Klub rozumného hubnutí - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Klub rozumného hubnutí

Diskuze

anonym
| 28. 2. 2014 15:58
Prášky na hubnutí - http://track.thermacuts.cz/…duct/ThermaCuts/?… Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
Eva
Evulka21
| 9. 10. 2008 11:32
Jak si žijete? Podívejte se na moje stránky - www.kgdolu.***
Já ne
Evulka21
| 4. 9. 2008 05:43
Já teda nevím jak vy ostatní, ale já bych se žádnými přípravky nevpala, zhubnout se dá i bez nich, ale já už jenom udržuji, protože manželovi se sice líbím víc, ale řekl, že připomínám stále víc chrta,
to je hajzlík, co? Míry boky, 95, pas 86, prsa 112,váha teĎ ráno 69,8. Výška 168, takže chrt teda určitě nejsem.
Zdravé hubnutí
OSefler
| 2. 9. 2008 23:22
Pro všechny ženy,které chtějí trvale zhubnout doporučuji výrobky firmy Sunkins. Více na www.sunkins-eshop.cz:-)
hubnout rozumně
ivkajel
| 29. 8. 2008 10:23
Ahoj,já jsem při druhém dítěti přibrala 12 kg,po porodu jsem trochu zhubla ,ale ne moc.Chodila jsem 2xtýdně na aerobic-po půl roce,byla jsem po císaři,tak jsem nemohla hned,ale stejně nic moc se nedělo.Teď mi poradila kamarádka příúravek,který sice nezaručuje že zhubnu doma u televize,ale pomůže mi shodit víc při cvičení.Tady je odkaz http://www.strongbody.cz/…in-66700mg-6010, prý ho užívá a kupuje hodně holek,ale já o něm do té doby neslyšela.A mužu fakt doporučit.Ještě jsem si koupila po poradě http://www.strongbody.cz/…genic-5510,který zase pomáhá rozkládat tuky z jídla.Užívám něco přes měsíc a 5 kilo dole.Pak už to možná nepůjde tak rychle dolu,ale každé kilo dobré,ne?
ach ty víkendy
vlkodavka
| 27. 8. 2008 03:16
jsem ráda že jsem zabrousila mezi vás.Já mám jeden velký problém a tím jsou víkendy.To co dám dolu během týdne,vždy o víkendu naberu.Každé pondělí znovu a znovu začínám a během týdne se držím,protože dělám skoro všechno pravidelně - vstávání - práce - jídlo - vše ve stejný čas, ale přijde sobota a spím dýl,protože nemusím vstávat, jím v jinou dobu - společný oběd s rodinou je v jiný čas než v práci pauza na oběd a samosebou kylečko je zpět. Dostala jsem se do bludného kruhu a nemohu se z něj dostat. chtěla bych si o víkendu odpočinout, ale nepříbrat. Je možné, že pravidelnost neboli stereotip má takovéhle účinky????
Má někdo nějakou radu??? Děkuji všem .
nahlédněte
Evulka21
| 26. 8. 2008 23:47
nahlédněte na www.kgdolu.***
bikram yoga
LentilkaL
| 13. 7. 2007 20:20
Já zkoušela zase bikram yogu, ale nemám moc čas chodit pravidelně cvičit, nebo si plánovat jídlo. V poslední době mi funguje jíst 5x denně, ale málo, a z toho dvě jídla nahradím koktejlem od fitline. Nemám vůbec hlad a váha pomalu ale jistě klesá ...
