Epilátor - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

epilátor

Diskuze

Dani
Beauty
| 10. 5. 2007 12:15
Pokud jsi si nechala trochu delší chloupky, tak to pak celkem bolí, ale pokud chloupky budeš mít kraťoučké, tak to skoro nebolí a oholeno je raz dva. Vydrž, na bolest si zvykneš . Krása chce oběti .
Můj nový epilátor
DANiELA
| 10. 5. 2007 00:24
Tak sem si dneska vyzvedla svuj prvni epilator.. Pred chvilkou sem to zkousela.. TO HROZNE BOLI!!!
Ale mam zhruba jednu osmsedpadesatinu nohy oepilovanou, za par let budu mit cely nohy
Danielo - epilator atd.
Kloa
| 27. 4. 2007 16:18
Teda koukám, že jste tady stihly probrat všechno
Epilator jsem kdysi taky zvazovala, kamarádka ho občas používá, ale více její mamka a tak jsem ji jednou poprosila jestli by mi ho nemohla donést, abych si to vyzkoušela, sice ho kvůli mamky musela nějak propašovat, hygienické to asi drakrát není když ho používá několik lidí Tak jsem to nakonec vyzkoušela, teda bolest to byla řádná, mám navíc silné kořínky, prostě jsem od přírody takový medvěd Holila jsem to večer a ještě ráno jsem tam měla pupínky, tak jsem si to rozmyslela a zůstala u své žiletky, ale stejně to pořád někde vduchu zvažuju, že ta bolest se dá vydržet, že ty déle hladké nohy za to stojí a vím, že si ho jednou koupím.
Danielo, ten který sis vybrala je moc hezký

Co se týče objednávání přes internet, tak v tom zatím pevná v kramflecích nejsem, raději si věci ošahám ale přítel, ten přes net objednává všechno možné - nářadí do garáže, součástky na auto, mobily (na to je úchylný ), televizi - to mělo u tu výhodu, že ta televize byla strašně velká a těžká, takže kdyby ji kupoval v obchodě, tak ani nevím jak by ji dopravil domů a při objednávce přes net to ten chlapík přivezl až před dům a ještě mu to pomohl vynést.


Tvé ulítávání na tmavých chlapech chápu, naprosto Jinak černá je taky mou nej, vlasy, většina oblečení atd.
Raffaelo
DANiELA
| 27. 4. 2007 14:51
Čočky mám Bausch and Lomb čtvrtletní, vyjdou mě na 1100, na netu koukám že jsou za 1030 + poštovné, takže to vyjde nastejno Popravdě mě totiž ani nikdy nenapadlo si je objednat přes net Co se týče roztoku - dřív jsem si v lékárně kupovala nějaký, který mi doporučila přímo očařka. Ale jednou ho prostě neměli, tak jsem zkusila jiný a zjistila jsem, že rozdíl není žádný. Pokud se o čočky staráš a ručně je čistíš, není v roztocích opravdu žádný rozdíl. Takže si teď kupuji ten nejlevnější, co v lékárně mají (kolem 100Kč) a výsledek je stejný, jako když jsem si kupovala roztok za 500Kč

Já jsem přírodní.. ehm.. blondýna a mám hodně bílou pleť (fakt sejra největší!!!), nedokážu se opálit, takže s přítelem děláme pekný kontrast
Fotečku snad radši ani nemáme, hodně nerada se fotím
Daniela
Raffaelo
| 27. 4. 2007 14:00
Tak já si objednávám ty stejné čočky co mi dala očařka, takže není problém a navíc vyjdou na netu levněji. můžu se zeptat jaké čočky a roztok máš? koukám, že od strojku se to pěkně zvrtlo vid? Jinak na telefon jsem se také koukala, chci tu Nokii 6300 a nikde ji tady nemají, prý je jí hrozný nedostatek šílený.
tak to je pěné, z Ugandy.. nemáš vaši fotečku? musíte být exotický páreček

