Celulitida - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

celulitida

Diskuze

Pro Lulu
angelwoman
| 27. 3. 2008 13:53
Ptala jsi se na ten olej proti celulitidě od Alverde, jestli s ním nemá někdo zkušenosti...Mě můj olejíček došel a tak jsem si chtěla koupit nový, šla jsem k poličce Alverde a tam mě právě zaujal ten proti celulitidě...Hezky svěže voní po citrónech, což je teď na jaro super Jinak je moc fajn, pokožku mám hydratovanou a jemnou a zároveň takovou napnutější...Není jen na celulitidu, ale celkové zpevnění těla, pročištění a vyhlazení pokožky Takže já jsem spokojená
celulitida
jaja28
| 13. 3. 2008 16:40
Ahojky já jsem si na vaše doporučení taky koupila ten skořicový gel a jsem zvědavá. Ale řekla bych že když nic tak zpevňuje ihned a krásně voní. Jen doufám že ho můžou těhotné, protože jsem v očekávání. Dejte ještě nějaké tipy na zbavení se celulitidy.
Cožéé??? Nic.
adelaida
| 3. 3. 2008 09:03
Na to sem nepřišla za A) já a za B) mi na tom nepřijde vůbec nic nenormálního. Já to mám v hlavě rozhodně v pořádku, to se neboj . Celulitida neni o přejídání a pohybu, to snad víme, že ji maj i profi sportovkyně. Fakt nevim, co by se mi asi tak zahřátím krému pod fólií mohlo spálit.. Asi by mi uhořely stehniska, ne?? Příště si vemu k rotopedu hasičák..
Cožéééé??!!!!
Broskvicka
| 1. 3. 2008 10:30





