Akné akné akné - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

akné akné akné

Diskuze

akné
Fina
| 2. 9. 2008 13:31
Taky jsem měla problémy s akné. Asi měsíc jsem držela dietu na pročištění střev a vlastně celého organismu a zároveň jsem taky začala používat přírodní kosmetiku z konopí a pleť se mi krásně spravila . Takže také doporučuji pročistit organismus a třeba i zkusit konopnou kosmetiku. Mně opravdu pomohla.
akné
Petynka
| 4. 8. 2008 19:27
Ahojky nemáte někdo nějaký zaručený lék na akné??mě nic nepomáhá a chtěla bych se toho už zbavit.Ještě jsem se chtěla zeptat jestli nevíte jestli bych to mohla mít třeba alergii na pejska???Páč od tý doby co jsme si ho pořídili tak se mi začali dělat.Díky
akné
angelwoman
| 4. 8. 2008 13:15
Co takhle zkusit pročistit tělo? A posílit střevní mikroflóru? Zkoušela jsi třeba Pangamin (pivovarské kvasnice), jíst bílé jogurty a zakysané mléka s lactobacily nebo třeba pít Aloe vera gel? Nebo pít výluh z kopřivy? Možností je spousta
Duac
Petynka
| 4. 8. 2008 13:06
Ahojik mám hroznou pleť už sem na ní vyzkoušela skoro vše jediný co mi pomohlo byl DUAC jenomže stojí kolem 300Kč a sice zabere už za týden ale moje pleť je hezká tak 3 měsíce..Nemáte někdo nákou zkušenost co vám fakt pomohla na dýl???mocinky dík
Křemíková bomba
Petynka
| 4. 8. 2008 12:57
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo používá čaj křemíkovou bombu,protože sem si ji dneska koupila (Mám totiž hroznou pleť)a chtěla bych vědět za jak dlouho začne působit a taky mě dost překvapil návod k použití je tam že mám dát jednu čajovoiu lžičku do hrnce uvařit vodu (250ml) a pak to nechat do půlky odpařit takže mi nezbyde ani jeden hrníček a ten mám ještě vypít na dvakrát...Takže je to takový divný...předem děkuji...
EAV
Audrey
| 16. 1. 2008 11:39
Ve Střelicích u Brna je doktorka, která se tím zabývá. Držím dietu na pročištění střev, nesmí se jíst nic, co obsahuje pšeničnou mouku, dál se nesmí červené maso a nic z kravského mléka. A taky se musí omezit cukr. Není to jednoduché, hlavně shánět žitné a podobné pečivo, ale při troše snahy se to zvládnout dá.
EAV
Elisa
| 15. 1. 2008 15:06
A kam jsi šla na to vyšetření? Jakou dietu jsi držela? děkuju!
EAV
Audrey
| 15. 1. 2008 12:13
Také jsem měla problémy s akné, které se nezlepšovaly po žádné kosmetice ani přípravcích od kožního lékaře. Tak jsem šla na vyšetření metodou EAV. Tato metoda zjistila hned několik problémů hlavně s odstraňováním škodlivin z těla. Dostala jsem několik homeopatických přípravků a také celkem přísnou dietu, ale světe div se, po necelém týdnu užívání a držení diety se mi pleť začala viditelně zlepšovat . Takže nevěšte hlavy a zkuste to taky. Držím všem pěsti.
Eryfluid
ewka
| 30. 11. 2007 10:57
Ahoj, máte některá zkušenost s přípravkem Eryfluid na akné. Používám ho asi týden, zdá se mi že popínky se tvoří méně a hlavně se rychleji hojí, ALE pleť vypadá jinak dost šíleně. Nevím jak to popsat, mám velmi nezdravý vzhled, zašedlý, unavený, spousta hnědých flíčků. Nevím co s tím, dost mě to šokovalo, v malém zrcádku u kterého se líčím všechno vypadá ok, ale u velkého jsem se vážně dost vyděsila...
Candys
angelwoman
| 29. 11. 2007 15:04
Stejně díky
angelwoman
Candys
| 29. 11. 2007 14:25
no toť otázka já bych taky s tím kožním váhala. Příde mi, že na člověku zkouší všechny možné mastičky. To já taky radši přírodní věci. Takže promiň to asi moc neporadím.
