Problémy s výtokem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Problémy s výtokem

Diskuze

anteena
jituliiik
| 30. 6. 2009 18:13
Taky jsem měla podobný problém, pomohly mi tabletky Femivaxinum Neo, po výtoku ani památky
Jinak pokud máš problémy s kvasinkovými infekcemi, tak nedoporučuju jíst pivovarské kvasnice, řekl mi to i můj gynekolog.
výtok
anteena
| 29. 6. 2009 23:03
ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s hnědými výtoky po styku? když jdu k doktorce na prohlídku, řekne mi, že je vše v pořádku, ale mě to normální nepřijde, už jen pro to, že se mi to objevilo v posledním roce, před tím nic. Dlouhou dobu jsem trpěla na vagnální mikozy, tak jeslti to může mít vliv po vyléčení?
děkuji za rady.
Petulinka01
angelwoman
| 27. 6. 2009 22:52
Tak v tom se bohužel nevyznám, já jsem beru akorát pivovarské kvasnice Pangamin a jím bílé jogurty s lactobacily a bifidokulturou.
vytoky
Petulinka01
| 27. 6. 2009 19:24
JJ diky. Jo a chtela jsem se zeptat, beru ty tobolky lactobacilus a kdyz uz ma nekdo ty vytoky, tak se maji brat 3krat denne a pak zmirnit na 1 denne ale nevim jak dlouho bych je mela brat 3 za den, abych se pak treba nepredavkovala nebo tak neco, chapete.
Petulinka01
angelwoman
| 26. 6. 2009 12:06
Určitě je dobrý nápad léčit i přítele, já jsem se toho jednu dobu nemohla zbavit a právě to, že se mazal mastičkou i přítel mi nakonec pomohlo Tak ať to přemůžeš, držím palce
Petulinka01
Kloa
| 25. 6. 2009 22:55
Přeléčení přítele je dobrá volba Tak ať se z toho nevykrucuje a poctivě maže Jak se na výtoky ale začne trpět, tak se jich pak těžko zbavuje, pak stačí jen málo a je všechno zpátky.
Přeji co nejmenší problémy.
Vytoky
Petulinka01
| 25. 6. 2009 20:18
Jinak dodrzuji vse co popsala angelwomen Bude se lecit ted i pritel, zase no ale tak snad to zabere. Mam pro nej masticku, ten bude mit radost. tak sand mi to prinese nejake vysledky.
Vytoky
Petulinka01
| 25. 6. 2009 20:12
Holky dekuju za rady. Ted beru ten lactobacilus, tak snad to pomuze, taky jsem si koupila bile jogurty a snazim se omezit cukry. Ano s tema vytoka je na tom asi neco pravdy ale ja mam urcite infekcni, ne ten normalni. Driv jsem totiz na zadne vytoky netrpela. Mela jsem jen ty normalni pruhledne. Mam taky nekdy svedeni a tak, takze to nebude zdravy vytok. A je oprvdu neprijemny. Take pouzivam intimky ale opravdu me to nebavi, porad tak mit vlozku. Nebyla jsem na to zvykla, vzdycky jsem bal zdrava a nevedela jsem co to nejaky vytok je. Jen ted poslednich par let na to trpim.
Holky
lolka
| 25. 6. 2009 15:58
Přečetla jsem si většinu příspěvků, i když ne všechny, tak nabývám dojmu, že vás tu trápí většina s výtokem, který je prostě přirozený od puberty. Na kalhotkách se během dne vyskytne a věřte, že i chlapy vědí o co kráčí, pokud to nejsou začátečníci. A pokud se někdo za tohle stydí a ten chlap na vás kouká, tak mu s klidem řekněte, že tohle má 99% žen a jestli se s tím nesetkali, tak to ta dotyčná prostě maskovala. Opravdu tohle máme všechny, nekterá více, jiná méně.

A navíc, když šáhne do kalhotek a je tam vlhko, tak to bere jako že vás přitahuje a ne, že nejste normální.

Pokud je to takový lehce tvarohový výtok bílé barvy, tak to máme všechny před ovulací a věřím, že může zůstat i partnerovi na ***e, jak tu někdo zmínil, proto je na prvním místě hygiena a tohle se už nepřihodí. Nebo si kupte lubrikant a ono se to rozpustí a není nic vidět
výtok
angelwoman
| 25. 6. 2009 15:41
Lucielucie-tak tady se myslí především nezdravý výtok, který je známkou nějaké infekce, provázený svěděním a pálením - a to ty pravděpodobně celý rok nemáš. To co popisuješ ty je běžný výtok, který nás netrápí.