Nepřipadá mi normální jezdit na rotopedu s fólií omotanou kolem nohou mohla bys špatně dopadnout!!! Kdyby to slyšel nějaký dr. asi by valil bulvy na co taková holka jako Ty přijde!!! To snad neni myslitelné! Mohla by sis popálit pokožku a tak dále!!! Žasnu nad tím, jak někdo může toto udělat asi to v hlavince nemá v pořádku! Neuraž se, ale více pohybu a méně přejídání se, zdravá strava a pitný režim, život bez stresu a máš postavu snů....věř mi!!!
Blanch
adelaida
| 21. 2. 2008 07:13
Ježiš, tak nestreste, že to nehřeje!!!! Mně to taky nehřálo, i když sem s tim jezdila ve folii na rotopedu. nebo fakt jen mírňoulince. S tim bych si vůbec nedělala hlavu, jestli to hřeje bo ne. Stejně tak někoho pálí kafr, někdo je v poho. V klidu cvič, mázni se bo je to dle mě určo lepší než se nemáznout a sleduj dlouhodobější výsledky. A klid.
gel
Blanch
| 20. 2. 2008 21:55
No holky, já jsem si koupila ten skořicový gel od topvetu a i když jsem se mazala, masírovala a pak cvičila, tak to moc nehřálo, ! Tak už nevím co s tím! Ještě to teď zkusím po koupeli a zabalit se do té folie a uvidím! Pak napíšu, jak to dopadlo
gel
Lulu89
| 20. 2. 2008 19:34
Jestli to není tím, že na něj ještě nejsi zvyklá, víš..Mně první týden nohy po skořicovém taky úplně hořely fakt a říkala jsem si, že je to bezva..a teď to skoro necítím..
folie
adelaida
| 20. 2. 2008 11:52
Sem pod tim zpocená, ale to mi vůbec neva, to právě potřebuju. Že nemůže pokožka dýchat tady v tom případě nevidim jako žádný problém.
Navíc doporučuju od Topvetu CELUSTIN. Je takovej kafrovej a mnohem víc zahřívá než ten skořicovej. Dala sem si ho pod folii na nožiska, jela na rotopedu a pak cvikla a nohy jen hořely. Cítila sem se potom moc fajn. Kůže byla vyhlazená, ale jak říkám, celulitidu ani nevim, páč já mám kůži stejně nakrabatělou striema. Ale ten Celustin fakt moc doporučuju!!
fólie
smiley
| 15. 2. 2008 13:34
Omlouvám se, že do té fólie furt rýpu. Ale přijde mi, že když s ní cvičíte, tak ta pokožka moc nemůže dýchat,ne? Nejste potom takové hodně zpocené a "zapařené"? Díky za vysvětlení.
fólie a cvičení
adelaida
| 13. 2. 2008 09:23
Jo a viz ta fólie - jak říkala angel, určo lepší dát fólii než se máznout pod volný tepláky.. Na to cvičení si to dávám jen na nohy a břicho, ale to sem zatim praktikovala jen dvakrát, předtím sem fólii nedávala, páč sem myslela, že bude překážet. Ale nejlepší by to bylo na zadek a tu oblast pod zadkem, ale to by člověk musel mít nějaký fóliový nohavice, aby bylo reálná v tom cvičit.. třeba něco vymyslej ještě..
smiley
adelaida
| 13. 2. 2008 09:17
Neurazila, páč film Do naha sem neviděla. Jestli to funguje nevim, páč já už od podzimu se komplet celá předělávám - chodim na tvarující a proticelulitidové stroje, tlakové nohavice na odvodnění, přitom se snažim mazat a jíst zdravě, takže těžko posoudit, jestli zrovna zábaly mi pomohly nějak zvlášť. Já sem vůbec šťastná, že se vlezu do sukně, kterou sem nedala tak 3-4 roky na sebe. Ovšem to prokletý břicho!
Celulitidu sem měla a mám stejně, jenže já mám ten problém, že ji ani už snad nerozpoznám, protože mám stejně na celým zadku poškozenou kůži striema, který mi tu pokožku vlní a je hnusně krabatá, takže jestli je tam celulitida stejně nevidim. Ale myslím, že je zezadu stehen, ale já se radši moc nesleduju a večer se mažu bez brejlí.. Navíc prvně v životě chodim do solárka a jelikož mám jinak celoročně absolutně bílou kůži (mám málo pigmentu a normálně se opálim velmi těžko) a teď mám ty stehniska přeci jen hnědší, tak vypadaj určo líp a hladšeji než předtím.
Takže jak říkám, u mě je to kompletní systém změny, tak Ti neřeknu konkrétní podíl fóliových zábalů.. Ale je mi líp když se sebou něco dělám - cokoli.
Jinak na vyhlazení pokožky mi ze všech krémů pomáhal jen Loreál na celulitidu (tušim Perfect slim bo tak nějak - ten původní, ne ten nový zelený s válečky) - ten kůži pěkně napne. Chci ještě zkusit březový olej od Weledy.
Ať to jde!!
gel
Lulu89
| 12. 2. 2008 18:13
je, tak to určitě vyzkouším, to baleníJinak ten gel mě úplně nejvíc hřeje přávě po tom sprchování studenou a teplouto mi ty stehna přímo hoří ty cviky samostatně mě moc nebaví..a docela mě z toho pak bolí záda..raději si zajezdím na rotopedu a pak jógu.
skořicový gel
ewka
| 12. 2. 2008 18:03
Taky se dá sehnat v prodejnách se zdravou výživou, tam jsem ho kupovala já.
To balení do folie jsem zkoušela asi 2x, dokonce jsem v tom spala. Nevíte jak často by se to mělo opakovat, aby byl nějaký vyditelný výsledek?
angelwoman
Blanch
| 12. 2. 2008 17:53
Moc děkuju, pak napíšu, jestli se mi to povedlo !
Blanch
angelwoman
| 12. 2. 2008 17:47
Ptej se v lékárnách-mívají ho. Tak držím palce, ať trefíš tentokrát na ten pravý hřejivý
Re
Blanch
| 12. 2. 2008 17:41
Ten gel není drahý, akorát nevím jestli ho seženu, nebo ho budu muset objednat přes net! Jinak už se ně něho těším, protože ten co mám mě fakt zklamal, voní sice hezky, ale to je asi tak všechno, no co se dá dělat! Díky za radu!
Smiley
