Celulitida - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

celulitida

Diskuze

Lulu
angelwoman
| 8. 2. 2008 10:52
No, vidíš máš ho za super cenu Jinak doufám, že ses po namazání aspoň trochu hýbala... Fakt to zvýší účinek-aspoň udělat pár dřepů, sedů-lehů, nebo se proběhnout...Já si zrovna dala sprchu, namazala se a jdu na svých 200 přeskoků švihadla-snad při nich neodpadnu
gel
Lulu89
| 7. 2. 2008 22:12
No já už jsem myslela, že ho neseženu a objednám si ho přes internet .
Tak jsem ho teda vyzkoušela po sprše.Nejdřív mi úplně zčervenala stehna a začalo to štípat, že jsem se bála, jestli nemám alergickou reakci. Pak to ale začalo krásně hřát, hřálo to pak ještě další půl hodiny, možná dýl, prostě skvělý pocit. Jde vidět, že v tomhle jsou účinné látky narozdíl od těch zázračných krémů, co jsou třikrát dražší a účinek žádný. Jsem nadšená, nikdy jsem žádný takový hřejivý gel neměla..
Taky začnu chodit místo do drogerie do lékárny
přípravky
485586033
| 7. 2. 2008 21:19
ten gelik bych taky moc chtěla vyzkoušet, doufám, že ho seženu jinak teď používám mlíčko Orsay, koupila jsem ho v lékárně za cca 150 kč a je moc fajn a pěkně voní
gel
Lulu89
| 7. 2. 2008 19:01
Tak jsem si koupila ten gel. Obešla jsem celkem 5 lékáren ve Frýdku-Místku a Ostravě a až v té poslední ho měli a snad jen jeden kus! Je to balení 300 g a stálo jen 74 kc! krásně to voní i když je to zavřené! tak se těším, až to vyzkouším. :)
celulitida
bobule
| 7. 2. 2008 18:40
Ahoj, s celulitidou už bojuji nějaký ten rok, bohužel zatím marně. Vyzkoušela jsem všechny možné krémy, dokonce jsem se nechala zlákat i nějakými náplastmi, cena byla sice vyšší, ale koupila jsem je v lékárně a proto jsem jim i věřila, výsledek opět nula. Dost sportuji: jezdím na kole,běhám, nohy mám sice pevné, ale celulitida tam je stále. Řekla bych, že se zhoršuje i věkem. Asi to nechce jíst i sladké, s tím ovšem bojuji také. Řekla bych, že je to dáno fyzickou dispozicí a nejde s tím nic moc dělat. Na zázraky nevěřím.
Lulu
angelwoman
| 6. 2. 2008 21:39
Dá se koupit v lékárně nebo třeba v nějaké prodejně zdravé výživy a tak..myslím,že stál do dvou stovek, ale je to velké balení a vydrží dlouho..kupovala si ho ted´holčina na diskuzi o hubnutí, tak jí třeba napiš, poví ti aktuální cenu.Ten skořicový gel je fajn v tom, že krásně tělo prohřeje a když si ještě doma třeba zacvičíš nebo se zajdeš proběhnout, ještě podpoříš ty výsledky..je na odbourávání tuků a celulitidy..píšem o něm víc na tom hubnutí...A fakt vydrží dlouho
angelwoman
Lulu89
| 6. 2. 2008 21:34
a jeje no jo, co mi zbývá No já si ho asi zítra pořídím,sice mi to zní trošku divně, že by tak tekutý olejíček pomáhal, ale uvidíme. Ten gel neznám, kde se to dá sehnat a za jakou cenu? Já mám břečťanový gel od Ryoru, ale nevidím žádné výsledky..
