Epilátor - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

epilátor

Diskuze

epilace
Helen
| 17. 12. 2008 21:33
Ahoj holky,
tyto stránky jsem začala číst asi před deseti dny, protože jsem uvažovala o koupi epilátoru. Vaše zkušennosti mě málem odradily. Nakonec jsem si objednala epilátor Braun s všemožnými nádstavci s tím, že když epilace nebude k vydržení, budu použivat alespoň holící hlavu. Dnes jsem to zkusila poprvé s nádstavcem pro začátečnice a byla jsem příjemně překvapena. Nebylo to tak strašné, spíš to jen tak štípalo a ani to tak dlouho netrvalo.
Epilace
laaria
| 13. 12. 2008 10:31
Ahojky,
tak musím říct že stehna byly na pohodu. Trošku to spíš štípalo než bolelo, ale rozhodně to bylo pro mě snesitelnější než od kolen dolů. Ted mám hlavně radost z toho, že už asi 5 den mám hladké nožky, teda když nepočítám to málo chloupků které se přetrhly, takže trošičku trčí. No ale nejspíš se přetrhly proto, že chloupky jsem už měla docela dlouhé. Příště je nechám narůst kratší....
Jak jsem trpěla
laaria
| 9. 12. 2008 15:32
Ahoj,
tak Vám jdu sdělit mé poslední zážitky s epilátorem. Konečně mi přišel domů a dnes ráno jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Vzhledem k tomu že už jsem věděla jak mě to bolelo při posledních dvou pokusech, tak jsem si prostě řekla, že pojedu, dokud to nebude trpěla jsem teda jak kůň, ale zase jsem to nechtěla dělat dvě hodiny. Zvládla jsem si oepilovat nohy od kolen dolů, trvalo to asi půl hodiny. Bolest šílená, ale prý už to příště tak moc nebolí, tak jsem zvědavá. Zítra se chystám ještě na stehna. To bude taky vzrůšo........no ale co my holky neuděláme pro krásu co?
Epilátor
laaria
| 3. 12. 2008 19:36
No to už asi jak u koho, já zatím nevím jak dlouho mi to vydrží. Ale každopádně každý chloupek roste jinou rychlostí, takže dorůstání není tak objemné jako po holení kdy rostou všechny naráz. Po vytrhání vykukuje každý chloupek jindy, takže to pak působí že jich není tolik tak minimálně tohle mě hodně láká
krásně hladké nožky po dobu aspoň dvou týdnů...
Mehta
| 3. 12. 2008 19:21
...jsou jen reklamní slogan
Určitě je ale příjemné to, že po epilátoru nevyraší souvislé pichlavé strniště jako po žiletce.
Epilátor
laaria
| 3. 12. 2008 14:28
Tak už mám na cestě nový epilátor. Ale když tak čtu, že si časem na bolest zvyknete, tak jsem si řekla, že tentokrát to už nějak vydržím, alespoň tu první epilaci, jelikož se říká že ta druhá už tolik nebolí. Tak jsem připravená na utrpení a smířená že to budu muset zkousnout. Tak mi držte palec
Epilátory
laaria
| 29. 11. 2008 17:38
Ahoj,
je to zvláštní jak takový epilátor magicky působí na ženské já jsem toho důkazem. Můj první epilátor byl Philips Beauty Satinelle - takový ten starý typ co byl nejprodávanější. První použití bylo nesnesitelné a ihned jsem ho prodala dál. Nicméně za cca 3 roky mě to opět začalo hlodat a koupila jsem si další, říkala jsem si, že tamten byl ne zrovna ten nejlepší, tak možná nebyl vhodný na mou citlivou pleť. Koupila jsem Panasonic, PC asi 900,--. První epilace tímto strojkem - myslela jsem že asi umřu Oepilovala jsem asi tak 10 x 10 cm a konec. Druhý den mi to nedalo a zkusila to znova. Tentokrát jsem zvládla půlku holeně a zkusila jsem kousek stehna. Už jsem viděla tunel a bílé světlo takže strojek jsem následující den prodala. To bylo asi tak před třemi měsíci. No a co se nestalo, už si vybírám další nechápu, jak je možné že tohle s námi ty strojky dokážou ale nechci se vzdát té myšlenky na krásně hladké nožky po dobu aspoň dvou týdnů. Jsem zarostlá jak opička, takže chloupků mám vážně hodně - někdy si před přítelem dělám ze sebe srandu, že se s ním skoro můžu srovnávat
Epilátor Braun
LUCY
| 26. 9. 2008 07:46
Ráda bych se zeptala, zda některá z Vás nevlastní epilátor Braun 5270. Chtěla bych si zakoupit, ale chtěla bych vědět, jaký je a jestli s ním někdo spokojený. Hezký den.
epilátor
alisonka
| 26. 8. 2008 15:30
Ahoj holky, tak se přidávám k těm, co si pořídily epilátor Mám Philips HP 6482/02, nohy mě teda bolely jak čert, hrůza ale myslím, že to za to stojí, než to furt "kácet" každou chvíli žiletkama Včera jsem zkoušela epilovat podpaží, nevím proč, ale už mě to tolik nebolelo, jak ty nohy, podpaží mám krásně hladké, dokonce jsem to zvládla i bez nástavce pro citlivé oblasti, jsem fakt spokojená, po žiletce bych už dneska měla v podpaží strniště. Dneska zkusím ještě jednou projet ty nohy, snad už to tolik nebude bolet. Chci se zeptat, někdo tu zmiňuje nějaké potíže, které můžou vzniknout po epilaci podpaží, snad to nemůže způsobit nějaké zdravotní problémy, nebo jo? Tak to potom bojim bojim.
krem po depilaci
evulle
| 16. 7. 2008 19:38
pouzivam krem Nivea body zklidnujici krem po holeni,je tam 125ml a stoji asi 120kc.Na trisla je dobry detsky zasyp a hlavne se holit vecer!!!!
Péče o tělo-epilátor
evulle
| 16. 7. 2008 12:54
Chtela bych si koupit epilator,protoze holit se musim skoro kazdy den a uz me to nebavi!Líbí se mi Rowenta Ep 4690 je tam i nastavec na holeni a nastavec proti zarustani chloupku.Jen bych chtela vedet jaky je rozdil mezi Philips HP 6408 ma 21rotujicich kotoucku a Rowenta 24 depilacnich pinzet.je v tom nejaky velky rozdil,jestli kotoucky,nebo pinzety?
Jaky je nejlepsi?
lauren
| 6. 2. 2008 19:50
Chtela jsem se zeptat, jak dlouho by asi melo trvat holeni jedne nohy. Uvazuji, ze si koupim novy strojek, protoze s tim, co mam mi jedna cela noha trva snad pul hodiny. Je to dost vysilujici. Stale dokola, vsemy smery, znovu vratit...Kupovala jsem ho asi pred dvema lety Philips beatuy Satin Ice s mrazici nasadou na zchlazeni mista hned po vytrhnuti.Kupovala jsem v te dobe ten nej a s ochranou proti bolesti, protoze jsem se toho taky bala. Stal 3000Kc. Tu nasadu jsem ale dlouho nepouzivala, od bolesti nepomuze. To opravdu jen opakovanim ziskate cvik a zvyknete si. Ale hlavne uz ze zacatku mi prislo, ze se u toho hrozne nadru, nez to vubec posbira, vse co ma :-/ Nebo to je normalni? Mate nekdo strojek, ktery by vzal i kratoucke chloupky? Dekuji za nazory.
výkyvná hlavice
Raffaelo
| 12. 12. 2007 14:32
Holky chtěla jsem se zeptat na to jestli některá máte ten epilátor s výkyvnou hlavicí, dívala jsem se na jeden a chtěla bych si ho koupit, ale vůbec s tím nemám zkušenosti. Co jsem měla předtím, tak ten byl takový ten "obyč" tak jestli ta výkyvná hlavice je dobrá tak jak ji preferují u pánských holících strojků.

