Masturbace - Diskuze | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu
Zpět na výpis diskuze

Masturbace

Diskuze

Picca
anonym
| 30. 12. 2006 18:23
Díky za "trošku zkrácený příspěvek".
Velmi zajímavé a především Ti musím složit poklonu za neuvěřitelnou duševní vyspělost vzhledem k věku a pohlaví...
Závidím Tvé budoucí partnerce, takového chlapa by chtěla každá. Já už jednoho Lvíčka doma mám (manžela) a tak vím, jak dokážete být pozorní a naprosto neodolatelní. (Můj muž má 42 let, mohl by být Tvým otcem), ale zjevně v některých věcech je věk podružný.
Zajímavý rozbor, jen jsi mě vyděsil tou onanií v 8-mi letech, mám dva syny (8 a 10 let) a tak už bych s tím měla počítat, že? No, vlastně když si vzpomenu na své dětství...vlastně jsem začala mnohem dřív. Mně stačí, když to hoši budou dělat v soukromí, pak to bude O.K.
Nějak nemám chuť je při tom "načapat".

Jo, a opovaž se odejít!
My tady potřebujeme i mužský pohled na věc, zvlášť když není oplzlý a když je jasně a srozumitelně formulovaný...
Přání muže
renna
| 30. 12. 2006 17:47
Picco, tak se stavím za své skutky ať je tedy jasné, která anonymní jsem, ale vcelku zbytečně, nebudu přispívat příspěvky do diskuzí, psala jsem jen zde a jelikož jsem populární a bavím lidi, tak jim takovou radost nebudu dělat. Kdo si chce psát, píše na mail.
Nebudu se vyjadřovat k ostatnímu, i když bych s tebou ráda diskutovala, protože přesto, že někdo nemasturbuje, máš snahu s ním diskutovat. A stejně by to bylo k ničemu, můj názor není názorem a cokoli napíšu je špatné.
Jak jsi uvedl, nabídek ke smíru bylo hodně, i z mé strany, ale vždy se objevil nějaký primitiv, který hodil kamenem.
Ráda bych reagovala i na tvůj vs. můj vstup do života sexu, ale opět asi s neúspěchem, protože i tomto už jsem zde psala a byla jsem označena za "perfektní slečnu, dokonalou, tajně masturbující, nevyzrálé kuře, husičku" a prý mi k orgasmu stačí pouze finanční přínos ze strany přítele. Co na tom, že mám ve vztahu dokonalou shodu, že je partner vždy při ruce a že mám spoustu sexuálních zážitků i bez masturbace když to někomu připadá jako pohádka. Jo, nikdy jsem nezažila, že bych po svém boku neměla přítele, tedy nemusela jsem na masturbaci pomýšlet.
Myšička
anonym
| 30. 12. 2006 17:01
Myšičko, vůbec se neomlouvej, já jsem se smála hezky dlouhou dobu, takže moje bránice ti děkuje za tolik pohybu
Pizza
anonym
| 30. 12. 2006 16:59
No jo, Karin, to jsem byla já!
Omlouvám se.
Jdu do obchodu a pak si přečtu ten dlouhý článek od Picca a něco napíšu. :o))
vysvětlení
anonym
| 30. 12. 2006 16:59
Z toho nic nevyplývá, jen že je tu anonymka a pak Kloa, dvě osoby v jedné a myslela si, že je tak nenápadná, že na to nikdo nepřijde, ale teď je zalezlá, protože se tím odhalením dost zesměšnila, takže myslím, že nás chvíli se svým pruděním nebude obtěžovat. I když to bude škoda, bylo to v podstatě dost zábavné.
Pizza
anonym
| 30. 12. 2006 16:56
Teď jsem se pobavila, četla jsem jeden příspěvek, kde se píše, že máme nového diskutujícího, který se jmenuje Pizza . No je fakt, že překlep je to hezký, takže tě vítám Pizzo a věřím, že se ti tu mezi tolika ženskýma bude líbit .
Kloa?
Picca
| 30. 12. 2006 16:50
1) Nějak se mi to natáhlo, takže heslovitě :)
2) Kloa? Kdo je Kloa a co z toho vyplývá?
Kloa rovná se anonymka
anonym
| 30. 12. 2006 16:46
Tak už si tu hodnou chvíli čtu, dá to práci se probrat tolika příspěvky, přečetla jsem i téma Žena se ženou a je to opravdu jasné - ona anonymka je Kloa. Takže Kloo, přeju ti v životě hodně šěstí, budeš topotřebovat .
Tentokrát trošku zkráceně ;)
Picca
| 30. 12. 2006 16:36
Zdravím všechny hodné lidi! (původně jsem přemýšlel nad tím, že pozdravím jenom ženy, ale co kdyby se přeci jen nějaký ten muž hodný pozdravu našel ).
