Potrat - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Potrat

Diskuze

Anonym
anonym
| 31. 5. 2007 19:53
Odkial beries take veci? A co to vlastne vadi?
layla
anonym
| 31. 5. 2007 18:59
Laylo neříkej, že tě za svatou ještě nevyhlásili Jsi hotový anděl který nese na svých bedrech utrpení ostatních
Hmmm...
anonym
| 31. 5. 2007 18:32
Věru poučné a zajímevé číst tento rozhovor. Jak jsou lidi různí...
cesta k dokonalosti
anonym
| 31. 5. 2007 18:27
No, ak pre teba existuje aj ina cesta k dokonalosti, tak potom nemame ten isty sposob vnimania dokonalosti. Pretoze podla mna dokonaly clovek nie je pysny a sebecky, vie milovat bez podmienok a v kazdej situacii, zit pre druhych aj za cenu sebazaprenia, a teda sa neriadi svojou slobodnou volbou ale tym, co je spravne (a kedze nie je sebecky: tym, co je spravne pre inych, a nie spravne pre mna sameho)

Podla mna dokonala matka vie zit pre svoje dieta, prijat ho akekolvek - (a aj zivot matky - to je sebazaprenie a utrpenie, nocne vstavanie, obetovanie vlastneho volneho casu a zaujmov, ... ved vy viete, ste matky, co vam ja budem rozpravat o tom, ake tazke je byt matkou.)
Ale predsa matka, ktora to vsetko robi s ochotou a s laskou, je dobra matka. Matka, ktora si radsej pojde po svojom a na deti kasle - tu by asi ziadna z vas nenazvala dobrou matkou.
takze vidis, ze dokonalost alebo cesta k nej sa krystalizuje prave v utrpeni, nijako inak.

Aj kov musi prejst ohnom, aby sa z neho stalo nieco uzitocne a dobre, inak zostane len beztvarou hrudou.

Ako prides na to, ze mas dobru kamaratku? Ked ta podrzi v tazkych casoch, ked zrusi planovanu dovolenku vtedy, ked tebe zomrel niekto blizky a jednoducho je s tebou, ked ju potrabujes. . Vtedy sa zachovala spravne, ako kamaratka.
Ako prides na to, ze clovek zije svoj zivot spravne? Ked sa aj v utrpeni vie zachovat tak, ako kazu moralne zakony, a nie sebecke zaujmy. ked si aj v utrpeni zachova svoju ludsku tvar a s jeho hodnotami nepohne ani to, ze kvoli nim bude musiet trpiet.

Som tam pre cloveka, ked ma porebuje, a nie len v dobrych casoch, ale HLAVNE v tych tazkych.
Som tam pre svoje dieta, ked ma potrebuje, (a o co skor ma potrebuje, ked je postihnute??? ba dokonca este nenarodene, uplne zavisle na mojich rozhodnutiach a mojej laske )
Vtedy viem, ze som si vybrala spravnu cestu a zachovala som sa spravne.

Riadit sa moralnymi zakonmi a zakonmi LASKY namiesto svojvole ta, zialbohu ches ci nechces povedie cestou utrpenia, a preto vravim, ze to je jedina cesta k dokonalosti.

PS: pre vsetkych, co by im chutilo zase prekrucat moje slova: nemyslim si, ze som dokonala, ale tak ako vy, a vsetci ludia, aj ja som na ceste k dokonalosti. Lenze ta cesta nie je lahka, komu sa lahka zda alebo si ju chce urobit lahkou, moze hned s urcitostou vediet, ze zabludil.
dokázat žít s myšlenkou
Kloa
| 31. 5. 2007 18:20
A to je asi největší problém tady - tys všechno zvládla, všeho dosáhla, všechno jsi dostala co jsi chtěla. Proto je těžké příjmnout to, že my jsme o potratu rozhodnuty takto a nepodařilo se ti přivést nás na cestu k Bohu.