Candys
angelwoman
| 29. 11. 2007 13:27
Ale za jakým odborníkem? Kožním? To mě fakt neláká Docela mě zaujalo takové ty vyšetření strojem EAV (myslím, že se to takhle jmenuje), které zjistí, co v těle může být v nepořádku a jak to pak léčit...Ale bojím se, že to bude stát tisíce...
angelwoman
Candys
| 29. 11. 2007 11:37
Myslím, že to opravdu bude mít souvislost s jiným vnitřním problémem. Někde jsem četla, že různé části obličeje souvisí s různýma orgánama v těle. Tady přidávám úryvek z jednoho článku: "temné stíny pod očima signalizují problémy s ledvinami. Hlubší
vrásky okolo úst ukazují na větší problémy s tlustým střevem. Mimořádně
červené tváře prozrazují starosti se žaludkem. Červená brada
signalizuje náchylnost k zánětům močových cest. Akné se zase pojí s
obtížnějším trávením..." Možná by stálo za to, zkusit vyhledat odborníka, který by ti poradil a odhalil příčinu. Jesltli máš jinak pleť v pořádku, používáš přírodní kosmetiku, stravuješ se zdravě, tak by to nedávalo jinak smysl. Mě hodně na pleť pomohla ta lávová zem, měla jsem ji hodně vysušenou a pěkně se to srovnalo. Tak držím palce, ať to brzo vyřešíš
zuzu
angelwoman
| 28. 11. 2007 20:21
Ale to není pár malých pupínků-nejsem malicherná, abych řešila každou nedokonalost.ale objevilo se to od určité doby a má to nějakou příčinu a já se ji snažím zjistit a vyléčit se-protože kůže vždycky ukáže na vnitřní problémy těla.A jsem si jistá, že v mém případě to tak je...
minerva
zuzu
| 28. 11. 2007 20:12
take beru minervu a jsem spokojena ..na plet zabrala, obcas se neco vyklube, ale to je normalni, dyt holky co bysme chtely, z te same chemie a ovzdusi..kuze proste reaguje, s temi bolacky na brade bych to tolik neresila..
Mullik
angelwoman
| 28. 11. 2007 16:13
To budeš zlatíčko Právě, že já si myslím už dávno, že to je z vnitřních problémů. Právě, že docela trpím na kvasinky, výtoky, atd. a několikrát jsem četla, že právě z toho mohou být hluboké boláčky na bradě...Takže jsem začla bojovat - myju se šetrně, používám v rozumném množství mycí gel z lékárny, utírám se ručníkem jen na tato místa, omezila jsem sladké, jím pivovarské kvasnice a jogurty a zakysaná mléka s lactobacily, pročišťuju organismus - pila jsem kopřivu a teď lapacho...Asi před 4 týdny došlo k výraznému zlepšení, ale pak se to zase vrátilo..Snažím se to vypozorovat, jíst zdravě, atd., tak snad se výsledky zase ukážou....
Jinak kožnímu prostě nevěřím a nechci si zničit pleť nějakými antibiotiky, když se teď o ni snažím starat přírodně a šetrně...
Ale fakt je to ironie-od brady nahoru pleť jako broskvička, jen ta prokletá brada...
Minerva
Elunka
| 28. 11. 2007 15:21
Já ji beru už delší dobu a musím říct že se to ztratilo...ale po pár měsících až..jinak základ je v tom že si pleť čistíš. S minervou jsem spokojena:) ale taky záleží na tom jakou formu akné máš:) na každého platí něco jiného
Angelwomen
Mullik
| 28. 11. 2007 14:47
Jestli máš plet jak z alabastru a ty boláky máš jen na bradě, tak jestli není problém vnitřní. Já jsem četla v letáčku, co mi dala psychotronička, že oblast brady je spojována s pohlavními orgány. Tak jestli něčím netrpíš, myslím skryté záněty, výtoky nebo tak, jestli třeba používáš nějaké intimní gely tak jestli to není tím.Víš, jestli ti to nedráždí atd... Když už je máš jen na bradě a téměř nic Ti nevyhovuje a nepomáhá Ti to zbavit se jich, tak už snad ani jiná verze není...Až k ní příště půjdu, můžu se jí na to přeptat. Zatím přeju úspěšné bojování...
Diane
Hani
| 28. 11. 2007 14:43
týjo, tak to je docela drsný....a nevíte, jaká je Minerva? já ji ted beru a doktor říkal,že má podobné složení jako Diane......
a když už jsme u toho-jakou antikoncepsi používáte? chtěla bych nějakou která nezadržuje vodu v těle, protože se cítím jakoby nafouklá......
Tedy Diane
adelaida
| 28. 11. 2007 13:55
Už to neberu delší dobu, tak to komolím
Diana
adelaida
| 28. 11. 2007 13:54
Na Dianu děvčata pozor! Kámoška přišla s tím, že doktor jí Dianu odebral, protože dle nějakého nového testu je to prý dost svinstvo. Já to řekla svý doktorce a ona se divila, že mi ji sama dřív nevzala, že jí nechává jenom někomu s vážnýma kožníma problémama. Já akné netrpěla a tak mi jí vzala. Takže toť moje zkušenost.
kožní
Linda
| 28. 11. 2007 11:31
Mám stejnou zkušenost jako Elis. Lékař neřešil příčinu, jen předepisoval. Sama jsem pak zkoušela jaké mi vyhovují krémy (např. Vichy hrozně vysušovalo a dráždilo pleť) a co za potraviny mi pleť zhoršují, nejlepších úspěchů jsem dosáhla dostatečnou hydratací (čistící čaje, okurková maska). Mám radost, že už nemusím nic maskovat, a jak ráno vstanu tak jdu do práce.
