Diskuse: Darování vajíčka

Řadit:
79
Kamarádka nemá fotografii.
Lucie | 1.6.2018 23:29

když jsem doma tomu svéma o možnosti jet darovat spermie, hned další den ta chtěl jet :D prostě chlap :)

Kontesa | 29.4.2018 22:24

no, chtěla bych, ale bojím se. Příteli to raději říkat nebudu, že muže darovat sperma, to by chodil klidně i 3x denně :)

Ronja | 28.4.2018 23:08

ano, chodí darovat. Já chodím darovat vajíčka. Každý daruje to svoje :) chceš jet taky?

Diana | 27.4.2018 15:11

dá se na jedné klinice darovat aj sperma, aj vajička? Dá se nějak domluvit tak, aby to bylo v ten samý den?

Emily | 23.4.2018 14:21

tvůj přítel chodí darovat sperma? To fakt? :)

Kasandra | 27.3.2018 14:09

můj přitěl byl jednou a pry to nebylo inic strašného. Prý by si to klidně zopakoval ;-)

Věrka | 27.3.2018 13:31

asi jsem jediná, která by se pro druhé i rozkrájela. Chodím darovat krev, plazmu, byla jsem i na kostní dřen a a příští týden jdu darovat vajíčka. Chci lidem pomáhát.

Simona | 27.3.2018 13:30

jestli chceš darovat vajíčka a chceš tím někomu pomoct, určitě do toho jdi a nenech se odradit. Chválím tvé rozhodnutí

Kika | 27.3.2018 13:30

jsou tam rizika, al ty jsou zase všude. Kdybych mohla, určitě bych darovala, děti jsou radost a bohužel každý nemá tu možnost mít vlastní dítě.

Bernardeta | 25.3.2018 16:20

mužeš chodit tušim každé 3 měsíce, přesně ti to řeknou na klinice kam pujdeš. Kam chceš jet?

Petra | 25.3.2018 16:13

jak často mužeš chodit darovat?

Nikolka | 25.3.2018 16:09

byla jsem darovat a po zákroku bylo všechno v pořádku. Žádné extra bolesti, nic co by mě odradilo jet darovat znovu. Takže určitě ještě pujdu

To je jedno | 19.1.2018 22:15

Ahoj vcera jsem darovala, a musim rict za dobry skutek člověk potrestán.. Je hezke ze nekomu pomůžu.. Ale kdo to dela pro penize, tak 25tisic za to trapeni po odberu opravdu nestojí.. Darovala jsem po prvé, po dobu odberu vse v poradku injekce se daji vydržet. Ale od vcerejska nemuzu poradne chodit jak me vse boli, bricho mam jak těhotná, kazdy pohyb me boli, v brichu mam poradny krece.. Takze jsem se stavila na gynde a ti mi sepsali zprávu na pohotovost. Takze ne ze mam vycitky z toho ze jsem na to sla ale na to abych pak jednou nemela problem otěhotnět kdyz děti jeste nemam.

Daniela | 20.2.2017 16:41

Dobrý den, je mi 19 let a chtěla bych darovat vajíčka. Jsem ale stále panna. Je to nějaký problém nebo to nevadí ?

Lucka | 9.1.2017 15:58

TO ivf: Dobrý den, mohla bych poprosit o info? Jsem z Prahy. prosím na email, moc sem nechodím. lucie.postranecka@gmail.com.
děkuji

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění