Problémy s výtokem - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Problémy s výtokem

Diskuze

Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 20:26
Taky jsem brala bilyny (pupeny)mrkněte na e-mail:byliny@volny.cz NADĚJE Brala jsem:černý rybíz maliník,penízovka sametonohá,břízu,ptačí jeřáb.jsou to kapky které se míchají.Ale je to docela na dlouho.
Drago
Raffaelo
| 7. 1. 2008 20:21

tak to Tě můžu ujistit, že to je normální. Pokud Tě při tom něco nebolí, nebo to nějak nezapáchá, tak je to normální. Opravdu je to zbytečné to nějak víc řešit.. a radši se radovat ze života. Jinak ten Fermalac to ani nevím co je, slyším to poprvé, juknu se na to na internetu
Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 20:13
Tu gyntimu už nepoužívám.Kupuji si Fermalac vaginal volně dostupný v lékárnách kolem 200kč.Já si připadám že jsem už měla skoro všechno a co mi trochu pomáhá je ten Fermalac.Ale není to že bych byla uplně bez výtoku furt tak nějak slabší mám
Drago
Raffaelo
| 7. 1. 2008 20:06
No no takové bobule jsem měla taky, byl to hnus, už nikdy víc No tak já uvidím jak jsem psala příště, jestli to ze mě bude téct nějak víc. A Ty tu gyntimu také používáš?? Jestli ano, jak jsi s ní spokojená. Já si myslím, že u mě se ten výtok zintenzívnil díky ***ování, předtím jsem ho měla, ale ne tolik. Ale není to nejhorší. Tak uvidím, jaké to bude po tady tom, koupila jsem si od nich i ten mycí gel.. tak uvidíme.
Raffaelo
Drago
| 7. 1. 2008 19:53
S tima prstama jsem si dělala srandu.Když jsem si zaváděla i jiné čípky nebo globule tak to taky teklo ven.Nejhorší bylo snad co mi napsal doktor takové žluté vejce to jsem byla špinavá skoro až na zádech.Nejduležitější je že to pomuže.mě tedy jen na chvili.
čípky
Raffaelo
| 7. 1. 2008 19:30
holky, tak já si připadám jak blbec. Neříkám, že ze mě neteklo nic, ale kalhotky jsem promáčené neměla. Je možné, že se to vsáklo do toho kapesníku. Uvidím teda příště až si to tam dám.. ale dopoledne už ze mě opravdu nic neteklo. A dlouhé prsty rozhodně nemám. Také jsem se snažila to dát co nejhlouběji, ale dál už to nešlo..
Raffaelo
Safira
| 7. 1. 2008 19:13
Jak to tady tak čtu, tak počkám jak ti to po delší době dopadne a kdyžtak to zkusím taky.
Snoopynka
Drago
| 7. 1. 2008 17:33
Nedělej si z toho hlavu já párkrát požádala přítele aby mě čípek zavedl co nejdále(přeci má delší prsty)a teklo to taky.Tak fakt nevim že někomu to teče málo a někomu hodně.
Snoopynka
Drago
| 7. 1. 2008 17:24
V čem máme problém...Asi máme krátké prsty
to Raffaelo:
Snoopynka
| 7. 1. 2008 16:58
No, je možné že to zavídám málo, ale dávám to nejhlouběji co to jde,to snad už ani hlouběji nejde..dneska jsem si dala jen půlku a stejně jsem se ráno probudila a měla jsem promáčené celé kalhotky aj s intimkou, tak už fakt nevím kde je chyba...
