Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
anonym
| 2. 4. 2015 18:21
0
0
Reagovat!
anonym
| 3. 4. 2015 09:21
0
0
Reagovat!
anonym
| 2. 4. 2015 14:09
anonym
| 2. 4. 2015 12:27
anonym
| 2. 4. 2015 10:06
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.

. Jinak kam a kdy letíš? My Turecko pulka srpna, chtěla jsem konec ale to by mlada byla bez koupání já hihi bez omezení. Tak se máš na co těšit. Jinak jedem po šesti letech
. Jinak jsme taky v létě na zahrádce to je pohoda.




, to je jen na další potíže, anémie a pod. Jinak vím v první chvíli když to někdo navrhne šok....mě v 41 to taky přišlo jak blesk , ale za sebe můžu říc nelituji. Už nepočítám kdy do bazénu du kdy chci i ***
atd. Spíš mi příde, že když teď tak se to i lepjeji hojí než když je člověku víc atd. Prostě sem se posadila a sepsala věci pro a proti a měla jsem vyřešeno. Jen to klepání
strach ten byl hroznej. Ale fakt nelituju 