Petulinka01-můžu ti doporučit určitě ty lactobacily, jinak fajn jsou také pivovarské kvasince, jíst bílé jogurty a pít mléko s lactobacily Jako prevence je dobrý nakapat na tampon pár kapek teatree oleje a zavést, jinak hodně pomáhá na tohle balzám Intimiss od Hadka nebo Femishea (viz diskuze Přírodní kosmetika) - a to používat je i preventivně. Je dobré abys nepoužívala žádné mýdlo, ani parfémované mycí prostředky na intimní hygienu - mně se osvědčila Intima od Hadka. Jinak je dobré-zvlášť pokud tě tyto problémy zrovna trápí, zařídit si nějaký menší ručník jen na intimní partie. No a pak je spousta obecných rad jako:
- nekoupat se často ve vaně a nepoužívat parfémované pěny koupele
- utírat se na záchodě zepředu dozadu
- nenosit těsné prádlo z umělých vláken - nejlépší je bavlněné, alespoň po dobu, kdy máš tyto potíže
- nepřehánět to se sladkým, atd.

Hlavně to chce opravdu kontrolovat se Jinak jako podpůrnou přírodní léčbu doporučuju pít čaj z Vilcacory - to je silný bojovník proti infekcím, kvasinkám a zánětům. Hodně zdaru
výtok
lucielucie
| 25. 6. 2009 09:41
já teda nevím, ale podle mě je výtok úplně normální součást života, asi nesmí být nějak zbarvenej, zapáchat a tak.já už někdy od 12 let používám slipové vložky, nedám na ně dopustit, nerada bych vlhko v kalhotkách.dneska už je tolik druhů,a a já se stále divím že se najdou ženský který je nepoužívaj.vzít si ráno intimku je pro mě stejně jasný jako čištění zubů
jinak oddalování menzesu např. kvůli dovolené....od doktorky sem slyšela že je to to nejhorší pro organismus, co může být, celý se to rozhází a pak se nikdo nesmí divit že má problémy.prostě dovolenou naplánovat na jindy.
Vytoky
Petulinka01
| 24. 6. 2009 21:44
Ahojky tak to tu procitam a zjistuji cim dal vic, ze cim dal vic zen a divek maji s timhle problemy. Ja ostatne taky a to uz asi tri roky. Jsem jeste mlada je mi teprve 20 a rikam si, ze uz sem se s tim natrapila dost. Take mi nezabirali leky a cipky od gynekologa, ikdyz jsem presla k jinemu a ten stavajici je ted dobry doktor. Jinak tehnejsi gynekolozka si myslela, ze si to uz vymyslim, ze mam porad vytoky. Tak jsem presla k nemu. Tak jsem ted zkusila tobolky lactobacilus, beru je teprv druhy den tak nemuzu posoudit a musim si k nim jeste dokoupit nejake cipky, jak mi poradila gynekolozka na internetu. Ale take se bojim, ze mi to nezabere...ikdyz by melo. Posiluji imunitni system a tak...urcite je zkuste taky. Informace najdete na internetu nebo i v lekarne, jsou volne prodejne. Chce to podle me hodne trpelivosti.....kdyz se zanety porad vraceji, tak se daji ztezka vylecit.
Krvavý výtok
boban33999911
| 27. 4. 2008 16:22
Chtěla jsem se zeptat a poradit. Brala jsem prášky na oddálení menstruace kvůli dovolené. Vše proběhlo v pořádku a menstruaci jsme dostala až 5 dní po dobrání prášků. Trvala týden, ale nyní, týden po skončení menstruace mám krvavé výtoky. Je to nárazové. Celý den je to v pořádku a jednou denně se najednou vyhrne krev. Myslíte, že je to v pořádku?