To, že půjdu na potrat, o kterém jsem přesvědčena si dokážu představit. Dokážu s touto myšlenkou klidně prožít celý zbytek života. Budu vědět, že jsem udělala správně. Pořád mluvíš o šanci na život dítěte, ale nad tím jaký ten život bude už nepřemýšlíš. Psala jsi, že není nic krásnějšího než když se na tebe podívá dítě těma svýma očima a usměje se, ale co když se to co se narodí dítěti nebude vůbec podobat, nebude mít třeba oči a nebude se smát.
Vím o jedné paní, která ti zde chtěla přispět svou trochou do mlýna, 20 let pracovala v tom, čemu ty říkáš šance na život a kdyby se to jí týkalo, neváhala by a na potrat by šla. Psát sem nechtěla, protože se s tebou nechtěla hádat. Ale ví o tom víc než ty.
co je pravda a co je správné
Kloa
| 31. 5. 2007 18:10
Ale Laylo, to že tady horoucně vykřikuješ, že je správné žít po boku jednoho muže, nechodit na potrat, nespát s grázlama, nepoužívat kondomy a chránit se kdo ví jak a spoléhat, že to neselže, je to tlučení do hlavy a asi na tom něco bude když si to myslela téměř každá přítomná. Navíc když to sama nedodržuješ. Vše jsem napsala ve svém snad nejdelším příspěvku, jen se tam podívej. Není na to co říct.
A naše názory ti tady nikdo nevnucuje, vždyť už se řádnou dobu bavíme jen o té tvé pravdě.

Vážně mi připadáš s některými argumenty až směšná - viz "Viem, ze proti pravde vase argumenty nic nezmozu. Zial, vy asi tu istotu v sebe nemate, ekd sa stale obavate, ze vam niekto nieco natlcie do hlavy - alebo niekomu inemu."
Jaká pravda zase? Tvoje pravda. Jak můžeš o nás říct, že nejsme pevné ve svém rozhodnutí, že se obáváme, že nám někdo může něco natlačit do hlavy. Jak to můžeš napsat? Napsala jsem ti, že jsem 100 % jistá, že bych na potrat šla. To proč se nám nelíbí tvé vymývání mozku je proto, že si za svým názorem a svou pravdou stojíme.
Pokud chceš můžeme to obrátit, přesto, že budeš psát, že naše názory na potrat nepříjmeš, je do tebe budeme tlouct, budeme ti tady psát proč bys na potrat jít měla. Ne, nebudeme, protože se na tvou úroveň nesnížíme. Každá jsme vyjádřily na potrat svůj názor, který je správný. Nevím proč nám chceš pořád něco vyvracet.
jiná cesta
Kloa
| 31. 5. 2007 17:57
Laylo to je ten problém, myslíš si, že nic jiného neexistuje, ale ano! Viz tvé "Ist cez utrpenie a v nom rast k dokonalosti. Ina cesta neexistuje." Existuje.
Stejně jako nebát se toho, co je správné. Tvoje "nebat sa toho, co je spravne". V tomto případě si každá žena určí co je správné, nic z toho není nesprávné.
Ty znáš jen pravdu a co je správné.
Anonymna
anonym
| 31. 5. 2007 17:12
Dakujem za podporu, a to, ze som bezdetna je pravda a viem aj ze lahko sa hovori, trazko kona. Znie to vsetko ako pekna teoria, ale realita je ina. ja viem.
Ale viem aj to, ze zivotna cesta ma naucila nebat sa toho, co je spravne. Ist cez utrpenie a v nom rast k dokonalosti. Ina cesta neexistuje.

Ale tvrdim ze ekd sa chce, vsetko sa da, a mam to potvrdene milionkrat. Nikdy sa mi nestalo, ze by som nieco nezvladla, nedosiahla, nedostala, ked som si za tym pevne a s cistym vedomom a svedomim isla.

Viem, ze som pripravena na kazdu zivotnu situaciu, ktora am postretne. Viem, ze som dost silna, aby som zvladla vsetko - uplne vsetko, co pride.

