Masturbace - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Masturbace

Diskuze

Kvalitní IQ test
lopezbimbo25
| 2. 7. 2010 12:30
Vyzkoušejte zde:
http://cz.***.eu/#576949
mastrubace
bubak258
| 6. 6. 2010 08:25
ja si myslim ze at je to muz nebo zena kazdy si to udela podle sve chuti a kazdy nebo kazda si to vyskousi
no a?
nikule
| 24. 5. 2010 21:53
No nevím co je na tom špatného,bude mi 34 drahé polovičce33 jezdí na kamionu a přijíždí jednou za 3týdny na týden domu,co já i on máme dělat ty 3týdny,tak si to každý uděláme sami dobře(lepší než zahybat)a dělat si to před sebou?Když jsem po operaci dlouho nemohla tak proč i toto nevyužít?Všechno je jen o domluvě a když chce ženská 4 po sobě a mužský už nemůže(chlapi prd vydrží tak nevidím důvod proč si si neulevit za jeho asistenceJak jsem říkala,vše je jen o domluvě,nestydte se o tom mluvit,co vám dělá dobře
Masturbuje asi každý
Vlek
| 23. 5. 2010 11:23
Měl jsem přítelkyni, která masturbovala i přede mnou. Současná manželka masturbuje také, ale říká, že ne. Já, když to potřebuji, tak se udělám i před ní.
masturbace
makynka258
| 9. 1. 2009 19:28
nemyslim si ze masturbace e neco divneho..nebo uchylneho,to je podle me hloupost..ne!!masturbace je taky uzasna vec..rekneme si narovinu ,nekdy je to lepsi nez samotny ***..ja masturbuju tak 2krat do tydne ,nekdy taky vubec..podle chuti..,ale vzdy mam den po tom na kalhotkach vytok..to me trochu stve..ale stoji t za to
Lulu
Juli
| 29. 7. 2008 11:53
Tak to jsem opravdu rada, ze je nas vic...Nicmene mam to stesti, ze na rozdil od tebe si pri ***u uzivam orgasmu azaz, nepotrebuju k tomu drazdeni postevacku. *** je samozrejme uplne jiny nez ten nekoitalni, mnohem silnejsi a lepsi. Z masturbace ho mam jen velmi kratky a povrchni...*** mam mnohem radsi Ale kdyz se partnerovi nechce, je treba hodne unaveny a usina, ale ja mam chut, staci, abych si to zacala delat sama vedle neho a nema sanci to vydrzet a nepridat se...Miluju to! Proste to mam vzdycky kdyz chci , a to jen diky masturbaci, ktera ho opravdu neskutecne vzrusuje...Takze fakt doporucuju se nestydet a brat tuhle formu ***u jako vnadidlo ci predehru...
juli, miris
Lulu89
| 29. 7. 2008 11:07
Holky, nejste samy...Já se přivedu k orgasmu jen takovým způsobem jak
tady popisujete.taky jsem na to přišla jako malá holčička.. sprcha nebo
přímé dráždění poštěváčku mi žádné hezké pocity nepřináší, spíš to
bolí..