angelwoman
| 12. 2. 2008 17:30
S fólií to fakt funguje, protože pod tou fólií se tělo zahřeje a gel lépe proniká do pokožky..je to stejný princip jako když si dáš nějaký balzám na vlasy, na to igelitový pytlík a zavážeš ručníkem a necháš působit-lépe se to vstřebá a má větší účinek
Blanch
angelwoman
| 12. 2. 2008 17:28
K tomu skořicovému gelu mě napadá jen jediné, že sis koupila asi nějaký méně kvalitní..Kup si ten od TOPVET stojí do stovky, tak to snad není taková pálka
Jinak já už jsem to tu psala, co dělám-sprchuju se střídavě teplou a studenou vodou, hodně piju, masíruju tělo lufou, cvičím a mažu se tím gelíkem..Teď si jdu dát zrovna sprchu, protože jsem byla na dlouhé procházce se psem, namažu se gelem a dám si trochu do těla-že by tak 100 sedů lehů...? Vidím to, že se zaseknu už u 50
Skořicový gel
Blanch
| 12. 2. 2008 17:04
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli všechny používáte ten skořicový gel od Topvet, já si totiž koupila skořicový gel, ale od jiné firmy a ten teda vůbec nehřeje! Cvičím u něho, balím se do folie a vůbec nic, tak nevím co dělám špatně ! S tím Švihadlem je to dobrý nápad, taky ho mám doma, tak si zkusím dát před cvičením taky 200 přeskoků, doufám, že to zvládnu a taky, že se nepropadnu k sousedům ! Jinak máte ještě nějakou radu, jak zatočit s celulitidou, fakt mě totiž štve a i když jsem loni zhubla, celulitida zůstala dál
adelaida
smiley
| 12. 2. 2008 16:34
Chci se zeptat. To s tou potravinovou fólií fakt funguje? A zkoušely jste to ještě někdo jiný? Trošku mi to připomíná film Do naha. Doufám, že jsem Tě teď neurazila.
adelaida
angelwoman
| 12. 2. 2008 10:59
Tak to děláš správně-já zase před cvičením skáču přes švihadlo nebo se proběhnu
cvičení
adelaida
| 12. 2. 2008 09:58
No, já třeba na rotopedu teď nově jedu tak 10 min, aby se tělo prohřálo a pak si jdu zacvičit svoje obvyklé cviky. Ale cvičí se mi mnohem líp, když sem se předtím rozehřála a nastartovala tělo. V posilovně se taky chodí na rotoped bo něco na prohřátí než se jde na stroje, ne?
Předtím se taky namažu gelíkem a na stehna a břicho, tak aby to nevadilo pohybu se obvážu potravinovou fólií.
Lulu
angelwoman
| 11. 2. 2008 19:23
Dobrý typ cvičení na co? Na hubnutí určitě..Jestli chceš ale cíleně procvičit problematické partie (stehna, zadek, atd. ) jukni třeba taky na victorce do magazínu pro ženy, tam je záložka Cvičební sestavy a jsou tam sestavy pro procvičení stehen, bříška, atd. Já podle toho cvičím
angelwoman
Lulu89
| 11. 2. 2008 19:17
no jo..mas pravdu . ja dost piju a poctivě se mažu..začala jsem se sprchovat studenou a teplou vodou. ten rotoped bych i zkusila, pustim si nahlas hudbu..myslis, ze je to vhodny typ cviceni?
To Lulu
angelwoman
| 11. 2. 2008 18:42
Tak jak to budeš takhle dopředu vzdávat, tak se jí určitě nezbavíš Rozhodně se jí nezbavíš tím, že na sebe budeš patlat sebelepší krém a válet se u toho..Prostě pohyb je jasná cesta, jak se celulitidy zbavit společně s nějakým dobrým krémem/gelem, pitným režimem, atd. Já poctivě mažu a sportuju (i jóga je protažení a procvičení těla!), byla jsem na snowboardu, v sobotu na výšlapu na horách, dneska jsem běhala, jinak po každém namazání si hned dám v pokoji malou procvičku-pár cviků na břicho, stehna a zadek, pár dřepů, ať se mi svaly zahřejou a nastartuje spalování..taky se mi nechce, ale těch pár cviků, udělám vždy..aspoň se odreaguju mezi učením..
gel
Lulu89
| 11. 2. 2008 17:59
noo, ja jsem taky docela lenoch..ja nevim, ja jsem vetsinou tak unavena z toho cestovani do skoly a zpatky a vubec z te nudy tam, ze na to vubec nemam naladu..spis me boli zada a jsem ztuhla, tak si zacvicim jogu na protazeni a uvolneni..
jinak ja nevim, doufam, ze to aspon trosicku pomuze, chci aspon zacit jezdit na tom rotopedu, uz ho mam v pokoji aspon
ale beztak je celulitida takova mrcha, ze by mi ani ten sport nepomohl.
Skořicový gel
ewka
| 10. 2. 2008 11:59
Taky jsem si ten gel koupila už někdy v září. Poctivě jsem se mazala, ale výsledek 0. Každopádně přiznávám bez mučení, že jsem si po jeho aplikaci zacvičila jen výjmečně, takže si za to můžu sama. Tudíš pokud si ho koupíte, je fakt potřeba se hýbat, jinak se s ním smysl mazat fakt nemá. Chystám se teď na aerobic, takže se k němu vrátím a uvídíme.
Ahoj holky,
Dedeckova
| 9. 2. 2008 15:53
jak to tady čtu, tak se po tom gelu taky musím porozhlédnout. Nikdy jsem nic na celulitidu nezkoušela, nechtělo se mi riskovat při těch cenách, ale tenhle gel mě láká.
:-)
angelwoman
| 8. 2. 2008 13:10
Tak to já zase nemám se švihadlem problém-mnoho mě toho na hrudníku netíží
Fakt pomůže, když aspoň ty partie trochu procvičíš-nic drastického Uvidíš účinek dřív
angelwoman
Lulu89
| 8. 2. 2008 11:35
noo, popravdě jsem se moc nehýbla . Ale chystám se přemístit si rotoped do pokoje . jé, skoky přes švihadlo.To já se svýma prsama raději nezkouším To jsi fakt dobrá,jestli jich dáš 200, já bych odpadla po 20ti

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video