Lulu
angelwoman
| 6. 2. 2008 21:27
No, studená fakt nestačí Důležité je právě to střídání, víš? Ber to tak, že aspoň budeš otužilá, zvýšíš si imunitu organismu a jen tak tě žádná nemoc nepřemůže
Ten olejíček mě taky láká, ale zatím jsem ho nevyzkoušela...zatím jsem používám ten skořicový gel od Topvet a jsem spokojená
angelwoman
Lulu89
| 6. 2. 2008 21:20
A nemáš zkušenost s tím olejem proti celulitidě od Alverde? docela mě to láká
sprcha
Lulu89
| 6. 2. 2008 21:16
Možná to je i výmluva protože nesnáším studenou Ale jsem se překonala a zkusila jsem to..Na močový měchýř mi fakt zima nebyla akorát mě nebaví pořád přidávat teplou a pak zase studenou, stačí i ta studená? Měla jsem pocit, že se mi ta kůže hodně prokrvila
Lulu
angelwoman
| 6. 2. 2008 20:59
Ale vždyť tou studenou vodou sprchuješ jen stehn popř. zadek, takže bych si s močovým měchýřem nedělala vůbec hlavu. Nestříkej si studenou na břicho a pokud ve studené vodě neležíš, myslím, že se nemáš vůbec, ale vůbec čeho bát A právo to střídání teplé a studené je moc dobré, protože rozproudíš lymfatický systém
celulitida
Lulu89
| 6. 2. 2008 20:36
I mě trápí celulitidaMám ji snad už od 12ti, pamatuju se, že jako dítě jsme se se sestrou smály, že když zatneme zadek, máme na něm dolíčky, takže možná už od dětství . Piju hodně tekutin, cvičím jógu, jím nějaké to ovoce, masíruju se žínkou a krémuju..Mám ale pocit, že je to stejné, možná horší..Jsem trochu oplácaná, celulitidu má i mamka, tak si myslím, že to mám dědičné..Strašně mě to štve, člověk z toho lehce dostane depku když jsou média plné krásných štíhlých nožek..
Jediné, co proti celulitidě nedělám je sprchování studenou vodou, jsem totiž náchylná na záněty ledvin a močového měchýře a je mi zima i pod vodou, která se příteli zdá horká. Na profesionální masáže nemám peníze
masáž proti celulitidě
Lolla
| 20. 1. 2008 09:36
A můžu se zeptat, o jaký typ masáže se jedná? je to nějaká speciální proti celulitidě, nebo klasická masáž nohou+hýždí?
maserka
layla21
| 20. 1. 2008 00:00
potvrzuji ze masaze opravdu pomahaji, kdyz jsem si delala masersky kkurz tam mi celulitida uplne zmizela
kdyby se tady nasla nejaka maserka z Prahy ktera by mela zajem se navzajem namasirovat bylo to to supr, lehatko mam
masér
mastan1
| 18. 10. 2007 15:19
Ahoj Peg
Poznat je těžké. Musíš ty mít z něj dobrý pocit. A po masáži si být jistá že to zvopakuješ . Proti celulitidě se nedá bojovat jen masáží. Chce to změnit trošku životní styl, dostatečný přísun tekutin, hodně spánku,a bez stresu, prostě pohodu a samozřejmě kvalitní jídelníček.
ahoj Stan
masér
Peg
| 18. 10. 2007 13:38
Ahoj Stane, namasíruješ mě? Ne vážně, jak poznat dobrého maséra? Kvůli celulitidě jsem chodila na zábaly, i nějaké ultra záření či co. Všechno bez efektu.
celulitida
mastan1
| 18. 10. 2007 12:18
Ahoj
Jsem tu novej a jsem masér. Poznatky s celulitidou mohu pozorovat jak na klientech tak hlavně na mojí ženě. Od doby co ji pravidelně masíruji a používám masážní olej z konopí cca jednou za týden, její pomerančová kůže se je tatam. Doporučuji pravidelnou jemnou masáž ruční nebo lymfodrenáž.
ahoj Stan.
krémy
anonym
| 11. 5. 2007 14:39
ahoj. koupila jsem si krém elancyl (pouze v lékárnách) a na celulitidu opravdu funguje. na letáčku slibují úbytek v cm (stejně jako ostatní firmy ...), ale ten se příliš nedostavil. celulitidu mi opravdu zlepšil, tak o 80%!