A pro Hanku: ten epilátor z netu snad.. že se tak nerozbíjí, ale ostatní nevím nevím.. a Ty máš Hani jaký epilátor?
Raffaelo
Beauty
| 27. 4. 2007 13:55
Já většinou skoro vše objednávám z netu, neboj, když s tím něco bude, tak stejně musíš do záruční opravny a to ikdyž to koupíš v prodejně. Já epilátor mám také z netu a bylo to vpoho.
Raffaelo
DANiELA
| 27. 4. 2007 13:54
Tak to jsme na tom presne opacne - cocky mam jedine od me Ocarky, ale elektroniku (mp3 prehravac, notebook, telefon) pres internet :) Nic z toho jeste reklamaci nastesti nepotrebovalo (tuk tuk tuk), takze jsem spokojena :)

To s tim cernym pritelem jsem myslela uplne vazne Je z Ugandy
Daniela
Raffaelo
| 27. 4. 2007 13:50
No je nádhernej, ale já bych si to asi z netu nekoupila, co když by to pak chtělo reklamačku =o/ jsem hroznej puritán teda jestli je to ten správný výraz, ale asi ne třebas čočky si z netu objednávám v poho ale elektroniku asi nee Jinak s tím černým přítelem to jsi myslela vážně nebo jsi si dělala srandu???
Raffaelo
DANiELA
| 27. 4. 2007 13:47
Ja vim

Mrkni na nej a dej vedet, jak se Ti libi
Daniela
Raffaelo
| 27. 4. 2007 13:38
Teda Ty jsi blázínek, mrknu na něj..
Daniela
Raffaelo
| 27. 4. 2007 13:22
Pod pažama jsem to teda nezkoušela, půjčovala jsem si ho od máti bývalého přítele, vím, že to není moc hygienické, ale na ty nohy to stačí a taky si právě chci koupit svůj, takže opravdu schvaluji a hodně štěstíčka, jenom jestli se můžu zeptat jaký si budeš kupovat???
Raffaelo
DANiELA
| 27. 4. 2007 12:54
Ja se na nej moc tesim, moje byvala spolubydlici si tim holila i chloupky v podpazdi. Povidala, ze poprve to sice bolelo jak cert, ale casem si zvykla.. Tak snad.. doufaaaaam
Daniela
Raffaelo
| 27. 4. 2007 08:17
Ahojky, vůbec se toho epilátoru neboj, také jsem z něho měla poprvé strach, ale když si tu kůži při epilaci napneš tak zmírníš bolest a když si budeš říkat jak to strááášně moc bolí tak to bolet bude ale když si řekneš, jsem silná a nebolí to, tak si na to časem zvykneš a potom už tu bolest (která není opravdu velká) vnímat ani nebudeš. chce to vydržet a časem to bolí míň a míň. a navíc je to lepší pocit, že ty nožky vydrží dýl oholené
epilator
DANiELA
| 27. 4. 2007 00:44
Ja se toho epilatoru strasne bojim, dodnes pouzivam ziletku, ale konecne jsem se odhodlala a objednala si svuj prvni epilator.. Prijde zhruba za tyden, tak jsem zvedava.. Ale zaroven se bojim, ze nesnesu tu bolest a pak se mi tu bude zbytecne valet vecicka za litra :( no, doufam, ze to nejak zvladnu..
epilátor
brigita
| 26. 4. 2007 07:15
Ahoj, narazila jsem na vaši diskuzi a chtěla bych se přidat. mam doma strojek Rowenta Lady Primera EP-015 (je to uz starsi typ-přikládám fotografii) a protože ho vůbec uz dlouho nevyuživám, tak bych vám ho nabídla tak za 300,-Kč. Používaný je jen párkrát, v dobrém stavu.