Nejprve vám tu všem musím pěkně vynadat a to hlavně tobě myšičko . Původně jsem si myslel, že jenom vyjádřím svůj názor a budu googlit nesmyslné výrazy dále, ale vaše reakce mne přinejmenším udivila. Takové vřelé přivítání muže, průměrem mladšího věku, na stránkách neznajících mužský rod (každodenní internetové čtení pro ženy, přidej kamarádku, ...) jsem opravdu nečekal. A proto jsem se rozhodl že "nestranný pozorovatel" by si zasloužil registraci, aby při příštím přidání příspěvku nevznikaly zmatky. Stejně tak si myslím, že by se měla za své skutky postavit i ona populární anonymní, která se bojí že registrace zde zahltí. Jenom tak za použití lentilkové kalkulačky se dá vyčíslit, že kupříkladu až při užití všech 79'235'168 kombinací se vyplýtvají všechny možnosti pro 5-ti písmenné nicky. A to jsem nepočítal 6-ti, 7-mi, ... písmenné. Takže si myslím že o zahlcení victorie.cz se bát nemusíme. Názor Katky o již jednou proběhlé registraci se nabízí jako reálný, neboť sama anonymní je zde asi největším přispěvovatelem a důvod k registraci již dávno nastal. Ale tím bych vážně nerad začal nějaký další flamewar (bouřlivou diskuzi).
Jak to vidím já: "Nevím, nic v masturbaci nevidím. Samotnou mě to nebaví. Lepší je sex. Budete namítat, že asi nevím jak na to apod., ale vím co mi je příjemné, jen mě to nebaví. Na milování se mi líbí ten pocit, že toho druhého přitahuju a to mě vzrušuje." Je samozřejmě názor a velmi dobře akceptovatelný. Sice tě nechápu, nerozumím tomu jak můžeš žít, ale je to jen tvoje věc a já nemůžu ani pípnout. Kdežto příspěvek taktéž poslaný jako anonym: "Mi připadá, že jsi trochu úchylná. To že si to člověk dělá 4 x týdně a třeba i několikrát denně mi přijde ujeté. To už je závislost a nenormální. Představuju si tě jak doma hopskáš na všem co jde." je dosti urážlivý a ve slušné společnosti nemá co dělat. Pak už se chudák Deniska jenom omluvila (ačkoliv neměla proč) a někdo opět jako anonym se jen oné první anonymce jen stejně hrubou záplatou snažil zacpat pusu. Nevím komu tento příspěvěk patří, popravdě jsem z toho sám zmatený, ale tahle lavina se pomalu nabaluje a stahuje sebou čím dál tím více lidí. A víte co přijde po každé lavině? Záchranáři, kteří musí napravit co se dá. Co kdybychom je letos nechali chudáky odpočívat? Na horách stejně není žádný sníh, tak ať si také jednou odpočinou. Nabídek k smíru už tu bylo hodně, ale vždy se našel někdo, kdo vystrčil hlavu zpoza té své barikády a hodil někomu na hlavu cihlu s vyrytou nadávkou. Sakryš dámy tohle je téma o masturbaci, tak by neuškodilo používat termíny jako "já si myslím", "z mého pohledu", "kdyby bylo na mě", "podle mého názoru", které podle mého názoru značně změní ráz věty. Koneckonců: "uhodí-li tě někdo, nastav mu i druhou tvář"Ježiš .
Takže hezky zpátky k tématu:
a) Aby ve všem nebyl zmatek, tak si vás paní / slečno která jste proti masturbaci pojmenuji třeba Jane. Doufám že to nebude vadit. Osobně ti Jane dost závidím. Můj vstup do života sexu byl poměrně ... zvláštní. Nejprve jsem cca v 8-mi letech přišel na skvělou věc jménem onanie. Strašně dlouho jsem si s tím vším vydržel, až do chvíle než se mnou začaly cloumat hormony a tělo potřebovalo čím dál tím více a já se započal rozhlížet po okolních osobách opačného pohlaví. Jelikož jsem ale neměl nikdy u dívek valný úspěch, musel jsem si počkat až do 18-ého roku života. Když jsem se seznámil se zde již jednou zmiňovanou nymfomankou. Sex 3x denně nebyl problém a mě to pomalu, ale jistě omrzelo. Takže jsem si celkem výborně hned ze začátku vyzkoušel jaké to je být do postele hnán. To mi dalo jistou zkušenost do vztahu druhého ve kterém jsem se poté horem dolem přemáhal, abych na partnerku nevyvíjel nátlak. Bohužel rozdíl v našich potřebách byl asi 30-ti násobný, a tak mi prostě zbyla pro mne jediná přijatelná varianta - onanie. Nedávno to bohužel zašlo až tak daleko, že jsme se dohodli na rozchodu. Osobně mi přijde správné milovanou osobu do ničeho nenutit a opravdu sebeukájení je pak přijatelným řešením. Vidíš Jane a proto ti závidím. Podle toho jak zde píšeš, že máte ve vztahu dokonalou shodu, že partner je vždy při ruce a že máš spousty sexuálních zážitků. Bohužel nic z toho jsem já nezažil a jsem opravdu o něco ochuzen. Každý se ale snaží žít tak nejlépe jak mu to přijde správné s tím co má. Takže masturbace vlastně může být buď způsob jak si něco vynahradit (můj případ) a nebo jak si prostě udělat krásnou chvilku sama se sebou (případ asi většiny žen zde).
ad b) Také mám a měl jsem i v dobách kdy jsem byl zadaný několik lidí s kterými jsem si povídal o velice intimních věcech. Moc mi to vždy pomohlo a já tak mohl alespoň trochu lépe pochopit partnerku, která byla vždy hrozně nekomunikativní.
ad d) Ještě jednou pro jistotu: nenaznačovat! Mluvit na rovinu! .
ad e) Kdysi mě jeden kamarád označil jako "nadšeného odpůrce čehokoli" a ono na tom i něco bude. Podle informací, které jsem si našel na internetu je Ph pochvy: 3,3 - 4,5, spermatu: 7,2 - 7,8, a chlórované vody: 7,2 - 7,6. Takže sprcha určitě nebude ovlivňovat Ph pochvy více než sperma. Samozřejmě ale Döderleinův lactobacil určitě nebude z přítomnosti chlóru nadšen, takže tuto otázku bych raději nechal zodpovědět kvalifikovanou gynekoložku.