Taky to před přítelem nedělám, stydím se..Nemasturbujeme před sebou, připadá mi lepší se skutečně milovat..Nicméně při ***u orgasmu nikdy nedosáhnu, přítel se snaží mně dráždit, ale takhle přímo mně to bolí..ani s peřinou to prostě na zádech není takové..no, třeba to někdy zkusím až se budeme milovat ze zadu..
Jinak dávám přednost skutečnému ***u, to je jiný zážitek..jen ten *** chybí..
Jsem na tom stejne!
Juli
| 28. 7. 2008 09:53
Ahoj Miris, mluvis mi z duse! Taky jsem zacala nevim kdy jako mala holcicka v posteli s perinou, taky me nacapali, ale ja neprestala a taky to delam az dodneska naprosto stejne...rukou to sice taky jde, ale mnohem snaz perinou nebo polstarem a zasadne na brisku...Posledni dobou k tomu pridavam cokoliv do pochvy, je to moc prijemny... Ale jestli se bojis tohle predvest svymu klukovi, tak se neboj! Ja z toho mela taky trochu trapny pocit, ale je to skvely a partner z toho sili!!! Nikdy to moc dlouho nevydrzi a za chvili se zezadu prida... Takze zadne strachy, je to ***y azaz... Jinak me ted ceka doma darecek v podobe vibratoru a venusinych kulicek, tak hodlame tu masturbaci jeste vyrazne okorenit...to muzes urco taky vyzkouset! Ale jsem fakt moc rada, ze je na tom nekdo jako ja, myslela jsem, ze jsem snad sama!!! Jo, a na zadech klasicky se to da samozrejme pro oko partnera taky provozovat, jen se z toho asi neudelas tak rychle, jak jsi zvykla...
Sajrajt
petralilan
| 18. 7. 2008 21:51
jj řikáš to skoro přesně :)) lehnout a rukou dráždidt krouživými pohyby poštěváček. Rychlost a silu určis jak se ti to libi. Zadnou vedu :)))
masturbace
petralilan
| 18. 7. 2008 21:47
Masturbuji asi od 13/14 let ty??? ja masturbuji i několikrát denně když jsem bez přítele, když mám chlapa tak né tak často, ale občas to také není od věci.
miris
Kloa
| 10. 7. 2008 21:58
Asi tak jak popisuje sajrajt se to dá uskutečnit v páru. A nemusí to být tak, že to děláš a on sedí v křesle a kouká. Takže to nemusí být ani tak trapné. Prostě zamiř do těch míst nebo s přítelem nechej vést a snaž se dělat sama sobě dobře během mazlení
Což se mi třeba líbí víc, než v situaci, kdy se masturbuje jen tak, že to na tebe jde, když není přítel při ruce To mi teda nic neříká.
..
Sajrajt
| 10. 7. 2008 21:41
Abych řekl pravdu, moje partnerky se o masturbaci mluvit zdráhaly. Nebo respektive mluvit ano, ale ukázat ne, to se styděly. Tak jsem to nechal tak nějak být a netlačil na pilu. Ale co tak vím normálně na záda, roztáhnout nohy a rukou mnout patřičné místo. A jde to i mě, když si lehly na nebo vedle mě a já je mnul rukou. Tak mi přijde, že to nějak jít musí. Podívej se na nějaké ne moc nahrané ***, jak to dělají holky tam Možná se tu vytasí nějaká slečna se super metodou, ale já se slečnama vždycky dělal spíš jiné věci, než masturbaci, no
masturbace
miris
| 10. 7. 2008 20:39
díky
no a jestli si to viděl u holek které si to dělaly jinak než sprchou, jak to bylo? Probíhalo?