Pro zabiku
Qvacka
| 5. 7. 2007 20:36
Ahoj,diky moc,ze jsi mi napsala.Mas pravdu v tom,ze je to pro me tezky drzet v cizine dietu.Je to snad pro me nejtezsi obdobi v mym zivote,co jsem kdy zazila.Tak opustene jsem se snad necitila nikdy.Takze kdyz jsem opustena,tak si rikam,ze si aspon udelam hody a stejne me nikdo nema rad atd a nikdo me nepostrada,tak je jedno jak vypadam.Proste to byl zacarovany kolotoc.Ted me neco trklo a zacal jsem se zajimat o to jak zhubnout,co jist a kdy.Jo ted jeste to zahrnout do praxe a abych uz se necitila tak osamocena tady,tak se vracim za tri tydny domu,kde mam sve setricky a kamaradky a ty mi slibili,ze se mnou budou chodit plavat a volejbal hrat.Uz se moc tesim.Holky,od zitra zacinam,paneboze doufam,ze to preziju,drzte mi palce,at to nevzdam.Mejte se pekne a kdyztak mi muzete napsat jeste par tipu,jak se nejlepe stravovat a co treba cvicit na zacatku,predem diky.Nejlepsi by asi bylo,kdyby to zacal nekdo se mnou nebo kdyby nekdo uz zacal,ale ne moc dlouho.Jestli se tu nekdo najde,tak napiste na katerina.koreckova@centrum.cz
Bianka
Viki
| 5. 7. 2007 20:28
Soju taky nejím, ale na večer zeleninu a sýry . Nastrouhaný eidam, cotage nebo tvarůžky .
Ahoj
Viki
| 5. 7. 2007 20:24
Taky potřebuji nakopnout, váha se drží a neklesá . Tak musím více zabrat.
Pro Kecku
Jupinka
| 5. 7. 2007 20:23
podporu tady všichni potřebujem takže díky.
U těch sladkostí je to těžký já je taky miluju a mám vždy období kdy se můžu utlouct.Naučila jsem se prostě si to moc neodpírat v tu chvíli když je chuť je dobrý si zobnout.Ono když se to potlačuje tak potom se sní víc.
Mám doma na každý den musli tyčinku oříškovou má 70kcal a skoro denně jí opravdu sním.Snažím se nejpozději po obědě k večeru už nee.
Jím dietně cvičím tak proč si nezahřešit s takovou maličkostí .A hubnu prostě se víc hýbu když vím,že jsem si dala.
zdravííííííím :o))))
Jupinka
| 5. 7. 2007 20:01
tak jsem si dnes opět byla zacvičit jsem na sebe pyšná ,protože nenáviděné cviky na břicho mi jdou líp a líp ted ještě vypilovat na pneumatičky příslušný cvik .Jinak dozvěděla jsem se malinko nového ke stravování a to ,že pokud chci hubnout od 14 hod je pro mě tabu rýže, těstoviny, pečivo dokonce i křehké grahamové plátky ,ovoce i brambory.Pojídat by už se měla jen zelenina a bílkoviny -maso libové nebo sojové produkty .Co já budu dělat??Maso moc nejím a soju taky ne.Tak zelenina jako králík.Jinak nechala jsem si změřit tuk to je nářez.Tak s chutí dál do hubnutí
podpora
kecka
| 5. 7. 2007 18:07
Ahoj holky, chci vám říct, že vám všem moc fandím. Taky jsem si tím vším prošla, takže nějaké zkušenosti už mám. Nebudu radit, co jíst, pít a jak často cvičit, myslím, že to tu bylo zmíněno mockrát ze všech možných stran.
Spíš bych potřebovala nakopnout, nějak se na mě vrhají záchvaty žravosti sladkého. Řeším to zatím jen tím, že je doma nemám. Jenže ne vždy tomu tak je. A to pak se vrhnu na všechno . Zatím mi to nic nedělá, protože jinak zdravě jím, pravidelně, dodržuji pitný režim, cvičím třikrát týdně a jezdím na kole, takže jsem jinak vzorná, navíc se mi váha drží asi 4-5 měsíců stejně, ale už nehubnu. Ale ty výčitky potom . Tak do mě holky, nafackujte mi nebo to špatně skončí .
pro Qvacku
zabika
| 5. 7. 2007 14:18
Ahoj Qvacko, jseš dobrá, že se pouštíš do hubnutí, když jsi sama v cizině. Já bych z toho byla určitě hotová a pak je hrozně jednoduché řešit stesk a stres jídlem. Ale nedělej si problémy s dietou. Když chceš zhubnout, nemůžeš držet přísnou dietu a těšit se, až to skončí a zase se najíš. Fakt nezbývá nic jiného, než se naučit jíst jinak, zdravě, ale také tak, aby tě to bavilo, chutnalo a abyses už nechtěla vrátit k tomu, jak jsi jedla dřív. A taky mít se ráda, těšit se z každého kila dole a z reakce okolí. Trochu víc se hýbat a mít z pohybu radost.