Nevím jak to funguje u vás žen, ale u muže je opravdu pravděpodobnost poranění onanií stejná jako při sexu. (V posteli jsem dokonce několikrát od partnerky dostal nechtěně kolenem do choulostivých míst, takže moje zkušenosti jsou zatím ve prospěch sebeuspokojování ) Ale kdybych měl možnost si vybrat mezi milováním s partnerkou a vlastní rukou, tak je otázka předem zodpovězena. Sex se mi prostě líbí mnohem více.
Jinak je opravdu zvláštní pozorovat příspěvky lidí jen o několik let starších a zabývat se jejich názory. V té mé "generaci" je obecně mezi muži známa "pravda", že ženy které si hrají samy se sebou jsou opravdu rarita. A když už se nějaká taková najde, tak pro ní je nepředstavitelné se o něčem takovém bavit. Teď jsem měl ny mysli i věci obecně okolo sexu. Prostě tabu. Samozřejmě se najde i nějaká ta vyjímka a ta je poté silným způsobem vyzdvižena nad ostatní ženy.
Kdybych měl u sebe porovnat, tak nejvzrušivější je pro mne:
1) Partnerka hrající si sama se sebou
2) Partnerka hrající si s jinou dívkou
3) Sebejistá, nadržená a cílevědomě za svým cílem jdoucí partnerka. Neboli, když ona převezme 99% iniciativy a snahy.

Na závěr vám ještě musím všem popřát příjemně prožitého silvestra a strašně moc příspěvků do diskuze v příštím roce .
Myšička
Katka
| 30. 12. 2006 13:20
Myšičko, můžu ti říct, proč se ta slečna tak brání tomu, aby se zaregistrovala, mě to totiž teď došlo- ona totiž nemůže, už zaregistrovaná je a při registraci nemůžeš mít dva stejné emaily. Kdy si dáš trochu práce a spočítáš si dva a dva, tak zjistíš, pod jakou přezdvíku. No, ona určitě řekne, že to tak není, ale já jsem si skoro jistá, že ano....
Nechci se plést
Kloa
| 30. 12. 2006 10:43
Myšičko zdravím Zajímavá diskuze, mi to připadá jako lavina, něco málo se pohne a už se to valí. No v jednotě je síla, takže ta jediná zde bojující za práva nemasturbujících zde nemá šanci uspět, třebaže má právo být pochopena. I její snahy být slušná se nevyplácí.
K tématu ... jelikož nemám také potřebu masturbovat a tak tedy nemasturbuji, nemám tedy masturbujícím co závidět. Hold mají jiné potřeby, které já pochopit nedokážu, ať si to teda dělají, ale teda nevím kdy to stíhají, já jsem většinou v časovém presu, jsem ráda, že stihnu všechny své povinnosti V pubertě snad každá se snaží poznat své tělo, ale to nemusí hned znamenat masturbaci. Masturbací chápeme, že si sami něčím vypomáháme, protože není na blízku partnerův penis co k tomu použijeme je na naší soudnosti. Ale myslím, že penis je pro toto nejpřirozenější, vše ostatní nese riziko. Tak asi jen tak na vysvětlenou jak to nemasturbující chápou.
Myšičko
anonym
| 30. 12. 2006 10:25
Myšicko, takže chápeš jaká to je situace. Jaká to je, jak to říct, snad bezmoc, když se nechceš hádat, chtěla jsi po dobrém, diskutovat, ale ten druhý uráží a ti druzí pak už vidí, že se hádáš ty, protože nehájíš jejich zájmy, tak se přidají na stranu toho druhého, třebaže s tím začal právě on.
Nemusíš hledat, kde se to stalo tobě, protože to musí být docela složité tady v tom hledat. Věřím ti. Třeba to byla právě ta anonymní, která se opět naváží do mě.
A nezlob se, když jsem viděla tu spoustu příspěvků v "Klubu třicátnic", tak se mi v tom opravdu nechce listovat, abych odhalila tvou osobu Já jen myslela k tomuto tématu, nevyslovila jsi názor pro ani proti... Tak byl myšlen můj předchozí dotaz. A v takových diskuzích je riskantní se moc odhalovat, to už je pak lepší icq nebo skype, protože to pak lidé mohou použít proti tobě.
Na rozeznání, můj příspěvek byl na straně 16 z 29.12.2006 11:11:43, nesnažila jsem se tam někoho urazit, reagovala jsem na příspěvek toho muže, jen názory, nic co by bylo namířeno přímo proti nějaké osobě. Mé jsou pak na straně 17 z 29.12.2006 11:53:09, 29.12.2006 13:20:13, 29.12.2006 15:58:06, kde už jsem byla sprostá, důvod jsem už vysvětlila, a pak na straně 18 z 29.12.2006 22:36:34 a tento příspěvek. Ale tohle nebylo asi třeba, protože ona už je tady opět i s urážkami, nemám slov.