"If God brings you to it - he brings you through it", vravia tu v USA. (tazsie uz bude doverovat Bohu, ked v Boha neverim...s tym vam uz ja nepomozem)

Iba jedno si neviem predstavit - ako by som dokazala zit s tou myslienkou, ze som nedala sancu vlastnemu dietatu, ze som ho pripravila o zivot skor ako sa narodilo.. to je jedina vec v zivote ktoru by som nazoaj nezvladla. Nicoho ineho sa nebojim.
pro Kloa a Zuzinka26
anonym
| 31. 5. 2007 16:56
Nemyslím si o holkách, které schvalují potrat, že jsou hloupé -naopak, sama jsem trochu přehodnotila názory a z úplného NE teď říkám, že nevím, jak bych se zachovala, navíc by to bylo rozhodnutí i mého partnera a asi bych neměla sílu jít přes jeho odmítnutí dítěte a zůstat sama s dítětem - v mém případě by to bylo už 3.
To, že jsem neodsoudila Laylu znamená, že je mi sympatické takové uvažování, i když trochu ideál, teorie, která se těžko převádí do běžného života,mluví o ideálním stavu, ale zatím je bezdětná, kdoví, co si bude myslet za 15 let.
Tlouct do halvy?
anonym
| 31. 5. 2007 16:52
Ako to myslis?

Ked vy vyjadrujete svoj nazor a vehementne si ho obhajujete, netvrdim, ze mi ho tlciete do hlavy - ako to, ze ked ja vyjadrim ten svoj a obhajujem si ho, tak ho uz tlciem do halvy???