protože tohle mě asi stačit nebude
..
Sajrajt
| 10. 7. 2008 20:22
Sprchou? Hmno prostě se nějak uvelebíš, pustíš sprchu. Chytneš ji dlaní tam kde z ní lítá voda, aby jsi místo malých ostrých pramínků dostala jeden velký živý proud. Když sprchu stiskneš, proud se zesílí, jako když palcem "stříkáš" hadicí. A pak ten proud směřuješ na klitoris, prostě kde je ti to příjemné. A různě si to reguluješ. Ale nejsem ženská. To já jen, co slýchám od přítelkyň. Holky ti poradí třeba jiný, lepší metody.
masturbace
miris
| 10. 7. 2008 20:11
zdravím všechny úspěšně masturbující...
mám jeden dotaz... nebo takovou spíš delikátní věc...upřímně přiznávám, že si to dělám už od malička..pamatuji se, když mě mami načapala, jak si hraju s jedním velkým plyšákem..dělám to někdy častěji někdy ne - dle apetitu
několikrát jsem se setkala s tím, že muž chtěl vidět, jak si to sama dělám, ale já se přiznávám,dělám to skoro pořád stejně jako kdysi, jen teda plyšáka jsem zaměnila za ručník nebo šikovný polštářek
ale přeci tohle jim nemůžu předvést...to nechci aby viděli!
I když ale na druhou stranu bych jim udělala radost a možná tak i sobě, protože nevím, co by třeba následovalo...
A tak se ptám: jak se to dělá sprchou? nebo prostě jakkoliv jinak než na břiše na něčem?
A ještě ke všemu nedokážu třeba jen rukou vyvinout tak ideální tlak a dráždění, aby jsem dosáhla až k orgasmu, i když je to třeba hodně příjemný...
no jestli mi k tomu něco povíte, budu vám vděčná...
(-:
Sajrajt
| 9. 7. 2008 15:04
O tom nepochybuj. Všude byl, všechno zná - já jsem hotovej Brouk Pytel
rada :)
nadicek1
| 9. 7. 2008 14:39
lhenusko zeptej se naseho Sajrajta, ten ti urcite rad poradi. A kdyz budes hodna, tak mozna i neco nazorne predvede
mate neco noveho??
lhenuska
| 8. 7. 2008 15:39
ahoj ja masturbuju treba 4x tydne a je to super....:)ale mam porad jen jednu metodu a rada bych vyzkousela neco jinyho...tak jestli mate nekdo nejakou vyzkousenou metodu dekuju za ni:))
Tři stadia sexuality
Lulu89
| 7. 7. 2008 22:29
"První stadium je auto***uální. Když se dítě narodí, je narcista. Dítě
si hraje s vlastními pohlavními orgány, ale neví, že jsou to ***uální
orgány, ještě o tom není informováno, zná jen své tělo jako jeden
celek. ***uální orgány jsou samozřejmě nejcitlivější částí těla,
naprosto si užívá dotýkání se jich a hraní si s nimi a přitom není
***uální, je to pouze nejcitlivější část těla.
Zde zasahuje společnost do psychiky dítěte. "Nedotýkej se!" Pak následuje nemůžeš a nebudeš.
Tehdy v něm vyvoláme pocit viny a začneme ničit jeho přirozenou ***ualitu.
Podporujeme
v něm pokrytectví - začíná se chovat jako diplomat. Když budou rodiče
poblíž, nebude si hrát se svými pohlavními orgány.
Dítě zažilo první trauma a už nikdy nebude schopné přijímat svou ***ualitu přirozeně a radostně.
V auto***uálním stadiu se mnoho lidí zasekne a proto je na celém světe tolik masturbace.
V přirozeném vývoji by toto stadium přešlo samo, byla to jen etapa růstu, ale rodiče energii této etapy růstu narušili."

Ukázka je z knížky Osho - O dětech.

Další stadium je homo***uální a poslední hetero***uální.

Myslím, že na tom určitě něco bude..
Tři stadia sexuality
Lulu89
| 7. 7. 2008 22:28
"První stadium je auto***uální. Když se dítě narodí, je narcista. Dítě si hraje s vlastními pohlavními orgány, ale neví, že jsou to ***uální orgány, ještě o tom není informováno, zná jen své tělo jako jeden celek. ***uální orgány jsou samozřejmě nejcitlivější částí těla, naprosto si užívá dotýkání se jich a hraní si s nimi a přitom není ***uální, je to pouze nejcitlivější část těla.
Zde zasahuje společnost do psychiky dítěte. "Nedotýkej se!" Pak následuje nemůžeš a nebudeš.
Tehdy v něm vyvoláme pocit viny a začneme ničit jeho přirozenou ***ualitu.
Podporujeme v něm pokrytectví - začíná se chovat jako diplomat. Když budou rodiče poblíž, nebude si hrát se svými pohlavními orgány.
Dítě zažilo první trauma a už nikdy nebude schopné přijímat svou ***ualitu přirozeně a radostně.
V auto***uálním stadiu se mnoho lidí zasekne a proto je na celém světe tolik masturbace.
V přirozeném vývoji by toto stadium přešlo samo, byla to jen etapa růstu, ale rodiče energii této etapy růstu narušili."