Mohou tady být na diskuzích fajn lidi, může to být fajn diskuze, ale nechci se účastnit a být její součástí jako registrovaná, protože mě několik názorů zde zklamalo. Je zbytečné někomu zabírat nick, když zde nebudu chodit. Na toto téma si s anonymní vystačím.
masturbace
anonym
| 30. 12. 2006 08:54
Tak nad tímto příspěvkem jsem se vážně musela pouusmát...ty tu teď píšeš, že naprosto nechápeš, jak jiní nemůžou pochopit, že někdo nemasturbuje....zatím jsi se jako první začala navážet do lidí, co masturbují!!! Takže ty chceš po lidech, aby pochopili, že ty můžeš být spokojená bez masturbace, ale sama nechceš pochopit, že ostatní jsou při masturbaci spokojení?
Posl. anonymní
anonym
| 30. 12. 2006 06:53
Já vůbec nejsem nestranná, dokonce se mi stalo tady na Viktorce, že jsem se dostala do stejné situace jako Ty a ta druhá anonymní (nechcete si dát nicky aspoň bez registrace, ať se mezi vámi vyznáme?). Fakt.
Taky se tam do mě navezla nějaká anonymní kvůli mým názorům, začala docela nepříjemně napadat a urážet, taky jsem se nechtěla nechat, takže vím, jaké to je.
A představ si, též tam přišla "třetí" a chtěla smiřovat.
Fakt si teď nevybavím, v jaké diskusi (tématu) to bylo, ale kdybys moc chtěla, vyhledám to. Je to legrace sledovat i z té druhé strany.

Pokud jde o mé názory, a mou "tajemnou osobu", tak koukni do "klubu třicátnic", tam jsem toho o sobě napsala tolik (vč. fotek), že by mě každý identifikoval, kdyby chtěl. To taky není dobré, se takhle odhalit. Ale často na sebe vykecám víc, než chci. A v mém profilu máš taky dost informací o mně.

Tady v této vaší hádce opravdu netuším, která s urážkami začala, protože jste obě anonymní, nerozeznám vás a nevím, jestli vás není víc než dvě.
V klidném duchu
anonym
| 29. 12. 2006 22:36
Konečně v klidném duchu. To jsem ráda. Nadávky nejsou v pořádku, ale pokud někdo útočí, co dělat? Nechat ze sebe udělat terč? Každý se brání a zkuste si na to odpovědět každý. Přes to všechno jsem se snažila po dobrém a přesto se objevil někdo, kdo musel urazit, třebaže ironií. Ani jedno není v pořádku. Ale ten člověk musel čekat co příjde, když se na někoho osočí, skoro jako by to udělal schválně.
Projevila jsi vlastní názor, jako každý tady. Proto nechápu, co je na tom k nepochopení, že prostě někdo nemasturbuje. Jsem spokojená i bez masturbace a vůbec nejsem ochuzena o žádné zážitky. Ba naopak, mám takové zážitky, které můžou masturbující závidět a když se o některých dozví muži, měly byste vidět jejich zájem.
Na mě ta osoba působila sprostě, proto jsem se chovala tak jak zaslouží. Jak chcete na někoho, kdo je na vás sprostý být milý?

A Myšičko, ty se vždy chováš při všem tak nestranně, vyslovíš názor, ale který je tak na půl, nejde z něj vyčíst tvůj postoj k tématu, neotevřeš se. Většina lidí odhalila svůj osobní život, ty jsi v tajemnu. Snad jsem pocit z tvého příspěvku dokázala popsat dost na to, aby byl pochopen.
Už vím
anonym
| 29. 12. 2006 20:19
Jo, ten mladý muž je Pizza (Nick na Viktorce). Je to tak?
nač se hádat?
anonym
| 29. 12. 2006 20:17
Mám podobný dojem jako Sonja333,
trochu zbytečně moc útoků. a v sexu, to snad ani sem nepatří...
Takové choulostivé téma a takhle se napadat, no fuj.
Holky, dělejme si to nebo nedělejme, vždyť je to fuk!

A ten pisatel, jestli je to tentýž, co zde jinde dnes pak psal už jako zaregistrovaný (nick jsem teď zapomněla), tak na jeho
názora na 20-ti letého muže jsou neobvykle vyspělé a rozumné!
Vítej mezi námi a choď sem častěji. !
RE: Ironie
Sonja333
| 29. 12. 2006 19:48
Zajímavé, ironie je ti proti srsti, ovšem nadávky jsou v pořádku...
A jen jsem projevila vlastní názor - to, jak na mě působíš (právě proto, že tě neznám, si můžu udělat jakýsi obrázek jen na základě těchto příspěvků).
Ale nic ve zlém, já se s tebou nechci hádat ani tě urážet. Věřím, že jsi spokojená i bez masturbace. To je v pořádku. Jen jsi mi přišla chvilkami moc útočná, nic víc...
Ironie
anonym
| 29. 12. 2006 15:58
Já chtěla psát po dobrém, ale když se ani to nelíbilo, tak budu označovat věci pravým jménem. Ono už je jedno jestli člověka označíte krávou nebo moralistou ... a opět, historie se opakuje, psala jsem slušně, byla jsem napadnena, nebudu tady dělat někomu obětního beránka, na kterém se vybije
Ty si zase můžeš založit téma "Rýpalové", jehož jsi členem.