Jíst aspoň 5x denně, zeleninu, ovoce, celozrné pečivo a obiloviny, luštěniny, málo tučné jogurty, tvarohy, maso, ryby. Semínka, oleje. Důležité je ubrat pečivo a přidat bílkoviny. Máš výhodu, že jsi poznala z blízka čínskou kuchyni a můžeš se přiučit. Hodí se také italská kuchyně.
Fakt do jde. Já sama zhubla 20 kg a v pohodě se držím tři roky a pořád mě to baví a mám z toho radost.
Hlavně se do toho dej a neboj se, co bude, protože stejně to bude jinak, než si teď představuješ - tělo si zvykne a na tučnou a přeslazenou tyčinku ani nepomyslí!
Pro Bianku
Qvacka
| 5. 7. 2007 09:11
Ahojky,moc ti dekuju,ze jsi mi odepsala.Predtim nez jsem byla u tehle rodinky tak jsem bydlela u cinske,zazitku s nima jsem si teda uzila dost,ale jidlo mi zachutnalo,dokonce i nektery druhy zeleniny jsem neznala a kdyz to umela ona dobre udelat,tak to bylo vyborny,asi teda zvladnu se stravovat zdrave,ale nejvetsi problem bude se tim neprejist.Vlastne jsem v zivote dietu nedrzela,tak proto se moc bojim,ze to dlouho nevydrzim.Jak dlouho uz si na diete??
Pro Qvacku
Jupinka
| 4. 7. 2007 21:12
Ahojky,určitě to půjdeto tvoje hubnutí,ale asi tě zklamu v tom ,že se svojí oblíbenou tyčinkou se budeš muset rozloučit.Když budeš cvičit a dál jí jíst tak hubnout bohužel nebudeš .Nebudeš třeba už dál přibírat ,protože tyčinku spálíš pokud mákneš,ale hubnout nee.
Je škoda,že nejíš ty jogurtíky a musli,tím začínám den já.Bílý jogurt kapka medu a vločky natural.Můžeš zkusit celozrnný plátek chleba potřený nízkotučným tvarohem s bylinkama nebo nízkotučným sýrem a k tomu zeleninku.
Vidíš radím ti co snídat a já pár příspěvků zpátky se ptám co mám večeřet .Ptáš se na maso ,to určitě jíst můžeš.Krůtu kuře a i libové vepřové s hovězím.Ovšem poslední dva druhy pouze zřídka.Samozřejmě v úpravě dát přednost vaření dušení případně grilu bez přidaného tuku.Já maso nejím a dostala jsem doporučení u dr i v posilovně ať s tím koukám začít.
Co můžu z vlastní zkušenosti poradit tak se nauč jíst opravdu 5-6x denně.Já mám dvě svačiny,dopoledne ovocnou odpoledne zeleninovou.A netlachám do větru svého času jsem vážila 101kg ted mám o 22kg míň.A ještě min 10-15 kg chci sundat.Jo pro začátek aby ti nechyběl salám si dej dušenou šunku a místo čokoládky ovoce nebo musli tyčinku .Postupně si zvykneš uvidíš
Klub rozumneho hubnuti
Qvacka
| 4. 7. 2007 19:45
Ahoj je mi 22,165 a mam 92 kilo,vzdycky jsem sportovala a mela jsem takovou soumernou postavu a mohla jsem snist cokoliv,dneska uz nesportuju a je to uz asi 2 tri roky,co zadnej sport nedelam,ale chci zace zacit,ale jsem strasne netrpeliva a hlavne nevim jak se mam stravovat,chci se proto zeptat,jestli maso moc skodi a kdyz si dam treba kazdej den tycinku snickers jestli pak muzu shazovat,kdyz budu sportovat.Divala jsem se na spoutu stranek,ale nikdo moc nepisou,co ma clovek snidat,jogurty a müsli do me nikdo nedostane,ale salamek a syrecek s chlebem to po ranu miluju nevite za to nejakou nahrazku??Diky za pomoc.