Snoopynka
Drago
| 7. 1. 2008 13:49
Já taky brala tu gyntimu a teklo to taky.večer jsem zavedla a druhý den dopoledne jsem furt cítila jak to teče ven.Strašný
Snoopynka
Raffaelo
| 7. 1. 2008 12:16
brrr kysané zelí bych asi nesnědla jogurty jím, kysané mléčné výrobky taky. Actimel ne, protože tomu nevěřím teda, tak to já zase záněty nemám a tohle také nejím pravidelně každý den.. tak to mě mrzí, že s tím máš takové problémy jinak ta gyntima je super vůbec to ze mě neteklo tak, jako ty jedny čípky, co jsem měla od doktora. Neříkám, že ze mě neteklo vůbec nic, ale ve srovnání s tím předešlým to bylo minimum. Nechala jsem si kalhotky, a dala tam teda papírový kapesník, protože vložky ani intimky doma nemám a vyměnila jsem to akorád jednou v noci, protože jsem musela na záchod. Jinak ráno ze mě neteklo už vůbec nic a ted během dne také ne. Tak jestli jsi ho třebas nezavedla málo.. A i ten drobný výtok, co jsem měla předtím je pryč, což jsem hrozně moc ráda doufám, že se to osvědčí i do budoucna, že to není takhle fain jenom ten první den.. a divila jsem se, že i celkem krásně voní po té šalvěji, co tam je. Jenom by mě zajímalo, jestli to nemůže narušit poševní mikrofloru, četla jsem, že některé čípky to dělají, ale podle mě tyto by to narušit neměly, podle složení.. no uvidíme po delším užívání.. ale zatím jsem spokojená. Píšou tam, že se to má užívat 2x týdně, ale já to zatím nechám jednou týdně a uvidíme..
to Raffaelo:
Snoopynka
| 7. 1. 2008 11:22
No, obecně je dobré jíst kysané zelí, kysané mléčné výrobky, jogurty, třeba i actimel nebo pak vyrábené lactobacilly, které obsahují nejvíc těchto látek...Já se to tak nějak snažím dodržovat a vím, že když si třeba 3 dny nedám nic tady z toho,tak mám zánět jak vyšitý...Jinak pak napiš jak to dopadlo s gyntimou, já se z toho vytékání asi zblázním,je to hrozně nepříjemné, mám sto chutí s tím přestat jen kvůli tomu jak moc se to roztéká
Výtok
Drago
| 6. 1. 2008 20:38
Ahojky taky trpím na výtoky.Je to věčný bojJako prevenci si kupuji Fermalac vaginal stojí kolem 200 kč.Jinak jednou jsem byla u svého obvodního lékaře a napsal mi na recept Globulus cum natrio.Dá se to brát také jako prevence nebo už když jsou problémy.
čípky
Raffaelo
| 6. 1. 2008 19:41
Ahojky Snoopy, tak s tím vytékáním mám zkušenosti a počítám s tím, že to bude vytékat. Je to hrozné no, ale pokud to pomůže, tak proč ne. Dneska je poprvý vyzkouším, tak uvidím. A mohla bych se zeptat v čem jsou ještě ty živé kultury obsažené?? Říkají, že v kysaných mléčných nápojích.. ale živé jogurty jsem tady už dlouho neviděla. Vím o jednom ten je ve skleničce a je to myslím od firmy Agrola. Ale ted si tím nejsem 100% jistá..
Čípky od gyntimy a lapacho
Snoopynka
| 6. 1. 2008 14:24
Ahojky, já jsem tyto čípky od gyntiym již vyzkoušela...Myslím,že na prevenci a udržení dobrého prostředí v pochvě to může být dobré..Ale strašně mi vadí jak to vytéká - v příbalovém letáku je napsáno,že to může vytékat, ale po zkušenosti s jinými čípky jsem si řekla,že toi vyteče až ráno, když půjdu na záchod...Moje překvapení bylo,když jsem si o půlnoci čípek zavedla, šla spát a v noci ve 3 hodiny jsem se probudila s úplně mokrýma kalhotama od pyžama...Myslím,že je to fakt extrémní a asi se tomu nedá nijak zabránit Jinak lapacho piju taky - hlavně na lepší imunitu, a můžu říct, že mi to pomáhá i proti zánětům, ale výtoku jako takovému to moc nezabrání...Se syrovátkou mám taky dobré zkušenosti, v podstatě všechno co obsahuje ty živé kultury je dobré
výtok
Raffaelo
| 5. 1. 2008 19:55
Ahojky holky, já teda tyhle problémy nemám, teda aspon ne ted, ale dřív jsem je také měla, dokonce jednou se mi stalo, že měl přítel ten bílý hnus po celém pinďourovi ale moje kamarádka na to hodně trpí, má to pořád a říká, že ji na to nic nezabírá. Říkala, že si zkoušela dávát stříkačkou do pochvy activii ten jogurt. Ted jsem se dívala i na vaginální čípky od gyntimy, jsou na prevenci a myslím, že by mohly být vhodné i na tento problém. Chtěla bych si je koupit na zkoušku, tak vám potom můžu povědět, jaké jsou, ale zatím co jsem četla, tak si je hodně holky chválí.. také tu bylo hodně prezentováno lapacho, je to čaj a pomáhá na všechny druhy zánětů.. a celkově je dobré pro tělo. Také na obalu syrovátky jsem četla, že je dobrá na gynekologické problémy...