Hnědý výtok po sexu
katkaX
| 24. 3. 2008 16:04
Zdravím všechy, moc prosím o radu. Asi před 3 měsíci jsem šla ke gynekoložce s tím, že mám silný bělavý výtok,při ***u cítím často bolest a poté lehce krvácím. Oznámila mi, že mám zánět děložního čípku a předepsala mi čípky+ Entizol mě i parterovi. Problémy zmizely, ale ne na dlouho. Při další návštěvě mi řekla, že jsem prý v pořádku, že krvácení po ***u někdy způsobuje antikoncepce (beru Minulet). Stěr mi nedělala. Je to normální? Já i přítel máme strach, jestli to není něco vážného Mám zkusit jiného doktora? Prosím poraďte
Hnědý výtok po sexu
katkaX
| 24. 3. 2008 16:03
Zdravím všechy, moc prosím o radu. Asi před 3 měsíci jsem šla ke gynekoložce s tím, že mám silný bělavý výtok,při ***u cítím často bolest a poté lehce krvácím. Oznámila mi, že mám zánět děložního čípku a předepsala mi čípky+ Entizol mě i parterovi. Problémy zmizely, ale ne na dlouho. Při další návštěvě mi řekla, že jsem prý v pořádku, že krvácení po ***u někdy způsobuje antikoncepce (beru Minulet). Stěr mi nedělala. Je to normální? Já i přítel máme strach, jestli to není něco vážného Mám zkusit jiného doktora? Prosím poraďte
příroda léčí
Miky
| 9. 1. 2008 21:04
Dneska jsem se rozjel, co? Ale nedá mi to. Koukala jsem teďka na ty přírodní přípravky na léčbu výtoků, tak přidávám odkaz pro ty, které by to zajímalo. Je tam toho dost i právě o příčinách vzniku apod...
http://www.prirodni-pripravky.cz/…cba-priznaky.htm
Silonky
Miky
| 9. 1. 2008 20:44
Jo, ještě si pamatuju, že potíže způsobuje i časté a dlouhodobé nošení silonek.
Výtoky
Miky
| 9. 1. 2008 20:41
Plíseň je normální ozačení. Já to slýchala běžně........Ono to možná zní jako by vulgárně, protože pojem plísně známe i jiné ( třeba na nohou, že? To je ale něco jiného...)
No, přesně. Strava je důležitá. Nejvíc jde ale o tu hygienu. Ono někdy všeho moc škodí. Některé ženy si myslí, že čím víc se vymydlí, tím líp atd a nakonec si tak akorád ubližují. Já se vždy myla jen čistou vodou a neměla jsem nikdy žádný vážný problém. Tu plíseň jsem měla poprvé v životě. Hodně důležité také je ji přeléčit řádně a úplně hned poprvé a taky přítele. Vždycky je třeba rozlišit ten výtok. Jsou infekční a neinfekční atd....Ty neinfekční může způsobovat i produkce děložního hlenu, antikoncepce....( Hormony hrají velkou roli ve všem...) Pokud výtok není infekční, je třeba vyloučit jakékoli možnosti, patologické, kvůli kterým tady ten výtok je a pokud se nic nenajde, je to náš fyziologický stav a nic s ním nenaděláme.
výtoky
Dedeckova
| 9. 1. 2008 14:28
No, ono je vícero druhů bakterií, které způsobují výtoky, nejen kvasinky. Některé aerobní, některé naopak anaerobní a tak, taky už tu biologii po škole zapomínám... Takže označit to jako "plíseň" není nic divného - je to jen česky a trošku zobecněné.
Jinak jak psala Angelwoman, mně taky pomohla taková řekněme očista organismu. Hlavně ale asi bavlněné prádlo.
Infekce taky mohou roznášet tanga, tím jak je látka úzká a klouže zepředu dozadu, právě že ani nemusí být znečištěná v tom je ta zapeklitost.
výtoky
angelwoman
| 9. 1. 2008 14:12
Tedy, to slyším poprvé výraz pro výtok neboli kvasinky "plíseň" Ten doktor má zvláštní terminologii Jinak je to fakt hodně časté-já to mívala z bazénů, vany (jak psala Kloa) nebo i těsného prádla z umělých materiálů..stačí málo, pokud jsi na to náchylná.Pomohla mi celková očista organismu - kopřiva, čaj lapacho a vilcacora, pivovarské kvasnice, konzumace bílých jogurtů, omezení sladkého, nekoupání se ve vaně, apod. Čípky od doktorky jsem měla jen 1, pak jsem je nepoužívala, ale léčila se takto přírodně, což působilo trvale.Teď už mám výtok jen opravdu výjimečně, takž jsem moc ráda
Plíseň
Miky
| 9. 1. 2008 10:01
Pokud je výtok takový bílý, tvarohoviý, žmolkatý - je to plíseň. Měla jsem to asi před 3 měsíci. Doktor se divil, že to neznám, že je to prý časté a ženy na to trpí. Já to měla poprvé. Léčí se to mastí Clotrimazol nebo tak nějak, už si ten název moc nepamatuju a taky tabletkami do pochvy proti plísni. Pořádně mi nevysvětlil z čeho to je, ale řekl, že to může být i z vody, z mýdla - já se nemydlím, omývám se jen čistou vodou, ale prý stačí i jak mýdlo stéká a nebo že v té vodě sedíte...Mast mi napsal i pro manžela. Musí se to řádně přeléčit, jinak se to stále vrací. Taky to může být narušením prostředí v pochvě např. stravou a vůbec se nemá pochva ničím vyplachovat. Tím si totálně narušujete ph a prostředí, které právě chrání.
Puppy a ostatní :-)
ksyslicek
| 9. 1. 2008 00:45
Ahoj holky, to jsem ráda, že začalo na toto téma reagovat víc lidí. Puppy jestli jsi s tím ještě nebyla u doktorky, tak tam určitě zajdi. Já měla jednou něco podobného, ale kvasinky to teda byly. Jinak k těm zaváděcím práškům - já už jich měla hrozně moc a všechny tekly docela hodně. Snoopynko, zkus místo intimky radši na noc vložku. Já si beru nějakou podlouhlou (speciální na noc) a s ní nemají kalhotky téměř žádnou šanci, aby se zamočily.
výtoky
Kloa
| 8. 1. 2008 22:47
Holky, pokud vám často už nic nepomáhá, tak zkuste hledat chybu jinde, třeba u přítele. Není to nic vyjímečného a sám gynekolog by vás na to měl navést. Tím, že si pořád zavádíte nějaké čípky a provádíte výplachy tělu, resp. pochvě, nepřidá. A pokud na výtoky a záněty trpíte měly byste změnit nebo dodržovat určité hygienické návyky, tím nechci říct, že jste špindíry, ale měly byste se vyvarovat bazénům, termálním koupelím, protože v teplíčku se bakteriím daří, neměly byste provádět procedůry ve vaně, ale jen se sprchovat, omývat intimní partie jen kosmetikou určenou na tyto místa, na záchodě se utírat zepředu dozadu, atd. Třeba něco z toho dokáže vyřešit váš problém
výtok
pupppy
| 8. 1. 2008 22:13
Už asi 3 měsíce mě trápí tvarohovitý výtok, je bílý (někdy trochu dožluta), bez zápachu, nesvědí. Kvasinky to nejsou. Objevuje se vždy hned po menstruaci a trvá asi 10 dnů, pak je to dalších 10 dnů do menstruace OK. Někdy je i hodně hustý, spíš takové žmolky. HA neberu už asi rok. Kamarádka mi říkala že tohle stejné měla asi měsíc po tom, co vysadila HA. Je možné, že se tělo čistí po takové době od vysazení HA? Zkoušela jsem výplachy Rosalgin i čípky Gyntima probiotic a nic nepomáhá, už jsem zoufalá. Co s tím?
bylinky
Raffaelo
| 7. 1. 2008 21:36
koukala jsem na to a také to nemusí být špatné, jenom ta trpělivost no.
Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 21:10
Ty čípky beru jako prevenci jednou týdně
Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 21:08
Oprava Mgr.Jarmila Podhorná
Fermalac
Raffaelo
| 7. 1. 2008 21:06
Tak ono to je něco podobného jako ta Gyntima, jenom ta gyntima má navíc tu šalvěj, která je dobrá na všechno... proto ty čípky i krásně voní.. ale tak na každou to působí jinak. A Ty ty čípky užíváš jak často??
Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 21:05
Zrovna na to koukám napsala jsem blbost najdeš to pod léčivé byliny Mgr.jarmila Podhorná najede ti ta stránka NADĚJE
Drago
Raffaelo
| 7. 1. 2008 21:01
Tu adresu nějak nechápu, to je nějaký mail vid? tak každá přírodní věc je na dlouho si myslím... jdu se mrknout na to co jsi měla Ty...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video