Děkuji moc
Norwayka
Raffaelo
| 12. 12. 2007 14:30
Některé mají holící hlavice, že si je můžeš prohodit a časem třebas vyzkoušet i ten epilátor, protože se ta bolest časem zmírňuje A intimní partie se tím dají holit klído celé
Depilátor?
Norwayka
| 11. 12. 2007 22:11
Ahoj,
už mě nějak nebaví se holit žiletkou.. :) tak jsem se rozhodla si koupit depilátor (to je ten co holí, ale netrhá, to bych asi umřela) Může mi některá z vás nějaky dobrý poradit?.. a jestli se s nim daji oholit i intimni partie uplně?
Děkuju
Tak kterej?
Zuzika
| 5. 12. 2007 15:31
Ahojky, chtěla bych si koupit epilátor k Vánocům. Kdo máte jaké zkušenosti? Na internetu vypadají všechny skvěle a chci, aby mi vydržel dlouho. Díky
epilátor
Raffaelo
| 5. 12. 2007 14:12
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat jestli máte některá zkušenosti s epilátory které mají výkyvné hlavice, konečně jsem se dostala na net abych se podívala jaké vůbec jsou a zaujaly mě od rowenty, které právě tyto hlavice mají, možná je mají i jiné, ale tyto jsou i celkově pěkné. a taky tam píšou, že mají nástavec na oblast bikin a citlivých partií, tak to by bylo moc fain, protože epilovat celý spodek..
Moc děkuju, papa Verča.
dotaz
Jancicacek
| 23. 8. 2007 13:18
Ahojky!Dnes jsem si poprvé epilovala třísla (au!),docela jsem to zvládla,jen bych se chtěla zeptat někoho,kdo má víc zkušeností,jestli se epiluje úplně do hola???V místech stydkých pysků mi to vůbec nešlo a nevěděla jsem si rady jak na to???...Nebo to mám nechat radši na žiletku?
Zarůstání
xxari
| 19. 8. 2007 10:36
No jmenuje se to exfoliační váleček a je to něco jako přidatná hlava (jako epilační hlavice).... Určitě to není univerzální, já to koupila přímo v balení kompletně s epilační, holící hlavicí, ale slyšela jsem, že se tyto doplňky dají i dokoupit od výrobce, tak zkus hledat na netu.
P.S. přikládám obrázek mého epilátoru, vlevo dole je ten váleček...
Mám to za sebou
Rory
| 16. 8. 2007 15:26
Ahojky dámy, zdravím všechny odvážné. Já mám konečně za sebou první epilaci třísel a jsem úplně nadšená. Skoro vůbec to nebolelo, protože jsem se první vysprchovala a kůži napařila. Dělala jsem to večer, takže ráno už jsem neměla ani červené pupínky. Už je to dva tydny a pořád se ty chloupky ještě neukázaly, takže jsem spokojená. Předtím jsem používala žiletku a chloupky se mi objevily málem ještě ten samý den, takže epilaci vřele doporučuji.
zarůstání
deysi
| 16. 8. 2007 14:03
O tom jsem ještě neslyšela. To může být dobré. To jsou přídavané hlavice přímo na ty depilátory? Asi to nebude univerzální, že? (hlavice na různé druhy epilátorů).
Zarůstání
xxari
| 14. 8. 2007 07:48
Ony už existují takové přídavné hlavice, kterými si nohy tak 2, 3 dny po epilaci "ošmirgluješ" a má to bránit právě zarůstání chloupků.
zarůstání
deysi
| 14. 8. 2007 07:22
Mám epilátor, ale moc ho nepoužívám. Chloupky mi hodně zarůstají, vyzkoušela jsem to mazat různými krémy, ale žádný mi v tom nepomohl. Prvních pár depilování bylo dobrých, ale to tak čtvrtém, se mi objevovali čím dál více zarudlá místa se zarostlými chloupky. Hodně to svědilo a nevypadalo to pěkně. Tak jsem přešla k opět k žiletkám.