Klub rozumneho hubnuti
Qvacka
| 4. 7. 2007 19:45
Ahoj je mi 22,165 a mam 92 kilo,vzdycky jsem sportovala a mela jsem takovou soumernou postavu a mohla jsem snist cokoliv,dneska uz nesportuju a je to uz asi 2 tri roky,co zadnej sport nedelam,ale chci zace zacit,ale jsem strasne netrpeliva a hlavne nevim jak se mam stravovat,chci se proto zeptat,jestli maso moc skodi a kdyz si dam treba kazdej den tycinku snickers jestli pak muzu shazovat,kdyz budu sportovat.Divala jsem se na spoutu stranek,ale nikdo moc nepisou,co ma clovek snidat,jogurty a müsli do me nikdo nedostane,ale salamek a syrecek s chlebem to po ranu miluju nevite za to nejakou nahrazku??Diky za pomoc.
Lindule
Jupinka
| 4. 7. 2007 18:25
trenér tam je samozřejmě a i celkem lidový,že i taková mamina jako já ,která nikdy necvičila za ním s klidem jde .Jen to jsou věci ,které prostě hned neřeším na místě cestou se mi udělá "šoufl"tak se ptám.Už tak ho chudáka vždy zavalím spoustou dotazů .Děkuji že mi tady poradíte ,jablíčko je dobrý nápad to s sebou vždy unesu.Je to maličkost,která mě mohla samotnou napadnout.
Jinak jsem stále stejně nadšená už se mi daří chodit i 3x týdně podle směn.Mám -3kg a -4cm přes boky dole .Každé cvičení zvládám líp a líp a to je úžasná motivace
Bianko
Lindule
| 3. 7. 2007 07:52
mně dává trenér po cvičení jablko. Abych přežila cestu domů . Jestli máš ve fitku nějakého trenéra, mohl by ti poradit i ohledně stravy. Alespoň doporučit co před a po cvičení.
Mám ještě jeden problém
Jupinka
| 2. 7. 2007 22:09
je mi to blbý takhle se ptát,ale zas na druhou stranu je tu převážně "babinec".Nikdy předtím jsem necvičila tak intenzivně jako ted posledních ani ne 14 dní takže mě zaskočilo,že jsem dostala menzes mimo cyklus.Navíc mi to jako ne a ne skončit.Vlastně hned po prvním cvíču jsem to dostala a mám to do ted takže 11 dní už.Sice malinko,ale mám.Beru HA takže to mám jinak pravidelně a ted v prostředku platíčka tohle.Moje dr má dovolenou tak se ptám tady jestli se to může vztahovat k tomu náhlému zatížení které si dopřávám ,třeba nejsem jediná komu se to stalo.Díky
Díky za inspiraci Lindule
Jupinka
| 2. 7. 2007 21:58
určitě dobrý nápad je polívečka zeleninová bez zavářky ,zrovna dnes by mi bodla když venku šíleně lilo a já doběhla z fitka promočená a unavená jen bych to ohřála.Dnes se mi totiž stalo ,že se mi po cvičení po příchodu domu udělalo špatně.Klesla mi hladina cukru v krvi musela jsem se najíst .Takže jsem schroupla 4 křehké plátky grahamové se šunkou a sýrem a se zeleninou.Než jsem si to nachystala musela jsem oblíznout alespon lžičku od medu hrozně jsem potřebovala něco sladkého.Tak doufám,že se to zítra neodrazí na váze.
Bianko
Lindule
| 2. 7. 2007 16:26
já si k večeři dávám většinou zeleninu a k tomu již zmiňovaný kousek kuřete nebo rybu. Nemusí to být klasicky připravená ryba. Stačí tuňák. Nebo je třeba dobrý cottage, tvrdý sýr (tučnost max.30%), šmakoun, krabí tyčinky.Občas si uvařím polévku nebo vaječnou omeletu (1 žloutek a 2 bílky) s hráškem nebo houbama.

Tak snad jsem ti alespoň trochu pomohla a inspirovala L.