Diane
angelwoman
| 27. 11. 2007 18:34
A já po ní tpěla nevolnostmi, zhubla jsem 6 kilo a každý večer zvracela
Diane
angelwoman
| 27. 11. 2007 18:33
A já po ní tpěla nevolnostmi, zhubla jsem 6 kilo a každý večer zvracela
akné
Hani
| 27. 11. 2007 16:34
Ahoj. Mně na akné určitě nejvíc pomohla antikoncepce Diane
Elisa
angelwoman
| 26. 11. 2007 20:35
No, právě proto se mi nechce ke kožní jít - jen mi začne jako na běžícím páse předepisovat různé masti, aniž by nějak řešila co může být příčinou - a příčina jistě nějaká bude, když se mi akné vyléčilo na celém obličeji, ale objevilo se mi na bradě v takové formě, v jaké jsem ho nikdy neměla-tvrdé boláčky Jinak mám obličej jako z alabastru A fakt si nemyslím, že na to nějaké umělé masti pomůžou, i když za zkoušku opravdu nic nedám (pokud se neosypu jako ty...)
Zkouším tělo vnitřně čistit všemožnými způsoby, odpírám si sladké, atd. ale nějak nejdou vidět výsledky..jednu dobu se to zlepšilo, ale teď je to spíše naopak...
Dermatolog
Elisa
| 26. 11. 2007 09:23
No, upřímně řečeno, nikdy mi kožní moc nepomohla... asi záleží, v jakém stavu je pleť, pravdou je, že netrpím nějakým extra těžkým akné, ale kamarádka jím trpí, a kožní ji na to vždy předepíše nějaké agresivní masti, léky, které stejné když vysadí,má akné zpátky. Problém je to, že kožní neřeší příčinu,ale následek. Jinak lékař může pomoci právě při zjištění nějaké alergie (např. na parabeny,olej.látky,...určité potraviny), a díky tomu, že se té dané látce vyvarujeme se pleť zlepší.
Zkusit to můžeš, uvidíš,za to nic nedáš. Možná zase lepší než metody pokus - omyl....
Já vždycky na podzim mám tu pleť hroznou, rok od roku horší. nevím, čím to je, že zrovna v tomto období. Mám boláky, do toho je ta kůže alergická téměř na vše, rudne, svědí.... Děs běs Mám už strach na to cokoliv dát...
Kožní
Snoopynka
| 25. 11. 2007 23:50
Ahojky,
já chodila na kožní asi 3 roky - skoro každý měsíc...Doktor mi předepsal za tu dobu všechno co existuje na trhu kromě antibiotik - takže různé masti, krémy, gely, vodičky a co já vím co ještě...Po něčem se to zlepšilo, po něčem vůbec..Pamatuju si, jak jsem nesprávně užila jednu agresivní vodičku,která mi doslova skoro rozežrala kůži a měla jsem na ní 2 týdny rudé fleky...No, každopádně to chce hodně trpělivosti, ke všem lékům držet ještě kdejaké diety atd...Mě nejvíce pomohla antikoncepce - od té doyb se mi zlepšilo o 85%...Jinak ale musím říct, že moje sestřenice také bojovala s ošklivým akné ještě ve 24 letech a doktor ji po několika měsících objevil nějakou bakterii, která tohle všechno způsobovala a nasadil jí na to léky a hned vše zmizlo - kromě jizviček, ty jí po tak dlouhé době zůstaly..Tak chce to zkusit a uvidíš...
krémy
angelwoman
| 25. 11. 2007 20:01
Holky a co vám tak předepisovaly kožařky na akné a zabralo to? Naši mě
pořád lámají, ať tam zajdu, ale nevím...beztak mi předepíše nějaká
antibiotika..Tak co vám pomohlo od kožní?
Normaderm od Vichy
Elisa
| 25. 11. 2007 19:52
Ahoj, já jsem tedy s Normadermem a celou kosmetikou Vichy spokojena nebyla a co znám reakce v mém okolí, tak ty taky nebyly pozitivní. Kosmetika Vichy obsahuje spoustu alergenů a svým složením rozhodně nepatří do lékáren. Určitě někomu tyto výrobky vyhovují, ale pro lidi, kteří mají citlivější nebo problematickou pleť rozhodně nedoporučuji. Kožní mi navíc říkala, že kolikrát máte pocit, že vám něco vyhovuje a kosmetika zatím napáchá víc škody než užitku. Takže bych také raději zašla k odborníkovi pro radu, nebo alespoň si nechala poradit od nějaké opravdu dobré kosmetičky.
Jinak s konopným krémem souhlasím - ten je opravdu moc dobrý

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video