A není ubohé někoho označovat moralistou a vést proti němu ironické poznámky když ho nezná? Proč si nepoložíš tuto otázku? Každý člověk má svůj názor a s cizím názorem je možno souhlasit či nesouhlasit, ale nenechám na sebe mířit ironické poznámky. Tak si to laskavě odpusť i ty.
Nepřeháním, to tak vypadá, když se to pořád dokola omílá. Můj názor - sperma je pro pochvu přirozenější než voda, toť vše.
Víc takových jako nezávislý pozorovatel a dalo by se rozumně diskutovat.
anonym
| 29. 10. 2015 13:02
Sama spravedlivá proti všem
Založ si svoje vlastní téma
Sonja333
| 29. 12. 2006 13:46
Když to tak pročítám, tak se mi zdá, že slečna nemasturbující by si měla založit své vlastní téma, třeba s názvem: "Kdo napíše více vulgarismů, vyhrál". Nebo: "Kdo se chce pohádat?"Slečno, připadá mi ubohé říkat někomu krávo a další tvé výrazy, když ho ani neznáš a ten člověk má svůj vlastní názor, který si dokáže obhájit. Zbytečně jen slovíčkaříš a přeháníš (obzvláště co se týče té sprchy). Kdyby byla pro pochvu tak moc nebezpečná, měla bych zánět neustále. Tak prosím už nedramatizuj.
Jinak kloubouk dolů před mužem (nezávislým pozorovatelem), konečně mám pocit, že sem napsal názor i hodně inteligentní muž, který ví, o čem mluví...
Co vzdycháš
anonym
| 29. 12. 2006 13:20
Sprcha, ruka, vibrátor a kdoví co ještě, to vše tady bylo zmíněno okrajově. To ty se tady bavíš o tom, že si to děláš rukou.
Tak promiň krávo, že nejsem tak prudce inteligentní jako ty a zapomněla jsem na jednu tvou větu. Ale nejsem povinna ti na všechno odpovídat. To je snad logické, že mě přítel dráždí rukou! Ale když uvažuješ pičou, tak ti to nahoře asi nemyslí. To si myslíš, že ho tam jen tak strčí a je hotovo!?!
Já se nebudu opakovat!!! Jestli se člověk a jak zraní jsem už tady dříve psala, tak si to najdi. Teď nově jsem toho už taky napsala dost. Pár stručných důvodů ... ruka ... přítel nemá dlouhé nehty ... sprcha ... pro pochvu je přirozenější sperma než voda ... Teda fakt nemám strach, že by mě zranil penisem, ta možnost tu je, ale záleží jaký si to uděláš, takový to máš, když je dost vlhká, tak nevím jak by mě mohl zranit penisem. A neříkej mi co mám dělat. Nemám žádnou teorii. Víš co, když tak dobře radíš, tak ti taky něco poradím, strč si tam jedlovou šišku, ať se konečně uděláš a nejsi mrzká.
Sodoma gomora jsi ty s rukou v piči než kamarád na chatu. Co je na tom proboha špatného, že chatuje s kamarádkou, když to partnerům nevadí!?! Na tohle jsi pro změnu neodpověděla ty. Proč ze sebe děláš svatou? Ty snad obskakuješ svého přítele celý den? Každý musí mít čas i na sebe. Není divu, že o tom nic nevíš, musíš mít o chlapy nouzi.
Na výplach pochvy jsi tady odborník ty. Ta jemná sprcha na poštěváčku s tebou musí dělat divy To chceš říct, že ji máš přitom uzamčenou na zámek a voda se ti tam nedostane? Jsi rarita. Trochu jsi ujela ne? Nechodím po světě s roztaženou pochvou. Jak tohle může vůbec někoho napadnout!?! A ta anatomie. Já už se takhle dlouho nezasmála.
Děravou paměť nemám jen já, nejsi na tom o moc líp, spíše hůř, kde je odpověď na to, že ti hádky dělají dobře? A o co ti jde jsi taky nenapsala. Jsi ubohá
zranění
anonym
| 29. 12. 2006 12:06
Zranění při masturbaci a při normálním sexu je úplně stejně pravděpodobné...takže když máš takový strach, raději nesoulož.
ach jo
anonym
| 29. 12. 2006 12:04
Sprcha tu byla zmíněna jen okrajově, ale hlavně se tu bavímě o tom, že si to děláme rukou - tak proč jsi neodpověděla, jestli tě přítel taky dráždí rukou? Určitě jo, ale bylo by to blbé přiznat, co? Tak proč t pořád omíláš, že se můžeš rukou při masturbaci zranit, ale přitom ti tam přítel taky rukou sahá? Nebo chceš opravdu říct ,že ti nikdy nedráždil ruko poštěváknebo ti nestrčil prsty do pochvy? A vůbec, nemáš strach, že by tě mohl zranit penisem? Raději vůbec nesexuj, jinak se u toho podle tvé teorie určitě zraníš . Jinak pěkná sodoma gomora, kamarád má přítelkyni s malým dítětem a místo toho, aby se jim věnoval, jde se na internet bavit o sexu. A poslední věc k té sprše, ty teda opravdu nevíš nic o tom, jak probíhá výplach pochvy, k tomu potřebuješ silný proud a roztaženou pochvu a ne jemnou sprchu, která ti směřuje na poštěváček....nebo ty chodíš po světě s neustále roztaženou pochvou? Holka ty teda o anatomii vážně nic nevíš.
