Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
MartiNika
| 6. 11. 2015 21:55
0
0
Reagovat!
panda1
| 6. 11. 2015 23:22
0
0
Reagovat!
MartiNika
| 7. 11. 2015 11:03
0
0
Reagovat!
MartiNika
| 7. 11. 2015 12:05
0
0
Reagovat!
MartiNika
| 6. 11. 2015 21:45
iva 3
| 6. 11. 2015 19:58
ivusicek
| 6. 11. 2015 18:38
barbara.ma...
| 6. 11. 2015 09:17
pomněnka
| 6. 11. 2015 11:41
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
.apri nástupu a vysetreni sondou mi nakonec rekli,ze neodtra i jen delohu, ale i velcvody a cystu na 1vajecniku.Rano v den op.jsem měla výplach, bandáž nohou,infuze kvuli mym alergiím a nakondc pred vykonem pulhodky ten uspávací prášek . Ještě jsme se rano sprchovala a neměla se nicim mazat, ani pusu treba jelenim lojem.Po operaci jsem se probrala tak nejak,abych o seobe uz věděla, asi po 4 hod.Bolesti jsem měla Velké, ale dali injekci a ok.Pit jen po douskach.Hlidaly, merily, menily povleceni atd . Nekrvacela jsem, jen dren z bricha a odvadel co mel a cevka taky moce dostdostPres noc na dnesek jsem dostala 2infuze na zavodneni.Rano vyndaly tamponadu, cevku, sundaly bandaz, dren nechaly do zitra, stale odvadi.Jen jsem si ho prisedla, kdyz jsem vstavala na wc a trochu ho povytahla z briska.Vetry zatim nic, ale už mam pěkné křeče, tam snad uz me pocti návštěvou :-\ Stále mam neco na bolest a co vypiju, t vyzvracim.Jidlo rvni az zitra.Uz se tesim na to jak ki bude za pár týdnů fajn.A jen se utvrzuju v tom jak jsme my zeny fakt silne osobnosti.DEKUJI VAM ZA MYSLENKY NA ME 

.Já budu 4 týdny po O a já mě skvěle,nic nebolí a žádná únava.Přeji aby vám bylo taky tak
.Taky jsem na Tebe /Vás/ myslela .já jsem strahcy bez sebe už teď,teda už víc jak měsíc,od té doby ,co vím termín operace
.A to mám ještě týden do O.Ten dren,to fakt nebolelo? Prý je to horor 
A nedostala jsem jí už a ted už nikdy ani nedostanu
, takže v tom změna žádná.
...no ale mám to za sebou. 3 den mě pustili domů, a já dostala dost silný zánět ledviny, vytvořila se mi tam cysta, tak mě hnali na urologii atd...CRP jsem měla 137,50...což je hodně...dali mě antibiotika, a beru taky Wobenzym, mimochodem po operaci doporučuji!!! výborná věc, urychluje hojení a bolesti taky...včera jsem byla na kontrole CRP a měla jsem už 66...
....nic nebolí, nebojte se operace,..i když já se taky bála a moc, 3x jsem tu operaci odmítla....ale ted je to ok....musím se šetřit to je jasné,...ale život bez dělohy je BOMBA!!!:) tak se holky držte, a hlavně žádné obavy 
.Dle zkušeností z minulých operací.Jsem ráda,že to máte za sebou a už jen odpočívejte a lenošte 
.Já nastupuju 15.11.a 16.11. mě vykuchají jak kralika 