anonym
| 27. 5. 2014 14:23
TO Raffaelo:
Ahoj holky ja vim ze sem na to jeste dost malA ale uz to taky prislo a to mi je teprve 12 uz jsem zkousela prasky a sla jsem i na gynekologii ale proste nic rikaly ze je to normalni ale i tak proste uz me to nebavi a to to mam asi 3tydny nevite nemohli by jste mi neak pomoct byla bych vdecna..
anonym
| 30. 1. 2015 13:09
TO Raffaelo: Díky za typy, všichni píší, co je trápí, to je nás více, ale mě by zajímalo především, co na to zkusit. Mohu vás ujistit, že porodem to nezmizí. Já jsem občas v klidu, občas je to horší. Zajímal by mně opravdový původ výtoku. Kamarádka, která se zabývá zdravou výživou tvrdí, že bychom neměly pít mléko, to zahleňuje a přizpívá k tvorbě výtoku. Vědecky ověřené to asi není, ale někde musí být zakopán pes.
Výtok
Safira
| 5. 1. 2008 18:23
Zdravím,
já mám taky výtok a taky už celkem dlouho, a antikoncepcí to není. Byla jsem i na stěrech, ale nic. Pak mi doktor řekl, že na čípku mám "cosi" víc rozlezlé než by to mělo být. Úplně na jeho špičce, tak mi řekl, že je to kvůli toho. Poslal mě na takový menší zákrok - prý kosmetický. A údajně mi to spravili, ale výtok mám pořád. Je to hrůza a od té doby jsou mým nejlepším přítelem voňavé intimky (jak již bylo zmíněno) a také intimní vlhčené ubrousky.
Doktor se mě na to pořád ptá a já mu pokaždé oznámím, že to ještě nepřestalo, on zakýve hlavou, vezmě stěr a tím to hasne...
Jinak můj přítel je v tomhle úplně úžasný - to musím přiznat. :) Ví o tom a vůbec mu nedělá problémy se na to zeptat nebo tak něco a před milováním ví, že musí ještě chvilku počkat a víc ho to vzpruží .
Jinak jsem si na to taky musela zvyknout, ale taky mi to není příjemné.
A ještě jedna věc máma mi říkala, že to zmizí po porodu, že to u ní bylo taky tak... Tak nevím no..
anonym
| 30. 10. 2013 20:51
TO Safira: Ahoj tak neviem či to zmyzne po porodu ja mám pruhledny tahavy vytok bez zapachu ....ked som brala antikoncepciu tak som mala biely vytok potom počas porodu taky a ked som porodila a prestala brat antikoncepciu vtedy začali tie vytoky mokre i po osprchovaní ..znova neprijemne.Ja mám problemy so štítnou žlazou a berem eutirox.......Ale myslim si že je to normalne 2x do mesiaca to mam tak silnejšie až neprijemne...ale potom to na chvilu ustupy
výtok
lulu22
| 4. 1. 2008 22:06
ahojte.ja mam vytok vlastne uz od detstva, kedysi to bolo strasne neprijemne, pretoze ho bolo tak vela, ze mi premokol aj cez nohavice.pred par rokmi sa mi to trochu upravilo, ale stale mi to strasne vadi.vzdy ked nieco robim s mojim priatelom-staci aj ked sa len bozkavame, strasne to tecie.preto musim stale nosit intimky.myslite,ze je to normalne?ja si myslim, ze nie. neviete co s tym???