Vies, ale je to prave tym, ze ja som pozitivna v tom, ze mne sa iny nazor do hlavy natlct neda, a teda sa vasimi nazormi necitim ohrozena. Viem, ze proti pravde vase argumenty nic nezmozu. Zial, vy asi tu istotu vs ebe nemate, ekd sa stale obavate, ze vam niekto nieco natlcie do hlavy - alebo niekomu inemu. Ja som pevna vo svojich nazoroch a nemam najmensiu obavu, ze cokolvek tu bude napisane, na tom nieco zmeni. ten starch ale citim z nejakeho dovodu od vas...
Zuzinka 26
anonym
| 31. 5. 2007 16:46
Tamto hore aptrilo tebe, zabudla som ta oslovit... a este - asi nemozes porovnavat svoju mieru sebeckosti s mojou a hadzat nas v tomto do jedneho pytla. Ja by som vedela svoj zivot stravit od dneska do posledneho dna staranim sa o moje postihnute dietatko, a milovat ho take ake jea prijat ho, ty nie.
Laylo
Kloa
| 31. 5. 2007 16:46
... překrucuješ ...
Názor může napsat každý, ale ne někomu tvé pravdy tvým způsobem tlouct do hlavy.
dopravní anonym
Kloa
| 31. 5. 2007 16:44
Jako o co ti jde? Nechápu. Viděla jsi mě řídit, neviděla, tak si to nech. Měli by jsme snad rozebírat tvoje dodržování zákonů, když je vlastně nedodržuješ, jak jsi psala.
A to, že jsem nějakou situaci nezažila, neznamená, že porušuju zákon, tak trochu čerstvého vzduchu by to pro tebe chtělo.
A co to plácáš o neznalosti zákona. Zákonů mám nastudovaných víc než dost.
Jsem slušný člověk a mysli si o tom co chceš. Na lidi tvého typu se osočovat budu, protože mě bezdůvodně napadají, a od jedné události si to nenechám líbit. Je to to stejné, jako bych o tobě řekla, že jsi ***. Tak važ slova.
Anonymitu už nemíním rozebírat, je to snad v každé diskuzi. Je rozdíl jestli jsem "Kloa" nebo "anonymní". U všech mých názorů je moje přezdívka, pokud to tak mám brát i u tebe, tak jsi vlastně každý anonym co píše na všech diskuzích, dobrá tedy. Ale pokud v tom nevidíš rozdíl, tvoje věc, ale nenapadej mě.
booze
anonym
| 31. 5. 2007 16:43
Takze pokial chapem, vsetci mame v diskusii pravo vyjadrit svoj nazor a ten nazor je v kadom pripade prijatelny a v pohode, pokial niekto nema nazor taky, ze potrat je vrazda. Vtedy uz to nie je vyjadrenim nazoru ale utokom na slusnych ludi. Zaujimave.
pro dopravačku
anonym
| 31. 5. 2007 14:22
jinak navrhuju založit diskuzi "jak dodržujeme dopravní předpisy" opravdu někde jinde.Tady to jaksi postrádá smysl Zuzinka26
převážně pro anonymku
anonym
| 31. 5. 2007 14:10
Taky mě docela zajímá, jak se žena po potratu cítí. Jestli se jí to nějak dotkne i kdyby šla na potrat se stoprocentním přesvědčením, že opravdu dítě nechce...
pro anonym : Několik mých kamarádek je také zásadně proti potratům a beru je jako úplně normální. Většina z nich má i dítě ( přestože jim v době otěhotnění bylo třeba sotva osmnáct)¨. Ani jim nevalím do hlavy, že jsou hloupé nebo něco takového - protože nejsou... jsou šťastné a to je přece hlavní... A ony mi zas nevalí do hlavy, že jsem vrah, jako to tady dělá Layla. Takže to není otázka toho, kdo jde s davem a kdo ne...
A můžeš mi říct kdo není sobec??? VŠICHNI do jednoho jsme sobci. I layla...Všichni. Zuzinka26
předpisy
anonym
| 31. 5. 2007 14:02
Neznalost zákona neomlouvá. Přečti si zákon a pochopíš. Vzhledem k tomu jak tady a dalších diskuzích osočuješ lidi, tak bych šetřila slovem slušnost. A anonymní jsi taky, nebo snad vypadáš jako tvá ikonka.
anonym - Layla a ty ostatní
Kloa
| 31. 5. 2007 13:37
Asi jsi nečetla její příspěvky. Nejde tady o to, že má jiný, opačný názor než my - ty ostatní.
Ale jasně, chápu, že my - ty ostatní, jsme hloupé a vrhli jsme se na Laylu jen kvůli tomu, že má opačný názor pardón - pravdu
předpisy
Kloa
| 31. 5. 2007 13:31
Vím, že to není jen o rychlosti, nemám IQ 60.
Ještě se mi nestalo, že bych nemohla odbočit doleva, teda pokud tam není zákaz vjezdu. Až se mi to stane, dám ti vědět.
Ještě chceš něco vědět?
No není nic nepšího, než když příjde anonym prudit slušné lidi.
a propo...
anonym
| 31. 5. 2007 12:13
Většina přízpěvků je typu, co by, kdyby...zajímá mě, jak to vidí ženy, které už potrat podstoupily, jaké mají z toho pocity, dá se na to zapomenout? Snaží se to člověk potlačit? Trápí ji to?
Nebo pak nic necítí?
layla a ty ostatní...
anonym
| 31. 5. 2007 12:05
Layla je radikální, ale musím souhlasit s jejími názory, byla jsem dřív taky radikálně proti potratům - to jsem ještě neměla děti, teď mám 2 a manžela, který je liberálnější ( v podstatě souhlasím s tím, že jsme sobci). Asi jsem fakt sobec a slaboch, když si nejsem jistá, že bych si třetí dítě nechala.
Pokud Layla se svými názory vydrží až do konce plodného období, skláním jí poklonu, má můj obdiv a říkám, víc takových lidí.
Lidé, kteří šli proti proudu, vždy byli pro většinu ostatních "divní". Je opravdu snadnější plout s proudem - přiznávám i pro mě.
Na druhou stranu, každá, která dítě nechce,ať ho nemá - je strašné, kolik dětí žije zneužívaných, týraných psychicky i fyzicky....
Předpisy
anonym
| 31. 5. 2007 09:34
Oni dopravní předpisy nejsou jen o rychlosti, ty samozřejmě dodržuji také, ale zákon je trochu obsáhlejší a když si ho přečteš zjistíš tam chyby, které nedodržuje nikdo protože by se nedalo odbočit do leva. Možná jezdíš objížďkou.
Terka
DANiELA
| 30. 5. 2007 22:38
A tak to fakt je.