Zase jen urážky
anonym
| 29. 12. 2006 11:53
Podívej se prosím tě na sebe, zase jen urážíš! Asi ti to dělá dobře. Udělala ses při tom? Asi budeš jedna z těch, která si to dělá tou sprchou. Nebo sis jako někteří prostě musela rýpnout a sprcha byla jednou z možností. Jo, topící se stébla chytá. Budu stejně sprostá jako jsi ty. Já se chtěla rozumně bavit.
Proč o sprše? Protože se tady zmiňovala i masturbace sprchou. To mi chceš říct, že když si míříš na poštěváček, tak máš piču zavřenou?!
Co je škodlivého na mluvení s kamarádem o sexu!?! Způsobuju tím snad sobě něbo někomu nějaký úraz či škodu na zdraví? Na chatování s kamarádem není nic špatného. Nehledě na to, že přítel o tom ví. A že si u toho internetový kamarád honí? Asi těžko, když kolem něj pobíhá jeho malé dítě a přítelkyně Jde vidět na co pořád jen myslíš.
O co ti jde? ... aby se nezranil ... nemůžeš popřít, že je při masturbaci snadné se poranit, nehledě na to, že to tu samotní masturbující přiznali! Tak klidni hormon
sprcha
anonym
| 29. 12. 2006 11:33
Proč prosím tě pořád mluvíš o té sprše? Většina používá normálně ruku a tvůj přítel tě při sexu rukou určitě taky vzrušuje...navíc pokud někdo sprchu používá, tak to neznamená, že si s ní dělá výplach pochvy, ale jemně si míří na poštěváček, takže o výplachu opravdu nemůže být řeč.Líbí se mi, jak tady píšeš, že je masturbace škodlivá, podle mě je spíše škodlivé mluvit s přítelovým spolupraconívkem o sexu....od toho máš snad svého chlapa, ne? Tebe nechápu, ty moralistko, ale toho internetového přítele ano -určitě si ho u toho povídání honí,ale měla bys mu říct, aby se u toho nezranil .
Závislý nečtenáři a další
anonym
| 29. 12. 2006 11:11
Nechci se opakovat, ale protože se stále objevují rýpalové (omluvte ten výraz, ale nenašla jsem vhodnější slovo, které by označovalo člověka, který připomíná věci, které jsou předmětem sporu), kteří si prostě musí rýpnout tak zopakuji, co jsem tady již vyčerpávajícím způsobem napsala, nezačala jsem, toť vše, čtěte třeba znova, pozorněji.

Měl jsi přání, abych zde vyslovila názor, který je opravdu názorem, teď tě cituji "Masturbaci nemám ráda a není mi příjemná představa že bych si to dělala sama. Neudělala bych to ani kdyby nebyla jiná možnost. TOHLE je názor." A teď tě asi zklamu, četl jsi nejspíše neúplně, protože jsem toto zde uvedla (21.7.2006 22:16:16 "Nevím, nic v masturbaci nevidím. Samotnou mě to nebaví, lepší je sex. Budete namítat, že asi nevím jak na to apod., ale vím co mi je příjemné, jen mě to nebaví. Na milování se mi líbí ten pocit, že toho druhého přitahuju a to mě vzrušuje.").

A aby nevyčníval pouze nesouhlas s tebou, v mnoha věcech s tebou souhlasím. (a) To, že to tělo potřebuje. Ty to však řešíš masturbací, já sexem. A i na ženách se potřeba projevuje nervozitou, nesoustředěním či něco v tom smyslu. Mám velkou potřebu se milovat, téměř to hraničí s nymfomanií, jen nesahám na sebe a nechápu proč je to tak nepochopitelné!?! A opravdu to můj sexuální život neovlivnilo Proč taky!?! Že jsem snad o něco přišla? Já jsem v sexuálním životě zažila takouvou spoustu úžasných věcí, že masturbace nemá šanci toto předčít.
(b) Povídání o sexu mi nedělá problémy. A pro dobře fungující vztah je důležité si o tomto umět promluvit. A i jen "takové to klábosení na téma sex" je úžasné! Mám známého, s kterým se čas od času scházíme na chatu a takto se bavíme a je to zábava! A protože upřímnost je základ vztahu, partner o tomto ví, nemusí mít tedy strach z mé nevěry. Podotýkám, že se s chatujícím kamarádem znám osobně, tedy žádná anonymita, dokonce je to přítelův spolupracovník.
(c) Nevím proč bych se o to krásné měla dělit sama se sebou. A ani v začátku sexuálního života jsem masturbaci nepotřebovala. A opravdu, ještě jednou, v sexuálním životě mě to nijak neovlivnilo. I bez masturbace jsem muži žádána, těžko to ale vám, kteří mě máte za jeptišku či jak to označit, vysvětlovat.
(d) To, že náznaky na muže nestačí jsem pochopila velmi brzy a zjistila jsem to i bez masturbace
(e) Je riziko a riziko. Pro mne je riziko při sexu (s věrným partnerem) oproti masturbaci nižší. Protože riziko, že si při masturbaci sprchou něco přivodím je opravdu veliké, je všeobecně známo, že výplach pochvě neprospívá, pak už stačí jen málo (strava, nevhodné spodní prádlo apod.) a zánět je na světě. Chápu, žes psal zveličeně, ale riziko, že se při masturbaci poraním či něco přivodím je mnohonásobně vyšší než, že na barák spadne letadlo.