výtok
Lilimi
| 3. 1. 2008 11:43
no já mám bílý někdy až žlutý, ale jsou k odpoledni už dost citit...Doktorka mi taky nic nenašla...mužu vám ale doporučit intimky...ty vonave od jiste firmy(nevím jestli tady mužu krz reklamu ale asi vite co myslim) jsou skvelé...já si bez nich už nedovedu den představit. hold se s tim budem asi muset smiřit ale berte chlapy budou mit zas prostatu
ksyslicek
adelaida
| 28. 12. 2007 07:55
Tak sem si ještě pořádně přečetla ty Tvé výtokové popisy.. Já mám taky bílý až žlutý ... různě silné intenzity..někdy dost značné a špiní mi i prádlo.. Chlap po 4 letech zná i pomalu můj jícen a bavíme se o všem. Mně osobně nejsou příjemné intimnosti bez umytí a jemu taky nee, neboť po dni sem značně "ostré" intenzity jak vůně, tak všech sekretů...
Když už Ti někam sahá, tak jaksi přichází vzrušení a nějaké další sekrety, takže se to nějak mísí... a těžko rozlišovat. Já nevím, co je přirozené a co ne, to by měl vědět doktor. Na výtok trpím od 15 let a zdálo se mi, že to rozhodně není přirozené, aby měl člověk furt mokro mezi nohama..Výtěry mám ale vždy negativní, tak to asi normální je.. Nebo mi to aspoň doktorka tvrdí.
pro adelaidu
ksyslicek
| 28. 12. 2007 00:00
Jak na to reaguje přítel (nebo manžel, pokud nějaký je )? Snažíš se to před ním nějak "maskovat" nebo o tom ví a nijak to neřeší?
ksyslicek
adelaida
| 27. 12. 2007 07:50
V klidu, to mám taky a taky mi MUDr. řekla, že se stím mám smířit..
výtok
ksyslicek
| 25. 12. 2007 00:13
To jsem ráda, že to někomu přijde "normální"...oni teda klasický výtoky normální jsou ale ten bílý "sliz" mi opravdu vadí. Můj přítel na něco takovýho vždycky nechápavě kouká, jako že neví co to je...a moc z toho nadšenej asi není. Ale už se to hlavně hrozně dlouho nestalo, že by na něco mohl koukat, protože já si na to dávám pozor. Jinak pokud máš tento výtok se "slizem" jednou za čas, tak to je v pohodě, ale já to mám pořád a když se vykoupu, udělám si třeba i výplach, tak za hoďku je tam ten sliz zase.
výtok
Miky
| 24. 12. 2007 18:56
Nezoufej. Já taky tohle mívám. Nevím, jestli to vadí tvému příteli, ale mému současnému ani bývalému, to nevadilo. Já nějak nechápu proč ti předepisují ty léky atd..když nemáš nic ve stěrech a výtok je normální barvy. Přirozenost se nedá léčit. Možná jsem něco v tvém příspěvku přehlédla, tak se kdyžtak omlouvám...ale tohle mi přijde jako nesmysl. A máš třeba nějaké bolesti v podbřišku? Nebo při ***u?
Tak zatím papa a přeji krásný zbytek Štědrého dne.
výtok
ksyslicek
| 23. 12. 2007 22:45
Děkuji za příspěvek, Miky Výtok žlutý ani hnědý není, ale ikdyž je bílý, tak mi opravdu vadí. "Ve vnitř" mám často bílý "sliz" a to pak mužům nemůže být příjemné, když to vidí...Teď jsem byla na nových stěrech, tak jsem zvědavá, jestli mi to něco ukáže nebo ne...A zase jsem brala nějaké nové zaváděcí prášky "Globulus cum natrio tetraborico" a pořád je to stejné
Výtoky
Miky
| 23. 12. 2007 13:22
Holky, já fakt nevím, ale takový výtok je, myslím, snad normální. V těle probíhají neustálé změny a hormony se také mění. Po antikoncepci taky bývají přirozené výtoky, ale i normálně. Mívám taková období také. Pokud jsou stěry v pořádku, tak je to přirozenost tvého organismu. Moje dcera je ještě malá a i ona mívá na kalhotkách bílé výtoky. Před přítelem se nestyď. Pokud ten výtok nezapáchá a není žlutý nebo hnědý a ty stěry máš ok, tak to tak prostě je a ber to jako součást sebe. Přítel to určitě nijak řešit nebude. Navíc tohle bývá pro muže i příjemné. Je to jen můj názor, tak se nezlob.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Arin
26. 4. 2024 11:39
70313
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video