná až po těhotenství, no a já mám dotaz , můžou ty výtoky bránit otěhotnění? máte někdo zkušenost? a jak mám zkusit dietu, když mi cukr zvyšuje tlak? díky T.
co dělám špatně?
anonym
| 16. 3. 2007 08:11
Víš, ono to nemusí být jen tebou. taky jsem si tuhle otázku kladla nesčetněkrát a snažila se vyvarovat všeho, co by mi to mohlo přivodit znovu. Jenže ono je v těle všechno tak propojené, že nestačí jen ta léčba u gynekologa. Chce to komplexní léčbu. Čípky, krémy, to samo o sobě nestačí. Zabere to na chvíli a pak např. menší oslabení organizmu, stres, bazén..a máš to znovu a kolotoč se roztáčí nanovo. Doporučuji opravdu začít s tím něco dělat, nejlépe pře tu imunologii. Mně to pomohlo!
co tedy dělám špatně???
chiquita
| 14. 3. 2007 19:21
ještě jsem tedy ten článek nečetla ...ale cukr nejím a bílou mouku skoro nepoužívám a přesto nesčetně krát trpím kvasinky vždycky něco dostanu od gynekologa jako např. teď krém Kanestem a nějaké čípky průhledné....vždy to zabere měsíc je to v pohodě a pak se to objeví znovu je to hrůza.....
kvasinky..
anonym
| 14. 3. 2007 07:51
oprava: měla
Kvasinky...
anonym
| 14. 3. 2007 07:50
Měl jsem ten samý problém. Jednou můj lékař řekl, že mám oslabenou imunitu, tak mě poslal na imunologii, kam docházím už asi 10 let pravidelně a musím říci, že i když se mi tahle potvůrka sem tam objeví, mám docela už klid. Perorální léčbu na kvasinky mi klidně napíše i imunolog a užívám i preventivně, takže zkus se taky někam objednat, určitě ti to pomůže!
kvasinky
anonym
| 13. 3. 2007 19:42
ahojky. kandidou trpim uz od svych 15let a ***ualne sem zacla zit v 19 a mam porad stejnyho přítele. neustale se mi potvůrky vrací.Taky trpim chronickou anginou, takze často beru antibiotika.
Vždycky si zajdu na gyndu, lékař mi dá zase všechny ty mastičky a čípky a tim to hasne. Už mám o týhle breberce hodně přečtenýho a štve mě, že to žádnej lékař moc neřeší. Vim, není to zas tak prý závažné (což není pravda). Ale nikdo vás neléčí komlexně. Kandida vylučuje toxiny, které znečušťují naše tělo a jednou z toho může být neplodnost nebo taky rakovina.
Nevíte někdo jestli existují nějaké testy (krve, moči, slin, ...), které ukážou do jaké míry je člověk kandidou zamořen?Nebo lékař, který je ochoten to pořádně řešit?díky za odpověď a pevné nervy při boji s touhle mrchou
Kvasinky
Kloa
| 7. 3. 2007 11:35
Chvilku jsem na kvasinky taky trpěla, ale to už je dávno. Nesnášela jsem ty masti a čípky, použila jsem je snad jen párkrát a kvasinky jsou ani nevím díky čemu pryč. Lékař naordinoval mastičku i pro přítele, tak se taky občas namazal a bylo to lepší v tom, že já čípky a mastičky nepoužívala, ale mazal se on. Takže mastička pro přítele určitě není od věci.
kavsnice
anonym
| 7. 3. 2007 09:47
diky moc,ajeste se zeptam,mam doporuceny gynopevaryl,a jsou 2 druhy,jen pro me nebo s mastickou pro partnetra,ma se preventivne namazat i on?dekuju moc
kvasinky
anonym
| 7. 3. 2007 09:09
Máš to tady podrobně napsané v rubrice Gynekologie.
kvasinkova dieta
anonym
| 7. 3. 2007 09:04
prosim vas,muzete mi nekdo napsat,jak vypada ta kvasinkova dieta,moc na ne trpim a nemuzu se jhich zbavit..diky
léčba kvasinek
anonym
| 25. 2. 2007 19:06
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké léky se užívají na léčbu kvasinek. Myslím léky celkové, ne masti, krémy a čípky na vkládání. Moje gynekoložka mi vždy předepsala čípky na vkládání, ale nikdy mi neřekla, že je nutné současně držet protikvasinkovou dietu. Proto se mi potíže stále vracejí a nemohu se jich zbavit. Chtěla bych tedˇ začít s komplexní léčbou včetně diety, ale k tomu potřebuju léky na usmrcení kvasinek v organizmu.