TEČKA
Hádka
anonym
| 30. 5. 2007 21:48
A jděte s tím už do háje Layla potraty odsuzuje,já třeba ne a ostatní hjolky bud ano nebo ne.....a to je vše...Proč se kvůli tomu donekonečna hádat....prostě STOP...Je to absolutně nesmyslné....a jak tady někdo psal "a já mám pravdu,ale vy ji nechcete pochopit"...to je naprostá debilita....Každý má svou pravdu ohledně tohoto tématu...tady v tomto tématu NEEXISTUJE jedna pravdaA kdo si to myslí,tak ať si to myslí, ale ať tu s tím nesere ostatníPěkný den přeju, Terka
pravda
Kloa
| 30. 5. 2007 21:42
Jo a Laylo, pořád nemáme dostatečné argumenty?
Vím, ty si je zase ospravedlníš. Jako to církev umí. Ano jsi svatá a my všechny hloupé husy, které si tě vybraly za cíl.
Vždyť jen ty máš pravdu.
Ale vůbec jsi nepostřehla, že tady nikomu o pravdu nejde!!!!!!!!!!!!!
Nikdo tady do tebe nebije naše názory, tak jako ty své pravdy do nás. Nikdo se tě o to neprosí. Aha, ty křičíš za ty nenarozené děti
dlouhý příspěvek
Kloa
| 30. 5. 2007 21:37
Koukám, že jsem možná tím rozsáhlým příspěvkem trumfla Laylu, i když to asi těžko, na ni nemám
Ale jen čtěte, je to zajímavé.
O Layle
Kloa
| 30. 5. 2007 21:35
O to nediskutovat se tady všichni střídavě pokoušíme už někde od 5 stany této diskuze a je tu 22. strana. Je to nezdadržitelné.

Laylo, asi tě musí život pěkně srát když vidíš kolik je kolem nedokonalých lidí. Vždyť jen ty jsi ta co má pravdu, která ví všechno nejlíp, dokonce už víš co cítí ty nenarozené děti. Opravdu se divím, že tě za svatou ještě neprohlásili.

"O pravdě"
Úvodem - neexistuje argument, který by nás přesvědčil o tvé pravdě. Oooo, napíšeš, že jsi nás nepřišla o něčem přesvědčovat, že to v této chvíli stejně nejde někoho přesvědčit, že to chce čas, ale věř Laylo a napsali to tady všichni, že ty tvé pravdy nám vnucuješ!!!!!!, nedáváš prostor ničemu jinému.

Vyčetla jsem, že jediný důvod proč tady píšeš je proto, aby jsi byla snad ospravedlněna, že jsi hlásala pravdu, ospravedlněna proto, aby nikdo nemohl říct, že tu tvou jedinou pravdu nevěděl.
A aby jsi Laylo opět nepsala, že věci překrucuju, že ti vkládám do úst něco co si jen přeji, abys napsala, tak to budu dokládat tvými výroky. Tedy: "Ale pisem to vsetko pre tych, ktori sa rozhodnuju, alebo kedy budu rozhodovat. A pre vas vsetky, dievcata, aby ste sa potom raz na smrtelnej posteli nemohli vyhovarat, ze vam PRAVDU do oci nikto nepovedal, preto vam ju vravim. Nie pre to, ze vas chcem presvedcit, ale preto, aby STE TO POCULI a vedeli o tom. Mojim cielom preto v tejto diskusii nie je menit niekoho pokrokove nazory, ale hovorit o pravde, kricat ju do sveta, aby ju vsetci poculi, aj ti, ktori si zapchavaju usi. Lebo ta pravda sa narodi raz aj vo vas, pride to necakane, co ako sa budete branit. Ja som sa branila viac ako teraz vy, a samo si ma naslo vsetko to, co vam teraz pisem. A ze mam pravdu pochopite raz vy vsichni."