Jinak k holení, já to zabalila velmi brzy, protože jsem byla lenošná u epilace strojkem, tak dlouho sedět, přišlo mi rychlejší a pro mě pohodlnější to vzít žiletkou.
Holky
Beauty
| 26. 4. 2007 05:40
Nivea balzám po holení používám a jsem s ním spokojená . Mám také holicí strojek,chce to holit dost pravidelně, jakmile chloupky přerostou, tak to fakt bolí. Takže jsem zjistila, že je lepší holit strniště. Dcera má strojek, myslím, že je to Braun, a k tomu strojku nasadí takový gel(má ho stále v mrazáku), a ten to chladí.Ale my ženský uděláme a překonáme ledacos!!!
epilace
lucipajda
| 25. 4. 2007 22:28
mě to tedy taky vždycky dost bolelo, takže jsem to vzdala. pokaždý se mi udělaly červený pupínky a potom mi zarůstaly chloupky a to nejen na tříslech, ale i na lýtkách. nejde tomu nějak předejít? nezkoušeli jste třeba ten balzám nivea po holení?
Epilátor
Elunka
| 25. 4. 2007 20:51
Slyšela jsem někde že když se na nohu dá teplý obklad na pár minut tak to trhání těch chloupků pak míň bolí,já sem si je tím zkoušela trhat 2x, ale bolest byla šílenáTak jak si myslíte že to jde zmírnit?
Salon
anonym
| 4. 4. 2007 09:45
Ahoj, epilací v salonu je myšlen skoro každý kosmetický salon kosmetika..Má to různé názvy a většinou se tam epilace liší jen v ceně a způsobu (horký vosk, studený vosk atd.) Kosmetický salon najdeš i malém městě - nevím odkud přesně jsi. Já pocházím z malého města a kosmetiky tam máme min. 4 a všechny čtyři epilaci nabízí...Není na to mnic těžkého - jen přijít, domluvit si termín...Akorát nechápu, proč ses na to ptala gynekoložky, ta by s epilací nemela mít snad nic společného..?
salon
anonym
| 6. 1. 2007 15:13
zaujal me ten holici salon jak jsi o nem psala a chtela bych se zeptat jestli o nejakem nevis, ptala jsem se sve gynekolozky ale ta rikala ze zadny salon nezna. zadam te o uvedeni konkretnich salonu nebo aspon stranek kde bych o nich mohla neco zjistit. za odpoved a uvedeni moc dekuji shanim o tomto tematu podrobnosti jiz dele ale zatim se mi nedostalo odpovedi tak doufam ze budes moje zachrana.
epilátor versus strojek
anonym
| 5. 9. 2006 16:56
Ahoj, já si teda osobně myslím, že lepší je epilátor, protože ti holá noha vydrží déle a chloupky časem zeslabují. Já teda epilátor používám a poprvé to tedy fakt nekřesťansky bolelo, ale po druhé už to bylo lepší a moc sem si ho oblíbila, jde asi o to poprvé to jen překonatjinak si vyber epilátor s hodně "trháčkami", aby to bylo rychlejší a já mám silk epil xelle a ten má ještě světýlko a to se taky moc hodí!! hodně štěstí
Re:epilátor
anonym
| 4. 8. 2006 21:49
Strojek chloupek jen serizne nad kuzi, podobne jako ziletka, takze to vydrzi tak 2 dny a kdyz to dorusta, je to strniste a skrabe to. Ziletka ma vyhodu, ze je po ni kuze nejhladsi, chloupky nezarustaji, neboli to a je to rychle (ale musi se cca obden).

Druha moznost je epilace, tedy trhani strojkem. To vytrhne chloupek i s korinky, takze vydrzi nohy tyden nebo dva hladke. Poprve to boli, ale podruhe a dal uz se to da vydrzet.

Vyhody epilatoru:

- Vydrží to min. týden, nemusíš se obden holit
- Nepotřebuješ stále kupovat žiletky, nemůžeš se říznout
- Dorůstající chloupky nejsou tak vidět jako po žiletce -nemáš strniště, jen sem tam nepatrný chloupek
- Dorůstající chloupky nejsou ostré, nohy jsou na dotek hladší, neškrábeš
- Pravidelnou epilací strojkem chloupky slábnou, jsou méně vidět a na některých místech přestávají časem úplně růst!

Nevýhodou je větší bolest, déle to trvá, než odepiluješ nohu a v oblasti třísel i jinde občas nějaký chloupek zaroste.

Pak jsou tu chemické přípravky jako Opilca, Veet a nebo voskové pásky na strhávání, také můžeš chodit na vosk nebo epilaci cukrovou pastou do salonu, ale to je dražší!

Každá si musí zkusit, co jí vyhovuje nejlépe.
epilátor
anonym
| 31. 7. 2006 15:14
Ahojky, chtela bych se zeptat, jestli je na holeni lepsi epilator nebo holici strojek. Divala jsem se v obchodech a chtela bych si nejaky koupi, ale vyber je opravdu veliky. Neporadil by mi nekdo ktery?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video