Předem Děkuji za odpovědˇ
Pavla
Luckee
anonym
| 4. 2. 2007 08:00
Tělo musíš očistit zevnitř, ne zvnějšku.
Tak jak psala Lenka a holky. Tato plíseň je v celém těle, v celém zažív. ústrojí, ale u Tebe se to nejmarkantněji projevuje v té gyn. oblasti.
Jediná trvalá léčba je celková detoxikace pomocí spec. diety a možná i nějakých protiplísňových preparátů...
kvasinka
enka11
| 3. 2. 2007 23:27
Já používám CANESTEN-KRÉM a pomáhá.Stojí kolem 50 kč
Kvasinky forever
anonym
| 22. 1. 2007 10:49
Ahoj všechny zúčastněné ženy, je mi teprve 20 let a už 3 roky se trápím kvasinkami. Nechápu, čím to je..Používám hormonální antikoncepci, gynekoložka mi vždy předepsala vaginalní čípky Clotrimazol a krém Canesten, zabralo to ale po týdnu jsem je měla znova. Teď mi předepsala vaginální čípky Macmizor (tak nějak se to píše) a mám to znova. Přitom hygienu dodržuju, po styku se buď umyju nebo použiju kapesníčky pro intimní hygienu. Jsem vážně zoufalá, protože mi to opravdu obtěžuje život. Můžete mi poradit co s tím?Není třeba vhodné vyměnit gynekoložku? Jakoukoliv pomoc přivítám...děkuji
Kvasinka
anonym
| 8. 1. 2007 11:39
Dobrý den, docela často jsi čtu vaše příspěvky,ale nikdy jsem sem nenapsala až dnes.Jedná se o mého přítele.Pokaždé když jsme spolu spali dostala jsem zánět močového m. a k tomu kvasinku.Kupila sem mu krémy jako je canesten a doktorka mi ho také doporučila.Má na žaludu a na předkožce zarudlé místo a trošku vyboulené a vubec mu to nemizi,nevíte oč se jedná jsem z toho už zoufalá, nemůžu ho dostat k doktorovi.začala jsem používat kondom a od té doby mám já klid ,ale ikdyž se maže tak se nic nelepší a trvá to už půl roku.Děkuji předem za odpověd
kvasinky
anonym
| 7. 1. 2007 23:41
Ahoj...chtěla jsem se jen zeptat...potrebuji na leky na kvasinky predpis od doktorky??jsem totiz zaneprazdnena a nemohu se ke svoji doktorce dostat..tak jsem se chtela zeptat jake leky jsou ucinne...
kvasinky
lenka
| 8. 11. 2006 20:10
Ahoj Katko, mě lékaři nikdy nepomohli, léčila jsem se hodně let -čípky a podobně, vždycky bez výsledku. Sama jsem pak v knížkách a na internetu našla, jak to vyléčit. Takže jsem si našla jinou doktorku, řekla jí, jaké léky od ní chci a pak jsem držela tu dietu ...je to pár let a mám od té doby pořád klid, takže jsem š´tastná. Podívej se do rubriky Gynekologie, tam je článek o čtyřech dílech, kde je přesný popis, já se léčila také tak, takže věřím, že ti to pomůže. vytiskni si to, zajdi za gynekoložkou, ať ti napíše léky a pak drž tu dietu. Výsledek se určitě dostaví i u tebe.
Prosba na Lenku ohledně kvasinek
anonym
| 8. 11. 2006 14:04
Ahoj Lenko i vy ostatní, které máte zkušenost s vyléčením kvasinek!
Dočetla jsem se u Lenčina příspěvku, že má za sebou tu tvrdou kúru a je bez potíží. Moc ráda bych se o těch zkušenostech dozvěděla víc. Teď mě hlavně zajímá, jaký lékař Tě léčil touto komplexní terapií. Mně lékařka jen napsala čípky a víc neřekla. Moc bych stála o to kvasinek se zbavit. A tak bych šla i do té lepší stravy atd. Budu moc ráda, když s, Lenko, ozveš a moc díky! Katka
jak na kvasinky ( i když kojíte )
anonym
| 30. 10. 2006 11:26
na kvasinky zabírá kordyceps a citricidal. Když kojíte, tak si dělejte pouze sedavé koupele v citricidalu.Kordyceps se při kojení nedoporučuje užívat,ale citricidal je bez problémů.Vše je přírodní, bez vedlejších účinků.Hledejte na netu,v lékárně to neseženete.Reklama tu není povolená,ale hledejte citricidal,kordycepsm nebo bady.