Laylo, jde ti jen o to, aby jsi měla pravdu, aby jsi odtud odešla jako vítěz. Laylo, nikdy, nikdy nebudu s tvou pravdou souhlasit!!!!!!!!! A nikdo na ty tvé řeči už není zvědavý.

"O tom jaká jsi a jak dodržuješ pravidla církve"
Layla nechce komentovat své panenství, protože by podkopala vše co tady na diskuzi budovala.
Laylo, kážeš nám tady, že přece nepůjdeme do postele s člověkem, kterému stoprocentně nedůvěřujeme, že je nám cizí mít *** jen s jediným životním partnerem, že se ti nemůže stát, že se dostaneš do krizové situace, že máme používat rozum než skočíme s někým do postele, že máme mít *** jen s mužem, o kterém vím, že se o nás a o děti v životě postará.

Ano, toto jsi napsala: "Predsa nepojdem do postele s clovekom, ktoremu stoprecentne nedoverujem, o ktoreho laske a podpore som si v kazdom okamihu mojho zivota ista. (teraz ma roznosite v zuboch ked vam poviem, ze bude nieco an tom cirkevnom: *** s jednym zivotnym partnerom, zalozeny na laske a dovere a obete jeden pre druheho..) Takze sa mi v zivote nestane ze sa do vasej krizovej situacie dostanem, ze??? Ked uz vas tak zaujima, co by som robila ja v tej krizovej situacii. Nikdy by som sa do nej nedostala, asi tak. Co takto pouzivat rozum pred tym ako s kymsi skocite do postele. Mam *** s muzom, ktory viem,ze cokolvek sa stane, vzdy sa o mna postara, o mna a o dieta. Nemam *** s grazlom. Ospravedlnenim nie je ani to, ze si nevedela, ze sa z neho taky grazel vykluje. to znamena prakticky asi tolko ,ze si ho dostatocne nespoznala, pretym ako si s nim skocila do postele."
Ale Laylo jaká je pravda? "Mam 23, s chlapcami som spavala, vydata nie som. Bola som tiez pochaba a tiez som sa vychrapala s chlapom ktory by sa na mna s velkou pravdepodobnostou vykaslal keby som otehotnela. Bez ochrany!!! Mala som vztahy, ktore nevydrzali, ale ani jeden z tych chlapcov nebol grazel a stale s nimi udrziavam priatelske vztahy, a so vsetkymi som si dodnes ista, ze by ma v takej situacii podrzali, okrem toho jedneho. Bola som uplne sama, v cudzine, nikoho som nepoznala a nic som nemala (v tom case asi 1500korun dohromady). Mala som 20 a stretla som jedneho z tych pritazlivych grazlov, s ktorym som stravila niekolko vasnivych noci a potom mi vynechala menstruacia a ja som si bola takmer na sto percent ista, ze som tehotna, ale ...on medzitym odisiel na opacnu stranu zemegule, nenechal mi ani poriadny kontakt na seba."

Jak je možné, že nám někdo, kdo byl tak nezodpovědný a měl dokonce *** bez ochrany káže o tom jak máme žít?!?! Sama se tím neřídíš Laylo!!!

Toto všechno jsem napsala kvůli toho, že jsi napsala, že církev hlásá, že se nepotřebuješ chránit před těhotenstvím ani před AIDS, když budeš věrná svému partnerovi a on tobě. Pokud se nebudu podle církve chránit tak buď budu těhotná nebo si uženu nějakou pohlavní chorobu.