Škoda, že nemám takové zkušenosti s epilací jako vy:(
braun silk xelle - ten modrej
Isabel
| 4. 8. 2007 19:57
presne ten mam. Ehm, uz 3 tydny. A muzu ho klidne doporucit S masaznima hlavicema se to da dobre prezit, je to kazdopadne lepsi nez sem cekala. Poprve jsem to vzala tou Start hlavici, to teda nebylo nic moc, pak uz tou se 40ti pinzetama.
Vzhledem k tomu, ze sem se s nim holila dneska podruhe ti asi se zarustanim chloupku neporadim, spis cekam, co si na me pripravi moje vlastni nohy. Zatim dobry
Tak pokud si ho koupis, tak dej vedet, jak si s nim spokojena
Monky
DANiELA
| 17. 7. 2007 18:10
Mam uplne ten samej :)

A doporucuju Skin So Soft telove mleko po epilaci od Avonu
foto
monky
| 17. 7. 2007 12:23


ošetření pokožky
monky
| 17. 7. 2007 12:21
Ahojky Taky jsem se holila žiletkami a potom jsem si koupila epilátor.Mám rowentu a jsem spokojená.Po vytrhání chloupků si nohy natřu NIVEA BALZÁM PO HOLENÍ(JE PÁNSKÝ)a potom třeba na spaní po asi dvou hoďkách si nohy natřu měsíčkovou mastí.A do rána jsou červené pupínky pryč.Chce to vyzkoušet, co ti bude dělat dobře.Poprvé jsem ty pupínky měla asi dva dny a potom zmizely.Mám epilátor asi měsíc a už je to lepší.Přeji příjemné epilování a poprvé zatni zuby!!!! Dej vědět jak jsi dopadla.Ahojky
epilátory
sun
| 16. 7. 2007 19:59
Zdravím všechny odvážné, zrovna dneska si chci objednat svůj první epilátor, hoooodně dlouho jsem toto zvažovala. Došla jsem k tomu (spíše po psychické stránce - bolest) že to bude dobrá volba, ale po přečtení všech vašich příspěvků začínám couvat...Celou dobu se holím klasicky žiletkami a o nějakém zarůstání chloupků jsem neměla ani tušení. Na netu jsem si vybrala Braun Silk Xelle (40 pinzet, výměnné hlavice. Máte prosím někdo s tímhle zkušenost? Nerada bych potom litovala zbytečně vyhozených 3 tisíc. A prosím ještě o tip na mléko pro zklidnění...případně ještě nějaké další rady...děkuji všem M.
7 dní
monky
| 12. 7. 2007 19:42
Já jsem na tom stejně!!!Po 7 až 10 dnech musím vytáhnout stroječek a epilovat!!!A potom to přejet žiletkou.Pak namažu mlékem.Když mám pupínky tak mi pomáhá měsíčková mast, fakt je super!!!Do rána nevím nic o zčervenalých pupínkách.
epilator
DANiELA
| 12. 7. 2007 18:28
Tak ja pokracuju skvele :) Po epilaci nohy umeju, prejedu normalni ziletkou a namazu poepilacnim mlikem :) A dalsi nejmene dva tydny se jim nemusim venovat vubec a jsou porad krasne hladke :)
Oproti holeni ziletkou obden je to opravdu uzasne!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
20. 4. 2024 17:44
70272
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video