Akné akné akné - Diskuze | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu
Zpět na výpis diskuze

akné akné akné

Diskuze

Acylpirin na akné
Kiara
| 23. 3. 2010 13:34
Na "dospělé akné", které jsem schytala v 26 letech mi zabrala nejlíp acylpirinová maska (rozmíchaný acylpirin v medu nebo vode). Nanesu, nechám působit 10-15 minut, opláchnu a umyju mýdlem. Skvělá věc!
U kožní doktorky jsem byla, ta mi dala antibiotika, antibakteriální mýdlo a krém Dr.Wolff s ovocnými kyselinami, to mi pomohlo v té první fázi, ale ted jedině acylpirin
OZONEM PROTI AKNÉ
lenik1
| 8. 2. 2010 22:08
Ahoj,
proti akné preferuji ve svém kosmetickém salónu ozonoterapii. Jedná se o přístroj PEP 12 Standard od firmy ELFA.Je totiž nejvýkonnější na našem trhu - oranžové světlo. Při ošetření ozon proniká hluboko do pokožky, kam se nedostanou kosmetické přípravky a ničí bakterie.Dostupný je v e-shopu na www.elfa.cz cena 4200,-
NA AKNÉ OZON!!!
lenik1
| 8. 2. 2010 12:53
AHOJ HOLKY, já už dlouho používám ve svém salónu na akné přístroj PEP12 Standard - oranžové světlo od firmy ELFA. Ozon má tu výhodu, že proniká hluboko do pokožky a ničí bakterie, kam se různé přípravky na akné nedostanou.
akne
kalamajka
| 25. 1. 2010 00:30
AHoj, pro mne je nejlepší proti akné se tomu vůbec nevěnovat, asi před rokem jsem si každým dnem čistil pleť rúznými přípravky, jsou sice dobré ale musel jsem si pleť čistit potom pořád, a jak jsem na to zapomněl hned zase pupínky vyskočily...pak jsem přestal vše používat a je to lepší než bez těch přípravků... ale co mi docela pomáhalo a cítil jsem vyčištěnou pleť po použittí byla Neutrogena Visibily clear
Bio kosmetika
Bilbba
| 24. 9. 2009 14:40
Já o sebe pečuju tak, že na vlasy používám šampon Vichy, balzím Frusctis Garnier, na obličej a tělo používám bio krémy, které se dají sehnat na netu, kdyžtak mrkněte na Doktorbio.
konopná kosmetika
simca001
| 15. 7. 2009 09:41
když už tu mluvíte o té konopné kosmetice, od cannadermu jsem několikrát měla jejich masku a vždy se mi póry zatáhly http://www.krasa.cz/…-na-akne--g.html
ten
Atevi
| 12. 7. 2009 22:42
samý problém řěším teď.Léčitelka mi taky doporučila konopný krém o kterém tu píšete(pomohla mi i na můj přes rok praskající rudý nos) pak piju bylinný čaj na pročištění, hodně piju a snažím se méně kávy.No konočně mám něco co funguje.Rok jsem se plácala na místě zkoušela z lékárny všechno možný,ale konopná mast je výborná.Ještě si chci koupit z té řady pleťovou kosmetiku.Mohu všem doporučit.
trápení s akné
nancy
| 26. 6. 2009 14:59
Ahoj holky, je mi 28 let, nikdy jsem neměla problémy s akné, ale od té doby, co jsem začala ve 22 letech brát horm. antikoncepci, tak se mi pleť trochu zhoršila, no a teďka jsem jí po 6 letech vysadila, je to už třičtvrtě roku a pořád se mi dělá akné, a to nejvíc na bradě, a teďka i na zádech Prosím, kdo mi poradí, co s tím? Děkuju
černé tečky
Vlasanka
| 25. 5. 2009 23:23
Nečetla jsem celou diskuzi od začátku do konce, tak snad se tu nebudu opakovat - ale jak bojujete proti "černým" tečkám? Spíš než pupínky mě trápí právě tohle a nic na to nezabírá. V létě se to vždycky trochu zlepší, tím že je sluníčko ale jinak přes rok děs a hrůza..