No a co o těch zvířátkách? Psala jsi o situaci manžela na vojenské službě, který se vrátí domů zrovna v době kdy má jeho žena plodné dny a tehdy církev povoluje kondomy, ale proč, vždyť kondom brání těhotenství, proč nepřivést na svět další dítě - boží dar! A když nechceme dítě, tak přece nejsme zvířátka a máme trochu zodpovědnosti a sebeovládání.... Napsala jsi: "Rodit ostosest nemusis, mila moja, staci trosku znalosti o vlastnom tele a trosicku zospovednosti a sebaovladania (ved nie sme zvieratka)."

Stejně jako to jak je možné, že se v církvi vyskytují pohlavní choroby když církev ctí partnerskou věrnost.... A že se pár když má druhý z patnerů pohlavní chorobu nevzdá ***u, tak to je teda síla.

Prostě rozum se mi staví nad každou tvou pravdou. Pokud si toto vážně myslíš, tak si to mysli, ale o tu tvou pravdu tady nikdo nestojí!!! Dorazila mě tvá pravda, ano tak tomu budeme říkat - "Rozumny rodic v dnesnej dobe si neporidi dite, aniz by si byl jist, ze ho zvladne financne zabezpecit." Takže my nemáme používat kondomy, máme věřit mašince, která nám ukáže plodné dny a pokud se něco z toho posere a přesto, že jsem pro to abych jako nerozumný rodič nepřivedla na svět dítě, udělala všechno, tak nemůžu jít na potrat? Áááá už vím, máme se večer modlit za to, aby nám Bůh neseslal dítě.

Nic to nemění na tom, že si církev bere vše jak se ji to hodí a každý ten úlet si umí ospravedlnit, však jsme jen lidé "To, ze sama pravdila cirkvi nedodrzujem je asi uplne jasne, pretoze, aj ja som len clovek. keby som ich vsetky dodrzovala, som uz dneska vyhlasena za svatu".

Laylo, proto mi nemluv do života, jak mám žít a pokud nežiju podle tebe, že je to nesprávné.

Tedy co od nás chceš? To požehnání? Že když takto budeš žít, že se dostaneš do nebe?

"Linda"
Dost mě udivuje, že Lindě děkuješ za názor. Přece vždyť ona je ta vražedkyně! My jsme nic neudělali a kážeš nám a ona potrat podstoupila a tebe to nechává klidnou. Ale na druhou stranu, prosíš se o její email, to asi abys ji mohla soukromně napsat jaká je hříšnice.

Jsi nechutná Laylo.
Hah
DANiELA
| 30. 5. 2007 20:45
Ja nosim cerny brejle a mam je moc rada.
Daniela
anonym
| 30. 5. 2007 20:41
tak potom je to samozrejme, ze ta veta ti nedava vyznam, ked ju mas vytrhnutu z kontextu celej diskusie. Potom ako chces vediet a najst pravdu, ked si zatvaras oci pred inymi pohladmi? Vies, ja ked si nasadim slnecne okuliare so zelenymi sklickami, naozaj ma nikto nepresvedci, ze slnko nesvieti nazeleno, az kym si ich nebudem ochotna zlozit.... to sa zial, deje s tebou a dokazom toho je, ze moje prispevky ani nie si ochotna citat. Do coho samozrejme nikoho nenutim, ale potom aj tvoje prispevky beriem s nadhladom, kedze pises a nevies o com pises .. (ked chcem diskutovat tak musim vediet, o com rozprava druha strana, inak naozaj nemam sancu rozumne a k veci odpovedat..)
Achjo
DANiELA
| 30. 5. 2007 20:31
Ma prosba byla opet nevyslysena.. Laylo promin, nectu Tvoje prispevky uz pekne dlouho, nebavi me to.. Jen to v rychlosti prolitnu, takze mi vetsinou chybi kontext.. Ale tahle veta me od Tebe zase dostala "asi preto, ze bohuzial samy viete, ze mam pravdu a ze sa s tym nic neda robit - to naserie"

No nic, nema smysl se k tomu vyjadrovat

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video