Ahojky
Jupinka
| 2. 7. 2007 16:05
všechny zdravím,koukám,že tu nikdo z vás nebyl asi nemáte tolik času .Mám za sebou 4x po dvou hodinách v posilovně a jsem strašně spokojená.Už jsem mohla zvýšit rychlost na 5,8 a tepovka se drží na 120-130 což je fajn.Mám dole 3 kg což myslím,že je krásný za 14 dní .Stále mě to strašně baví jen stále tápu s těma večeřema raději moc nejím abych nepokazila to cvičení .Mějte se a držím palečky všem co hubnou
jsi dobrá gabčo
Lerky
| 26. 6. 2007 17:49
gabčo jsi fakt dobrá, žes vydržela jíst jen půlku... to už jsem si také říkala, že to zkusím... jednou se mi tím totiž podařilo zhubnout... ale to mi bylo 15, měla jsem 54 kg a zhubla jsem na 47kg...jenže tenkrát jsem to vůbec nepotřebovala, ale nastoupila jsem do školy a na intr a byl pro mě nezvyk jíst před takovou spoustou lidí, ta jsem si vždycky dala třeba jen 2 knedlíky a z toho jsem snědla jen jeden a prostě nikdy jsem jídlo nedojedla...
říkám si, že bych to měla znovu zavést, ale chybí výdrž, ale ty ji každopádně máš!!!!
Ještě něco prosím..
Jupinka
| 25. 6. 2007 21:50
máte některá z vás typy co je vhodné večeřet?Myslím,že přes den mám jídlo celkem vychytaný ,ale ty večeře mě trápí.Vím,že zeleninu ,ale ne vždy mi to stačí.Mám to o to těžší že nejím moc maso což taky vařené kuřecí jen se zeleninou by bylo asi fajn.Ale taky se to nedá jíst denně takže pokud znáte dietní večeře sem s nima děkujiii
Pro vtipálky radu o tom že nežrat "slyšet" nechci ...nikam nevede mám odzkoušené
Ahojky
Jupinka
| 25. 6. 2007 21:44
Tak dnes jsem byla znovu v posilovně a myslím,že se mi vedlo líp .Na běžícím pásu jsem držela tepovou frekvenci celou dobu 120 jak mám mít,ale je fakt,že nastavení pouze na 4,5 spíš tedy chůze než běh.Myslím,že příště což je ve čtvrtek můžu zase přidat kousek .Jinak celé cvičení jsem ustála i když jsem měla chvilky kdy jsem měla dost.V posilovně je to fajn cítím každý sval jo a dýchání jsem dnes kazila jen u jednoho cviku se kterým se nějak nemůžu "sžít".Takže mi trenér příště doporučí jiný pokud se mi opět nebude dařit.Celkový dojem .
Ahojky
Jupinka
| 22. 6. 2007 20:55
tak to já Pájo neměla nastaveno na tom pásu běžícím ani 6,5 nejvíc něco přes 5 a tím ,že ten tep lezl nahoru nepřidávala jsem už.Myslím,že bych zvládla rychleji.Taky tam máme k ruce trenéra a je i velmi ochotný,ale spousta věcí na který se chci zeptat mě napadla až doma.Taky tím,že těch infošek bylo dost najednou něco jsem i zapoměla.V každém případě v pondělí jdu zas a uvidíme přes noc ze mě nemůže být sportovec to mi je jasný.Tak se ozvu a díky za psaníčko
Jo a ty stroje taky střídáme...máme 20 min na každý.Je to pás běhací ,stroj co imituje chůzi na běžkách a rotoped tj jako zahřátí a potom jdem posilovat co kdo potřebuje hodinku do posilovny.
to Lucy
Gabca
| 22. 6. 2007 19:36
Taky nevydržím si tu čokošku nechat na druhý den, ale třeba na večer. A to je pořád míň, než spucnout celou a chuť zaženu.
Je to o tom, že si nic neodříkáš, ale snížíš poček kalorií na polovinu, zrovna jsem mluvila s kámoškou, že už má 5kg dole a ona je tedy fakt požitkář.
Gabča

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 23:54
70322
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video