Akné
Katarinka
| 25. 5. 2009 12:28
Mně pomohly tabletky Acnex, ale musí se brát hodně dlouho, výdledek se nedostaví hned
Magali
angelwoman
| 23. 4. 2009 14:10
Tou zelenou řadu myslíš co přesně? Řady na akné? Myslím, že není nic horšího na problematickou pleť, než si na ni napatlat něco z řady proti akné od Avonu Na to mám svou pleť moc ráda.
akné
Magali
| 23. 4. 2009 11:55
Jinak než bez kosmetiky nebo hloubkového a celkového čištění s akné bojovat nelze. Pak už jen počkat, jestli samo nezmizí, až budeš starší, po porodu nebo po přechodu.
záleží na kosmetice
Magali
| 23. 4. 2009 11:53
Několik let jsem hledala kosmetiku, která by vyhovovala mé smíšené problematické pleti. Zkoušela jsem levnou i hodně drahou. A pak ji následně rozdávala, jelikož mi žádná neudělala nikterak dobře. Některá i dokonce uškodila (a nebyla to ta levnější). Před pár lety mi kamarádka doporučila zelenou řadu od Oriflame nebo Avonu. Od té doby ji používáme všichni. Už si nestěžuju. A nestěžuje si nikdo v rodině. Ani mamka, které bude letos 60 a rozhodně na to nevypadá, ani pubertální sestra, ani můj muž a naše malá Madlenka už vůbec ne.
Zkuste to i vy na stránkách http://magali-alba.blog.cz/
Reklamy
jablicka
| 23. 4. 2009 11:33
Tak jsem si myslela, že se dozvím něco o tom, jak ostatní bojují s akné, ale mám dojem, že se tady dělá hlavně reklama.. všechny ty zázračné výsledky s přípravkem značky xyz.
akné
Lucciik
| 1. 4. 2009 12:33
ahoj je mi zachvíli 25 a donedávna mne stále trápilo akné, vyzkoušela jsem všechny možné výrobky z reklam a vyhodila sem za ně opravdu SPOUSTU pěněz ale účinek žádný.
A kdyby ste viděly moji pleť ted tak neuvěříte že mně nekdy trápilo akné ! Doktorka mi napsala mast jmenuje se LOCACID ale je jen na lékařský předpis, používá se na večer a její doba pusebení je na začátku 15 min a pak se doba učinku prodlužuje az na 1 hodinua poté se smije. Ale opravdu pozvolna prodlužovat a doužívat celou. Začne se vám postupně odlupovat stara kůže a může te mít pokožku i načervenalou ale zmizí vám ložiska aknéa to za to stoji. Mně se třeba akné často opakovalo na stejných místech. A ted mám nádherně čistou plet . Ktomu piju KŘEMÍKOVOU BOMBU a tabletky BIOSIL H . Kombinace těchhle tří vydržte to měsíc a zaručuju uspěch. navíc si ted můžu dopřát ořechy čokoladu a jiné a nemám strach že se zbudim na druhý den s novým uhříkem! přeju hodně uspěchu !!
akné
vbeta
| 31. 3. 2009 15:56
Kdyby mi šlo o výdělek, tak to tady nenabízím za nákupku... ale jak se říká za dobrotu na žebrotu... končím tady, mějte se
vbeta
angelwoman
| 31. 3. 2009 15:43
Ano, něco se mi nezdá. Toto jsou nekomerční stránky, kde můžeš psát své zkušenosti s kosmetickými výrobky, ale ne se snažit jejich prostřednictvím o prodej těchto výrobků! Nejde ti o výdělek, přesto nabízíš prodej těchto výrobků-zajímavé. Zkus se podívat o pár řádků výš:

"Nepište sem příspěvky, které lze považovat za reklamu či prodejní nabídku, nebo obsahuje vulgární výrazy. V takovém případě váš příspěvek bude smazán a vaše registrace bude zrušena!"