Ukázka je z knížky Osho - O dětech.

Další stadium je homo***uální a poslední hetero***uální.

Myslím, že na tom určitě něco bude..
..
Sajrajt
| 7. 7. 2008 20:20
Ahoj, jsem mladá nadržená kočička, co si ráda šahá na broskvičku. Tu přezdívku mám jen tak. Chybí mi ale kocourek, co by mi šeptal do ouška, jak se mu to líbí, aby mě pořádně rozparádil. Nechceš mi sem napsat číslo na mobílek?? Pošlu ti pak svoje! Nenech mě čekat, už to nemůžu vydržet!
Masturbace
petas
| 7. 7. 2008 19:47
Ahoj je tu nejaka žena ktera rada se děla sama
Stanly
Miky
| 28. 12. 2007 20:55
Já to mám jako ty, jen jsem chtěla poukázat na to, že se to tak někomu líbí a není to pro něj perverze ani sobeckost. Na tvoje příspěvky by spíš měl odpovědět někdo, koho se to týká. Třeba se někdo najde. Papa.
Miky
Stanly
| 24. 12. 2007 21:50
Já ze svého mužského pohledu, chápu, že se ženám mužská onanie může v určitém smyslu i líbit, ale mně, kdybych byl v roli ženy by vadila ta sobeckost partnera, který si předemnou dělá dobře, místo toho, aby se věnoval především mně. Vždyť určitě vzájemné dotyky co do požitku převažují nad ukájením se sebe samého. Myslím si, že většina žen se raději sama podílí na uspokojení muže, než aby se jen dívala na to jak se sám před ní ukájí.
anonym
| 9. 1. 2015 10:56
TO Stanly: To je Pravda ,mam taky rada *** ale nic jineho me nezbyva myluji curacka.
Stanly
Miky
| 8. 12. 2007 18:31
No, mně to nepřijde jako perverze. Je to prostě o vkusu. Tvůj vkus to není, ale jiného jo. Neřekla bych, že to kazí hezké milování. Pokud to některým párům tak vyhovuje a vzrušuje je to, tak zrovna pro ně je to krásné, i když to někdo nechápe.
masturbace
Stanly
| 7. 12. 2007 22:15
Já mám rád příjemné a hezké prožitky ze ***u se ženou a nemusím si je "zpestřovat" těmi předváděčkami. To jen to hezké milování degraduje a snižuje do polohy ***uálních úchylek a perverze.
Stanly a miky
panoral
| 6. 12. 2007 19:24
Miky dekuji ty me rozumys ses zpriznena duse
Stanly jde oten prozite ze ***u ja taky reknu partnerce co mne dela dobre a co nee aby sme stoho meli oba pekne zazitky. A nejde kolikrat se udela ale o intenzitu toho milovani byt je to jednou ci vickrat. Chapes jak to bylo myneno????
Stanly
Miky
| 24. 11. 2007 23:53
Panoral ale neříkal nic o tom, že by to mělo být o nějakém závodu, kdo se kolikrát udělá nebo tak....
svoboda
Stanly
| 21. 11. 2007 09:50
Ano názory jsou různé. Ale vždyť toto téma není pouze o tom, kolikrát je kdo schopen se za daný čas tzv. "udělat", vždyť to už prováděli dozorci v táborech s mladými vězni a měli o tom jistě fundované záznamy. Já v tom vidím , nebo se snažím nalézt něco hezkého a přínosného pro ***uální život jak jednotlivců, tak párů.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
26. 4. 2024 19:16
70321
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video