kvasinky a kojení
anonym
| 17. 10. 2006 13:49
Ahoj,kojím stále dvouletého synka,dobrala jsem antikoncepci a nemůžu se vůbec zbavit kvasinek.Užívala jsem gyno-pevaryl-ulevil od nepříjemnosti,ale nepomohl.Má to i můj manžel.Má na to vliv kojení?Poradíte?Jitka
kvasinky
anonym
| 16. 10. 2006 11:00
Ahoj, nevite nahodou, jak moc vadi, kdybych otehotnela a mela nedolecene kvasinky?? dik!
Kvasinky
anonym
| 4. 10. 2006 14:30
Ahoj,


můžu se zeptat, jak se kvasinky projevují? Jak můžu sama poznat, že se jedná o kvasinky? Je to zánět? Děkuji
Rath
anonym
| 18. 8. 2006 11:35
Souhlasím, měl by být vážně nemocný a slyšet od svého doktora zprávu, že se nevyléčí, protože mu to nikdo nezaplatí...
Rath
anonym
| 16. 8. 2006 14:21
... no toho mi ani nepřipomínej. Nechci se bavit o politice, to vůbec, ale přece jen on je ve zdravotnictví a to se týká hluboce opravdu každého. Ty jeho výmysly jsou fakt na nic. Výsledek je opravdu takový jak lékaři varovali - doplatí na to pacienti. Dost mě překvapilo, že zdravotní pojišťovny už neproplácí horm. antikoncepci, protože pro mě je HA lék, takže mu pěkně děkuju. Ale je mi líto těch ostatních lidí, co mají vážnější choroby. Už z toho, že má někdo vážnou nemoc musí být nešťastný a do toho ještě Rathovy výmysly. Přála bych mu ty nejtěžší choroby! Ať si to vyzkouší na vlastní kůži.
pozor na doktory
anonym
| 15. 8. 2006 22:43
Holky, teď jsem byla s candidou u gynďáka a on mi narovinu řekl, že doktor Rath udělal pro nás pacienty pěkné peklo. Prý když budu potřebovat nějaký lék a ten bude drahý tak mi ho prostě nepředepíše, protože když překročí limit, pojišťovna ho bude penalizovat. Fajn, že?Nevím, co na to říct. Takže mi předepíše levné léky, které mi nezaberou nebo co???!!! Tady je fakt bordel...
Kolik to stojí
anonym
| 13. 8. 2006 22:46
Už jsem ti psala přípravky, které se na to používají a kolik stojí ti z hlavy neřeknu (nechávám si je psát na recept). Jednoduše musíš navštívit lékaře - gynekologa, ten ti pomůže a napíše ti to na recept, takže možná nebudeš platit nic. Ty budeš asi hodně mladá, když tak stresuješ. Řekla bych, že to bude pohlavní choroba. Určitě jsi měla předtím, než tě to začalo pálit pohlavní styk. Chjo, když holky začínáte tak brzo a nemáte žádné informace, tak to tak končívá.
Kvasinky
anonym
| 13. 8. 2006 22:29
a jak se tento gel jmenuje?? a kolik stoji?
Rozhodně zajdi k lékaři
anonym
| 13. 8. 2006 10:27
To, co máš ty, že už tě to pálí je zánět nebo projev nějaké pohlavní choroby. Rozhodně zajdi k lékaři!!!! Ten určí čím je pálení způsobeno. Mi se toto pálení například přihodilo, když jsem si depilačním krémem holila přirození, byla jsem v domění, že jsem byla opatrná, že se to dovnitř nijak nedoslalo, ale asi dostalo a lékař pomohl. Jinak se používají Clotrimazol, Jenamazol, dobré jsou i Candibene vaginální tablety.
Kvasinky
anonym
| 12. 8. 2006 21:35
a prosím Vás jak se tato mas jmenuje,moc me to pali,a nevim si s tim rady
Re: clotrimazol odpověd
anonym
| 10. 8. 2006 15:46
Díky. Já nabyla dojmu, že se užívá ústy, což by se mi dost hodilo, protože takových těch krémů a poševních čípků mám už plné zuby. Kvasinky mám opravdu často, takže mi připadá, že nosím vložku pořád. Chjo. Ale děkuji.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
20. 4. 2024 06:04
70262
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video