akné
vbeta
| 31. 3. 2009 15:30
něco se ti nezdá? Mně to pomohlo, tak to může pomoct i jiným. Je to rada jako každá jiná. A slevu nabízím, protože mi nejde o výdělek jak ostatním a jesli se ti to nelíbí, je to tvůj problém! měj se
vbeta
angelwoman
| 31. 3. 2009 14:02
Opět další velmi nenápadná reklama
akné
vbeta
| 31. 3. 2009 11:39
Ahoj, je mi 24 a měla jsem problémy s akné dokud jsem nevyzkoušela kosmetiku MK, jsem s ní moc spokojená. Má nové produkty speciálně na akné. Pokud Vás to zajímá pošlu více informací a poradím a nabídnu kosmetiku i se slevou. můj email: vbeta@seznam.cz
co na to říkáte?
feelgreat
| 29. 3. 2009 15:15
http://loseweight.snadno.eu/Uvod.html myslíte, že by to stálo za zkoušku?
kosmetika prirodni
martinih
| 13. 2. 2009 17:26
ja jsem objevila novinku na trhu je to mineralissima - prirodni kosmetika z drcenych mineralu www.blink-blink.cz
moc doporucuji, vyskousela jsem a jsem moc spokojena.
...
Sajrajt
| 10. 2. 2009 09:48
Já mám taky dobrou radu, jak si zlepšit pleť, ale je to tajemství. Takže to sem psát nebudu
Využij novou metodu!!
vladis
| 10. 2. 2009 08:34
Zdravím.Před časem
jsem měl podobný problém a nemohl jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl
novou technologii na léčení kož.problémů.Mě to pomohlo a zatím jsem v
klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na antioxscan@gmail.com.Vladis
akné
Fina
| 2. 9. 2008 13:31
Taky jsem měla problémy s akné. Asi měsíc jsem držela dietu na pročištění střev a vlastně celého organismu a zároveň jsem taky začala používat přírodní kosmetiku z konopí a pleť se mi krásně spravila . Takže také doporučuji pročistit organismus a třeba i zkusit konopnou kosmetiku. Mně opravdu pomohla.
akné
Petynka
| 4. 8. 2008 19:27
Ahojky nemáte někdo nějaký zaručený lék na akné??mě nic nepomáhá a chtěla bych se toho už zbavit.Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nevíte jestli bych to mohla mít třeba alergii na pejska???Páč od tý doby co jsme si ho pořídili tak se mi začali dělat.Díky
akné
angelwoman
| 4. 8. 2008 13:15
Co takhle zkusit pročistit tělo? A posílit střevní mikroflóru? Zkoušela jsi třeba Pangamin (pivovarské kvasnice), jíst bílé jogurty a zakysané mléka s lactobacily nebo třeba pít Aloe vera gel? Nebo pít výluh z kopřivy? Možností je spousta
Duac
Petynka
| 4. 8. 2008 13:06
Ahojik mám hroznou pleť už sem na ní vyzkoušela skoro vše jediný co mi pomohlo byl DUAC jenomže stojí kolem 300Kč a sice zabere už za týden ale moje pleť je hezká tak 3 měsíce..Nemáte někdo nákou zkušenost co vám fakt pomohla na dýl???mocinky dík
Křemíková bomba
Petynka
| 4. 8. 2008 12:57
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo používá čaj křemíkovou bombu,protože sem si ji dneska koupila (Mám totiž hroznou pleť)a chtěla bych vědět za jak dlouho začne působit a taky mě dost překvapil návod k použití je tam že mám dát jednu čajovoiu lžičku do hrnce uvařit vodu (250ml) a pak to nechat do půlky odpařit takže mi nezbyde ani jeden hrníček a ten mám ještě vypít na dvakrát...Takže je to takový divný...předem děkuji...
EAV
Audrey
| 16. 1. 2008 11:39
Ve Střelicích u Brna je doktorka, která se tím zabývá. Držím dietu na pročištění střev, nesmí se jíst nic, co obsahuje pšeničnou mouku, dál se nesmí červené maso a nic z kravského mléka. A taky se musí omezit cukr. Není to jednoduché, hlavně shánět žitné a podobné pečivo, ale při troše snahy se to zvládnout dá.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
JAJA
9. 4. 2020 00:36
39757
♥Jarka*Alice♥
8. 4. 2020 12:38
6742
stehla54