studená voda
Lolla
| 3. 4. 2007 12:25
Já jsem si dřív taky říkala, že do studené vody mě nikdo nedostaneAle pak jsem zjistila, že není nic lepšího na unavené nohy než střídat teplou a studenou vodu. mám brigádu, kde celý den stojím, takže občas přijdu z práce fakt hotová...a takovéhle sprchy jsou prý navíc výborné jako prevence proti křečovým žilám
garnier
Lolla
| 3. 4. 2007 12:23
Já jejich pleťovou kosmetiku vůbec nemusím, ale třeba tělová mléka mají super, krásně voní a nejsou ani tak drahá Takže ten gel asi zkusím, dám vědět, jak zabral...člověk hned začne mít větší motivaci se sebou něco dělat, když vidí, jak je venku hezky
Lolla
Sonja333
| 3. 4. 2007 12:18
Ano, je to ten gel ve žluté tubě. Jsou dva, kupuju si ten, na kterém je ještě napsáno, že se zmenší objem nohou (o 1,9 cm jestli se nepletu...) S tím zmenšováním objemu si nejsem jista, ale ta celulita dostala zabrat... stojí kolem 160 Kč a dá se sehnat v jakékoliv drogerii nebo jsem ho naposledy kupovala v Tescu... Myslím, že za zkoušku to stojí, když jsem viděla celkem rychlé výsledky, tak jsem si ho koupila znovu. A opravdu ted stačí jednou denně namazat po koupeli (on malinko chvíli lepí, tak si myslím, že je lepší mazat ho na noc) Musí se to chvilku masírovat, aby se gel vsáknul a je to celkem příjemný... Opravdu tady nedělám žádnou reklamu pro Garnier (mimochodem většina jejich kosmetiky mi nevyhovuje, co se týče pleti, ale tohle jsme riskla, protože to není nějak extra cenově zatěžující)
Rukavice
anonym
| 3. 4. 2007 11:12
Ahoj, já si podobnou rukavici koupila minulý rok v Paříži a musím říct,že je vážně super:)) Každý den si s ní vždycky promasíruju nožky a teď jsem si teda koupila ten gel od Garnier - uvidíme, jestli pomůže nebo ne,když ho tu někdo tak chválil:o) Na studenou vodu teda ještě nemám a asi mít nebudu, jsem na to děsně háklivá:)))
jak bojuju :)
Lolla
| 3. 4. 2007 10:42
Tak se s vámi musím zase po nějaké době podělit o své poznatky Sonjo, k tomu gelu proti celulitidě od Garnier, myslíš ten žlutý?já jsem si někdy v lednu koupila roll-on proti celulitidě, ale nějak mi nevyhovuje ta aplikace-kůži ti stejně nepromasíruje a jen se gel špatně nanáší....tak asi příště vyzkouším klasický v tubě. Jinak jsem Vám chtěla hlavně napsat, co zkouším posledních asi 10 dnů a zatím se mi zdá, že to docela zabírá:koupila jsem si v HaM takovou růžovou masážní rukavici, dvě v balení asi za 60 korun. Je to mnohem lepší než sisal, vypadá jako obyčejná zimní rukavice, takže skvěle sedí na ruce a krásně si s ní nohy promasíruju. No a potom střídavě sprchuju studenou a teplou vodou. První den jsem sice úpěla, ale teď už jsem si na to zvykla a dokonce se na to večer těším Tahle procedura nezabere moc času, je vážně levná...a když tak přemýšlím, má větší efekt než všechny speciální krémy, které jsem vyzkoušela..
Celulitida
Sonja333
| 26. 3. 2007 21:45
Ahojky holky, trpěla jsem celulitidou docela dost, bylo to vidět na první pohled - určitě to většina z vás zná, ošklivé ďolíčky, které jsou opravdu vidět.... a zbavila jsem si jí!
Podotýkám, že skoro každý den chodím cvičit (aerobic a poslední čtvrt rok jsem se zamilovala do spinningu!), jenomže celulitida se ztratit prostě nechtěla. Pořídila jsem si gel proti celulitidě od Garnier a za měsíc byla skoro pryč. Používám ho druhý měsíc a můžu vám říct, že společně s tím cvičením, hodně ovoce a dostatečným pitným režimem jsem bez ní! Nikdy jsem na podobné nesmysly nevěřila, ale na druhou stranu ten gel tak drahý není, takže jsem ho prostě zkusila a je to fakt super. Prvních 14 dní jsem se mazala ráno a večer, ted už pouze večer a stačí to. Nevím, jak to bude, až ho přestanu používat, ale zatím převládá nadšení.
A k těm jednotlivým radám, které tady zazněly: do studené vody mě nikdo nedostane a kávu piju opravdu každý den, někdy když jsem " v kondici" , stihnu i tři (já vím, je to špatný, ale...)
Každá máme ale jiné tělo, někomu zabere to, jiné ono...