(f) Asi je to o potřebě a příležitosti. Také o zdravotním stavu a starostech.
(g) Na toto těžko reagovat, protože se mi nikdy nestala ta situace, že bych neměla po ruce partnera ... Mám jiné rozhledy a také bez rizika pohlavních chorob, vynaložení finančních prostředků, masturbace a tak jak to chci já
super
anonym
| 29. 12. 2006 10:40
vzhledem k tomu,že jsem normální ženská,tak mi absolutně nedělá problém smeknout před oním pánem,či mladým mužem.Tak přesné,důkladné,srozumitelné a výstižné nikoho neurážející a nepobuřující vysvětlení ,by se velmi těžko hledal i v odborných časopisech a knížkách.Mimochodem na otázku jak se projevuje u žen nedobrovolná abstinence,odpovídám....strašně,u mě to funguje stejně jako před menstruací to je :nervosita,podrážděnost,vadí mi zvuky i ticho,no prostě jsem sama sobě protivná,řešením je jako u každého normálního,zdravého člověka(v případě partnerovi nepřítomnosti ,či nedostupnosti)to jediné,zdravé,bezpečné a jak bylo napsáno nejlevnější řešení.I kdyby se žena před mužem styděla a potřebovala by samotu a náhodou byla přistižena,určitě by to partnera nerozčílilo a nepobouřilo,neublížilo a nezranilo,jako třeba nevěra.Což je také řešení,ale jen pro silné nátury,mezi které myslím většina lidí nepatří.Není to nelidské,není to nemorální,je to podle mě naprosto běžná a normální věc,která je navíc příjemná .Jinak všem příznivcům i odpůrcům přeji krásný,šťastný a na erotické zážitky bohatý nový rok 2007
masturbace
anonym
| 29. 12. 2006 08:50
Díky za tvůj příspěvek, mohu říct, že máš moc dobré názory. Už jsem taky dávno zjistila, že mužům se nesmí jen naznačovat a že se jim líbí o sexu mluvit....a masturbovat před partnerem? Bylo mi řečeno, že není nic erotičtějšího a vzrušujícího. Jinak i u nás žen se ten nedostatek sexu projevuje nervozitou, tím, že na to pořád myslíme - tedy alespoň co jsem se tak bavila se svýma kámoškama. Mě se mockrát stalo, že když jsem delší dobu neměla sex, prostě tělo se pomohlo samo - měla jsem v noci erotický sex, který končil dlouhým orgasmem tak silným, že mě to pokaždé vzbudilo. Jinak ta slečna, co tu pořád tvrdí, jak je masturbace špatná a škodlivá a že se musela jen hájit před útoky - nevím, kolik lidí jí tu ještě musí říct, že s tím útokem začala ona, aby si to konečně připustila.
Příspěvěk nezávislého pozorovatele (čtenáře)
anonym
| 29. 12. 2006 01:20
Jen tak si googluji (vyhledávám) různé nesmyslné výrazy, až jsem se dostal na tuto stránku. Téma mě vážně zaujalo a obsah ještě více. S bývalou přítelkyní jsme se rozešli (nebo alespoň tak je mi to předkládáno) kvůli neschodám v posteli. Klasika. Já chtěl moc, ona skoro vůbec. Krásně se na tom dá demonstrovat několik zde řečených věcí:
a) Kvůli absenci sexu jsem si to "musel" (uvozovky aby mě někdo netahal za slovíčko) dělat sám. A to poměrně často. Musel proto, že moje tělo to prostě potřebuje. Když to nemám, tak jsem takový celý neveselý, nic mě nebaví a dost často na to myslím a nemůžu se proto soustředit. Nevím jestli něco podobného se projevuje i u žen a poměrně hodně by mě to i zajímalo? Někdo by mohl namítat že jsem prostě úchyl (možná jsem, kdo ví...) ale mé zkušenosti s ex-bývalou mi to vyvrací. Byla to nymfomanka. Prostě chtěla sex vždy a všude. A i přes nadměrný přísun sexu jsem občas "sáhl sám na sebe". Prostě se mi chtělo, měl jsem chuť, tak proč ne.
b) Myslím že někdo zde zmiňoval že muži rádi vidí když se partnerka nebojí na sebe sáhnout a když si ráda popovídá o sexu. Není to tak úplně pravda. My to totiž NAPROSTO MILUJEME! Pokud bych například přistihl partnerku nahou v posteli a s vlhkými prsty, rozhodně bych si nepomyslel "Ach jo, já jí asi nestačím". Maximálním způsobem by mě to vzrušilo a já bych jí buď poprosil aby přede mnou pokračovala, nebo se přidal (nebo na požádání urychleně odešel). Stejně tak povídání o sexu. Určitě kritiku -obzvláště na téma sex- není dvakráte příjemné poslouchat. Ale pokud se jedná o konstruktivní, která přinese zlepšení vztahu, tak je to NAPROSTO VÍTANÉ! A jen takové klábosení na téma sex je taky fajn. Proč jsem použil toliko vykřičníků? Protože mi přijde že ženy o tom s muži velmi málo a nerady hovoří. Že se bojí že by při onom klábosení vypadaly úchylně, nebo při kritice naštvaly partnera. Vůbec ne. Holky mluvme o všem kdykoli a kdekoli, muži TO CHTĚJÍ!