Jo a to běhání si myslím bude asi nejlepší recept na tu mršku, jenže mně už na to opravdu čas nezbývá...
váha
Lolla
| 26. 3. 2007 09:59
Ještě k těm 56 kilům..pro mě tohle teda vůbec není vysněná váha, ještě tak před dvěma lety jsem nikdy neměla přes 53-54...no a pak to najednou vylezloAle jsem s tím celkem smířená, člověku pořád nebude 18. Takže se snažím jíst tak akorát a aspoň trochu sportovat- s tím jídlem je to u mě boj, od mala jsem byla jak tyčka, takže nejsem zvyklá se nijak omezovat. Pár dní se vždycky držím, ale pak mě ty chutě přemůžou a konec Takže jsem si řekla, že nemá cenu se trápit, když mám na něco chuť, tak si kousek vezmu. Radši to pak půjdu vyplavat, než slintat při pohledu na čokoláduKdybych si měla vybrat, jestli mít 54 a celulitidu nebo 60 s tím, že bych ji neměla a nebyla kupa sádlíčka, klidně beru to druhé..na váze až tak nesejde
to Kloa
Lolla
| 26. 3. 2007 09:50
Děkuju za hezký příspěvek Ona ta moje celulitida naštěstí až zas tak vidět není-normálně na stehnech jen když je zmačknu(klasika ), ale ten zadek není tak docela ok. Tak se snažím, seč můžu, s tím alespoň trochu hnout. Přemýšlela jsem o těch lymfatických masážích, pěkně ručních, žádné přístroje...ono totiž noh ysi člověk sám pěkně promasíruje, ale do zadu jaksi špatně dosáhne Nezkoušel jste tyhle masáže někdo? Ať mám představu, na co se připravit.
Ale jinak můžu doporučit co nejvíc chodit pěšky...přes zimu mívám vždycky línou, určitě to znáte, člověk se radši sveze než jít v té zimě pěšky.Ale fakt pomůže tu lenost přemoct, na nohách je to pak strašně znát
skořicový olej
anonym
| 25. 3. 2007 22:33
k tomu skořicovýmu oleji...... nezkoušela jsem ho, ale kamarádka chodí na lymfomasáže a tam se běžně dává před nebo po masáži skořicový zábal, takže ta skořice něco do sebe asi opravdu má.....hodně štěstí, je to věčnej boj
celulitida
Kloa
| 25. 3. 2007 14:59
Myslím, že s celulitidou je to jako se vším, prostě je to člověku dáno, např. jako někdo nikdy nezhubne na tvých 56 kg.
Nejlepší je asi celulitidě předcházet, když už se pak objeví, tak je pozdě. Jako se striemi. Myslím, že právě z tohoto důvodu jsou na trhu přípravky proti celulitidě, ale pokud je to celulitida, která jde už od pohledu vidět, tak to žádný krém už nezachrání, ale neříkám, že je to zbytečné, protože může být hůř. Už to, že se člověk o tu část těla díky krému stará, vtírá krém a tím i masíruje. To určitě není na škodu, nejhorší je nad tímto problémem mávnout rukou, jako obézní lidé, když si řeknou, že hubnutí je zbytečné, že to nedokážou.
Proti celulitidě ohledně stravy se říká, že se nemá pít kafe.
Jinak myslím, že žádnou chybu neděláš, o hmotnosti to určitě není, měla jsem spolužačku, vypadala jako modelka, dlouhé nohy, štíhlá postava, ale ta celulitida! no a nenadělá nic.
Tak masíruj, masíruj a masíruj
celulitida
Lolla
| 25. 3. 2007 14:01
Tak se taky přidám se svými nářky-je mi 20 a už asi dva roky mě tahle drobná vada na kráse strašně trápí. Jsem myslím poměrně štíhlá- 169/56, ale to asi v případě celulitidy nehraje žádnou roli Vyzkoušela už jsem všechny možné krémy, pozměnila jídelníček, začala hodně pít. Se sportem vycházím taky celkem dobře- dvakrát týdně plavu, téměř nepoužívám městskou dopravu, taže denně ujdu přibližně 4 km, k tomu tak třikrát týdně doma 20 minut cvičím. No a jak tak pozoruju, nic moc to neřeší...celulitida je tam pořád, u mě bohužel taková ta, co je vidět sama od sebe.
Máte nějaký tip, co ještě může člověk dělat? Teď nemyslím takové ty přístroje typu Vacupress, to mi přijde nebezpečné....
vibrabelt
anonym
| 9. 12. 2006 21:32
chci se jen zeptat, jestli ti ještě vibrabelt funguje a zda ho máš z TV
product - chci si jej také koupit, ale spousta lidí (kteří ho však
nemají) mi radí ať to vzdám , že je to jen zbytečné vyhození peněz. Za odpověď děkuji.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
19. 4. 2024 10:17
11796
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video