c) Jednu svou partnerku jsem masturbovat "naučil". Ptáte se proč jsem to udělal? Proč jsem se tak potenciálně připravil o sex? Protože si myslím, že pokud žena chce poznat co je jí příjemné, určitě to mnohem lépe pozná ona sama. Jsou věci které partnera prostě nenapadnou. Už vidím jak se na mě snáší vlna kritiky, že jsem jenom neschopný. Nejsem na tom sice úplně nejlépe, ale troska rozhodně nejsem. Navíc když partner trochu tápe při orientaci v erotogenních zónách, tak proč mu trochu nepomoci? A jak se to má holka dozvědět kam a jak šáhnout? Ze začátku sexuálního života samozřejmě masturbací.
d) Tím mě napadlo další téma: Holky, nenaznačovat. Muž je vcelku tupé zvíře a naznačování dosti často nepochopí. Byla o tom dokonce i vydána vědecká publikace, ale nebudu dělat reklamu. Snad s 99% přátel jsme se shodli na tom, že ženy naznačují a čekají že muž pochopí. Ano pochopil by, kdyby už jednou v podobné situaci byl. Ale horko těžko vás bude vlasama lechtat na bříšku, když mu onu část těla budete jenom nastavovat. Jak už jsem psal. Strašně rádi vám vyhovíme. Ale musíte si o tom s námi promluvit (verbálně). Samozřejmě že existují (páry), které si dokonale rozumí. Ale z mé zkušenosti opravdu vyplývá něco jiného.
e) Riziko masturbace - Mě samotnému se stává že se při tom poraním. Prostě si tak moc užívám až nevnímám. Ale není riziko spojeno s každou činností na světě? Vyjdu na ulici a srazí mě náklaďák. Zůstanu doma a na barák spadne letadlo. Zalehnu pod postel a otrávím se přízemním ozónem. (Vše samozřejmě zveličeno ) Ale pokud bychom se báli každé činnosti co bychom z toho měli? Vánočního kapra také jíme a riziko zaražení kosti je daleko vyšší než škrábnutí nehtem, nebo změna Ph. A proč jíme kapra? Protože nás to baví. Proč masturbujeme? Protože nás to baví.
f) 4x týdně že je závislost? Tak to asi potřebuji okamžitě na odvykací . Já sám pokud mám tu potřebu, tak klidně i 4x denně. Pokud ne, tak celé měsíce nic. Jako spousta mužů. A je na tom něco špatného? (kupodivu) Odpověď zní "není". Protože mi to přinese jenom samé kladné věci. Z lékařského hlediska jsou již ony bludy o škodlivosti masturbace snad plně zahnány na ústup. A pokud se člověk porozhlédne, tak najde spousty článků o tom co všechno masturbace / orgasmus přináší pozitivního.
g) Samozřejmě že spousta lidí tu potřebu orgasmu nemá. Ten kdo ji má, tak jí musí nějak vybít. A co když není po ruce partner(ka)? Jít za slečnama za peníze? Proč ne, ale to je dost drahý koníček. Najít si někoho jen na jednu noc? Proč ne, ale je tu riziko pohlavních nemocí (a tady je i malá pravděpodobnost dosti nepřijatelná). Masturbace? Mít to když mám zrovna chuť? Bez rizik a vynaložení finančních prostředků? Mít to tak jak zrovná JÁ chci? No proč ne...
h) A ještě malé vyjádření k anonymce: Je mi jasný že prosazovat názor jaký máš ty je v téhle době těžké, ale fakt si nemyslím že máš morální vítězství na své straně. Vím že jsem zde na straně většiny, ale první kdo začal rýpat jsi byla ty (26.7.2006 16:15:57). "Masturbace je nechutná a zoufalá" Skvěle, tomu říkám "názor". Názor by byl "Masturbaci nemám ráda a není mi příjemná představa že bych si to dělala sama. Neudělala bych to ani kdyby nebyla jiná možnost" TOHLE je názor. To co jsi napsala ty bylo obyčejné napadení. Měla by sis pustit díl Simpsonů "Líza vegetariánkou". Snad by jsi pochopila o čem mluvím.
Na závěr se musím omluvit za rozsah svého příspěvku. Jsem holt trochu ukecaný. A i za případné vybočení z tématu. Mám rád holky co mají názor a nebojí se o věcech mluvit.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
VeDuLi
30. 3. 2020 22:20
39501
Dana51
30. 3. 2020 22:08
6715
JitkaM
30. 3. 2020 17:28
48
BtkaN
30. 3. 2020 17:11
44
VeDuLi
7. 4. 2011 21:40
50
chelsea
5. 9. 2010 04:54
120
isaralova
25. 3. 2020 07:56
16737
lenka-brun...
5. 7. 2019 15:50
83
laura.isova
21. 3. 2020 22:41
292
adela.hanzlik
16. 5. 2019 10:45
4
alexpacovs...
20. 3. 2020 20:35
72
vaka89
20. 3. 2020 10:55
112
Strni
20. 3. 2020 10:38
12
Nuni
5. 6. 2017 18:46
89
lenka.sucha75
16. 3. 2020 20:41
29
Uivatel_5412851
16. 3. 2020 18:38
23
lenka3kubin
16. 3. 2020 18:10
87
Strni
15. 3. 2020 16:40
169
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud